Napsat dotaz

Eukanuba Semice 2004

Výsledková listina - Sadská-Semice (09.10.2004 - 10.10.2004)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
61
00420-00001 Krejčí Jiří, Ing. -
 
07:49,10
07:22,90
15:12,00
00:00,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
27
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
10:07,50
10:21,30
20:28,80
00:00,00
 
2
62
 
Dolejš Zdeněk
 
11:51,30
12:18,00
24:09,30
03:40,50
 
3
34
 
Bejda Michal
 
15:09,90
12:00,50
27:10,40
06:41,60
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
8
 
Keken Zoltán
 
10:24,60
10:36,90
21:01,50
00:00,00
 
2
60
 
Vodák Milan
 
12:26,40
12:39,20
25:05,60
04:04,10
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
26
00420-00659 Stejskal Ondřej - 1 35
10:06,20
09:07,10
19:13,30
00:00,00
 
2
37
00420-00427 Burda Richard - 1 25
11:10,70
11:12,50
22:23,20
03:09,90
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
19
00420-01163 Trinkl Ladislav - 1
 
11:28,00
11:12,50
22:40,50
00:00,00
 
2
36
00420-00542 Janko Ota - 1 25
11:42,20
11:31,10
23:13,30
00:32,80
 
3
52
 
Zálešáková Lucie
 
12:37,50
13:01,10
25:38,60
02:58,10
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
20
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
07:23,90
07:12,70
14:36,60
00:00,00
 
2
50
 
Smejkal Ondřej
 
07:32,90
07:11,70
14:44,60
00:08,00
 
3
66
00420-00414 Zima Jan - 3 58
07:53,60
07:42,00
15:35,60
00:59,00
 
4
25
00420-00207 Tobiášek Michal - 1 30
08:17,30
07:52,10
16:09,40
01:32,80
 
5
56
 
Odstrčilík Marek
 
08:43,10
09:02,90
17:46,00
03:09,40
 
6
41
 
Svoboda Jiří
 
08:57,70
08:49,40
17:47,10
03:10,50
 
7
30
00420-01229 Šrámek Rudolf - 1
 
09:38,10
09:07,90
18:46,00
04:09,40
 
8
75
 
Holub Zdeněk
 
12:59,90
12:35,10
25:35,00
10:58,40
 
9
51
 
Zálešák Josef
 
12:35,50
14:43,20
27:18,70
12:42,10
 
10
35
 
Henkrych Petr
 
16:27,50
10:57,50
27:25,00
12:48,40
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
6
00420-00200 Porubská Jana - 2
 
07:28,80
07:20,60
14:49,40
00:00,00
 
2
2
 
Erlebachová Ilona
 
08:59,70
07:35,90
16:35,60
01:46,20
 
3
9
00420-01382 Tomášková Jana - 2 62
08:53,00
09:24,30
18:17,30
03:27,90
 
4
14
00420-00779 Löblová Veronika - 2
 
11:10,70
10:39,40
21:50,10
07:00,70
 
5
40
 
Svobodová Blanka
 
11:21,80
11:25,20
22:47,00
07:57,60
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
7
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
07:07,40
06:58,10
14:05,50
00:00,00
 
2
29
00420-01161 Bárta Richard
 
07:56,40
07:36,50
15:32,90
01:27,40
 
3
11
00420-00006 Váňa Stanislav - 3
 
07:28,80
08:17,60
15:46,40
01:40,90
 
4
10
00420-01382 Tomášková Jana - 4 62
08:55,40
08:29,00
17:24,40
03:18,90
 
5
69
00420-00234 Ženíšek Pavel - 1 58
08:55,40
08:56,40
17:51,80
03:46,30
 
6
3
 
Voříšek Tomáš
 
10:00,50
09:16,40
19:16,90
05:11,40
 
7
32
00420-00892 Strnad Jiří, ml. - 3
 
10:20,30
09:16,10
19:36,40
05:30,90
 
8
53
00420-00519 Kohout Miloslav
 
16:01,30
15:27,10
31:28,40
17:22,90
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
28
00420-01161 Bárta Richard
 
