Napsat dotaz

HRADECKÝ MID

Výsledková listina - Hradec Králové-Běleč (27.11.2004 - 28.11.2004)
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
98
00420-01116 Chovanec Michal - 2 49 050801
17:19,00
18:09,00
35:28,00
00:00,00
18.61
1861
 
2
56
 
Erbs Dušan
 
18:21,00
18:31,00
36:52,00
01:24,00
17.9
 
3
53
00420-00414 Zima Jan - 2 58 050085
18:44,00
19:45,00
38:29,00
03:01,00
17.15
1715
 
4
81
00420-00222 Čermák Roman - 2
 
050584
20:24,00
22:26,00
42:50,00
07:22,00
15.41
1541
 
5
23
 
Procházka Vít
 
22:27,00
22:25,00
44:52,00
09:24,00
14.71
 
6
14
00420-00475 Jansa Tomáš - 1
 
050921
23:58,00
22:48,00
46:46,00
11:18,00
14.11
1411
 
7
42
 
Teichman Tomáš
 
23:22,00
23:27,00
46:49,00
11:21,00
14.1
 
8
55
 
Mareš Jan
 
24:14,00
23:54,00
48:08,00
12:40,00
13.71
 
9
48
 
Flídr Aleš
 
25:16,00
26:12,00
51:28,00
16:00,00
12.82
 
10
33
 
Kunce Petr
 
31:38,00
31:13,00
01:02:51,00
27:23,00
10.5
 
11
49
 
Kubelka Jiří
 
22:39,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
12
6
 
Kejval Luboš
 
24:55,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-01069 Klikarová Soňa - 1 30 050091
17:15,00
17:51,00
35:06,00
00:00,00
18.8
1880
 
2
74
00420-01139 Štěpánková Martina - 1 62 050062
17:26,00
18:07,00
35:33,00
00:27,00
18.57
1857
 
3
78
00420-00947 Mrázová Ivana - 1 58 050073
20:23,00
21:07,00
41:30,00
06:24,00
15.9
1590
 
4
1
00420-01280 Lišková Kamila - 1
 
050173
21:21,00
22:04,00
43:25,00
08:19,00
15.2
1520
 
5
65
00420-01317 Stibalová Alena - 1
 
050088
21:18,00
22:21,00
43:39,00
08:33,00
15.12
1512
 
6
80
00420-00674 Keltnerová Linda - 1 58 050069
23:21,00
24:04,00
47:25,00
12:19,00
13.92
1392
 
7
82
00420-00675 Heroudková Jiřina - 2 58 050480
23:10,00
24:19,00
47:29,00
12:23,00
13.9
1390
 
8
35
 
Boudová Barbora
 
24:24,00
23:30,00
47:54,00
12:48,00
13.78
 
9
38
 
Klimtová Zuzana
 
24:21,00
24:01,00
48:22,00
13:16,00
13.65
 
10
52
 
Matoušková Lucie
 
31:09,00
28:26,00
59:35,00
24:29,00
11.08
 
11
85
00420-01203 Anděrová Lucie - 1 58 050081
30:05,00
30:57,00
01:01:02,00
25:56,00
10.81
1081
 
12
21
 
Bahulíková Anna
 
49:02,00
01:02:10,00
01:51:12,00
01:16:06,00
5.94
 
13
8
 
Pavlíčková Petra
 
43:40,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
79
00420-01339 Keltner Vlastimil - 1 58 050087
12:50,00
12:55,00
25:45,00
00:00,00
25.63
2563
 
2
72
00420-01069 Klikarová Soňa - 2 30 050092
13:10,00
12:42,00
25:52,00
00:07,00
25.52
2552
 
3
86
00420-01259 Blažo Lukáš - 3 49 050167
13:21,00
12:48,00
26:09,00
00:24,00
25.24
2524
 
4
76
00420-01252 Šebesta Miroslav - 1
 
050082
14:24,00
14:15,00
28:39,00
02:54,00
23.04
2304
 
5
77
 
Mráz Petr
 
14:45,00
14:31,00
29:16,00
03:31,00
22.55
 
6
17
00420-00004 Mazánek Pavel - 5 20 050027
14:15,00
15:12,00
29:27,00
03:42,00
22.41
2241
 
7
75
00420-01139 Štěpánková Martina - 2 62 050063
14:45,00
14:52,00
29:37,00
03:52,00
22.28
2228
 
8
9
00420-01383 Sojková Zuzana - 2
 
050576
15:20,00
15:30,00
30:50,00
05:05,00
21.41
2141
 
9
51
00420-00414 Zima Jan - 1 58 050084
15:33,00
23:08,00
38:41,00
12:56,00
17.06
1706
 
10
62
 
Fialová Petra
 
22:23,00
25:19,00
47:42,00
21:57,00
13.84
 
11
11
 
Šourek Jindřich
 
24:27,00
25:35,00
50:02,00
24:17,00
13.19
 
12
15
 
Hubený Martin
 
27:57,00
28:20,00
56:17,00
30:32,00
11.73
 
13
32
00420-01037 Karda Otomar 20
34:43,00
33:54,00
01:08:37,00
42:52,00
9.62