Napsat dotaz

EP ESDRA, SP IFSS

Výsledková listina - Hybe (SK) (21.02.2004 - 22.02.2004)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.1811 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
75
00420-00009 Krupička jun. Petr 49 040994
39:45,00
34:50,00
01:14:35,00
00:00,00
24.13
2850
1
 
2
76
 
Vavruš Juraj
SK
42:07,00
38:07,00
01:20:14,00
05:39,00
22.43
 
3
77
 
Pažúr Miroslav
SK
43:42,00
39:50,00
01:23:32,00
08:57,00
21.55
 
4
78
 
Hibel jun. František
SK
50:51,00
45:27,00
01:36:18,00
21:43,00
18.69
 
5
79
 
Matej Branislav
SK
54:53,00
48:43,00
01:43:36,00
29:01,00
17.37
 
6
80
 
Miklovič Anton
SK
01:03:43,00
52:33,00
01:56:16,00
41:41,00
15.48
 
7
81
 
Nagy Peter
H
01:10:27,00
01:09:39,00
02:20:06,00
01:05:31,00
12.85
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.1616 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
00420-00008 Krupička sen. Petr 49 040988
32:51,00
28:33,00
01:01:24,00
00:00,00
23.84
2769
1
 
2
66
 
Drančáková Dominika
SK
40:38,00
38:57,00
01:19:35,00
18:11,00
18.4
 
3
67
 
Teplanský Daniel
SK
46:51,00
38:41,00
01:25:32,00
24:08,00
17.12
 
4
68
 
Šleboda Ján
SK
58:36,00
56:56,00
01:55:32,00
54:08,00
12.67
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.1616 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
69
00420-00443 Krkoška Štepán 49 041032
37:36,00
34:46,00
01:12:22,00
00:00,00
20.23
2350
1
 
2
70
 
Starinský Marcel
SK
46:28,00
41:06,00
01:27:34,00
15:12,00
16.72
 
3
71
 
Argaláš Peter
SK
47:04,00
42:52,00
01:29:56,00
17:34,00
16.28
 
4
72
 
Fabián Juraj
SK
50:25,00
47:01,00
01:37:26,00
25:04,00
15.03
 
5
73
 
Regula Regina
H
56:38,00
49:38,00
01:46:16,00
33:54,00
13.78
 
6
74
 
Uhrín Ján
SK
01:03:26,00
57:03,00
02:00:29,00
48:07,00
12.15
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.1047 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-01085 Trnka jun. Jiří 49 041084
21:19,00
19:37,00
40:56,00
00:00,00
25.8
2850
1
 
2
28
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 041381
21:42,00
19:57,00
41:39,00
00:43,00
25.35
2800
1
 
3
29
00420-00009 Krupička jun. Petr 49 040992
22:25,00
19:50,00
42:15,00
01:19,00
24.99
2761
1
 
4
30
00420-01087 Trnková Gabriela 49 041086
23:34,00
21:47,00
45:21,00
04:25,00
23.29
2573
2
 
5
31
 
Hošek Ján
SK
24:52,00
22:23,00
47:15,00
06:19,00
22.35
 
6
32
 
Reguli Jakub
SK
26:54,00
27:49,00
54:43,00
13:47,00
19.3
 
7
33
 
Pažurová Michaela
SK
28:58,00
26:48,00
55:46,00
14:50,00
18.94
 
8
34
 
Šlosar Janik
SK
35:13,00
32:08,00
01:07:21,00
26:25,00
15.68
 
9
35
 
Spišiak Branislav
SK
46:49,00
42:56,00
01:29:45,00
48:49,00
11.77
 
10
36
 
Šinko Radko
SK
54:02,00
48:42,00
01:42:44,00
01:01:48,00
10.28
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.1047 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
 
Litvaj Miloš
SK
31:22,00
28:19,00
59:41,00
00:00,00
17.69
 
2
38
 
Mesiarkin Ján
SK
32:20,00
29:19,00
01:01:39,00
01:58,00
17.13
 
3
39
 
Kolarčík Pavol
SK
33:28,00
28:47,00
01:02:15,00
02:34,00
16.96
 
4
40
 
Koffer Lajos
H
35:32,00
31:32,00
01:07:04,00
07:23,00
15.75
 
5
41
 
Ivanecký Matúš
SK
35:09,00
33:07,00
01:08:16,00
08:35,00
15.47
 
6
42
 
Bielik Adam
SK
36:37,00
33:34,00
01:10:11,00
10:30,00
15.05
 
7
43
 
Hering Tomas
H
38:03,00
33:38,00
01:11:41,00
12:00,00
14.73
 
8
44
 
Nižnanský Jaroslav
SK
38:52,00
34:12,00
01:13:04,00
13:23,00
14.45
 
9
45
 
Findura Lukáš
SK
39:50,00
35:35,00
01:15:25,00
15:44,00
14
 
10
46
 
Dučák Lukáš
SK
41:15,00
34:15,00
01:15:30,00
15:49,00
13.99
 
11
47
 
Pribula Igor
SK
40:23,00
35:34,00
01:15:57,00
16:16,00
13.9
 
12
48
 
Compel Jaroslav
SK
40:22,00
36:39,00
01:17:01,00
17:20,00
13.71
 
13
49
 
Verla Zsofia
H
47:23,00
41:58,00
01:29:21,00
29:40,00
11.82
 
14
50
 
Compel Patrik
SK
50:01,00
41:19,00
01:31:20,00
31:39,00
11.56
 
15
51
 
Fabián Jaroslav
SK
48:44,00
43:31,00
01:32:15,00
32:34,00
11.45
 
16
52
 
Bereczki Laszlo
H
53:21,00
42:28,00
01:35:49,00
36:08,00
11.02
 
17
53
 
Šiška Tomáš
SK
57:32,00
44:29,00
01:42:01,00
42:20,00
10.35
 
18
54
 
Koch Nikolett
H
55:36,00
47:57,00
01:43:33,00
43:52,00
10.2
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.1047 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
00420-01105 Kurka Zdenek 49 040346
38:23,00
34:16,00
01:12:39,00
00:00,00
14.54
1606
3
 
