Napsat dotaz

Přeštěnice u Milevska

Výsledková listina - Přeštěnice u Milevska (05.11.2005 - 06.11.2005)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-01101 Rebetová Jarmila
 
35:33,00
32:32,00
01:08:05,00
00:00,00
12.69
 
2
11
00420-00481 Brož Ladislav 40
28:32,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-01047 Fiala Jaroslav 35
19:42,00
20:20,00
40:02,00
00:00,00
21.58
 
2
13
00420-00567 Čurda Milan 59
22:00,00
33:57,00
55:57,00
15:55,00
15.44
 
3
15
00420-01227 Hejna Josef 55
37:12,00
41:51,00
01:19:03,00
39:01,00
10.93
 
4
14
00420-00186 Dolejš Zdeněk 45
40:33,00
41:17,00
01:21:50,00
41:48,00
10.56
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-00545 Semrád Miloš
 
21:45,00
20:56,00
42:41,00
00:00,00
20.24
 
2
3
 
Basl Pavel
 
20:54,00
36:43,00
57:37,00
14:56,00
15
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-00225 Keken Zoltán
 
25:53,00
30:00,00
55:53,00
00:00,00
15.46
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-01014 Habásko Roman 9
20:40,00
20:19,00
40:59,00
00:00,00
21.08
 
2
19
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
21:13,00
21:32,00
42:45,00
01:46,00
20.21
 
3
24
00420-01051 Tomášek Miloš 40
25:26,00
25:43,00
51:09,00
10:10,00
16.89
 
4
20
00420-01223 Kronus Roman 55
26:48,00
25:00,00
51:48,00
10:49,00
16.68
 
5
22
00420-00835 Houdek Jiří 55
26:08,00
25:59,00
52:07,00
11:08,00
16.58
 
6
21
00420-00617 Fišer Stanislav 35
25:13,00
27:14,00
52:27,00
11:28,00
16.47
 
7
23
00420-00616 Mikutová Anita 35
33:12,00
31:14,00
01:04:26,00
23:27,00
13.41
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
27:56,00
27:37,00
55:33,00
00:00,00
15.55
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-00215 Suchý Jiří 58
19:51,00
21:51,00
41:42,00
00:00,00
20.72
 
2
27
00420-00222 Čermák Roman
 
25:19,00
28:07,00
53:26,00
11:44,00
16.17
 
3
26
 
Burda František
 
25:50,00
29:25,00
55:15,00
13:33,00
15.64
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-01139 Štěpánková Martina 62
21:19,00
24:20,00
45:39,00
00:00,00
18.93
 
2
39
 
Baslová Zuzana
 
37:37,00
37:38,00
01:15:15,00
29:36,00
11.48
 
3
32
00420-00808 Burianová Lucie
 
37:25,00
40:21,00
01:17:46,00
32:07,00
11.11
 
4
30
 
Slavíková Jana
 
40:52,00
43:37,00
01:24:29,00
38:50,00
10.23
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-00892 Strnad Jiří
 
02:21,00
02:14,00
04:35,00
00:00,00
13.09
 
2
36
00420-00507 Čermák Jaroslav
 
02:32,00
02:19,00
04:51,00
00:16,00
12.37
 
2
41
 
Musilová Vendula
 
02:39,00
02:12,00
04:51,00
00:16,00
12.37
 
4
33
 
Kronusová Eva
 
02:39,00
02:16,00
04:55,00
00:20,00
12.2
 
5
38
 
Brázdil Viktor
 
02:33,00
02:36,00
05:09,00
00:34,00
11.65
 
6
14
 
Hromková Martina
 
02:44,00
02:33,00
05:17,00
00:42,00
11.36
 
7
37
00420-00256 Čermák Jan
 
03:11,00
02:54,00
06:05,00
01:30,00
9.86
 
8
34
00420-00807 Burian Jan 58
03:38,00
02:53,00
06:31,00
01:56,00
9.21
 
9
62
 
Eislerová Kateřina
 
00:00,00
02:33,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
40
00420-00358 Burian Josef 35
08:30,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
18:05,00
18:06,00
36:11,00
00:00,00
23.88
 
2
10
00420-01185 Burian Jan 58
18:37,00
19:36,00
38:13,00
02:02,00
22.61
 
3
8
00420-00674 Keltnerová Linda 58
20:16,00
20:19,00
40:35,00
04:24,00
21.29
 
4
9
00420-00982 Czastka Sven 58
28:06,00
26:52,00
54:58,00
18:47,00
15.72
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-00913 Strnad Jiří 58
23:01,00
24:09,00
47:10,00
00:00,00
18.32
 
2
4
 
Hrdličková
 
28:48,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0