Napsat dotaz

Přeštěnice IV. ročník

Výsledková listina - Přeštěnice u Milevska (13.11.2004 - 14.11.2004)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
27
00420-01101 Rebetová Jarmila
 
00:35,17
00:34,12
01:09,29
00:00,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
24
00420-00186 Dolejš Zdeněk 45
00:28,37
00:34,12
01:02,49
00:00,00
 
2
26
00420-00484 Fryčová Dana
 
00:35,51
00:33,07
01:08,58
00:06,09
 
3
26
00420-01227 Hejna Josef 55
00:36,32
00:36,08
01:12,40
00:09,51
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
29
00420-01014 Habásko Roman 9
00:21,13
00:21,50
00:43,03
00:00,00
 
2
31
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
00:22,25
00:23,27
00:45,52
00:02,49
 
3
23
00420-01223 Kronus Roman 55
00:24,37
00:24,46
00:49,23
00:06,20
 
4
33
00420-01051 Tomášek Miloš 40
00:24,06
00:27,47
00:51,53
00:08,50
 
5
34
00420-00835 Houdek Jiří 55
00:27,50
00:27,27
00:55,17
00:12,14
 
6
35
00420-00223 Hejduk Richard
 
00:30,00
00:28,21
00:58,21
00:15,18
 
7
30
00420-00617 Fišer Stanislav 35
00:24,47
00:36,22
01:01,09
00:18,06
 
8
36
00420-01184 Krásná Jana
 
00:32,22
00:30,17
01:02,39
00:19,36
 
9
40
00420-01264 Kronusová Jana 55
00:29,21
00:33,24
01:02,45
00:19,42
 
10
37
00420-01284 Blahník Karel 55
00:38,06
00:34,26
01:12,32
00:29,29
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
39
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
00:30,05
00:30,55
01:01,00
00:00,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
18
00420-00545 Semrád Miloš
 
00:22,05
00:21,08
00:43,13
00:00,00
 
2
15
 
Basl Pavel
 
00:24,21
00:20,32
00:44,53
00:01,40
 
3
17
00420-01060 Pekař Milan
 
00:25,08
00:26,55
00:52,03
00:08,50
 
4
16
 
Havel Jaroslav
 
00:27,16
00:27,52
00:55,08
00:11,55
 
5
13
 
Janovský Pavel
 
00:28,22
00:32,21
01:00,43
00:17,30
 
6
19
00420-01224 Shafferhans Luboš
 
00:33,02
00:34,20
01:07,22
00:24,09
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
21
00420-01383 Sojková Zuzana
 
00:24,49
00:25,52
00:50,41
00:00,00
 
2
20
 
Švecová Patricie
 
00:34,04
00:38,08
01:12,12
00:21,31
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
2
00420-01252 Šebesta Miroslav
 
00:18,34
00:19,18
00:37,52
00:00,00
 
2
5
00420-01382 Tomášková Jana 62
00:19,32
00:19,46
00:39,18
00:01,26
 
3
1
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
00:20,31
00:20,27
00:40,58
00:03,06
 
4
4
00420-00892 Strnad Jiří
 
00:22,54
00:22,18
00:45,12
00:07,20
 
5
3
00420-00457 Šidlo Luděk 59
00:28,07
00:29,22
00:57,29
00:19,37
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
7
00420-00215 Suchý Jiří 58
00:18,58
00:18,36
00:37,34
00:00,00
 
2
9
00420-01185 Burian Jan 58
00:18,55
00:19,09
00:38,04
00:00,30
 
3
8
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
00:19,41
00:19,31
00:39,12
00:01,38
 
4
11
00420-00674 Keltnerová Linda 58
00:19,53
00:19,50
00:39,43
00:02,09
 
5
22
00420-01151 Ženíšek Michal 58
00:20,29
00:19,56
00:40,25
00:02,51
 
6
12
00420-00211 Toncarová Anna 58
00:23,16
00:22,55
00:46,11
00:08,37
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
42
00420-01185 Burian Jan 58
00:27,50
00:29,28
00:57,18
00:00,00
 
2
41
00420-00028 Burda František
 
00:29,32
00:28,20
00:57,52
00:00,34
 
3
45
 
Smrčka Petr
 
00:30,23
00:30,36
01:00,59
00:03,41
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
43
00420-00211 Toncarová Anna 58
00:28,04
00:28,27
00:56,31
00:00,00
 
2
44
00420-00814 Svozilová Žaneta
 
00:30,37
00:31,16
01:01,53
00:05,22
 
                   
Třída: Jun - Juniorská třída
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
52
 
Strnad Jiří
 
00:02,33
00:02,30
00:05,03
00:00,00
 
2
54
 
Kronusová Eva
 
00:02,46
00:02,28
00:05,14
00:00,11
 
3
53
 
Brázdil Viktor
 
00:02,50
00:02,40
00:05,30
00:00,27
 
4
51
 
Burian Jan
 
00:03,02
00:02,50
00:05,52
00:00,49
 
5
55
 
Ženíšková Tereza
 
00:03,34
00:03,30
00:07,04
00:02,01