Napsat dotaz

Hrobská jízdaIII.

Výsledková listina - Hrob (02.10.2004 - 03.10.2004)
www stránky závodu: http://mujweb.cz/www/hrobskajizda
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
 
Fiala Jára
 
22:44,87
22:36,70
45:21,57
00:00,00
20.11
 
2
11
 
Fialová Marie
 
25:20,29
22:40,49
48:00,78
02:39,21
18.99
 
3
12
00420-00567 Čurda Milan 59 050274
30:46,12
30:20,33
01:01:06,45
15:44,88
14.92
1492
 
4
14
 
Wegnerová Lucie
 
27:42,44
26:46,08
54:28,52
09:06,95
16.74
 
5
13
00420-00575 Holá Jana 9 050689
31:31,72
29:53,10
01:01:24,82
16:03,25
14.85
1485
 
6
72
 
Kmochová Vanda
 
35:26,70
32:58,92
01:08:25,62
23:04,05
13.33
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00050 Porubský Pavel
 
050115
16:53,23
18:38,17
35:31,40
00:00,00
25.67
2567
 
2
62
00420-00207 Tobiášek Michal 30 050162
19:20,28
19:28,27
38:48,55
03:17,15
23.5
2350
 
3
66
 
Habásko Roman
 
20:19,21
22:34,92
42:54,13
07:22,73
21.26
 
4
68
00420-00407 Dürr Petr
 
050130
21:55,75
21:55,61
43:51,36
08:19,96
20.8
2080
 
5
63
 
Svoboda Jaroslav
 
24:29,69
24:26,62
48:56,31
13:24,91
18.64
 
6
37
00420-00643 Chytrý Bořivoj 35 050225
24:54,99
24:41,41
49:36,40
14:05,00
18.38
1838
 
7
34
 
Svoboda Jiří
 
24:26,46
26:27,11
50:53,57
15:22,17
17.92
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-00200 Porubská Jana
 
050135
17:43,92
17:45,27
35:29,19
00:00,00
25.7
2570
 
2
29
00420-00779 Loblová Veronika
 
050133
23:40,59
23:49,49
47:30,08
12:00,89
19.2
1920
 
3
20
 
Dzubová Petra
 
30:27,45
27:37,33
58:04,78
22:35,59
15.7
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-00593 Nešněrová Dáša 17 050042
19:54,41
20:02,04
39:56,45
00:00,00
22.83
2283
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
 
Škoda Martin
 
21:07,25
21:36,77
42:44,02
00:00,00
21.34
 
2
2
00420-01014 Habásko Roman 9 050009
24:44,39
24:19,69
49:04,08
06:20,06
18.59
1859
 
3
3
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 050226
25:12,08
24:38,05
49:50,13
07:06,11
18.3
1830
 
4
7
 
Radina Tomáš
 
26:24,84
25:53,03
52:17,87
09:33,85
17.44
 
5
5
00420-00427 Burda Richard 25 050545
30:28,35
32:18,40
01:02:46,75
20:02,73
14.53
1453
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
 
Hájek Pavel
 
31:17,81
31:56,96
01:03:14,77
00:00,00
14.42
 
2
10
00420-01163 Trinkl Laïa
 
050018
32:26,12
32:34,38
01:05:00,50
01:45,73
14.03
1403
 
3
19
 
Gvizd Daniel
 
33:52,00
34:13,20
01:08:05,20
04:50,43
13.39
 
4
9
00420-01191 Němec Vojtěch 35 050365
34:34,36
42:00,46
01:16:34,82
13:20,05
11.91
1191
 
5
8
00420-00542 Janko Ota 25 050286
38:35,85
39:28,50
01:18:04,35
14:49,58
11.68
1168
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
 
Čermák Roman
 
27:59,76
29:50,57
57:50,33
00:00,00
15.77
 
2
65
00420-01185 Burian Jan 58 050080
29:57,81
30:38,63
01:00:36,44
02:46,11
15.05
1505
 
3
56
00420-01170 Tůma Jan
 
050078
30:53,58
30:54,72
01:01:48,30
03:57,97
14.76
1476
 
4
61
 
Meltner Oto
 
31:21,83
33:01,66
01:04:23,49
06:33,16
14.16
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
00420-01139 Štěpánková Martina 62 050062
25:46,47
25:56,47
51:42,94
00:00,00
17.63
1763
 
2
39
 
Halířová Jarmila
 
27:50,50
28:01,21
55:51,71
04:08,77
16.33
 
3
45
00420-00593 Nešněrová Dáša 17 050041
29:11,84
30:44,73
59:56,57
08:13,63
15.21
1521
 
4
46
00420-00211 Toncarová Anna 58 050541
30:07,44
31:23,72
01:01:31,16
09:48,22
14.82
1482
 
5
43
00420-01317 Stibalová Alena
 
050088
32:44,43
32:11,12
01:04:55,55
13:12,61
14.05
1405
 
6
41
 
Heroudková Jiřina
 
33:52,42
33:02,91
01:06:55,33
15:12,39
13.63
 
7
44
00420-00355 Nešněrová Kateřina 17 050020
32:47,69
35:47,97
01:08:35,66
16:52,72
13.3
1330
 
8
69
 
Dürrová Katharina
 
34:59,56
44:00,00
01:18:59,56
27:16,62
11.55
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
 
Bárta Richard
 
19:37,33
19:25,37
39:02,70
00:00,00
23.36
 
2
21
00420-01185 Burian Jan 58 050079
19:46,19
19:31,71
39:17,90
00:15,20
23.21
2321
 
3
18
00420-00674 Keltnerová Linda 58 050488
19:42,66
19:44,22
39:26,88
00:24,18
23.12
2312
 
4
22
 
Toncarová Anna
 
21:02,60
21:25,14
42:27,74
03:25,04
21.48
 
5
25
 
Mauleová Kristýna
 
23:14,85
23:49,64
47:04,49
08:01,79
19.37
 
6
23
00420-01203 Anděrová Lucie 58 050097
35:05,00
37:11,13
01:12:16,13
33:13,43
12.62
1262
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-00215 Suchý Jiří 58 050495
17:43,17
17:53,56
35:36,73
00:00,00
25.61
2561
 
2
67
 
Bárta Richard
 
18:34,07
19:36,91
38:10,98
02:34,25
23.88
 
3
27
00420-01375 Pícl Aleš 25 050278
26:03,15
26:50,26
52:53,41
17:16,68
17.24
1724