Napsat dotaz

Sadská 2003

Výsledková listina - Sadská (11.10.2003 - 12.10.2003)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-00001 Krejčí Jiří
 
040005
10:25,00
09:49,07
20:14,07
00:00,00
28.76
2876
1
 
2
85
 
Sochor Jiří
 
14:44,00
12:32,04
27:16,04
07:01,97
21.34
 
3
1
00420-00351 Kmochová Vanda 17 040448
14:49,00
14:48,74
29:37,74
09:23,67
19.64
1964
 
4
19
 
Hnilička Ladislav
 
18:27,00
18:58,91
37:25,91
17:11,84
15.55
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-00001 Krejčí Jiří
 
040006
09:51,00
09:37,75
19:28,75
00:00,00
29.88
2988
1
 
2
5
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 040745
11:09,00
09:59,19
21:08,19
01:39,44
27.54
2754
2
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 040776
16:09,00
14:55,22
31:04,22
00:00,00
18.73
1873
 
2
47
00420-00223 Hejduk Richard
 
19:00,00
18:01,68
37:01,68
05:57,46
15.72
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
00420-01116 Chovanec Michal 49
09:21,00
08:53,15
18:14,15
00:00,00
31.92
 
2
41
00420-00414 Zima Jan 58
09:52,00
09:17,29
19:09,29
00:55,14
30.38
 
3
25
00420-01246 Javora Pavel
 
040149
10:53,00
09:39,16
20:32,16
02:18,01
28.34
2834
2
 
4
48
 
Jerhot Vrastislav
 
10:17,00
10:16,35
20:33,35
02:19,20
28.31
 
5
56
00420-00222 Čermák Roman
 
040239
10:35,00
10:41,19
21:16,19
03:02,04
27.36
2736
2
 
6
46
00420-01229 Šrámek Rudolf
 
040137
11:43,00
10:46,62
22:29,62
04:15,47
25.87
2587
3
 
7
75
00420-01259 Blažo Lukáš 49
11:38,00
11:02,38
22:40,38
04:26,23
25.67
 
8
74
 
Kyloušek Martin
 
12:15,00
11:09,13
23:24,13
05:09,98
24.87
 
9
55
 
Petříček Tomáš
 
11:41,00
11:49,72
23:30,72
05:16,57
24.75
 
10
53
00420-01008 Raufer Václav
 
040319
12:29,00
11:40,32
24:09,32
05:55,17
24.09
2409
 
11
4
 
Svoboda Jiří
 
11:53,00
12:18,05
24:11,05
05:56,90
24.07
 
12
3
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
13:04,00
12:26,50
25:30,50
07:16,35
22.82
 
13
58
 
Klimeš Jaromír
 
14:55,00
13:28,93
28:23,93
10:09,78
20.49
 
14
91
 
Holub Zdeněk
 
12:50,00
16:29,66
29:19,66
11:05,51
19.84
 
15
94
00420-01345 Horký Petr 6
15:04,00
14:34,51
29:38,51
11:24,36
19.63
 
16
68
00420-00519 Kohout Miroslav
 
040067
15:25,00
15:40,08
31:05,08
12:50,93
18.72
1872
 
17
82
 
Votoček Jakub
 
14:22,00
16:45,88
31:07,88
12:53,73
18.69
 
18
93
00420-00189 Fiedler Michael 56 040244
11:43,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
24.84
2484
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
77
00420-01069 Klikarová Soňa 30
09:32,00
09:20,92
18:52,92
00:00,00
30.82
 
2
7
 
Repová Adéla
 
10:12,00
09:21,82
19:33,82
00:40,90
29.75
 
3
10
00420-01205 Plocová Tereza
 
040011
10:03,00
09:57,10
20:00,10
01:07,18
29.1
2910
2
 
4
87
00420-01035 Kohoutová Pavla 20 040565
10:32,00
10:17,32
20:49,32
01:56,40
27.95
2795
2
 
5
24
00420-00210 Javorová Tereza
 
040144
10:47,00
10:45,08
21:32,08
02:39,16
27.03
2703
2
 
6
30
00420-00211 Toncarová Anna 58 040683
11:26,00
10:55,34
22:21,34
03:28,42
26.03
2603
3
 