2
56
 
Kerul Ján
SK
43:43,00
39:10,00
01:22:53,00
10:14,00
12.74
 
3
57
 
Slaný Branislav
SK
47:40,00
44:27,00
01:32:07,00
19:28,00
11.46
 
4
58
 
Ocet Luboš
SK
55:26,00
46:55,00
01:42:21,00
29:42,00
10.32
 
5
59
00420-01266 Vojvodík Martin
 
041355
57:12,00
49:15,00
01:46:27,00
33:48,00
9.92
1096
 
6
60
 
Pažúr Miroslav
SK
58:11,00
48:28,00
01:46:39,00
34:00,00
9.9
 
7
61
 
Kašický Roland
SK
01:00:40,00
50:22,00
01:51:02,00
38:23,00
9.51
 
8
62
 
Emesse Fazekasz
H
01:00:15,00
52:17,00
01:52:32,00
39:53,00
9.38
 
9
63
 
Zsédely Robert
H
01:05:20,00
55:55,00
02:01:15,00
48:36,00
8.71
 
10
64
 
Balko Dominik
SK
01:07:51,00
55:34,00
02:03:25,00
50:46,00
8.56
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1.1047 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
82
00420-01069 Klikarová Soňa 30 040841
21:08,00
20:34,00
41:42,00
00:00,00
25.32
2797
1
 
2
83
00420-00200 Porubská Jana
 
040100
22:30,00
23:01,00
45:31,00
03:49,00
23.2
2563
2
 
3
84
 
Šrámek ¼uboslav
SK
27:29,00
24:54,00
52:23,00
10:41,00
20.16
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.1616 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
 
Schumet Edvard
SLO
31:44,00
30:51,00
01:02:35,00
00:00,00
23.39
 
2
2
 
Šrámek ¼uboslav
SK
33:00,00
31:50,00
01:04:50,00
02:15,00
22.58
 
3
3
 
Lacek Jan
PL
33:39,00
31:58,00
01:05:37,00
03:02,00
22.31
 
4
4
00420-00442 Krkoška Štepán
 
041030
36:08,00
32:53,00
01:09:01,00
06:26,00
21.21
2464
2
 
5
5
 
Benda Martin
SK
34:39,00
34:28,00
01:09:07,00
06:32,00
21.18
 
6
6
00420-00437 Krkoška Jiljí
 
040790
36:40,00
35:39,00
01:12:19,00
09:44,00
20.24
2351
3
 
7
7
 
Jakubášek Jaroslav
SK
39:30,00
39:08,00
01:18:38,00
16:03,00
18.62
 
8
8
 
Bogovitsch Bojan
SLO
41:22,00
38:45,00
01:20:07,00
17:32,00
18.27
 
9
9
 
Nagy Erik
SK
41:52,00
39:48,00
01:21:40,00
19:05,00
17.93
 
10
10
 
Gonda Pavol
SK
44:31,00
41:35,00
01:26:06,00
23:31,00
17
 
11
11
 
Štefan Igor
SK
46:00,00
42:52,00
01:28:52,00
26:17,00
16.47
 
12
12
 
Veliačik Vladimír
SK
45:05,00
44:29,00
01:29:34,00
26:59,00
16.35
 
13
13
00420-01229 Šrámek Rudolf
 
041630
46:32,00
47:27,00
01:33:59,00
31:24,00
15.58
1810
 
14
14
 
Dzúrik Peter
SK
55:24,00
54:59,00
01:50:23,00
47:48,00
13.26
 
15
15
 
Morávek Vladimír
SK
58:05,00
52:29,00
01:50:34,00
47:59,00
13.24
 
16
16
 
Molnár Lukaš
SK
59:38,00
55:23,00
01:55:01,00
52:26,00
12.73
 
17
17
 
Jablonický Jozef
SK
01:03:32,00
57:49,00
02:01:21,00
58:46,00
12.06
 
18
18
 
Matúška Jozef
SK
01:03:58,00
57:31,00
02:01:29,00
58:54,00
12.05
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.1616 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
00420-01069 Klikarová Soňa 30 040839
30:20,00
29:16,00
59:36,00
00:00,00
24.56
2853
1
 
2
20
00420-00200 Porubská Jana
 
040098
34:33,00
34:02,00
01:08:35,00
08:59,00
21.35
2480
2
 
3
21
 
Albertová Brigita
SK
36:53,00
33:56,00
01:10:49,00
11:13,00
20.67
 
4
22
 
Hnatevičová Lea
SK
51:33,00
45:12,00
01:36:45,00
37:09,00
15.13
 
5
23
 
Farkašová Miroslava
SK
53:52,00
51:18,00
01:45:10,00
45:34,00
13.92
 
6
24
00420-00729 Vojvodíková Barbara
 
040058
55:15,00
50:15,00
01:45:30,00
45:54,00
13.88
1612
 
7
25
 
Matúšková Anna
SK
01:17:07,00
01:10:58,00
02:28:05,00
01:28:29,00
9.89
 
8
26
 
Dudinská Danka
SK
01:16:09,00
01:18:53,00
02:35:02,00
01:35:26,00
9.44