Napsat dotaz

Kreyzel Cup 2003

Výsledková listina - Šilheřovice (06.12.2003 - 07.12.2003)
Třída: B1 - Spřežení 5-6 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
36
00420-00696 Rzidky Tomáš
 
11:27,67
11:26,20
22:53,87
00:00,00
 
2
38
00420-00430 Špitálský Štefan - 3 16
20:02,55
20:08,16
40:10,71
17:16,84
 
3
37
00420-00339 Macek Petr, st. - 2 16
20:56,32
23:33,60
44:29,92
21:36,05
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
42
00420-01342 Škapa Antonín - 1
 
11:59,39
11:59,60
23:58,99
00:00,00
 
2
44
 
Tuskiewicz Mateusz
PL
12:32,77
13:09,18
25:41,95
01:42,96
 
3
47
00420-01132 Bajgarová Eva - 1 16
14:01,53
13:53,51
27:55,04
03:56,05
 
4
41
00420-01135 Rzidky Petr
 
13:57,41
14:26,21
28:23,62
04:24,63
 
5
54
 
Bortlík Vilém
 
14:51,76
15:37,66
30:29,42
06:30,43
 
6
45
00420-01031 Dědák Karel, ml. - 1 42
15:05,41
15:53,08
30:58,49
06:59,50
 
7
46
 
Ratimirski Andrzej
PL
17:21,03
17:18,85
34:39,88
10:40,89
 
8
51
00420-00171 Macková Renáta - 3 16
24:12,15
19:28,34
43:40,49
19:41,50
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
58
00420-00458 Zapletal Martin, Ing
 
14:11,42
14:03,19
28:14,61
00:00,00
 
2
56
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17
14:47,07
16:19,65
31:06,72
02:52,11
 
3
57
00420-00452 Dudek Jan - 1
 
17:20,78
17:20,24
34:41,02
06:26,41
 
4
59
00420-00446 Bahulíková Lenka - 1
 
20:55,20
23:26,12
44:21,32
16:06,71
 
                   
Třída: BKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
4
00420-00041 Seidl Luboš - 3
 
10:23,08
09:57,01
20:20,09
00:00,00
 
2
2
00420-00437 Krkoška Jiljí, Ing.
 
10:37,81
10:01,43
20:39,24
00:19,15
 
3
5
00420-00134 Diblík Zbyněk - 2
 
10:51,29
09:53,97
20:45,26
00:25,17
 
4
23
00420-00724 Vilč Marek
 
11:17,25
10:12,75
21:30,00
01:09,91
 
5
3
 
Sokolovský Tomáš
 
11:23,34
10:27,01
21:50,35
01:30,26
 
6
17
00420-01370 Filová Ivana - 1
 
12:24,73
12:09,74
24:34,47
04:14,38
 
7
28
00420-01152 Brázdová Kateřina -
 
13:01,18
11:35,11
24:36,29
04:16,20
 
8
13
00420-01132 Bajgarová Eva 16
13:17,25
11:28,19
24:45,44
04:25,35
 
9
8
 
Sýkora Stanislav
 
14:31,87
14:36,94
29:08,81
08:48,72
 
10
9
00420-00100 Sóky Gejza 3
17:17,18
18:47,77
36:04,95
15:44,86
 
                   
Třída: CC - Canicross s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
71
00420-00444 Baláž Roman - 4 17
17:13,61
17:57,02
35:10,63
00:00,00
 
2
72
00420-00444 Baláž Roman 17
17:41,07
18:47,08
36:28,15
01:17,52
 
3
70
 
Beneš Jiří
 
19:17,02
20:35,28
39:52,30
04:41,67
 
4
63
00420-01266 Vojvodík Martin - 3
 
22:31,13
21:29,40
44:00,53
08:49,90
 
5
66
00420-00340 Macek Petr, ml. - 2 16
23:15,78
22:04,69
45:20,47
10:09,84
 
6
64
 
Souček Tomáš
 
22:25,37
23:26,49
45:51,86
10:41,23
 
7
62
00420-00729 Vojvodíková Barbara
 
23:29,16
23:40,79
47:09,95
11:59,32
 
8
65
 
Souček Lukáš
 
26:59,45
28:06,79
55:06,24
19:55,61