Napsat dotaz

Šediváčkův long- ME FISTC- mid

Výsledková listina - Deštné v Orlických horách (21.01.2004 - 23.01.2004)
logo závodu
www stránky závodu: http://www.czechlongtrail.com
Třída: U1 - Spřežení 9 a více psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
124
 
Komac Manfred
A
02:52,15
02:38,43
02:22,59
07:53,57
00:00,00
 
2
112
00420-01047 Fiala Jaroslav - 14 35
03:06,02
02:43,44
02:26,43
08:16,29
00:22,32
 
3
128
 
Branse Eric
D
03:11,15
03:00,35
02:56,53
09:08,43
01:14,46
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
137
 
Galm Rainer
D
03:11,00
02:46,06
02:34,35
08:31,41
00:00,00
 
2
131
 
Gojon Eric
F
03:34,42
03:00,58
02:47,44
09:23,24
00:51,43
 
3
118
 
Miklovic Anton
SK
03:45,22
03:06,44
03:14,36
10:06,42
01:35,01
 
4
120
 
Deggendorfer Petra
D
04:22,33
03:51,49
03:23,23
11:37,45
03:06,04
 
                   
Třída: B1 - Spřežení 5-6 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
113
00420-00449 Dostál Lukáš - 4 63
03:19,42
02:48,44
02:38,32
08:46,58
00:00,00
 
2
106
00420-00740 Kastner Richard - 5 42
03:21,28
03:11,11
03:01,44
09:34,23
00:47,25
 
3
123
00420-00747 Miškár Karel - 4 42
03:34,22
03:20,47
03:05,56
10:01,05
01:14,07
 
4
115
00420-00737 Sedláček Jindřich - 3 42
03:45,03
03:28,47
03:22,05
10:35,55
01:48,57
 
5
127
 
Bigot Gilles
F
05:00,44
04:02,16
03:39,54
12:42,54
03:55,56
 
6
20
 
Neubauer Ralf
D
:0:0:,00
:0:0:,00
:0:0:,00
:0:0:,00
00:00,00
 
7
135
 
Schneider Stephan
D
:0:0:,00
:0:0:,00
:0:0:,00
:0:0:,00
00:00,00
 
                   
Třída: B2 - Spřežení 5-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
121
 
Narcy Thierry
F
04:49,53
03:46,02
03:57,11
12:33,06
00:00,00
 
2
126
 
Brugnola Claude-Alain
F
05:32,54
04:19,00
04:03,50
13:55,44
01:22,38
 
3
136
00420-00045 Souček Martin - 3 45
04:41,28
04:41,11
04:42,01
14:04,40
01:31,34
 
4
103
00420-00717 Mazáč Petr - 2
 
04:30,43
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
5
102
00420-00756 Heller Radek, st. - 2 40
05:53,29
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
114
00420-01014 Habásko Roman - 3 9
02:46,07
02:23,11
02:06,13
07:15,31
00:00,00
 
2
125
 
Auvray Ludovic
F
02:53,19
02:28,00
02:13,31
07:34,50
00:19,19
 
3
132
 
Hesse Gerald
D
02:41,16
02:29,22
02:26,24
07:37,02
00:21,31
 
4
104
00420-00034 Pfeifer Josef - 2
 
03:02,03
02:40,44
02:27,24
08:10,11
00:54,40
 
5
111
00420-00406 Šplouchal Pavel - 3 20
03:03,40
02:48,09
02:38,33
08:30,22
01:14,51
 
6
110
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 9 17
03:58,22
03:01,15
02:18,10
09:17,47
02:02,16
 
7
107
00420-00058 Stuchlík Ladislav - 2
 
03:23,31
:0:0:,00
:0:0:,00
:0:0:,00
00:00,00
 
8
129
 
Dědák Karel, st.
CZ
:0:0:,00
:0:0:,00
:0:0:,00
:0:0:,00
00:00,00
 
9
130
 
Eigentler Martin
A
:0:0:,00
:0:0:,00
:0:0:,00
:0:0:,00
00:00,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
105
00420-00543 Páral Vladimír - 3 57
02:59,20
02:43,18
02:41,13
08:23,51
00:00,00
 
2
119
 
Slaný Branislav
SK
03:14,54
02:57,03
02:47,53
08:59,50
00:35,59
 
3
101
00420-01018 Hübner Tomáš - 4 17
02:54,49
02:47,22
03:34,11
09:16,22
00:52,31
 
4
108
00420-00434 Olšák Dušan - 2
 
03:24,49
03:16,28
03:06,05
09:47,22
01:23,31
 
5
109
00420-01330 Navrátil Dan - 2 3
03:50,24
04:04,37
03:47,09
11:42,10
03:18,19
 
6
134
 
Rausis Fabienne
CH
:0:0:,00
:0:0:,00
:0:0:,00
:0:0:,00
00:00,00
 
                   
Třída: P - Pulka s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
116
 
Paris Claude
F
03:17,12
02:02,27
01:45,40
07:05,19
00:00,00
 
2
133
 
Kölzow Achim
D
03:15,24
02:04,08
02:17,05
07:36,37
00:31,18
 
3
117
 
Roland Natalie
F
03:59,29
03:05,37
02:43,08
09:48,14
02:42,55