Napsat dotaz

Hustopečská pětka

Výsledková listina - Hustopeče u Brna (13.03.2004 - 14.03.2004)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 041115
15:53,00
00:00,00
15:53,00
00:00,00
20.4
2040
 
2
13
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 041065
16:57,00
00:00,00
16:57,00
01:04,00
19.12
1912
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-00430 Špitálský Štefan - 5 16 041013
24:24,00
00:00,00
24:24,00
00:00,00
13.28
1328
 
2
15
00420-00339 Macek Petr, st. - 7 16 041688
27:25,00
00:00,00
27:25,00
03:01,00
11.82
1182
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
00420-01381 Chlumský Miloslav -
 
041140
16:13,00
00:00,00
16:13,00
00:00,00
19.98
1998
 
2
40
00420-00412 Zíta Jaroslav - 5
 
041183
16:47,00
00:00,00
16:47,00
00:34,00
19.3
1930
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-01351 Bednář Miroslav - 3
 
041447
12:01,00
00:00,00
12:01,00
00:00,00
26.96
2696
3
 
2
57
00420-01116 Chovanec Michal - 2 49 041088
13:41,00
00:00,00
13:41,00
01:40,00
23.68
2368
 
3
1
 
Brázda Petr
 
13:53,00
00:00,00
13:53,00
01:52,00
23.34
 
4
53
00420-01375 Pícl Aleš - 1 25 040164
15:36,00
00:00,00
15:36,00
03:35,00
20.77
2077
 
5
7
 
Horký Petr
 
16:33,00
00:00,00
16:33,00
04:32,00
19.58
 
6
60
 
Zíta Jaroslav
 
17:19,00
00:00,00
17:19,00
05:18,00
18.71
 
7
6
 
Sykora Stanislav
 
28:13,00
00:00,00
28:13,00
16:12,00
11.48
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-01152 Brázdová Kateřina -
 
041234
17:31,00
00:00,00
17:31,00
00:00,00
18.5
1850
 
2
59
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 041061
21:30,00
00:00,00
21:30,00
03:59,00
15.07
1507
 
3
10
00420-00446 Bahulíková Lenka - 3
 
040189
24:34,00
00:00,00
24:34,00
07:03,00
13.19
1319
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 041063
13:16,00
00:00,00
13:16,00
00:00,00
24.42
2442
3
 
2
56
00420-01116 Chovanec Michal - 5 49 041091
15:53,00
00:00,00
15:53,00
02:37,00
20.4
2040
 
3
17
00420-00052 Böhm Zdeněk - 1
 
040235
16:34,00
00:00,00
16:34,00
03:18,00
19.56
1956
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
00420-00683 Procházka Antonín -
 
041380
13:50,00
00:00,00
13:50,00
00:00,00
23.42
2342
2
 
2
23
00420-01132 Bajgarová Eva - 1 16 040356
16:25,00
00:00,00
16:25,00
02:35,00
19.74
1974
 
3
21
00420-01341 Pelant Michal - 2 20 040740
17:44,00
00:00,00
17:44,00
03:54,00
18.27
1827
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-00458 Zapletal Martin, Ing
 
041053
15:25,00
00:00,00
15:25,00
00:00,00
21.02
2102
1
 
2
25
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49 040346
15:59,00
00:00,00
15:59,00
00:34,00
20.27
2027
1
 
3
26
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17 040017
17:00,00
00:00,00
17:00,00
01:35,00
19.06
1906
2
 
4
24
00420-01010 Růžička Zdeněk - 1
 
040321
19:27,00
00:00,00
19:27,00
04:02,00
16.66
1666
3
 
5
8
00420-01307 Knápek Jinřich - 1
 
040205
22:07,00
00:00,00
22:07,00
06:42,00
14.65
1465
 
6
29
00420-01330 Navrátil Dan - 1 3 040644
22:37,00
00:00,00
22:37,00
07:12,00
14.33
1433
 
7
32
 
Nielsen Henrik V. DK
 
25:43,00
00:00,00
25:43,00
10:18,00
12.6
 
8
33
00420-00782 Mrázek Radek - 1 45 040045
26:43,00
00:00,00
26:43,00
11:18,00
12.13
1213
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
00420-01185 Burian Jan - 1 58 040062
19:30,00
00:00,00
19:30,00
00:00,00
16.62
1662
3
 
2
42
 
Ručka Bronislav
 
19:45,00
00:00,00
19:45,00
00:15,00
16.41
 
3
35
 
Brázda Petr
 
20:07,00
00:00,00
20:07,00
00:37,00
16.11
 
4
39
 
Strnad Jiří
 
20:34,00
00:00,00
20:34,00
01:04,00
15.75
 
5
36
 
Šáfr Vladimír
 
21:58,00
00:00,00
21:58,00
02:28,00
14.75
 
6
55
00420-01116 Chovanec Michal - 1 49 041087
22:24,00
00:00,00
22:24,00
02:54,00
14.46
1446
 
7
11
00420-00818 Navrátil Michal - 2
 
041457
22:59,00
00:00,00
22:59,00
03:29,00
14.1
1410
 
8
61
00420-00412 Zíta Jaroslav - 1
 
041179
23:11,00
00:00,00
23:11,00
03:41,00
13.98
1398
 
9
41
 
Hurych Jaromír
 
23:24,00
00:00,00
23:24,00
03:54,00
13.85
 
10
31
 
Slaměník Miloslav
 
23:37,00
00:00,00
23:37,00
04:07,00
13.72
 
11
34
00420-01022 Kvasnica Jaroslav, M
 
040564
23:43,00
00:00,00
23:43,00
04:13,00
13.66
1366
 
12
43
00420-00340 Macek Petr, ml. - 2 16 040441
29:19,00
00:00,00
29:19,00
09:49,00
11.05
1105
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-01139 Štěpánková Martina - 62 040139
17:42,00
00:00,00
17:42,00
00:00,00
18.31
1831
1
 
2
50
 
Slaměníková Markéta
 
18:21,00
00:00,00
18:21,00
00:39,00
17.66
 
3
46
00420-00947 Mrázová Ivana - 1 58 040406
20:25,00
00:00,00
20:25,00
02:43,00
15.87
1587
3
 
4
48
 
Katolická Petra
 
22:48,00
00:00,00
22:48,00
05:06,00
14.21
 
5
2
 
Sojková Zuzana
 
23:59,00
00:00,00
23:59,00
06:17,00
13.51
 
6
58
00420-01326 Zindulková Lenka - 1
 
041175
24:22,00
00:00,00
24:22,00
06:40,00
13.3
1330
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
 
Bahulíková Anička
 
00:45,00
00:00,00
00:45,00
00:00,00
8
 
2
44
 
Macek Pavel
 
00:46,00
00:00,00
00:46,00
00:01,00
7.83
 
3
20
 
Levíčková Barbora
 
00:48,00
00:00,00
00:48,00
00:03,00
7.5
 
4
51
 
Kamenár Tomáš
 
00:59,00
00:00,00
00:59,00
00:14,00
6.1
 
5
54
 
Vorálek Karel
 
00:59,00
00:00,00
00:59,00
00:14,00
6.1
 
                           
Kategorie: Jun2 - Mládežnická kategorie 2 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
 
Matějů Tomáš
 
00:53,00
00:00,00
00:53,00
00:00,00
6.79
 
2
4
 
Burian Jan ml
 
01:17,00
00:00,00
01:17,00
00:24,00
4.68
 
3
45
 
Hübnerová Veronika
 
01:39,00
00:00,00
01:39,00
00:46,00
3.64