10:37,40
10:19,80
20:57,20
00:00,00
 
2
54
00420-01038 Merta Tomáš - 1 58
10:46,10
10:30,50
21:16,60
00:19,40
 
3
67
00420-00414 Zima Jan - 2 58
11:50,60
10:58,90
22:49,50
01:52,30
 
4
70
00420-00222 Čermák Roman - 1
 
11:41,50
11:32,90
23:14,40
02:17,20
 
5
47
00420-01150 Smrčka Petr - 1 58
12:39,60
12:56,10
25:35,70
04:38,50
 
6
33
00420-00892 Strnad Jiří, ml. - 1
 
12:55,20
13:09,70
26:04,90
05:07,70
 
7
59
 
Dočekal Milan
 
13:50,00
13:08,10
26:58,10
06:00,90
 
8
1
 
Mareš Jan
 
13:40,10
13:26,30
27:06,40
06:09,20
 
9
13
 
Šťastný Michal
 
17:41,70
17:49,70
35:31,40
14:34,20
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
46
00420-01139 Štěpánková Martina - 62
10:48,40
10:35,60
21:24,00
00:00,00
 
2
44
00420-00947 Mrázová Ivana - 1 58
12:04,90
12:07,20
24:12,10
02:48,10
 
3
77
00420-01317 Stibalová Alena - 1
 
12:55,20
12:28,70
25:23,90
03:59,90
 
4
24
 
Heroudková Jiřina
 
13:45,10
13:12,70
26:57,80
05:33,80
 
5
79
 
Svozilová Žaneta
 
14:04,20
13:00,80
27:05,00
05:41,00
 
6
4
00420-00188 Horáková Renata - 1
 
14:02,30
13:08,00
27:10,30
05:46,30
 
7
49
 
Laurencová Kateřina
 
13:57,00
13:39,00
27:36,00
06:12,00
 
8
80
00420-00890 Sluková Jindra - 1 58
14:16,50
13:26,60
27:43,10
06:19,10
 
9
22
00420-00674 Keltnerová Linda - 1 58
14:15,50
14:06,00
28:21,50
06:57,50
 
10
48
00420-01280 Lišková Kamila - 1
 
16:39,60
14:37,80
31:17,40
09:53,40
 
11
73
00420-01145 Korousová Alena
 
16:39,30
16:52,70
33:32,00
12:08,00
 
12
21
00420-01203 Anděrová Lucie - 1 58
18:10,10
18:37,90
36:48,00
15:24,00
 
                   
Třída: CCMV - Canicross s jedním psem - muži veteráni
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
71
 
Burda František
 
12:11,60
12:23,10
24:34,70
00:00,00
 
2
17
 
Jerhot Vratislav
 
12:15,10
12:29,10
24:44,20
00:09,50
 
3
58
 
Procházka Vít
 
12:51,50
12:40,50
25:32,00
00:57,30
 
4
65
 
Flídr Aleš
 
14:46,40
15:17,80
30:04,20
05:29,50
 
5
72
 
Beran Jaroslav
 
19:35,50
19:23,10
38:58,60
14:23,90
 
                   
Třída: SC1M - Scooter s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
5
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
07:49,60
07:47,60
15:37,20
00:00,00
 
2
23
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58
08:08,40
07:56,30
16:04,70
00:27,50
 
3
12
 
Richter Jan
 
08:06,80
07:58,70
16:05,50
00:28,30
 
4
68
00420-01151 Ženíšek Michal - 1 58
08:34,90
08:23,60
16:58,50
01:21,30
 
5
78
00420-01170 Tůma Jan - 3
 
11:10,10
10:42,10
21:52,20
06:15,00
 
6
42
 
Kačur Jan
 
11:00,80
10:54,60
21:55,40
06:18,20
 
7
55
 
Mokrý Robert
 
15:07,20
15:28,60
30:35,80
14:58,60
 
                   
Třída: SC1W - Scooter s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
74
00420-01382 Tomášková Jana - 3 62
09:28,00
09:16,60
18:44,60
00:00,00
 
2
15
 
Sojková Zuzana
 
09:42,10
09:38,00
19:20,10
00:35,50
 
3
39
 
Hnatevičová Lea
 
10:17,50
09:44,30
20:01,80
01:17,20
 
4
38
 
Hnatevičová Lea
 
11:16,10
10:14,20
21:30,30
02:45,70
 
5
45
00420-00947 Mrázová Ivana - 4 58
11:26,80
12:29,00
23:55,80
05:11,20
 
6
43
 
Kačurová Petra
 
12:32,90
12:00,40
24:33,30
05:48,70
 
7
76
 
Fiedlerová Lenka
 
14:18,20
13:05,50
27:23,70
08:39,10
 
8
57
 
Vlčková Martina
 
16:17,10
12:09,70
28:26,80
09:42,20