Napsat dotaz

BONO 04

Výsledková listina - Červený Kostelec (16.10.2004 - 17.10.2004)
www stránky závodu: http://bono.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-00001 Krejčí Jiří, Ing.
 
050465
11:32,00
12:50,00
24:22,00
00:00,00
27.58
2758
 
2
66
 
Havrda Radek
 
13:23,00
13:40,00
27:03,00
02:41,00
24.84
 
3
34
00420-00992 Zvolský Pavel 25 050547
13:10,00
13:59,00
27:09,00
02:47,00
24.75
2475
 
4
52
 
Čapek Jan
 
14:01,00
14:58,00
28:59,00
04:37,00
23.19
 
5
58
 
Tyroler Ctirad
 
32:44,00
35:31,00
01:08:15,00
43:53,00
9.85
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-01333 Čepek Jan
 
050303
16:15,00
17:12,00
33:27,00
00:00,00
20.09
2009
 
2
35
 
Kult Petr
 
20:44,00
20:10,00
40:54,00
07:27,00
16.43
 
3
88
00420-00186 Dolejš Zdeněk, st. 45
20:20,00
22:12,00
42:32,00
09:05,00
15.8
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-01105 Kůrka Zdeněk 49
20:20,00
19:22,00
39:42,00
00:00,00
16.93
 
2
23
00420-00045 Souček Martin 45
22:04,00
22:10,00
44:14,00
04:32,00
15.19
 
3
84
00420-00401 Jiránek Jaroslav, st. 20
22:27,00
24:42,00
47:09,00
07:27,00
14.25
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
 
Smejkal Ondřej
 
11:27,00
11:15,00
22:42,00
00:00,00
29.6
 
2
78
00420-00041 Seidl Luboš
 
050006
11:18,00
11:26,00
22:44,00
00:02,00
29.56
2956
 
3
61
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
050115
11:27,00
11:41,00
23:08,00
00:26,00
29.05
2905
 
4
98
 
Bednář Miroslav
 
12:10,00
12:54,00
25:04,00
02:22,00
26.81
 
5
97
00420-01034 Merhaut Michal 20 050394
12:33,00
12:32,00
25:05,00
02:23,00
26.79
2679
 
6
59
00420-00207 Tobiášek Michal 30 050162
12:27,00
12:45,00
25:12,00
02:30,00
26.67
2667
 
7
80
00420-00414 Zima Jan 58 050224
13:17,00
12:30,00
25:47,00
03:05,00
26.06
2606
 
8
6
00420-00134 Diblík Zbyněk
 
050295
12:27,00
13:23,00
25:50,00
03:08,00
26.01
2601
 
9
90
 
Petříček Tomáš
 
14:32,00
14:52,00
29:24,00
06:42,00
22.86
 
10
4
 
Škop Jiří
 
17:14,00
16:26,00
33:40,00
10:58,00
19.96
 
11
25
 
Doležal Zdeněk
 
17:33,00
18:42,00
36:15,00
13:33,00
18.54
 
12
55
 
Šarkovský Pavel
 
19:43,00
18:32,00
38:15,00
15:33,00
17.57
 
13
71
 
Ackermann Thomas
 
19:09,00
22:00,00
41:09,00
18:27,00
16.33
 
14
12
 
Šrejber Jaromír
 
18:54,00
22:49,00
41:43,00
19:01,00
16.11
 
15
69
 
Joudal Josef
 
20:12,00
24:05,00
44:17,00
21:35,00
15.18
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
 
Erlebachová Ilona
 
11:03,00
11:03,00
22:06,00
00:00,00
30.41
 
2
82
00420-00200 Porubská Jana
 
050135
11:27,00
11:39,00
23:06,00
01:00,00
29.09
2909
 
3
105
00420-01069 Klikarová Soňa 30 050094
11:22,00
11:44,00
23:06,00
01:00,00
29.09
2909
 
4
10
00420-00388 Repová Adéla
 
050776
12:24,00
12:23,00
24:47,00
02:41,00
27.11
2711
 
5
51
00420-01035 Kohoutová Pavla 20 050400
12:40,00
12:42,00
25:22,00
03:16,00
26.49
2649
 
6
64
00420-01382 Tomášková Jana 62 050529
14:52,00
14:03,00
28:55,00
06:49,00
23.24
2324
 
