Napsat dotaz

ME ESDRA Sprint

Výsledková listina - Hamar, Norsko (18.02.2005 - 20.02.2005)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
64
 
Hege Ingebrigtsen
NOR
32:03,00
32:30,00
33:01,00
01:37:34,00
00:00,00
29.52
 
2
65
 
Kjetil Hillestad
NOR
33:16,00
33:34,00
31:37,00
01:38:27,00
00:53,00
29.25
 
3
66
 
Lena Westas-Havimäki
SWE
33:34,00
33:17,00
32:23,00
01:39:14,00
01:40,00
29.02
 
4
67
 
Birgitta Holmgren
SWE
33:33,00
33:45,00
33:23,00
01:40:41,00
03:07,00
28.6
 
5
68
 
Pasi Heinonen
FIN
35:09,00
33:39,00
33:09,00
01:41:57,00
04:23,00
28.25
 
6
69
 
Torben Christensen
DEN
37:00,00
33:47,00
32:56,00
01:43:43,00
06:09,00
27.77
 
7
70
 
Bj?rn Ove Mosheim
NOR
35:55,00
35:27,00
35:09,00
01:46:31,00
08:57,00
27.04
 
8
71
 
Herbert Hiermeier
GER
35:16,00
36:10,00
35:15,00
01:46:41,00
09:07,00
27
 
9
72
 
Jürgen Lüber
GER
36:41,00
36:35,00
36:19,00
01:49:35,00
12:01,00
26.28
 
10
73
 
Rune Haugmo
NOR
36:38,00
37:21,00
36:35,00
01:50:34,00
13:00,00
26.05
 
11
74
 
Graeme Scott
GBR
36:21,00
36:12,00
38:37,00
01:51:10,00
13:36,00
25.91
 
12
75
 
Gro Teslo
NOR
38:23,00
38:57,00
36:53,00
01:54:13,00
16:39,00
25.22
 
13
76
 
Manuela Walter
SWI
45:44,00
48:49,00
42:55,00
02:17:28,00
39:54,00
20.95
 
14
77
 
Rudolf Wuethrich
SWI
37:55,00
39:38,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
15
78
 
Roland Kütter
GER
35:22,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
00420-00001 Jiri Krejci
 
050001
23:54,00
23:42,00
23:28,00
01:11:04,00
00:00,00
30.39
3039
 
2
38
00420-00009 Petr Krupicka Ml. 49 050697
23:58,00
24:08,00
23:57,00
01:12:03,00
00:59,00
29.98
2998
 
