Napsat dotaz

Krahule mid

Výsledková listina - Krahule (19.02.2005 - 20.02.2005)
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
7
 
Anton Miklovič
SK
01:55:25,00
01:53:30,00
03:48:55,00
00:00,00
 
2
8
00420-00740 Richard Kastner 42
02:08:17,00
02:11:11,00
04:19:28,00
30:33,00
 
3
2
 
Ján Uhrin
SK
02:40:38,00
02:44:54,00
05:25:32,00
01:36:37,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
11
00420-01138 Ondra Brož 63
02:12:03,00
02:01:31,00
04:13:34,00
00:00,00
 
2
10
00420-01031 Karel Dědák 42
02:38:43,00
02:37:10,00
05:15:53,00
01:02:19,00
 
3
23
 
Nikoleta Javorková
SK
03:09:50,00
03:35:25,00
06:45:15,00
02:31:41,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
6
00420-01018 Tomáš Hübner 17
02:50:15,00
02:55:35,00
05:45:50,00
00:00,00
 
2
25
00420-01330 Dan Navrátil 3
03:08:20,00
03:17:48,00
06:26:08,00
40:18,00
 
3
3
 
Luboš Ocet
SK
03:13:08,00
03:15:50,00
06:28:58,00
43:08,00
 
4
4
 
Michal Suchý
SK
03:32:58,00
03:12:20,00
06:45:18,00
59:28,00
 
5
13
00420-00434 Dušan Olšák
 
03:24:04,00
03:48:08,00
07:12:12,00
01:26:22,00
 
                   
Třída: MB - Spřežení 4-6 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
18
 
Daniel Filo
SK
01:30:38,00
01:31:45,00
03:02:23,00
00:00,00
 
2
26
00420-01034 Michal Merhaut 20
01:41:16,00
01:38:57,00
03:20:13,00
17:50,00
 
3
20
 
Daniel Teplanský
SK
02:00:19,00
01:58:11,00
03:58:30,00
56:07,00
 
                   
Třída: MB1 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
9
 
Juraj Fabián
SK
02:21:42,00
02:32:41,00
04:54:23,00
00:00,00
 
2
21
 
Jaro Fabián
SK
02:33:26,00
02:43:42,00
05:17:08,00
22:45,00
 
3
22
 
Ján Šleboda
SK
02:40:26,00
02:41:42,00
05:22:08,00
27:45,00
 
                   
Třída: MB2 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
15
 
Roland Kašický
SK
03:59:22,00
03:49:22,00
07:48:44,00
00:00,00
 
2
1
 
Branislav Slaný
SK
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: SKJ2 - Skijöring s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
16
 
Roman Reistetter
SK
02:10:50,00
02:12:56,00
04:33:46,00
00:00,00
 
2
14
 
Michal Kuvik
SK
02:20:31,00
02:14:02,00
04:34:33,00
00:47,00
 
3
12
 
Milan Lipták
SK
02:24:27,00
02:17:03,00
04:41:30,00
07:44,00
 
4
5
 
Michal Javorka
SK
03:34:58,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: MSKJ2 - Skijöring s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
24
00420-00041 Luboš Seidl
 
01:41:26,00
01:56:58,00
03:38:24,00
00:00,00
 
2
19
 
Ján Uher
SK
01:57:15,00
01:53:22,00
03:50:37,00
12:13,00
 
3
27
00420-00134 Zbyněk Diblík
 
01:58:16,00
01:53:39,00
03:51:55,00
13:31,00