Napsat dotaz

Točník 2003

Výsledková listina - Točník (15.11.2003 - 16.11.2003)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
 
Strakoš Josef
 
27:06,20
23:00,54
50:06,74
00:00,00
17
 
2
29
00420-00351 Kmochová Vanda - 1 17 040448
27:36,00
25:01,15
52:37,15
02:30,41
16.19
1619
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-00032 Karas František - 1
 
040417
18:47,79
20:02,90
38:50,69
00:00,00
21.93
2193
2
 
2
27
00420-01164 Wegnerová Lucie - 3 35 040776
27:53,31
26:43,48
54:36,79
15:46,10
15.6
1560
 
3
40
00420-01336 Kalous Petr - 2
 
040665
30:16,31
27:22,43
57:38,74
18:48,05
14.78
1478
 
4
26
 
Zetek Václav
 
31:37,57
31:12,87
01:02:50,44
23:59,75
13.56
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-01151 Ženíšek Michal - 1 58 040357
16:57,35
16:56,25
33:53,60
00:00,00
25.14
2514
3
 
2
13
00420-01246 Javora Pavel - 2
 
040149
17:15,25
16:48,04
34:03,29
00:09,69
25.02
2502
 
3
9
00420-00234 Ženíšek Pavel - 1 58 040395
17:26,79
17:49,84
35:16,63
01:23,03
24.15
2415
 
4
12
00420-00226 Keken Zdeněk - 1
 
040252
18:44,87
18:49,65
37:34,52
03:40,92
22.67
2267
 
5
15
 
Jerhot Vratislav
 
19:57,85
17:39,37
37:37,22
03:43,62
22.65
 
6
8
 
Radina Tomáš
 
19:22,76
18:17,65
37:40,41
03:46,81
22.62
 
7
5
 
Basl Pavel
 
19:53,50
19:00,28
38:53,78
05:00,18
21.9
 
8
14
 
Tobiášek Michal
 
20:37,59
19:45,50
40:23,09
06:29,49
21.1
 
9
6
 
Svoboda Jaroslav
 
22:36,92
23:04,37
45:41,29
11:47,69
18.65
 
10
16
 
Štěpanovský Petr
 
29:20,46
28:06,92
57:27,38
23:33,78
14.83
 
11
7
00420-00519 Kohout Miroslav - 2
 
040067
32:31,76
29:59,20
01:02:30,96
28:37,36
13.63
1363
 
12
89
 
Rajznover Tomáš
 
34:10,25
33:30,35
01:07:40,60
33:47,00
12.59
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-00200 Porubská Jana - 7
 
040088
15:52,48
15:19,01
31:11,49
00:00,00
27.32
2732
2
 
2
3
00420-00210 Javorová Tereza - 2
 
040144
18:45,56
16:19,03
35:04,59
03:53,10
24.29
2429
 
3
2
 
Veselá Jitka
 
22:21,34
18:46,03
41:07,37
09:55,88
20.72
 
4
1
 
Svobodová Blanka
 
25:36,50
26:22,15
51:58,65
20:47,16
16.39
 
5
90
 
Loučková Eva
 
39:09,53
35:31,15
01:14:40,68
43:29,19
11.41
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
 
Kolář Zdeněk
 
16:31,31
16:43,92
33:15,23
00:00,00
25.62
 
2
19
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 6 17 040525
19:22,95
17:19,82
36:42,77
03:27,54
23.21
2321
 
3
23
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
040147
19:25,84
18:52,65
38:18,49
05:03,26
22.24
2224
 
4
22
00420-00219 Zápotocký Pavel - 1
 
040134
25:34,60
24:39,53
50:14,13
16:58,90
16.96
1696
 
5
21
00420-00225 Keken Zoltán - 2
 
040258
25:47,96
26:54,56
52:42,52
19:27,29
16.16
1616
 
6
20
 
Polívka Jiří
 
30:55,00
31:02,50
01:01:57,50
28:42,27
13.75
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-01014 Habásko Roman - 1 9 040325
19:26,87
19:17,10
38:43,97
00:00,00
22
2200
2
 
2
42
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 040469
19:38,62
19:11,28
38:49,90
00:05,93
21.94
2194
2
 
3
32
00420-01011 Homolka Miroslav - 1 40 040765
20:34,98
20:52,82
41:27,80
02:43,83
20.55
2055
3
 
4
51
 
Habásko Roman
 
22:07,50
21:32,18
43:39,68
04:55,71
19.51
 
5
34
00420-00659 Stejskal Ondřej - 1 35 040285
25:41,92
24:35,57
50:17,49
11:33,52
16.94
1694
 
6
36
00420-00617 Fišer Stanislav - 1 35 040534
27:37,45
26:18,01
53:55,46
15:11,49
15.8
1580
 
7
43
 
Tomášek Miloš
 
27:45,12
26:41,46
54:26,58
15:42,61
15.65
 
8
38
00420-01005 Průcha Miloslav, ml. 35 040563
27:34,95
28:02,96
55:37,91
16:53,94
15.31
1531
 
9
35
00420-00616 Mikutová Anita - 3 35 040277
29:29,01
26:33,34
56:02,35
17:18,38
15.2
1520
 
10
33
00420-00355 Nešněrová Kateřina - 17 040459
22:53,06
33:50,14
56:43,20
17:59,23
15.02
1502
 