3
39
 
Petra Lindh
SWE
24:23,00
24:33,00
24:12,00
01:13:08,00
02:04,00
29.54
 
4
40
 
Ole Petter Engli
NOR
24:47,00
24:34,00
23:50,00
01:13:11,00
02:07,00
29.51
 
5
41
 
Kristina ?ström
SWE
24:47,00
24:41,00
24:29,00
01:13:57,00
02:53,00
29.21
 
6
42
 
Monika Frauchiger
SWI
24:46,00
24:39,00
24:36,00
01:14:01,00
02:57,00
29.18
 
7
43
 
Duilio Dapelo
ITA
24:44,00
24:59,00
24:54,00
01:14:37,00
03:33,00
28.95
 
8
44
 
Knut Stavik
NOR
25:04,00
25:10,00
25:31,00
01:15:45,00
04:41,00
28.51
 
9
45
 
Steinar Rye Stange
NOR
26:13,00
25:11,00
24:46,00
01:16:10,00
05:06,00
28.36
 
10
46
 
Vesa-Pekka Lehtomäki
FIN
25:04,00
26:19,00
25:05,00
01:16:28,00
05:24,00
28.25
 
11
47
 
Roland Tetzlaff
GER
25:03,00
26:22,00
25:07,00
01:16:32,00
05:28,00
28.22
 
12
48
 
Bj?rnar Nikolaisen
NOR
25:28,00
26:07,00
25:26,00
01:17:01,00
05:57,00
28.05
 
13
49
 
Jon Simensen
NOR
25:49,00
25:55,00
25:33,00
01:17:17,00
06:13,00
27.95
 
14
50
 
Bruno Milesi
FRA
24:52,00
27:03,00
25:47,00
01:17:42,00
06:38,00
27.8
 
15
51
 
Daniel Tietze
GER
25:29,00
25:58,00
26:16,00
01:17:43,00
06:39,00
27.79
 
16
52
 
Jos Broers
NED
25:52,00
26:01,00
25:57,00
01:17:50,00
06:46,00
27.75
 
17
53
 
Robert Schiesser
SWI
26:12,00
26:31,00
26:50,00
01:19:33,00
08:29,00
27.15
 
18
54
 
Berit Merten
GER
27:01,00
26:36,00
26:16,00
01:19:53,00
08:49,00
27.04
 
19
55
 
Julie Bloch
FRA
26:53,00
27:10,00
27:08,00
01:21:11,00
10:07,00
26.61
 
20
56
 
Osmo Hakosalo
FIN
26:32,00
26:57,00
27:44,00
01:21:13,00
10:09,00
26.6
 
21
57
 
Eivind Str?m
NOR
26:51,00
27:44,00
26:44,00
01:21:19,00
10:15,00
26.56
 
22
58
 
Georges Rollinger
LUX
26:17,00
27:44,00
28:21,00
01:22:22,00
11:18,00
26.22
 
23
59
 
Atle Ruud
NOR
27:25,00
28:02,00
28:44,00
01:24:11,00
13:07,00
25.66
 
24
60
 
Leif Hylke
DEN
28:10,00
29:46,00
28:52,00
01:26:48,00
15:44,00
24.88
 
25
61
 
Hans Gunnar Pedersen
NOR
31:06,00
31:04,00
29:54,00
01:32:04,00
21:00,00
23.46
 
26
62
 
Volker Pfaff
GER
34:37,00
34:49,00
31:53,00
01:41:19,00
30:15,00
21.32
 
27
63
 
Geir Martin Karlsen
NOR
31:46,00
30:15,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
 
Uwe Radant
GER
15:54,00
15:44,00
15:26,00
47:04,00
00:00,00
30.59
 
2
2
 
Maria Mäki
SWE
15:58,00
16:08,00
15:41,00
47:47,00
00:43,00
30.14
 
3
3
00420-00760 Slavomir Pavlik 49 050705
16:03,00
16:12,00
15:45,00
48:00,00
00:56,00
30
3000
 
4
4
00420-01085 Jiri Trnka Ml. 49 050714
16:27,00
16:25,00
15:57,00
48:49,00
01:45,00
29.5
2950
 
5
5
 
Alain Hercher
FRA
16:33,00
16:35,00
15:53,00
49:01,00
01:57,00
29.38
 
6
6
 
Agneta Högberg
SWE
16:35,00
16:49,00
16:20,00
49:44,00
02:40,00
28.95
 
7
7
 
Patrik Kuru
SWE
16:45,00
17:02,00
16:11,00
49:58,00
02:54,00
28.82
 
8
8
 
Berit Merten
GER
17:19,00
16:41,00
16:31,00
50:31,00
03:27,00
28.51
 
9
9
 
Edith Somdal
NOR
17:12,00
17:10,00
16:39,00
51:01,00
03:57,00
28.23
 
10
10
 
Per Sundin
SWE
17:09,00
17:21,00
16:47,00
51:17,00
04:13,00
28.08
 
11
11
 
Bruno Puginier
FRA
17:09,00
17:25,00
16:59,00
51:33,00
04:29,00
27.93
 
12
12
 
Fabrice Camus
FRA
17:17,00
17:39,00
17:06,00
52:02,00
04:58,00
27.67
 
13
13
 
Venke De Lange
NOR
17:27,00
17:35,00
17:36,00
52:38,00
05:34,00
27.36
 
14
14
 
Mona A. Moen
NOR
17:24,00
18:06,00
17:08,00
52:38,00
05:34,00
27.36
 
15
15
 
Marianne Paaske
DEN
18:05,00
18:02,00
16:54,00
53:01,00
05:57,00
27.16
 
16
16
 
Trine S?rum
NOR
17:33,00
17:50,00
17:56,00
53:19,00
06:15,00
27.01
 
17
17
 
Nadja K?tter
GER
17:41,00
18:27,00
17:11,00
53:19,00
06:15,00
27.01
 
18
18
 
Erlend Grell
NOR
18:06,00
18:23,00
17:09,00
53:38,00
06:34,00
26.85
 
19
19
00420-00379 Blanka Kovarikova
 
050559
17:31,00
20:13,00
16:37,00
54:21,00
07:17,00
26.49
2649
 
20
20
00420-00003 Tomas Stejskal 58 050048
18:28,00
18:30,00
17:43,00
54:41,00
07:37,00
26.33
2633
 
