Napsat dotaz

Točník 2005

Výsledková listina - Točník (19.11.2005 - 20.11.2005)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-01047 Fiala Jaroslav 35 060360
25:24,84
24:00,57
49:25,41
00:00,00
16.75
1675
 
2
2
00420-01184 Krásná Jana
 
26:28,87
24:27,07
50:55,94
01:30,53
16.26
 
3
3
 
Kmochová Vanda
 
26:49,60
25:53,45
52:43,05
03:17,64
15.71
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
 
Basl Pavel
 
20:06,50
20:18,89
40:25,39
00:00,00
20.48
 
2
39
00420-01229 Šrámek Rudolf
 
060098
19:58,46
21:19,42
41:17,88
00:52,49
20.05
2005
 
3
72
 
Svoboda Jiří
 
22:23,84
21:36,89
44:00,73
03:35,34
18.81
 
4
41
 
Slepička Martin
 
24:32,46
27:33,54
52:06,00
11:40,61
15.89
 
5
40
00420-00321 Brzek Martin 35 060618
30:51,96
29:55,89
01:00:47,85
20:22,46
13.62
1362
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-00466 Erlebachová Ilona 30 060203
15:04,75
15:44,98
30:49,73
00:00,00
26.86
2686
 
2
45
00420-00200 Porubská Jana
 
060027
16:08,97
18:33,17
34:42,14
03:52,41
23.86
2386
 
3
44
 
Marešová Nikola
 
21:28,37
22:51,39
44:19,76
13:30,03
18.68
 
4
50
 
Dzubová Petra
 
25:50,03
23:32,39
49:22,42
18:32,69
16.77
 
5
42
 
Radimová Dana
 
24:29,26
25:21,43
49:50,69
19:00,96
16.61
 
6
46
00420-00424 Brzková Evženie 35 060621
26:11,87
31:41,65
57:53,52
27:03,79
14.3
1430
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
74
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 060280
14:18,37
14:47,71
29:06,08
00:00,00
28.45
2845
 
2
4
00420-00760 Pavlík Slavomír 49
15:07,07
15:42,23
30:49,30
01:43,22
26.86
 
3
75
 
Slezáková Margita
 
29:02,42
29:57,81
59:00,23
29:54,15
14.03
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
76
00420-00368 Škoda Martin 17 060301
17:13,93
17:53,87
35:07,80
00:00,00
23.57
2357
 
2
78
00420-01011 Homolka Miroslav 40 060614
18:08,04
18:46,51
36:54,55
01:46,75
22.43
2243
 
3
84
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 060117
19:39,86
19:57,84
39:37,70
04:29,90
20.89
2089
 
4
83
00420-01051 Tomášek Miloš 40 060710
23:17,00
23:00,51
46:17,51
11:09,71
17.89
1789
 
5
81
00420-00616 Mikutová Anita 35 060516
24:29,96
27:39,18
52:09,14
17:01,34
15.88
1588
 
6
80
00420-00246 Gurega Petr 9 060696
25:09,34
27:48,46
52:57,80
17:50,00
15.63
1563
 
7
79
00420-01336 Kalous Petr
 
060780
29:12,87
29:14,42
58:27,29
23:19,49
14.16
1416
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
85
00420-00711 Hubka Petr
 
060128
23:18,65
24:01,18
47:19,83
00:00,00
17.49
1749
 
2
87
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
060521
23:45,62
24:07,87
47:53,49
00:33,66
17.29
1729
 
3
68
 
Janko Ota
 
28:02,35
28:44,26
56:46,61
09:26,78
14.58
 
4
86
 
Němec Vojtěch
 
28:26,82
28:57,81
57:24,63
10:04,80
14.42
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
67
 
Stibal Ivan
 
27:00,00
28:13,09
55:13,09
00:00,00
15
 
2
66
 
Šafr Vladimír
 
27:27,50
28:19,07
55:46,57
00:33,48
14.85
 
3
17
00420-01185 Burian Jan 58 060253
27:53,50
29:50,15
57:43,65
02:30,56
14.34
1434
 
4
94
 
Ružička Petr
 
29:48,29
30:01,39
59:49,68
04:36,59
13.84
 
5
88
 
Bielik Jan
 
34:39,56
36:54,79
01:11:34,35
16:21,26
11.57
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-00947 Mrázová Ivana 58 060455
24:19,50
25:21,09
49:40,59
00:00,00
16.67
1667
 
2
71
 
Dušková Zdena
 
29:46,70
29:58,75
59:45,45
10:04,86
13.86
 
3
70
00420-00242 Kožíšková Hana
 
060356
29:46,25
33:05,26
01:02:51,51
13:10,92
13.17
1317
 
4
1
00420-00707 Bieliková Romana 40 060752
39:12,50
38:23,15
01:17:35,65
27:55,06
10.67
1067
 
5
69
00420-01311 Pešková Ivana
 
060083
38:46,25
41:15,89
01:20:02,14
30:21,55
10.35
1035
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
101
 
Homolka Petr
 
08:41,00
07:33,98
16:14,98
00:00,00
13.66
 
2
104
 
Voříšek Jaroslav
 
07:56,73
08:22,53
16:19,26
00:04,28
13.6
 
3
106
 
Strnad Jiří
 
08:28,52
08:53,90
17:22,42
01:07,44
12.78
 
4
107
 
Jéňa Tříska Jan
 
08:50,83
09:51,60
18:42,43
02:27,45
11.87
 
5
102
 
Kronusová Eva
 
09:00,32
09:54,87
18:55,19
02:40,21
11.73
 
6
105
 
Burian Jan
 
10:09,87
10:08,64
20:18,51
04:03,53
10.93
 
7
103
 
Guregová Romana
 
09:04,56
11:52,64
20:57,20
04:42,22
10.59
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
91
 
Porubský Pavel
 
17:14,00
17:34,25
34:48,25
00:00,00
23.79
 
2
51
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 060468
16:48,12
18:00,20
34:48,32
00:00,07
23.79
2379
 
3
43
00420-00460 Mráz Petr
 
19:08,75
20:47,06
39:55,81
05:07,56
20.74
 
4
52
00420-01185 Burian Jan 58 060254
19:16,93
21:10,70
40:27,63
05:39,38
20.46
2046
 
5
53
 
Kačur Jan
 
24:48,40
23:42,84
48:31,24
13:42,99
17.06
 
6
54
 
Kačurová Petra
 
26:17,37
29:57,81
56:15,18
21:26,93
14.72
 
7
92
 
Průcha Miloslav ml
 
30:08,75
36:34,67
01:06:43,42
31:55,17
12.41
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
58
00420-00591 Voříšek Tomáš 56 060149
21:06,73
20:44,28
41:51,01
00:00,00
19.78
1978
 
2
62
00420-00913 Strnad Jiří 58 060074
21:25,20
23:09,51
44:34,71
02:43,70
18.57
1857
 
3
63
 
Seidl David
 
25:11,90
26:32,29
51:44,19
09:53,18
16
 
4
59
00420-00564 Polanská Sarah
 
060892
25:48,12
39:32,14
01:05:20,26
23:29,25
12.67
1267
 
5
57
00420-01203 Anděrová Lucie 58 060894
34:07,65
40:58,10
01:15:05,75
33:14,74
11.03
1103