Napsat dotaz

Grand Prix, ESDRA CUP, IFSS CUP

Výsledková listina - Kněžice u Vrchlabí (11.03.2005 - 13.03.2005)
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-00009 Krupička Petr, jr. 49 050697
19:21,40
25:42,70
45:04,10
00:00,00
25.56
2556
3
 
2
32
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 050044
21:25,70
28:04,60
49:30,30
04:26,20
23.27
2327
 
3
36
00420-00992 Zvolský Pavel 25 050051
20:32,20
31:19,70
51:51,90
06:47,80
22.21
2221
 
4
28
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 050802
23:26,30
30:18,30
53:44,60
08:40,50
21.44
2144
 
5
37
 
Levíčková Barbora
 
32:10,10
42:36,50
01:14:46,60
29:42,50
15.41
 
6
29
00420-00577 Hájek Pavel
 
051149
38:29,50
50:10,90
01:28:40,40
43:36,30
12.99
1299
 
7
34
00420-00427 Burda Richard 25 050545
39:04,60
54:48,40
01:33:53,00
48:48,90
12.27
1227
 
8
35
 
Gurega Petr
 
47:52,60
55:16,60
01:43:09,20
58:05,10
11.17
 
9
30
00420-00564 Polanská Sarah
 
051147
52:54,30
01:04:34,10
01:57:28,40
01:12:24,30
9.81
981
 
10
31
 
Bahník Roman
 
56:21,10
01:11:47,50
02:08:08,60
01:23:04,50
8.99
 
                           
Kategorie: SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-01069 Klikarová Soňa 30 050093
20:51,50
24:03,50
44:55,00
00:00,00
25.65
2565
 
2
18
00420-00466 Šramek Luboš 30
23:42,50
27:48,70
51:31,20
06:36,20
22.36
 
3
14
00420-00466 Erlebachová Ilona 30 051087
21:38,20
29:54,30
51:32,50
06:37,50
22.35
2235
 
4
7
00420-00211 Toncarová Anna 58 051160
25:18,80
30:20,70
55:39,50
10:44,50
20.7
2070
 
5
8
00420-01162 Mauleová Kristina
 
050595
25:32,60
30:13,00
55:45,60
10:50,60
20.66
2066
 
6
11
00420-00469 Kromíchalová Kateřina
 
051088
24:52,50
31:42,40
56:34,90
11:39,90
20.36
2036
 
7
9
 
Smejkalová Marcela
 
25:22,20
31:13,30
56:35,50
11:40,50
20.36
 
8
17
 
Pechek Miroslav
 
26:29,20
31:18,10
57:47,30
12:52,30
19.93
 
9
5
00420-01185 Burian Jan 58 050161
27:35,70
30:18,20
57:53,90
12:58,90
19.9
1990
 
10
13
00420-01146 Podraská Dita 49 050158
28:34,10
35:12,90
01:03:47,00
18:52,00
18.06
1806
 
11
15
00420-00415 Zimová Šárka 58 050222
28:17,80
36:28,80
01:04:46,60
19:51,60
17.78
1778
 
12
16
00420-00414 Zima Jan 58 050223
30:00,00
35:26,00
01:05:26,00
20:31,00
17.61
1761
 
13
10
00420-01269 Rejna Radek
 
050172
29:39,90
36:52,80
01:06:32,70
21:37,70
17.31
1731
 
14
1
 
Smejkal Milan
 
30:37,70
38:23,70
01:09:01,40
24:06,40
16.69
 
15
6
00420-01317 Stibalová Alena
 
051158
31:43,40
38:32,80
01:10:16,20
25:21,20
16.39
1639
 
16
4
00420-01229 Šrámek Rudolf
 
050188
34:02,40
43:33,20
01:17:35,60
32:40,60
14.85
1485
 
17
12
 
Engstová Barbora
 
43:47,50
53:49,10
01:37:36,60
52:41,60
11.8
 
18
2
00420-01203 Anděrová Lucie 58 050272
50:30,20
01:02:59,90
01:53:30,10
01:08:35,10
10.15
1015
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
00420-00215 Suchý Jiří 58 050494
53:28,70
51:59,10
01:45:27,80
00:00,00
24.35
2435
 
2
46
00420-01069 Klikarová Soňa 30 050093
52:13,50
53:53,50
01:46:07,00
00:39,20
24.2
2420
 
3
44
00420-01161 Bárta Richard
 
050604
57:37,30
55:25,10
01:53:02,40
07:34,60
22.72
2272
 
4
43
00420-01171 Sluka Jaroslav
 
051157
01:11:38,90
01:14:05,20
02:25:44,10
40:16,30
17.62
1762
 
5
41
00420-01121 Kobr Ivan
 
051152
01:11:41,40
01:16:09,60
02:27:51,00
42:23,20
17.37
1737
 
6
48
00420-01144 Janovský Pavel 35 050673
01:21:09,70
01:19:12,50
02:40:22,20
54:54,40
16.01
1601
 
7
45
00420-00913 Strnad Jiří 58 050681
01:35:23,00
01:40:05,80
03:15:28,80
01:30:01,00
13.14
1314
 
8
47
 
Šramek Luboš
SK
01:04:35,30
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0