21
21
 
Anders S?reide
NOR
18:22,00
18:31,00
17:51,00
54:44,00
07:40,00
26.31
 
22
22
 
Andrea Wiegand
GER
18:54,00
18:53,00
18:50,00
56:37,00
09:33,00
25.43
 
23
23
 
Cristovao Mineiro
POR
17:54,00
17:43,00
21:46,00
57:23,00
10:19,00
25.09
 
24
24
 
Jon Einar Birkevold
NOR
19:23,00
19:35,00
18:56,00
57:54,00
10:50,00
24.87
 
25
25
 
Christine Wiken
NOR
19:19,00
19:42,00
18:59,00
58:00,00
10:56,00
24.83
 
26
26
 
Luboslav Sramek
SVK
19:21,00
20:28,00
20:25,00
01:00:14,00
13:10,00
23.91
 
27
27
 
Morten Balling
DEN
20:23,00
20:53,00
19:10,00
01:00:26,00
13:22,00
23.83
 
28
28
 
Zofia Jutila
FIN
20:09,00
20:25,00
20:06,00
01:00:40,00
13:36,00
23.74
 
29
29
 
Andrea Carner
ITA
23:30,00
23:41,00
21:34,00
01:08:45,00
21:41,00
20.95
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-01087 Gabriela Trnkova 49 050716
17:45,00
17:21,00
16:59,00
52:05,00
00:00,00
27.65
2765
 
2
31
 
Magdalena Haugmo
NOR
17:43,00
17:59,00
16:49,00
52:31,00
00:26,00
27.42
 
3
32
 
Sandra Larsson
NOR
17:44,00
18:27,00
17:40,00
53:51,00
01:46,00
26.74
 
4
33
 
Emili Waara
SWE
18:18,00
18:37,00
18:06,00
55:01,00
02:56,00
26.17
 
5
34
 
Erik Blystad
NOR
18:14,00
19:32,00
19:52,00
57:38,00
05:33,00
24.99
 
6
35
 
?shild Hveem
NOR
19:14,00
20:30,00
19:05,00
58:49,00
06:44,00
24.48
 
7
36
 
Fredrik Backer
NOR
23:29,00
24:28,00
23:20,00
01:11:17,00
19:12,00
20.2
 
                           
Kategorie: NSM - Nordic style muži - lyžařské disciplíny muži (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
137
 
Lars H?gnes
NOR
19:20,00
18:19,00
00:00,00
37:39,00
00:00,00
23.9
 
2
138
 
Yngve Hoel
NOR
19:41,00
18:00,00
00:00,00
37:41,00
00:02,00
23.88
 
3
139
 
Andreas Fossnes
NOR
20:35,00
18:27,00
00:00,00
39:02,00
01:23,00
23.06
 
4
140
 
Kristoffer G. Olsen
NOR
20:27,00
18:45,00
00:00,00
39:12,00
01:32,00
22.96
 
5
141
 
Timo Silvola
SWE
20:41,00
18:31,00
00:00,00
39:12,00
01:33,00
22.96
 
6
142
 
Henrik Rapp
SWE
20:39,00
19:17,00
00:00,00
39:56,00
02:17,00
22.54
 
7
143
 
Thomas Henriksson
SWE
21:25,00
18:44,00
00:00,00
40:09,00
02:30,00
22.42
 
8
144
 
Magnus Sjöberg
SWE
20:29,00
20:01,00
00:00,00
40:30,00
02:51,00
22.22
 
9
145
 
Johan Lönnberg
SWE
21:00,00
19:38,00
00:00,00
40:38,00
02:59,00
22.15
 
10
146
 
Anders Johnsen
NOR
22:16,00
19:50,00
00:00,00
42:06,00
04:27,00
21.38
 
11
147
 
Petter Kristianen
NOR
21:56,00
20:50,00
00:00,00
42:46,00
05:07,00
21.04
 
12
148
 
Jari Johansson
FIN
20:56,00
21:52,00
00:00,00
42:48,00
05:09,00
21.03
 
13
149
 
Martin Benda
SVK
21:34,00
21:52,00
00:00,00
43:26,00
05:47,00
20.72
 
14
150
 
Stefan Liecht
GER
22:05,00
21:34,00
00:00,00
43:39,00
06:00,00
20.62
 
15
151
 
Luboslav Sramek
SVK
23:43,00
21:26,00
00:00,00
45:09,00
07:30,00
19.93
 
16
152
 
Dominik Jünemann
GER
27:52,00
25:22,00
00:00,00
53:14,00
15:35,00
16.91
 
                           
Kategorie: NSW - Nordic style ženy - lyžařské disciplíny ženy (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
121
 
