Napsat dotaz

Eurocup FISTC

Výsledková listina - Jiřetín pod Jedlovou (31.01.2004 - 01.02.2004)
www stránky závodu: http://sweb.cz/jiretin2004/
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.53 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 2
 
040226
45:26,02
53:25,20
01:38:51,22
00:00,00
16.51
2526
2
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1.53 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
00420-00369 Zima Jiří, Ing. - 1 17 040473
01:06:25,08
01:10:06,20
02:16:31,28
00:00,00
11.95
1828
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.53 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-01047 Fiala Jaroslav - 2 35 040592
51:37,09
54:26,70
01:46:03,79
00:00,00
15.39
2355
1
 
2
43
00420-01014 Habásko Roman - 2 9 040323
58:19,07
59:02,08
01:57:21,15
11:17,36
13.91
2128
2
 
3
42
00420-00567 Čurda Milan - 3 59 040153
01:00:22,06
01:06:15,60
02:06:37,66
20:33,87
12.89
1972
3
 
4
46
00420-00574 Holý Vitěslav
 
01:15:15,00
01:22:03,60
02:37:18,60
51:14,81
10.37
 
5
44
00420-00568 Vegner Jindrich 17 040522
01:23:42,05
01:14:16,50
02:37:58,55
51:54,76
10.33
1580
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.34 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
51
00420-00004 Mazánek Pavel - 1 20 040736
24:59,00
27:41,00
52:40,00
00:00,00
18.46
2474
3
 
2
52
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 2 17 040525
25:44,03
27:58,60
53:42,63
01:02,63
18.1
2425
3
 
3
53
00420-00992 Zvolský Pavel - 1 25 040749
29:06,03
32:11,80
01:01:17,83
08:37,83
15.86
2125
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.34 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
57
00420-01047 Fiala Jaroslav - 1 35 040593
27:55,00
27:21,09
55:16,09
00:00,00
17.59
2357
1
 
2
56
00420-01011 Homolka Miroslav - 1 40 040765
29:24,05
30:55,50
01:00:19,55
05:03,46
16.11
2159
2
 
3
54
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 040469
29:22,03
31:56,20
01:01:18,23
06:02,14
15.86
2125
2
 
4
55
00420-00355 Nešněrová Kateřina - 17 040459
31:41,04
34:07,30
01:05:48,34
10:32,25
14.77
1979
3
 
5
60
00420-01164 Vegnerová Lucie 35 040631
36:31,00
36:32,30
01:13:03,30
17:47,21
13.31
1784
 
6
58
00420-00659 Stejskal Ondřej - 1 35 040285
37:09,02
38:11,30
01:15:20,32
20:04,23
12.9
1729
 
7
61
00420-01051 Tomášek Miloš 40 041370
38:35,01
41:39,10
01:20:14,11
24:58,02
12.11
1623
 
8
59
00420-00427 Burda Richard 25 041379
42:41,00
44:55,40
01:27:36,40
32:20,31
11.1
1487
 
9
62
00420-00616 Mikutová Anita - 3 35 040277
43:54,03
51:09,70
01:35:03,73
39:47,64
10.22
1369
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.34 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-00711 Hubka Petr - 1
 
040761
35:56,00
36:20,00
01:12:16,00
00:00,00
13.45
1802
1
 
2
72
00420-00577 Hájek Pavel
 
041338
43:55,03
46:24,40
01:30:19,43
18:03,43
10.76
1442
 
3
73
00420-00542 Janko Ota 25 040905
47:50,00
44:22,00
01:32:12,00
19:56,00
10.54
1412
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1.53 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-01069 Klikarová Soňa - 2 30 040841
36:56,20
41:00,80
01:17:57,00
00:00,00
20.94
3204
E
 
2
1
00420-00215 Suchý Jiří - 10 58 040307
36:37,04
43:02,60
01:19:39,64
01:42,64
20.49
3135
E
 
3
4
00420-01035 Kohoutová Pavla - 2 20 040573
40:58,07
52:43,80
01:33:41,87
15:44,87
17.42
2665
2
 
4
3
00420-01034 Merhaut Michal - 4 20 040043
42:57,09
50:47,50
01:33:44,59
15:47,59
17.41
2664
2
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.53 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-00385 Dostál Miroslav
 
041438
46:47,09
57:48,40
01:44:35,49
00:00,00
15.6
2387
3
 
2
23
00420-00414 Zima Jan 58 040184
50:49,05
57:54,80
01:48:43,85
04:08,36
15.01
2297
3
 
3
27
00420-01246 Javora Pavel - 1
 
040150
54:17,02
59:53,40
01:54:10,42
09:34,93
14.29
2186
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.53 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-01069 Klikarová Soňa - 1 30 040839
37:58,50
41:28,30
01:19:26,80
00:00,00
20.54
3143
E
 
2
31
00420-00948 Nalezinková Nikola -
 
040819
44:47,05
47:59,90
01:32:46,95
13:20,15
17.59
2691
1
 
3
34
00420-00188 Horáková Renata - 2
 
040547
53:33,08
56:45,60
01:50:18,68
30:51,88
14.79
2263
 
4
37
00420-00210 Javorová Tereza - 1
 
040145
51:24,01
59:37,40
01:51:01,41
31:34,61
14.7
2249
 
5
38
 
Sluková Jindra
 
01:05:22,07
01:05:53,40
02:11:15,47
51:48,67
12.43
 
6
36
00420-01317 Stibalová Alena - 1
 
040390
01:04:39,03
01:07:52,90
02:12:31,93
53:05,13
12.31
1883
 
7
35
 
Toncarová Dagmar
 
01:06:48,00
01:10:36,90
02:17:24,90
57:58,10
11.88
 
8
33
00420-01203 Anděrová Lucie - 2 58 041336
01:30:45,06
02:00:53,10
03:31:38,16
02:12:11,36
7.71
1180