7
79
00420-01383 Sojková Zuzana
 
050575
15:00,00
14:38,00
29:38,00
07:32,00
22.68
2268
 
8
20
 
Kodešová Romana
 
17:30,00
16:45,00
34:15,00
12:09,00
19.62
 
9
37
 
Jirásková Anita
 
20:07,00
19:50,00
39:57,00
17:51,00
16.82
 
10
16
 
Hynková Jana
 
22:16,00
21:23,00
43:39,00
21:33,00
15.4
 
11
14
 
Škopová Marta
 
38:42,00
20:11,00
58:53,00
36:47,00
11.41
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-00004 Mazánek Pavel 20 050024
12:24,00
12:20,00
24:44,00
00:00,00
27.17
2717
 
2
56
00420-01034 Merhaut Michal 20
12:32,00
12:42,00
25:14,00
00:30,00
26.63
 
3
26
 
Odstrčilík Marek
 
15:15,00
15:04,00
30:19,00
05:35,00
22.17
 
4
19
00420-01289 Křížek Martin
 
050437
15:06,00
16:23,00
31:29,00
06:45,00
21.34
2134
 
5
27
00420-00398 Hanuš Michal 20 050317
16:54,00
17:59,00
34:53,00
10:09,00
19.26
1926
 
6
5
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 050386
20:15,00
17:39,00
37:54,00
13:10,00
17.73
1773
 
7
9
 
Bahník Roman
 
19:45,00
21:24,00
41:09,00
16:25,00
16.33
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-01011 Homolka Miroslav 40 050342
14:03,00
14:35,00
28:38,00
00:00,00
23.47
2347
 
2
65
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 050226
15:26,00
14:57,00
30:23,00
01:45,00
22.12
2212
 
3
21
 
Fučík František
 
15:43,00
15:30,00
31:13,00
02:35,00
21.53
 
4
38
00420-00406 Šplouchal Pavel 20 050456
15:55,00
16:09,00
32:04,00
03:26,00
20.96
2096
 
5
47
00420-01148 Koucká Tereza
 
050156
16:46,00
17:22,00
34:08,00
05:30,00
19.69
1969
 
6
39
00420-01051 Tomášek Miloš 40 050367
17:46,00
18:22,00
36:08,00
07:30,00
18.6
1860
 
7
31
00420-01341 Pelant Michal 20 050035
17:56,00
18:49,00
36:45,00
08:07,00
18.29
1829
 
8
106
00420-00427 Burda Richard 25 050545
18:54,00
19:19,00
38:13,00
09:35,00
17.58
1758
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
00420-00711 Hubka Petr
 
050099
17:53,00
18:07,00
36:00,00
00:00,00
18.67
1867
 
2
100
00420-00410 Hemelík Radim
 
050322
19:53,00
22:01,00
41:54,00
05:54,00
16.04
1604
 
3
104
00420-00542 Janko Ota 25 050286
22:01,00
21:10,00
43:11,00
07:11,00
15.56
1556
 
4
67
00420-01010 Růžička Zdeněk
 
050237
22:28,00
22:26,00
44:54,00
08:54,00
14.97
1497
 
5
93
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 050583
25:18,00
25:45,00
51:03,00
15:03,00
13.16
1316
 
6
24
00420-00782 Mrázek Radek 45 050241
26:01,00
28:23,00
54:24,00
18:24,00
12.35
1235
 
7
53
 
Šoupal Pavel
 
29:29,00
28:00,00
57:29,00
21:29,00
11.69
 
8
49
00420-01109 Pešková Alena 20 050258
35:15,00
47:36,00
01:22:51,00
46:51,00
8.11
811
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
72
00420-00215 Suchý Jiří 58 050076
16:59,00
17:07,00
34:06,00
00:00,00
19.71
1971
 
2
89
 
Erbs Dušan
 
18:39,00
18:22,00
37:01,00
02:55,00
18.15
 
3
73
00420-00414 Zima Jan 58 050085
18:24,00
19:06,00
37:30,00
03:24,00
17.92
1792
 
4
103
00420-01038 Merta Tomáš 58 050410
19:10,00
18:42,00
37:52,00
03:46,00
17.75
1775
 
5
13
 
Petera Miroslav
 
21:56,00
22:28,00
44:24,00
10:18,00
15.14
 
6
76
 
Mareš Jan
 
22:40,00
22:56,00
45:36,00
11:30,00
14.74
 
7
94
00420-01041 Šabaka Jan, ml.
 