Agneta Lanto-Forsgren
SWE
19:34,00
18:08,00
00:00,00
37:42,00
00:00,00
23.87
 
2
122
00420-01069 Sona Klikarova 30 050093
20:33,00
18:04,00
00:00,00
38:37,00
00:55,00
23.31
2331
 
3
123
 
Ann-Carlott Carlsson
SWE
20:27,00
18:43,00
00:00,00
39:10,00
01:28,00
22.98
 
4
124
 
Minna Wiide
FIN
21:16,00
20:02,00
00:00,00
41:18,00
03:36,00
21.79
 
5
125
00420-00466 Ilona Erlebachova 30 051087
23:07,00
18:16,00
00:00,00
41:23,00
03:41,00
21.75
2175
 
6
126
 
Kathrine Fjeldstad
NOR
21:51,00
19:55,00
00:00,00
41:46,00
04:04,00
21.55
 
7
127
 
Solveig K. Aaseby
NOR
21:28,00
20:21,00
00:00,00
41:49,00
04:07,00
21.52
 
8
128
 
?sa Nordgren
SWE
21:38,00
20:16,00
00:00,00
41:54,00
04:12,00
21.48
 
9
129
 
Tonje W. Evensen
NOR
21:55,00
20:33,00
00:00,00
42:28,00
04:46,00
21.19
 
10
130
 
Marianne Krakk
NOR
21:41,00
20:49,00
00:00,00
42:30,00
04:48,00
21.18
 
11
131
 
?se-Irene Furuheim
NOR
22:38,00
20:31,00
00:00,00
43:09,00
05:27,00
20.86
 
12
132
 
Randi Elin Lutn?s
NOR
22:50,00
20:44,00
00:00,00
43:34,00
05:52,00
20.66
 
13
133
 
Malin Wikstr?m
SWE
22:20,00
21:25,00
00:00,00
43:45,00
06:03,00
20.57
 
14
134
 
Anu Mäkinen
FIN
22:16,00
21:42,00
00:00,00
43:58,00
06:16,00
20.47
 
15
135
 
Marika Tiiperi
FIN
23:23,00
20:37,00
00:00,00
44:00,00
06:18,00
20.45
 
16
136
 
Katariina Kämppi
FIN
24:08,00
23:45,00
00:00,00
47:53,00
10:11,00
18.8
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.9 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
88
 
