Napsat dotaz

Točník

Výsledková listina - Točník (20.11.2004 - 21.11.2004)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
76
 
Brož Ladislav
 
26:57,54
27:26,62
54:24,16
00:00,00
15.66
 
2
47
 
Zetek Václav
 
28:55,46
28:02,50
56:57,96
02:33,80
14.96
 
3
49
 
Heller Radek
 
32:51,81
33:07,50
01:05:59,31
11:35,15
12.91
 
4
48
 
Rebetová Jarmila
 
35:02,56
32:56,71
01:07:59,27
13:35,11
12.53
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
 
Karas František
 
18:18,09
18:32,89
36:50,98
00:00,00
23.12
 
2
30
00420-01223 Kronus Roman 55
23:31,10
23:39,26
47:10,36
10:19,38
18.06
 
3
29
00420-00567 Čurda Milan 59 050274
25:41,25
24:41,06
50:22,31
13:31,33
16.91
1691
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
 
Špaček Jaroslav
 
33:42,09
34:20,45
01:08:02,54
00:00,00
12.52
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-00207 Tobiášek Michal 30 050162
19:08,01
20:24,31
39:32,32
00:00,00
21.55
2155
 
2
3
 
Basl Pavel
 
22:28,07
19:37,92
42:05,99
02:33,67
20.24
 
3
4
 
Svoboda Jaroslav
 
25:18,67
22:07,51
47:26,18
07:53,86
17.96
 
4
7
 
Svoboda Jiří
 
24:23,09
23:18,43
47:41,52
08:09,20
17.86
 
5
8
 
Havel Jaroslav
 
29:19,01
30:17,57
59:36,58
20:04,26
14.29
 
6
9
 
Kopecký Jakub
 
34:21,60
31:21,78
01:05:43,38
26:11,06
12.96
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
 
Nováková Kamila
 
29:19,87
28:08,57
57:28,44
00:00,00
14.82
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 050042
21:46,67
16:04,21
37:50,88
00:00,00
22.51
2251
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
75
 
Škoda Martin
 
19:20,17
19:00,45
38:20,62
00:00,00
22.22
 
2
32
 
Homolka Miroslav
 
19:28,56
19:37,45
39:06,01
00:45,39
21.79
 
3
31
00420-01014 Habásko Roman 9 050009
21:30,92
21:08,60
42:39,52
04:18,90
19.97
1997
 
4
33
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 050226
21:53,56
21:34,48
43:28,04
05:07,42
19.6
1960
 
5
36
 
Koutská Tereza
 
23:26,23
23:57,12
47:23,35
09:02,73
17.98
 
6
41
 
Tomášek Miloš
 
23:47,09
25:17,07
49:04,16
10:43,54
17.36
 
7
34
00420-00617 Fišer Stanislav 35 050753
23:08,68
26:47,95
49:56,63
11:36,01
17.06
1706
 
8
69
 
Cinádr Miroslav
 
22:48,03
28:36,95
51:24,98
13:04,36
16.57
 
9
35
 
Mikutová Anita
 
25:30,56
25:58,95
51:29,51
13:08,89
16.55
 
10
40
00420-00427 Burda Richard 25 050545
26:00,89
27:08,95
53:09,84
14:49,22
16.03
1603
 
11
39
 
Kalous Petr
 
28:39,64
28:44,15
57:23,79
19:03,17
14.84
 
12
37
00420-01184 Krásná Jana
 
30:41,46
28:57,70
59:39,16
21:18,54
14.28
 
13
38
 
Průcha Miloslav
 
30:37,59
31:01,14
01:01:38,73
23:18,11
13.82
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
00420-00711 Hubka Petr
 
050099
26:00,92
24:53,90
50:54,82
00:00,00
16.73
1673
 
2
44
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
050018
28:35,39
30:35,42
59:10,81
08:15,99
14.4
1440
 