7
22
00420-00200 Porubská Jana
 
040089
08:55,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-00359 Kolář Zdeněk 49
10:50,00
10:10,32
21:00,32
00:00,00
27.71
 
2
17
00420-01363 Odstrčilík Marek 62
10:49,00
10:32,35
21:21,35
00:21,03
27.25
 
3
44
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 040527
10:47,00
11:08,91
21:55,91
00:55,59
26.54
2654
2
 
4
69
00420-00379 Kováříková Blanka
 
040147
11:44,00
10:41,38
22:25,38
01:25,06
25.96
2596
3
 
5
72
00420-00992 Zvolský Pavel 25 040749
14:34,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
19.98
1998
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-00368 Škoda Martin 17
11:23,00
11:21,44
22:44,44
00:00,00
25.59
 
2
2
00420-01014 Habásko Roman 9 040325
11:56,00
11:23,54
23:19,54
00:35,10
24.95
2495
1
 
3
21
00420-00050 Porubský Pavel
 
040108
12:32,00
11:52,22
24:24,22
01:39,78
23.85
2385
2
 
4
43
00420-00355 Nešněrová Kateřina 17 040459
12:52,00
11:33,57
24:25,57
01:41,13
23.83
2383
2
 
5
37
00420-01183 Dolejš Zdeněk
 
12:36,00
12:26,50
25:02,50
02:18,06
23.24
 
6
45
00420-01148 Koucká Tereza
 
040072
14:08,00
14:17,84
28:25,84
05:41,40
20.47
2047
3
 
7
11
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 040285
14:34,00
14:46,57
29:20,57
06:36,13
19.83
1983
 
8
86
00420-00609 Nenadál Zdeněk
 
18:03,00
16:53,14
34:56,14
12:11,70
16.66
 
9
60
 
Burda Richard
 
20:42,00
17:53,85
38:35,85
15:51,41
15.08
 
10
90
 
Fišerová Jana
 
20:54,00
19:14,51
40:08,51
17:24,07
14.5
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-00409 Hemelíková Lucie
 
040514
16:08,00
14:59,24
31:07,24
00:00,00
18.7
1870
2
 
2
59
 
Janko Ota
 
17:15,00
15:51,94
33:06,94
01:59,70
17.57
 
3
14
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
040367
17:06,00
16:52,31
33:58,31
02:51,07
17.13
1713
3
 
4
49
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 040730
19:07,00
18:52,36
37:59,36
06:52,12
15.32
1532
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
00420-01116 Chovanec Michael 49
13:42,00
13:12,57
26:54,57
00:00,00
21.63
 
2
28
00420-00215 Suchý Jiří 58 040291
13:35,00
13:29,93
27:04,93
00:10,36
21.49
2149
E
 
3
31
00420-00233 Toncar Petr 58 040678
14:01,00
13:50,85
27:51,85
00:57,28
20.89
2089
1
 
4
40
00420-00414 Zima Jan 58 040177
15:32,00
14:12,51
29:44,51
02:49,94
19.57
1957
1
 
5
81
00420-01269 Rejna Radek
 
040127
15:33,00
15:23,16
30:56,16
04:01,59
18.81
1881
2
 
6
76
00420-01259 Blažo Lukáš 49
15:47,00
15:38,35
31:25,35
04:30,78
18.52
 
7
26
00420-01150 Smrčka Petr 58 040674
17:09,00
17:05,37
34:14,37
07:19,80
17
1700
3
 
8
33
00420-01331 Šafařík Miroslav
 
040208
17:38,00
16:59,99
34:37,99
07:43,42
16.8
1680
3
 
9
35
 
Pátek Michal
 
18:47,00
19:36,66
38:23,66
11:29,09
15.16
 
10
18
 
Mareš Jan
 
20:21,00
19:26,47
39:47,47
12:52,90
14.63
 
11
52
 
Strnad Jiří
 
20:57,00
21:31,50
42:28,50
15:33,93
13.7
 
12
42
 
Šťastný Michal
 
31:44,00
28:01,21
59:45,21
32:50,64
9.74
 
                           
Kategorie: CCMV - CaniCross Muži Veteráni - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-00904 Homolka Rudolf 17 040550
15:31,00
15:08,79
30:39,79
00:00,00
18.98
1898
 
