Napsat dotaz

Jičín pod Zebínem

Výsledková listina - Jičín pod Zebínem (05.11.2005 - 06.11.2005)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-01007 Václav Zetek 35
27:31,00
25:41,00
53:12,00
00:00,00
14.66
 
2
24
00420-00398 Michal Hanuš 20
28:54,00
29:31,00
58:25,00
05:13,00
13.35
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01164 Lucie Wegnerová 35
20:17,00
20:25,00
40:42,00
00:00,00
19.16
 
2
32
 
Wolfgang Gredy
 
21:10,00
23:14,00
44:24,00
03:42,00
17.57
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
 
Jiří Kubelka
 
14:05,00
14:41,00
28:46,00
00:00,00
27.11
 
2
23
 
Petr Mráz
 
15:08,00
15:21,00
30:29,00
01:43,00
25.59
 
3
21
00420-00416 Aleš Flídr
 
060583
16:37,00
19:12,00
35:49,00
07:03,00
21.78
2178
 
4
2
 
Petr Šarkovský
 
18:08,00
24:30,00
42:38,00
13:52,00
18.3
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-01069 Soňa Klikarová 30 060191
14:03,00
13:53,00
27:56,00
00:00,00
27.92
2792
 
2
6
00420-00210 Tereza Javorová
 
14:44,00
14:33,00
29:17,00
01:21,00
26.64
 
3
7
 
Alena Smolíková
 
18:57,00
17:29,00
36:26,00
08:30,00
21.41
 
4
33
 
Martina Kosinová
 
19:57,00
21:47,00
41:44,00
13:48,00
18.69
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-00593 Dagmar Nešněrová 17 060280
14:01,00
13:59,00
28:00,00
00:00,00
27.86
2786
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-00406 Pavel Šplouchal 20
20:35,00
22:49,00
43:24,00
00:00,00
17.97
 
2
20
00420-00427 Richard Burda 25
23:43,00
24:55,00
48:38,00
05:14,00
16.04
 
3
10
00420-01341 Michal Pelant 20
28:24,00
25:38,00
54:02,00
10:38,00
14.44
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-01010 Zdeňek Růžička
 
25:35,00
25:50,00
51:25,00
00:00,00
15.17
 
2
18
00420-00542 Ota Janko 25
25:54,00
26:09,00
52:03,00
00:38,00
14.99
 
3
31
 
Vojta Němec
 
25:37,00
26:59,00
52:36,00
01:11,00
14.83
 
4
29
 
Lucie Hemelíková
 
27:27,00
27:03,00
54:30,00
03:05,00
14.31
 
5
13
 
Otomar Karda
 
39:57,00
43:14,00
01:23:11,00
31:46,00
9.38
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
 
Dušan Erbs
 
22:21,00
22:18,00
44:39,00
00:00,00
17.47
 
2
8
00420-00765 Michal Schwoma 58 060456
23:31,00
24:32,00
48:03,00
03:24,00
16.23
1623
 
3
26
 
David Tomšík
 
25:31,00
26:25,00
51:56,00
07:17,00
15.02
 
4
28
 
Petr Růžička
 
27:12,00
27:46,00
54:58,00
10:19,00
14.19
 
5
25
00420-00475 Tomáš Jansa
 
28:30,00
30:13,00
58:43,00
14:04,00
13.28
 
6
3
 
Jan Mareš
 
31:14,00
30:22,00
01:01:36,00
16:57,00
12.66
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-01069 Soňa Klikarová 30 060190
20:34,00
20:39,00
41:13,00
00:00,00
18.92
1892
 
2
22
00420-00947 Ivana Mrázová 58 060455
22:35,00
23:41,00
46:16,00
05:03,00
16.86
1686
 
3
14
00420-00502 Zdenka Dušková 35
26:04,00
27:00,00
53:04,00
11:51,00
14.7
 
4
37
00420-00948 Nikol Nalezinková
 
060189
27:27,00
27:43,00
55:10,00
13:57,00
14.14
1414
 
5
27
 
Marie Ševelová
 
33:17,00
29:25,00
01:02:42,00
21:29,00
12.44
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-01146 Dita Podraská 49
20:55,00
18:11,00
39:06,00
00:00,00
19.95
 
2
15
00420-00821 Milan Petruželka 20
24:34,00
22:43,00
47:17,00
08:11,00
16.5
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-01246 Pavel Javora
 
16:09,00
15:13,00
31:22,00
00:00,00
24.87
 
2
1
00420-00212 Pavel Šarkovský 59
16:34,00
17:06,00
33:40,00
02:18,00
23.17
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
 
Jaroslav Jiránek
 
32:06,00
35:40,00
01:07:46,00
00:00,00
11.51