Lars H?gnes
NOR
38:53,00
00:00,00
00:00,00
38:53,00
00:00,00
27.78
 
2
89
 
Thomas Henriksson
SWE
40:02,00
00:00,00
00:00,00
40:02,00
01:09,00
26.98
 
3
90
 
Timo Silvola
SWE
40:16,00
00:00,00
00:00,00
40:16,00
01:23,00
26.82
 
4
91
 
Magnus Sjöberg
SWE
40:20,00
00:00,00
00:00,00
40:20,00
01:27,00
26.78
 
5
92
 
Frank Tore Berntsen
NOR
40:44,00
00:00,00
00:00,00
40:44,00
01:51,00
26.51
 
6
93
 
Johan Lönnberg
SWE
41:31,00
00:00,00
00:00,00
41:31,00
02:38,00
26.01
 
7
94
 
Alexandre Begrand
FRA
41:44,00
00:00,00
00:00,00
41:44,00
02:51,00
25.88
 
8
95
 
Kristoffer G. Olsen
NOR
41:59,00
00:00,00
00:00,00
41:59,00
03:06,00
25.72
 
9
96
 
Christophe Blanchet
FRA
42:53,00
00:00,00
00:00,00
42:53,00
04:00,00
25.18
 
10
97
 
Henrik Rapp
SWE
42:57,00
00:00,00
00:00,00
42:57,00
04:04,00
25.15
 
11
98
 
Anders Johnsen
NOR
44:17,00
00:00,00
00:00,00
44:17,00
05:24,00
24.39
 
12
99
 
Luboslav Sramek
SVK
45:20,00
00:00,00
00:00,00
45:20,00
06:27,00
23.82
 
13
100
 
Stefan Liecht
GER
46:12,00
00:00,00
00:00,00
46:12,00
07:19,00
23.38
 
14
101
 
Edvard Schumet
SLO
47:41,00
00:00,00
00:00,00
47:41,00
08:48,00
22.65
 
15
102
 
Laurent Wendling
FRA
47:47,00
00:00,00
00:00,00
47:47,00
08:54,00
22.6
 
16
103
 
Jaroslav Jakubasek
SVK
48:52,00
00:00,00
00:00,00
48:52,00
09:59,00
22.1
 
17
104
 
Martin Benda
SVK
49:32,00
00:00,00
00:00,00
49:32,00
10:39,00
21.8
 
18
105
 
Heinz Frauchiger
SWI
53:06,00
00:00,00
00:00,00
53:06,00
14:13,00
20.34
 
19
106
 
Bojan Bogovic
SLO
54:10,00
00:00,00
00:00,00
54:10,00
15:17,00
19.94
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.9 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
107
 
Ann-Carlott Carlsson
SWE
32:01,00
00:00,00
00:00,00
32:01,00
00:00,00
33.73
 
2
108
 
Agneta Lanto-Forsgren
SWE
32:25,00
00:00,00
00:00,00
32:25,00
00:24,00
33.32
 
3
109
00420-01069 Sona Klikarova 30 050093
32:51,00
00:00,00
00:00,00
32:51,00
00:50,00
32.88
2959
 
4
110
 
Marianne Krakk
NOR
34:01,00
00:00,00
00:00,00
34:01,00
02:00,00
31.75
 
5
111
00420-00466 Ilona Erlebachova 30 051087
35:08,00
00:00,00
00:00,00
35:08,00
03:07,00
30.74
2767
 
6
112
 
?sa Nordgren
SWE
35:09,00
00:00,00
00:00,00
35:09,00
03:08,00
30.73
 
7
113
 
Kathrine Fjeldstad
NOR
35:48,00
00:00,00
00:00,00
35:48,00
03:47,00
30.17
 
8
114
 
Tonje W. Evensen
NOR
36:13,00
00:00,00
00:00,00
36:13,00
04:12,00
29.82
 
9
115
 
Hege Bagsj?berget
NOR
36:37,00
00:00,00
00:00,00
36:37,00
04:36,00
29.49
 
10
116
 
Malin Wikström
SWE
36:42,00
00:00,00
00:00,00
36:42,00
04:41,00
29.43
 
11
117
 
Kristina Nordberg
SWE
37:38,00
00:00,00
00:00,00
37:38,00
05:37,00
28.7
 
12
118
 
Tea Henriette Bruks?s
NOR
38:01,00
00:00,00
00:00,00
38:01,00
06:00,00
28.41
 
13
119
 
Brigita Albertova
SVK
39:12,00
00:00,00
00:00,00
39:12,00
07:11,00
27.55
 
14
120
 
Karin Gruber-Pastel
GER
40:54,00
00:00,00
00:00,00
40:54,00
08:53,00
26.41
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
79
 
Jo Svenstad
NOR
52:02,00
50:41,00
50:00,00
02:32:43,00
00:00,00
28.29
 
2
80
 
Sigurd Erdal-Aase
NOR
52:22,00
51:52,00
50:31,00
02:34:45,00
02:02,00
27.92
 
3
81
 
Josep Domingo
SPA
52:45,00
51:29,00
51:32,00
02:35:46,00
03:03,00
27.73
 
4
82
 
Lars Lindh
SWE
53:19,00
52:00,00
51:16,00
02:36:35,00
03:52,00
27.59
 
5
83
 
Kurt Zwingli
SWI
52:03,00
55:25,00
51:32,00
02:39:00,00
06:17,00
27.17
 
6
84
 
Detlef Oyen
GER
53:48,00
56:22,00
53:47,00
02:43:57,00
11:14,00
26.35
 
7
85
 
Siegfrid B?singer
GER
55:49,00
55:59,00
54:10,00
02:45:58,00
13:15,00
26.03
 
8
86
 
Tom Helstrand
NOR
55:39,00
57:41,00
53:29,00
02:46:49,00
14:06,00
25.9
 
9
87
 
Michael St?ckle
GER
01:00:35,00
01:01:16,00
01:01:03,00
03:02:54,00
30:11,00
23.62