Napsat dotaz

Tři Studně

Výsledková listina - Tři Studně (Nové Město n.M) (22.02.2003 - 23.02.2003)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
11
00420-00008 Krupička Petr st. -3 49
24:06,00
22:42,00
46:48,00
00:00,00
 
2
12
00420-00872 Prokůpek Aleš - 1
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
37
00420-00009 Krupička Petr ml. -1 49
15:38,00
14:54,00
30:32,00
00:00,00
 
2
35
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49
15:36,00
15:18,00
30:54,00
00:22,00
 
3
38
00420-00359 Kolář Zdeněk - 1 49
15:57,00
15:37,00
31:34,00
01:02,00
 
4
36
00420-01085 Trnka Jiří ml. - 1 49
16:06,00
15:51,00
31:57,00
01:25,00
 
5
39
00420-00015 Trnka Jiří st. - 1 49
18:06,00
17:28,00
35:34,00
05:02,00
 
6
40
00420-00004 Mazánek Pavel - 1 20
18:39,00
19:51,00
38:30,00
07:58,00
 
7
42
00420-01087 Trnková Gabriela - 1 49
19:46,00
19:50,00
39:36,00
09:04,00
 
8
43
 
Zvolský Petr
 
30:32,00
29:58,00
01:00:30,00
29:58,00
 
9
41
 
Šrámek Luboš
SK
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
48
00420-01135 Rzidký Petr - 1
 
20:04,00
19:21,00
39:25,00
00:00,00
 
2
49
00420-00696 Rzidký Tomáš - 3
 
21:00,00
20:31,00
41:31,00
02:06,00
 
3
21
00420-00683 Procházka Antonín 1
 
21:50,00
21:12,00
43:02,00
03:37,00
 
4
51
00420-00065 Ježková Martina - 2
 
27:11,00
25:38,00
52:49,00
13:24,00
 
5
50
00420-01309 Dobiáš Pavel - 2
 
33:14,00
31:51,00
01:05:05,00
25:40,00
 
6
53
00420-01341 Pelant Michal - 1 20
39:59,00
38:56,00
01:18:55,00
39:30,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
55
00420-01308 Sádecký Pavel - 1
 
27:38,00
27:37,00
55:15,00
00:00,00
 
                   
Třída: SKJ1 - Skijöring s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
2
 
Hošek Ján
SK
28:34,00
27:23,00
55:57,00
00:00,00
 
2
1
00420-01229 Šrámek Rudolf
 
41:41,00
37:52,00
01:19:33,00
23:36,00
 
3
5
 
Černý Přemysl
 
42:23,00
40:16,00
01:22:39,00
26:42,00
 
                   
Třída: P - Pulka s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
4
 
Jerhot Vratislav
 
22:10,00
19:37,00
41:47,00
00:00,00