050745
21:48,00
24:20,00
46:08,00
12:02,00
14.57
1457
 
8
75
 
Jansa Tomáš
 
23:13,00
24:30,00
47:43,00
13:37,00
14.08
 
9
2
 
Prouza Pavel
 
24:28,00
24:03,00
48:31,00
14:25,00
13.85
 
10
70
 
Teichman Tomáš
 
23:34,00
24:58,00
48:32,00
14:26,00
13.85
 
11
101
 
Peška Robert
 
25:41,00
26:17,00
51:58,00
17:52,00
12.93
 
12
92
 
Hazucha Martin
 
28:23,00
30:42,00
59:05,00
24:59,00
11.37
 
13
1
00420-01126 Hanuš Jaromír 20 050357
37:47,00
38:02,00
01:15:49,00
41:43,00
8.86
886
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
99
00420-01069 Klikarová Soňa 30 050091
17:27,00
17:12,00
34:39,00
00:00,00
19.39
1939
 
2
46
00420-01139 Štěpánková Martina 62 050062
17:35,00
17:37,00
35:12,00
00:33,00
19.09
1909
 
3
83
00420-00674 Keltnerová Linda 58 050069
19:53,00
20:40,00
40:33,00
05:54,00
16.57
1657
 
4
45
00420-01317 Stibalová Alena
 
050088
21:37,00
22:28,00
44:05,00
09:26,00
15.24
1524
 
5
48
00420-00947 Mrázová Ivana 58 050073
21:48,00
22:29,00
44:17,00
09:38,00
15.18
1518
 
6
17
 
Kromíchalová Kateřina
 
22:56,00
23:11,00
46:07,00
11:28,00
14.57
 
7
77
 
Svozilová Žaneta
 
23:07,00
23:09,00
46:16,00
11:37,00
14.52
 
8
36
 
Boudová Barbora
 
23:47,00
23:33,00
47:20,00
12:41,00
14.2
 
9
102
00420-01146 Podraská Dita 49 050159
23:26,00
24:04,00
47:30,00
12:51,00
14.15
1415
 
10
91
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 050480
24:12,00
23:49,00
48:01,00
13:22,00
14
1400
 
11
8
00420-00104 Krámská Dagmar
 
050515
32:15,00
33:48,00
01:06:03,00
31:24,00
10.17
1017
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
81
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
050064
12:52,00
12:46,00
25:38,00
00:00,00
26.22
2622
 
2
60
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 050087
13:53,00
13:14,00
27:07,00
01:29,00
24.78
2478
 
3
44
 
Mráz Petr
 
15:40,00
15:00,00
30:40,00
05:02,00
21.91
 
4
109
 
Škoda Stanislav
 
17:56,00
21:10,00
39:06,00
13:28,00
17.19
 
5
29
00420-00396 Kostelecký Vladimír 20 050377
20:28,00
19:51,00
40:19,00
14:41,00
16.67
1667
 
6
96
00420-01140 Jiránek Jaroslav, ml.
 
050429
21:11,00
19:09,00
40:20,00
14:42,00
16.66
1666
 
7
18
00420-01233 Vavřičková Jana 35 050443
21:08,00
21:12,00
42:20,00
16:42,00
15.87
1587
 
8
7
 
Bejr Jiří
 
22:44,00
20:36,00
43:20,00
17:42,00
15.51
 
9
85
 
Hartig Jakub
 
21:48,00
21:38,00
43:26,00
17:48,00
15.47
 
10
86
 
Janeček Lukáš
 
31:32,00
19:52,00
51:24,00
25:46,00
13.07
 
11
28
00420-01037 Karda Otomar 20 050408
36:54,00
36:15,00
01:13:09,00
47:31,00
9.19
919
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
87
00420-00041 Seidl Luboš
 
050007
13:00,00
13:10,00
26:10,00
00:00,00
25.68
2568
 
2
30
00420-00388 Repová Adéla
 
050777
13:29,00
13:36,00
27:05,00
00:55,00
24.81
2481
 
3
74
00420-01252 Šebesta Miroslav
 
050083
14:12,00
14:46,00
28:58,00
02:48,00
23.2
2320
 
4
43
00420-01382 Tomášková Jana 62 050531
15:37,00
14:17,00
29:54,00
03:44,00
22.47
2247
 
5
68
 
Strnad Jiří, st.
 
18:28,00
16:25,00
34:53,00
08:43,00
19.26
 
6
63
00420-00457 Šidlo Luděk 59 050742
19:13,00
20:03,00
39:16,00
13:06,00
17.11
1711
 
7
22
00420-00519 Kohout Miroslav
 
050067
28:05,00
29:06,00
57:11,00
31:01,00
11.75
1175
 
8
15
 
Šourek Jindřich
 
27:58,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
95
00420-01255 Pfeifer Pavel 25
14:01,00
14:10,00
28:11,00
00:00,00
23.84
 
2
54
00420-01039 Teichman Jan 20
14:32,00
15:10,00
29:42,00
01:31,00
22.63
 
3
50
 
Henychová Jana
 
15:27,00
15:02,00
30:29,00
02:18,00
22.04