2
57
00420-00028 Burda František
 
040418
17:06,00
17:02,15
34:08,15
03:28,36
17.05
1705
 
3
67
00420-01170 Tůma Jan
 
040119
17:31,00
17:11,58
34:42,58
04:02,79
16.77
1677
 
4
51
 
Dacej Ivan
 
19:51,00
19:49,94
39:40,94
09:01,15
14.67
 
5
80
 
Hončík Jan
 
20:34,00
20:52,68
41:26,68
10:46,89
14.04
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-01139 Štěpánková Martina 62 040139
15:00,00
14:47,37
29:47,37
00:00,00
19.54
1954
1
 
2
79
00420-01069 Klikarová Soňa 30
15:00,02
14:47,46
29:47,48
00:00,11
19.54
 
3
32
00420-00188 Horáková Renata
 
040545
17:59,00
17:23,25
35:22,25
05:34,88
16.45
1645
3
 
4
61
00420-00947 Mrázová Ivana 58 040406
18:01,00
18:00,48
36:01,48
06:14,11
16.16
1616
3
 
5
15
00420-00674 Keltnerová Linda 58 040554
19:30,00
18:51,55
38:21,55
08:34,18
15.17
1517
 
6
34
00420-01028 Šafaříková Lenka
 
040195
20:05,00
19:04,35
39:09,35
09:21,98
14.86
1486
 
7
50
 
Hubnerová Lucie
 
20:16,00
19:37,36
39:53,36
10:05,99
14.59
 
8
38
00420-01323 Boudová Barbora 3 040752
21:47,00
20:47,51
42:34,51
12:47,14
13.67
1367
 
9
36
00420-01203 Anděrová Lucie 58 040060
25:29,00
24:26,48
49:55,48
20:08,11
11.66
1166
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-01069 Klikarová Soňa 30
10:45,00
10:09,65
20:54,65
00:00,00
27.83
 
2
27
00420-00215 Suchý Jiří 58 040294
10:31,00
10:25,43
20:56,43
00:01,78
27.79
2779
E
 
3
16
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 040670
10:32,00
10:27,22
20:59,22
00:04,57
27.73
2773
E
 
4
23
00420-00050 Porubský Pavel
 
040112
11:01,00
10:38,15
21:39,15
00:44,50
26.88
2688
1
 
5
13
00420-00359 Kolář Zdeněk 49
11:34,00
11:19,30
22:53,30
01:58,65
25.43
 
6
39
00420-00233 Toncar Petr 58 040679
11:35,00
11:24,77
22:59,77
02:05,12
25.31
2531
1
 
7
64
00420-01116 Chovanec Michael 49
11:52,00
11:56,27
23:48,27
02:53,62
24.45
 
8
88
00420-01035 Kohoutová Pavla 20 040567
12:33,00
11:59,98
24:32,98
03:38,33
23.71
2371
2
 
9
71
00420-01185 Burian Jan 58 040063
13:27,00
13:20,58
26:47,58
05:52,93
21.72
2172
3
 
10
66
00420-01170 Tůma Jan
 
040120
17:11,00
18:08,62
35:19,62
14:24,97
16.47
1647
 
11
92
00420-00189 Fiedler Michael 56 040246
14:36,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
19.93
1993
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
83
00420-01259 Blažo Lukáš 49
12:26,00
10:51,35
23:17,35
00:00,00
24.99
 
2
89
00420-01035 Kohoutová Pavla 20 040569
12:28,00
11:48,10
24:16,10
00:58,75
23.98
2398
 
3
84
 
Trdla Tomáš
 
16:00,00
15:14,78
31:14,78
07:57,43
18.63
 
4
29
 
Šidlo Luděk
 
16:53,00
15:57,77
32:50,77
09:33,42
17.72
 
5
70
00420-00379 Kováříková Blanka
 
25:45,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
11.3