Napsat dotaz

Maxičkovský cani-cross

Výsledková listina - Děčín - Maxičky (18.09.2004 - 19.09.2004)
www stránky závodu: http://www.cani-cross.rehkat.cz
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-00215 SUCHÝ Jiří 58 050076
04:23,60
04:37,20
16:21,68
25:22,48
00:00,00
20.11
2011
 
2
44
 
NEHYBA Martin
 
04:23,39
04:26,49
17:05,95
25:55,83
00:33,35
19.67
 
3
47
00420-00414 ZIMA Jan 58 050085
04:46,88
05:32,14
18:48,63
29:07,65
03:45,17
17.51
1751
 
4
41
00420-00765 SCHWOMA Michal 58 050070
05:11,69
05:15,51
18:50,83
29:18,03
03:55,55
17.41
1741
 
5
46
 
TONCAR Tomáš
 
05:29,76
05:32,66
19:15,64
30:18,06
04:55,58
16.83
 
6
42
00420-01185 BURIAN Jan 58 050080
05:14,75
05:17,07
19:56,61
30:28,43
05:05,95
16.74
1674
 
7
40
00420-01269 REJNA Radek
 
050086
05:07,22
05:30,78
19:56,61
30:34,61
05:12,13
16.68
1668
 
8
43
00420-01150 SMRČKA Petr 58 050075
05:36,58
05:46,08
21:47,85
33:10,51
07:48,03
15.37
1537
 
                           
Kategorie: CCMV - CaniCross Muži Veteráni - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-00904 HOMOLKA Rudolf 17 050072
05:05,74
04:59,05
18:29,11
28:33,90
00:00,00
17.85
1785
 
2
50
 
STIBAL Ivan
 
05:02,55
05:11,68
19:31,76
29:45,99
01:12,09
17.13
 
3
51
00420-01170 TÙMA Jan
 
050078
05:46,88
05:53,50
21:47,05
33:27,43
04:53,53
15.25
1525
 
4
52
 
FLÍDR Aleš
 
06:17,23
06:23,03
22:19,97
35:00,23
06:26,33
14.57
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-01069 KLIKAROVÁ Soňa 30 050091
04:30,55
04:45,93
17:01,76
26:18,24
00:00,00
19.39
1939
 
2
36
00420-01139 ŠTĚPÁNKOVÁ Martina 62 050062
04:51,63
04:53,35
17:23,56
27:08,54
00:50,30
18.78
1878
 
3
37
00420-00674 KELTNEROVÁ Linda 58 050069
05:07,42
05:35,26
19:48,98
30:31,66
04:13,42
16.7
1670
 
4
29
00420-00593 NEŠNĚROVÁ Dagmar 17 050041
05:54,51
05:53,35
20:01,41
31:49,27
05:31,03
16.03
1603
 
5
23
00420-00947 MRÁZOVÁ Ivana 58 050073
05:39,85
05:58,46
21:00,87
32:39,18
06:20,94
15.62
1562
 
6
28
00420-01317 STIBALOVÁ Alena
 
050088
05:25,27
05:41,76
21:57,16
33:04,19
06:45,95
15.42
1542
 
7
21
 
PODRASKÁ Dita
 
06:13,21
06:16,75
21:01,50
33:31,46
07:13,22
15.22
 
8
32
00420-00675 HEROUDKOVÁ Jiřina 58 050480
05:53,38
06:18,81
21:54,13
34:06,32
07:48,08
14.96
1496
 
9
24
 
ŽÁČKOVÁ Marcela
 
05:54,83
06:26,09
22:02,37
34:23,29
08:05,05
14.83
 
10
27
 
HALÍŘOVÁ Jarmila
 
06:12,40
06:29,18
21:46,02
34:27,60
08:09,36
14.8
 
11
20
 
DURROVÁ Kateřina
 
06:40,86
06:00,24
22:16,84
34:57,94
08:39,70
14.59
 
12
30
00420-00188 HORÁKOVÁ Renata
 
050068
06:13,23
06:35,69
22:54,92
35:43,84
09:25,60
14.27
1427
 
13
31
00420-00890 SLUKOVÁ Jindra 58 050071
06:05,49
06:07,30
23:54,27
36:07,06
09:48,82
14.12
1412
 
14
34
00420-00355 NEŠNĚROVÁ Kateřina 17 050020
06:28,96
07:10,40
22:45,91
36:25,27
10:07,03
14
1400
 