11
45
 
Štěpanovský Petr
 
29:30,37
27:30,92
57:01,29
18:17,32
14.94
 
12
41
00420-01184 Krásný Václav - 1
 
040777
28:59,37
28:30,59
57:29,96
18:45,99
14.82
1482
 
13
37
 
Burda Richard
 
29:33,37
29:40,82
59:14,19
20:30,22
14.38
 
14
44
 
Kotiš Martin
 
31:37,95
27:37,03
59:14,98
20:31,01
14.38
 
15
39
 
Rebetová Jarmila
 
33:47,21
30:47,37
01:04:34,58
25:50,61
13.19
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-00711 Hubka Petr - 1
 
040761
23:56,75
24:19,10
48:15,85
00:00,00
17.65
1765
2
 
2
49
00420-01163 Trinkl Ladislav - 5
 
040366
27:18,00
27:36,73
54:54,73
06:38,88
15.52
1552
 
3
46
 
Janko Ota
 
28:45,15
30:40,57
59:25,72
11:09,87
14.34
 
4
47
 
Němec Vojtěch
 
37:03,42
29:51,95
01:06:55,37
18:39,52
12.73
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-00215 Suchý Jiří - 1 58 040291
18:38,32
18:47,03
37:25,35
00:00,00
19.56
1956
1
 
2
60
00420-00233 Toncar Petr - 1 58 040678
19:51,14
20:08,82
39:59,96
02:34,61
18.3
1830
2
 
3
59
00420-01161 Bárta Richard - 1
 
040617
20:59,00
21:19,03
42:18,03
04:52,68
17.3
1730
3
 
4
61
00420-01185 Burian Jan - 1 58 040062
21:50,34
22:20,03
44:10,37
06:45,02
16.57
1657
3
 
5
67
00420-01269 Rejna Radek - 2
 
040127
22:39,06
22:30,20
45:09,26
07:43,91
16.21
1621
3
 
6
58
00420-00028 Burda František - 1
 
040418
22:52,35
23:04,15
45:56,50
08:31,15
15.93
1593
 
7
64
 
Smrčka Petr
 
23:04,78
24:22,79
47:27,57
10:02,22
15.42
 
8
66
 
Kubalík Jaroslav
 
26:08,50
25:28,31
51:36,81
14:11,46
14.18
 
9
69
00420-01170 Tůma Jan - 1
 
040119
26:22,50
28:14,29
54:36,79
17:11,44
13.4
1340
 
10
65
 
Sehnoutka Jaroslav
 
29:35,23
28:51,28
58:26,51
21:01,16
12.53
 
11
68
 
Strnad Jiří
 
29:24,12
29:37,92
59:02,04
21:36,69
12.4
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
74
00420-00211 Toncarová Anna - 1 58 040684
23:39,71
23:04,06
46:43,77
00:00,00
15.66
1566
3
 
2
75
00420-00674 Keltnerová Linda - 3 58 040554
24:29,62
23:40,07
48:09,69
01:25,92
15.2
1520
 
3
73
 
Kožíšková Hana
 
27:06,00
27:37,00
54:43,00
07:59,23
13.38
 
4
77
00420-00707 Bieliková Romana - 2 40 040082
30:20,64
32:04,37
01:02:25,01
15:41,24
11.73
1173
 
5
78
 
Stejskalová Mirka
 
35:09,76
35:13,59
01:10:23,35
23:39,58
10.4
 
6
72
00420-01203 Anděrová Lucie - 2 58 040060
35:14,81
35:42,29
01:10:57,10
24:13,33
10.32
1032
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
 
Bielik Jan
 
14:31,25
13:47,78
28:19,03
00:00,00
16.95
 
2
79
 
Vaníčková Bára
 
16:13,90
16:05,31
32:19,21
04:00,18
14.85
 
3
82
 
Novák Lukáš
 
16:34,71
16:38,95
33:13,66
04:54,63
14.45
 
4
83
 
Hubálek Tomáš
 
18:05,50
17:04,81
35:10,31
06:51,28
13.65
 
5
84
 
Pražák Pavel
 
18:08,73
18:52,90
37:01,63
08:42,60
12.96
 
6
80
 
Olbrichová Eliška
 
19:43,53
20:11,00
39:54,53
11:35,50
12.03
 
7
81
 
Chmelníček Štěpán
 
19:40,51
23:36,85
43:17,36
14:58,33
11.09
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
91
 
Kováříková Tereza
 
06:47,00
06:05,00
12:52,00
00:00,00
18.65
 
2
86
 
Strnad Jiří
 
09:46,07
09:16,82
19:02,89
06:10,89
12.6
 
3
87
 
Bárta Lukáš
 
08:53,62
10:15,87
19:09,49
06:17,49
12.53
 
4
88
 
Homolka Petr
 
14:23,01
05:15,39
19:38,40
06:46,40
12.22
 
5
92
 
Kováříková Vanda
 
10:15,43
11:05,85
21:21,28
08:29,28
11.24
 
6
85
 
Burián Jan
 
12:36,21
10:58,01
23:34,22
10:42,22
10.18
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-01161 Bárta Richard - 4
 
040618
18:19,10
17:56,20
36:15,30
00:00,00
23.5
2350
2
 
2
55
00420-00200 Porubská Jana - 8
 
040094
19:01,96
19:04,79
38:06,75
01:51,45
22.35
2235
3
 
3
52
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58 040669
20:45,23
18:28,65
39:13,88
02:58,58
21.72
2172
3
 
4
53
00420-00222 Čermák Roman - 3
 
040241
21:44,62
22:23,98
44:08,60
07:53,30
19.3
1930
 
5
54
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
040148
22:27,73
21:48,34
44:16,07
08:00,77
19.25
1925
 
6
57
 
Kolář Zdeněk
 
27:26,50
19:28,54
46:55,04
10:39,74
18.16
 
7
56
00420-01170 Tůma Jan - 3
 
040120
27:11,95
25:41,92
52:53,87
16:38,57
16.11
1611