Napsat dotaz

Pohár lady BRIGIT Magadan

Výsledková listina - Bystřec - Červenovodské sed (28.02.2004 - 29.02.2004)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.097 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
60
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 49 040994
29:10,40
30:00,00
59:10,40
00:00,00
25.75
2825
1
 
2
61
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 041115
38:00,90
40:42,00
01:18:42,90
19:32,50
19.36
2124
 
3
62
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 041065
44:00,40
52:43,05
01:36:43,45
37:33,05
15.76
1729
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.097 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49 040988
29:12,20
29:27,00
58:39,20
00:00,00
25.98
2850
1
 
2
41
00420-01341 Pelant Michal 20
01:00:19,20
01:08:47,10
02:09:06,30
01:10:27,10
11.8
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.097 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01047 Fiala Jaroslav - 2 35 040592
39:30,40
39:45,60
01:19:16,00
00:00,00
19.23
2110
2
 
2
46
 
Kasia Snela
PL
40:13,00
42:23,60
01:22:36,60
03:20,60
18.45
 
3
45
00420-00567 Čurda Milan - 3 59 040153
49:52,80
53:11,30
01:43:04,10
23:48,10
14.79
1622
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.097 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
00420-01163 Trinkl Ladislav - 7
 
040628
01:01:51,80
01:04:59,90
02:06:51,70
00:00,00
12.01
1317
 
2
37
00420-00045 Souček Martin - 1 45 040050
01:03:30,50
01:07:50,60
02:11:21,10
04:29,40
11.6
1273
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.0175 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49 041381
18:31,20
19:36,50
38:07,70
00:00,00
28.01
2850
1
 
2
22
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 49 040992
18:50,60
19:17,60
38:08,20
00:00,50
28
2849
1
 
3
27
00420-00760 Pavlík Slavomír 49
19:42,08
20:32,40
40:14,48
02:06,78
26.54
 
4
24
00420-00992 Zvolský Pavel - 1 25 040749
24:19,90
24:42,60
49:02,50
10:54,80
21.78
2216
 
5
21
00420-00004 Mazánek Pavel - 1 20 040736
24:27,60
27:12,50
51:40,10
13:32,40
20.67
2103
 
6
36
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 041063
31:16,20
35:25,80
01:06:42,00
28:34,30
16.01
1629
 
7
35
00420-00753 Levíček Martin, ml.
 
041126
31:00,80
37:17,40
01:08:18,20
30:10,50
15.64
1591
 
8
4
 
Stöglar Hugo
 
34:51,70
39:37,50
01:14:29,20
36:21,50
14.34
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0175 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-01047 Fiala Jaroslav - 1 35 040593
25:33,30
25:44,90
51:18,20
00:00,00
20.82
2118
2
 
2
16
00420-00683 Procházka Antonín -
 
041380
26:14,50
27:40,30
53:54,80
02:36,60
19.81
2016
3
 
3
12
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 040469
26:34,70
28:31,50
55:06,20
03:48,00
19.38
1972
3
 
4
14
00420-01182 Dolejš Libor - 1
 
041651
29:27,40
34:06,90
01:03:34,30
12:16,10
16.8
1709
 
5
28
 
Fučík František
 
41:38,60
42:28,50
01:24:07,10
33:11,10
12.7
 
6
17
00420-01309 Dobiáš Pavel - 1
 
040716
36:04,60
40:29,20
01:16:33,80
25:15,60
13.95
1419
 
7
9
00420-01183 Dolejš Zdeněk, ml. -
 
56:11,10
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0175 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49 040346
31:21,30
33:14,00
01:04:35,30
00:00,00
16.54
1683
2
 
2
30
00420-00711 Hubka Petr - 1
 
040761
34:19,20
36:42,30
01:11:01,50
06:26,20
15.04
1530
3
 
3
32
00420-00409 Hemelíková Lucie - 3
 
040514
39:03,30
42:28,00
01:21:31,30
16:56,00
13.1
1333
 
4
31
00420-01010 Růžička Zdeněk - 1
 
040321
42:25,30
45:17,40
01:27:42,70
23:07,40
12.18
1239
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1.097 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
51
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
040117
37:31,03
34:49,60
01:12:20,63
00:00,00
21.07
2311
3
 
2
50
00420-00248 Bürgl Ladislav - 2
 
041479
46:40,20
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.097 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
00420-01269 Rejna Radek - 1
 
040128
45:23,70
42:26,30
01:27:50,00
00:00,00
17.35
1903
 
2
54
00420-01170 Tůma Jan - 5
 
040123
48:25,30
48:47,60
01:37:12,90
09:22,90
15.68
1720
 
3
66
 
Hurych Jaromír
 
01:12:36,70
01:25:57,80
02:38:34,50
01:10:44,50
9.61
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.097 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
57
00420-01162 Mauleová Kristina -
 
040627
44:28,70
43:05,90
01:27:34,60
00:00,00
17.4
1909
 
2
58
00420-01203 Anděrová Lucie - 3 58 041336
01:15:21,90
01:23:27,90
02:38:49,80
01:11:15,20
9.6
1053
 
3
70
 
Ondrášková Jana
 
01:31:05,00
01:24:52,00
02:55:57,00
01:28:22,40
8.66