Napsat dotaz

Hostěnický sprint

Výsledková listina - Hostěnice (19.11.2005 - 20.11.2005)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
136
00420-00011 Levíčková Helena, In 49
18:39,46
21:41,36
40:20,82
00:00,00
 
2
145
 
Tkadlec Ladislav
 
22:35,93
22:05,61
44:41,54
04:20,72
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
122
00420-00443 Krkoška Štěpán 49
17:05,59
16:47,20
33:52,79
00:00,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
120
00420-00011 Levíčková Helena, In 49
17:47,40
15:22,51
33:09,91
00:00,00
 
2
138
 
Otýpková Veronika
 
24:15,96
24:21,09
48:37,05
15:27,14
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
129
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49
21:51,81
21:04,67
42:56,48
00:00,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
135
00420-01266 Vojvodík Martin - 1
 
24:14,10
22:42,32
46:56,42
00:00,00
 
2
134
00420-00446 Bahulíková Lenka - 2
 
34:59,31
33:15,01
01:08:14,32
21:17,90
 
3
133
00420-01330 Navrátil Dan - 2 3
35:45,46
37:13,95
01:12:59,41
26:02,99
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
149
00420-01382 Tomášková Jana - 4 62
17:53,00
18:35,09
36:28,09
00:00,00
 
2
128
00420-00442 Krkoška Štěpán
 
18:46,10
18:51,51
37:37,61
01:09,52
 
3
127
 
Veverková Pavlína
 
29:17,21
30:32,77
59:49,98
23:21,89
 
4
121
 
Veverková Slávka
 
31:54,46
33:58,13
01:05:52,59
29:24,50
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
125
00420-00761 Nehyba Martin - 1
 
17:37,74
17:13,89
34:51,63
00:00,00
 
2
126
00420-01381 Chlumský Miloslav -
 
17:55,21
17:48,23
35:43,44
00:51,81
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
139
00420-00761 Nehyba Martin - 1
 
18:47,10
18:59,23
37:46,33
00:00,00
 
2
148
 
Motal Aleš
 
44:49,81
45:24,09
01:30:13,90
52:27,57
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
141
00420-00476 Ondrášková Jana - 1 3
29:46,52
30:23,32
01:00:09,84
00:00,00
 
                   
Třída: Jun1 - Juniorská třída 1
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
124
 
Levíčková Barbora
 
24:19,76
28:54,80
53:14,56
00:00,00
 
                   
Třída: Jun2 - Juniorská třída 2
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
144
 
Bahulíková Anna
 
56:02,93
41:38,39
01:37:41,32
00:00,00
 
2
143
 
Levíčková Barbora
 
56:01,14
42:04,92
01:38:06,06
00:24,74