Napsat dotaz

Přeštěnice u Milevska III.ročník

Výsledková listina - Přeštěnice (08.11.2003 - 09.11.2003)
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
00420-01147 Fiala Jaroslav
 
19:50,00
18:58,00
38:48,00
00:00,00
21.96
 
2
16
00420-01146 Fialová Marie 49
22:06,00
21:10,00
43:16,00
04:28,00
19.69
 
3
15
00420-00567 Čurda Milan 59 040153
25:22,00
26:38,00
52:00,00
13:12,00
16.38
1638
 
4
19
00420-01223 Kronus Roman 55 041302
34:31,00
26:51,00
01:01:22,00
22:34,00
13.88
1388
 
5
20
00420-01227 Hejna Josef 55 041306
35:51,00
35:10,00
01:11:01,00
32:13,00
12
1200
 
6
18
00420-00056 Hůlka Vít 25 040881
42:54,00
54:31,00
01:37:25,00
58:37,00
8.75
875
 
7
17
00420-01059 Štěpanovský Jiří
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-01151 Ženíšek Michal 58 040357
16:59,00
16:53,00
33:52,00
00:00,00
25.16
2516
3
 
2
13
00420-00234 Ženíšek Pavel I. 58 040395
17:42,00
18:08,00
35:50,00
01:58,00
23.78
2378
 
3
45
00420-00234 Ženíšek Pavel II. 58 041295
17:53,00
18:44,00
36:37,00
02:45,00
23.27
2327
 
4
14
00420-00932 Radina Tomáš
 
19:08,00
19:06,00
38:14,00
04:22,00
22.28
 
5
42
00420-01375 Pícl Aleš 25 040164
21:34,00
20:42,00
42:16,00
08:24,00
20.16
2016
 
6
49
00420-01312 Veselá Jitka
 
22:02,00
21:22,00
43:24,00
09:32,00
19.63
 
7
43
00420-01008 Raufer Václav
 
040319
22:27,00
21:35,00
44:02,00
10:10,00
19.35
1935
 
8
41
00420-00226 Keken Zdeněk
 
040252
23:44,00
26:21,00
50:05,00
16:13,00
17.01
1701
 
9
50
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 040667
24:02,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
47
00420-01224 Shafferhans Luboš
 
29:49,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-00225 Keken Zoltán
 
040258
24:48,00
23:49,00
48:37,00
00:00,00
17.52
1752
 
2
35
00420-00378 Vodák Milan 56 040308
32:17,00
32:25,00
01:04:42,00
16:05,00
13.17
1317
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-01014 Habásko Roman 9 040325
19:26,00
19:17,00
38:43,00
00:00,00
22.01
2201
2
 
2
23
00420-00617 Fišer Stanislav 35
23:23,00
22:57,00
46:20,00
07:37,00
18.39
 
3
24
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 040285
25:15,00
23:39,00
48:54,00
10:11,00
17.42
1742
 
4
26
00420-01078 Cinádr Miroslav
 
24:23,00
24:38,00
49:01,00
10:18,00
17.38
 
5
22
00420-00186 Dolejš Zdeněk 45
26:35,00
26:59,00
53:34,00
14:51,00
15.91
 
6
27
00420-00835 Houdek Jiří 55
26:34,00
27:52,00
54:26,00
15:43,00
15.65
 
7
32
00420-00887 Sedláček Bohumil
 
041289
29:42,00
29:31,00
59:13,00
20:30,00
14.39
1439
 
8
25
00420-01184 Krásná Jana
 
040777
31:32,00
28:52,00
01:00:24,00
21:41,00
14.11
1411
 
9
28
 
Blahník Karel
 
29:58,00
31:32,00
01:01:30,00
22:47,00
13.85
 
10
31
00420-01101 Rebetová Jarmila
 
34:52,00
34:34,00
01:09:26,00
30:43,00
12.27
 
11
29
00420-01005 Průcha Miloslav 35 040563
38:47,00
31:23,00
01:10:10,00
31:27,00
12.14
1214
 
12
33
00420-00194 Topinková Alena
 
35:50,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
040367
29:37,00
25:51,00
55:28,00
00:00,00
15.36
1536
 
2
38
00420-00542 Janko Ota 25 040905
30:28,00
30:04,00
01:00:32,00
05:04,00
14.07
1407
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-00215 Suchý Jiří 58
12:39,00
12:47,00
25:26,00
00:00,00
19.34
 
2
5
00420-01185 Burian Jan 58 040062
14:22,00
14:45,00
29:07,00
03:41,00
16.9
1690
3
 
3
4
00420-00222 Čermák Roman
 
040240
15:23,00
15:10,00
30:33,00
05:07,00
16.1
1610
 
4
6
00420-01150 Smrčka Petr 58 040674
15:27,00
15:16,00
30:43,00
05:17,00
16.02
1602
 
5
2
00420-00028 Burda František
 
040418
15:28,00
15:52,00
31:20,00
05:54,00
15.7
1570
 
6
8
 
Kronus Jan
 
19:47,00
19:33,00
39:20,00
13:54,00
12.51
 
7
7
 
Strnad Jiří
 
19:56,00
19:48,00
39:44,00
14:18,00
12.38
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-01139 Štěpánková Martina 62 040139
13:58,00
13:51,00
27:49,00
00:00,00
17.69
1769
2
 
2
10
00420-00674 Keltnerová Linda 58 040554
16:51,00
16:18,00
33:09,00
05:20,00
14.84
1484
 
3
12
 
Píclová Olga
 
24:30,00
22:53,00
47:23,00
19:34,00
10.38
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
60
 
Kronusová Eva
 
02:58,00
02:17,00
05:15,00
00:00,00
11.43
 
2
52
 
Strnad Jiří
 
03:07,00
02:30,00
05:37,00
00:22,00
10.68
 
3
53
 
Burian
 
04:19,00
04:48,00
09:07,00
03:52,00
6.58