3
45
 
Němec Vojta
 
31:40,18
31:05,95
01:02:46,13
11:51,31
13.57
 
4
68
 
Bieliková Romana
 
32:54,68
30:57,95
01:03:52,63
12:57,81
13.34
 
5
43
 
Hájek Pavel
 
31:05,46
33:53,00
01:04:58,46
14:03,64
13.11
 
6
46
 
Vraštil Vladimír
 
37:21,53
35:06,09
01:12:27,62
21:32,80
11.76
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-00222 Čermák Roman
 
050584
27:39,96
28:05,37
55:45,33
00:00,00
15.28
1528
 
2
54
 
Burian Jan
 
050080
27:56,31
29:11,09
57:07,40
01:22,07
14.92
1492
 
3
51
 
Burda František
 
28:49,10
29:58,17
58:47,27
03:01,94
14.49
 
4
77
 
Smrčka Petr
 
30:21,31
30:15,82
01:00:37,13
04:51,80
14.06
 
5
55
 
Kubalík Jaroslav
 
31:00,12
29:57,18
01:00:57,30
05:11,97
13.98
 
6
52
 
Říha Martin
 
30:04,46
31:31,82
01:01:36,28
05:50,95
13.83
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
00420-01139 Štěpánková Martina 62 050062
24:39,32
24:10,71
48:50,03
00:00,00
17.45
1745
 
2
63
00420-00674 Keltnerová Linda 58 050069
28:19,01
28:47,37
57:06,38
08:16,35
14.92
1492
 
3
61
00420-00947 Mrázová Ivana 58 050073
29:20,31
28:18,12
57:38,43
08:48,40
14.78
1478
 
4
73
 
Havlová Petra
 
29:34,00
28:48,45
58:22,45
09:32,42
14.6
 
5
65
00420-01317 Stibalová Alena
 
050088
30:50,68
31:22,09
01:02:12,77
13:22,74
13.69
1369
 
6
64
 
Žáčková Marcela
 
32:08,07
33:00,98
01:05:09,05
16:19,02
13.08
 
7
66
 
Laurencová Kateřina
 
35:12,68
33:50,06
01:09:02,74
20:12,71
12.34
 
8
62
 
Kožíšková Hana
 
32:40,59
39:53,64
01:12:34,23
23:44,20
11.74
 
9
60
00420-01203 Anděrová Lucie 58 050081
42:19,90
42:21,29
01:24:41,19
35:51,16
10.06
1006
 
10
58
 
Pešková Ivana
 
050179
44:36,78
43:45,95
01:28:22,73
39:32,70
9.64
964
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
56
 
Bielik Jan
 
05:36,06
04:58,59
10:34,65
00:00,00
22.69
 
2
74
 
Homolka Petr ml.
 
05:46,95
05:05,28
10:52,23
00:17,58
22.08
 
3
80
 
Voříšek Jaroslav
 
05:57,89
06:29,65
12:27,54
01:52,89
19.26
 
4
72
 
Strnad Jiří
 
07:33,48
07:29,14
15:02,62
04:27,97
15.95
 
5
71
 
Trinklová Kristýna
 
07:49,89
07:56,68
15:46,57
05:11,92
15.21
 
6
70
 
Burian Jan
 
08:12,18
07:36,26
15:48,44
05:13,79
15.18
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
 
Burian Jan
 
050079
19:32,10
18:35,07
38:07,17
00:00,00
22.35
2235
 
2
14
00420-00215 Suchý Jiří 58 050077
19:39,81
18:28,07
38:07,88
00:00,71
22.34
2234
 
3
15
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 050087
19:12,81
19:04,82
38:17,63
00:10,46
22.25
2225
 
4
16
 
Tůma Jan
 
27:25,60
27:13,70
54:39,30
16:32,13
15.59
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-01252 Šebesta Miroslav
 
050083
20:13,48
18:51,20
39:04,68
00:00,00
21.8
2180
 
2
22
00420-00892 Strnad Jiří
 
050150
23:18,51
22:43,20
46:01,71
06:57,03
18.51
1851
 
3
20
 
Voříšek Tomáš
 
23:15,43
22:56,57
46:12,00
07:07,32
18.44
 
4
23
00420-00457 Šídlo Luděk 59 050742
32:33,71
30:14,82
01:02:48,53
23:43,85
13.56
1356