Napsat dotaz

Sprint na Masarykově okruhu

Výsledková listina - Masarykův okruh Brno (20.11.2004 - 21.11.2004)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-00078 Zdráhal Petr - 2
 
050954
11:22,97
11:09,76
22:32,73
00:00,00
27.94
2794
 
2
26
00420-01381 Chlumský Miloslav -
 
050951
11:42,88
11:56,09
23:38,97
01:06,24
26.64
2664
 
3
27
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 050698
12:46,38
11:50,16
24:36,54
02:03,81
25.6
2560
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-00443 Krkoška Štěpán, ml. 49 050824
12:14,22
13:35,20
25:49,42
00:00,00
24.4
2440
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
050115
09:21,12
09:38,41
18:59,53
00:00,00
33.17
3317
 
2
20
00420-01240 Vaške František
 
050956
13:42,88
14:47,51
28:30,39
09:30,86
22.1
2210
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
 
Levíčková Barbora
 
17:45,56
18:06,11
35:51,67
00:00,00
17.57
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00834 Fučík František - 1 16 050942
13:12,25
15:23,06
28:35,31
00:00,00
22.04
2204
 
2
35
00420-01309 Dobiáš Pavel - 1
 
050805
14:42,75
15:55,48
30:38,23
02:02,92
20.56
2056
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 5 49 050271
13:40,66
13:50,50
27:31,16
00:00,00
22.89
2289
 
2
39
00420-00458 Zapletal Martin, Ing
 
050939
13:59,41
14:17,32
28:16,73
00:45,57
22.28
2228
 
3
43
00420-00729 Vojvodíková Barbara
 
050291
14:37,24
16:36,36
31:13,60
03:42,44
20.18
2018
 
4
42
00420-01152 Brázdová Kateřina -
 
050504
14:55,22
17:34,64
32:29,86
04:58,70
19.39
1939
 
5
41
00420-01306 Knápková Marcela - 1
 
050948
17:07,09
19:28,98
36:36,07
09:04,91
17.21
1721
 
6
44
00420-01266 Vojvodík Martin - 1
 
050289
21:07,88
27:45,10
48:52,98
21:21,82
12.89
1289
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
 
Chludil Filip
 
16:16,88
16:39,86
32:56,74
00:00,00
19.12
 
2
52
00420-01362 Říha Pavel - 1
 
050947
16:52,34
17:46,92
34:39,26
01:42,52
18.18
1818
 
3
53
 
Pavlíček Petr
 
21:10,22
22:02,60
43:12,82
10:16,08
14.58
 
4
49
 
Slaměník Miloslav
 
21:39,32
22:07,54
43:46,86
10:50,12
14.6
 
5
51
00420-01022 Kvasnica Jaroslav Mo
 
050623
21:25,38
22:55,67
44:21,05
11:24,31
14.2
1420
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
 
Slaměníková Markéta
 
17:02,79
18:28,70
35:31,49
00:00,00
17.73
 
2
55
00420-00476 Ondrášková Jana - 1 3 050943
21:40,41
23:30,58
45:10,99
09:39,50
13.94
1394
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
 
Elster Petr
 
12:29,15
13:48,09
26:17,24
00:00,00
23.97
 
2
46
 
Burgl Ladislav
 
13:37,47
17:43,80
31:21,27
05:04,03
20.09
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
050065
09:16,38
09:40,20
18:56,58
00:00,00
33.26
3326
 
2
24
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 050703
15:50,00
17:27,92
33:17,92
14:21,34
18.92
1892