15
35
 
KROMÍCHALOVÁ Kateřina
 
06:22,11
07:18,94
23:48,59
37:29,64
11:11,40
13.6
 
16
22
 
DEKISKÁ Alena
 
06:54,60
07:05,86
25:34,72
39:35,18
13:16,94
12.88
 
17
25
00420-01203 ANDĚROVÁ Lucie 58 050081
07:55,11
08:28,85
28:59,46
45:23,42
19:05,18
11.24
1124
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
101
 
TRÝZNA Daniel
 
01:15,41
00:00,00
00:00,00
01:15,41
00:00,00
0
 
2
100
 
SRBEK Vlastimil
 
01:16,22
00:00,00
00:00,00
01:16,22
00:00,81
0
 
3
106
 
KUNC Martin
 
01:46,04
00:00,00
00:00,00
01:46,04
30:63,
0
 
4
103
 
NOVÁ Veronika
 
01:46,14
00:00,00
00:00,00
01:46,14
30:73,
0
 
5
104
 
BURIAN Honzík
 
01:47,74
00:00,00
00:00,00
01:47,74
32:33,
0
 
6
105
 
KUNC Ondřej
 
01:49,03
00:00,00
00:00,00
01:49,03
33:62,
0
 
7
109
 
DRIÁK Daniel
 
01:50,03
00:00,00
00:00,00
01:50,03
34:62,
0
 
8
108
 
BRZOBOHATÝ Ládik
 
02:05,18
00:00,00
00:00,00
02:05,18
49:77,
0
 
9
102
 
JELÍNKOVÁ Romana
 
02:15,94
00:00,00
00:00,00
02:15,94
01:00:53,
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-00050 PORUBSKÝ Pavel
 
050064
03:47,38
12:12,57
00:00,00
15:59,95
00:00,00
25.88
2588
 
2
8
00420-01069 KLIKAROVÁ Soňa 30 050092
03:59,08
12:38,34
00:00,00
16:37,42
00:37,47
24.91
2491
 
3
5
00420-01151 ŽENÍŠEK Michal 58 050089
04:02,26
13:05,10
00:00,00
17:07,36
01:07,41
24.19
2419
 
4
11
00420-01339 KELTNER Vlastimil 58 050087
03:51,88
14:07,83
00:00,00
17:59,71
01:59,76
23
2300
 
5
14
00420-00222 ČERMÁK Roman
 
050066
04:01,67
14:17,52
00:00,00
18:19,19
02:19,24
22.6
2260
 
6
9
00420-01185 BURIAN Jan 58 050079
04:19,70
13:59,69
00:00,00
18:19,39
02:19,44
22.6
2260
 
7
15
00420-00234 ŽENÍŠEK Pavel 58 050090
04:26,02
15:35,56
00:00,00
20:01,58
04:01,63
20.67
2067
 
8
7
 
NEHYBA Martin
 
04:18,23
15:54,34
00:00,00
20:12,57
04:12,62
20.48
 
9
12
 
MRÁZ Petr
 
04:32,42
15:50,44
00:00,00
20:22,86
04:22,91
20.31
 
10
6
00420-00215 SUCHÝ Jiří 58 050077
05:00,13
15:43,02
00:00,00
20:43,15
04:43,20
19.98
1998
 
11
17
00420-01252 ŠEBESTA Miroslav
 
050082
05:28,78
15:54,22
00:00,00
21:23,00
05:23,05
19.36
1936
 
12
18
00420-00982 CZASTKA Sven 58 050074
04:46,20
17:19,40
00:00,00
22:05,60
06:05,65
18.73
1873
 
13
13
 
SMEJKAL Ondřej
 
05:27,45
17:01,66
00:00,00
22:29,11
06:29,16
18.41
 
14
10
00420-00414 ZIMA Jan 58 050084
05:02,05
17:48,53
00:00,00
22:50,58
06:50,63
18.12
1812
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-00050 PORUBSKÝ Pavel
 
050065
03:47,11
11:43,98
00:00,00
15:31,09
00:00,00
26.68
2668
 
2
2
00420-01252 ŠEBESTA Miroslav
 
050083
04:08,09
14:50,80
00:00,00
18:58,89
03:27,80
21.81
2181
 
3
4
00420-00519 KOHOUT Miloslav
 
050067
07:02,02
24:40,46
00:00,00
31:42,48
16:11,39
13.06
1306