Napsat dotaz

Kreyzel Cup 2002

Výsledková listina - Šilheřovice (07.12.2002 - 08.12.2002)
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-00696 Rzidky Tomáš - 2
 
030860
10:23,24
10:36,27
20:59,51
00:00,00
29.73
 
2
4
 
Krkoška Štěpán ml.
 
10:27,01
11:04,61
21:31,62
00:32,11
28.99
 
3
2
00420-00430 Špitálský Štefan - 1 16 030782
16:55,99
19:21,61
36:17,60
15:18,09
17.19
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
 
Krkoška Štěpán st.
 
10:28,26
10:20,94
20:49,20
00:00,00
29.97
 
2
10
00420-00041 Seidl Luboš - 2
 
030031
10:30,59
10:23,39
20:53,98
00:04,78
29.86
 
3
26
 
Baláž Roman
 
10:18,58
10:36,28
20:54,86
00:05,66
29.84
 
4
9
00420-00134 Diblík Zbyněk - 1
 
030082
10:06,73
11:04,93
21:11,66
00:22,46
29.44
 
5
6
 
Krkoška Jiljí
 
11:01,92
11:24,59
22:26,51
01:37,31
27.81
 
6
11
00420-01370 Filová Ivana - 1
 
030010
12:21,64
12:04,51
24:26,15
03:36,95
25.54
 
7
12
 
Reistetter Roman
SK
12:41,78
12:47,10
25:28,88
04:39,68
24.49
 
8
7
00420-00731 Porwol Dušan - 1
 
030027
14:05,18
15:29,76
29:34,94
08:45,74
21.09
 
9
14
00420-01152 Brázdová Kateřina -
 
030008
15:22,13
16:05,24
31:27,37
10:38,17
19.84
 
10
16
 
Sóky Gejza
 
15:58,08
16:12,45
32:10,53
11:21,33
19.39
 
11
15
 
Červienka
SK
17:50,45
18:19,28
36:09,73
15:20,53
17.26
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-00078 Zdráhal Petr - 1
 
030170
10:41,32
10:49,87
21:31,19
00:00,00
29
 
2
27
00420-01132 Bajgarová Eva - 1 16 030007
16:06,96
16:51,66
32:58,62
11:27,43
18.92
 
3
29
 
Macháček Libor
 
21:10,92
20:24,84
41:35,76
20:04,57
15
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-01135 Rzidky Petr - 1
 
030862
11:06,86
11:15,70
22:22,56
00:00,00
27.89
 
2
23
 
Škapa Antonín
 
11:45,18
12:03,80
23:48,98
01:26,42
26.2
 
3
24
 
Litvaj Maroš
SK
12:25,90
11:49,07
24:14,97
01:52,41
25.73
 
4
25
 
Mesiarkin Jan
SK
12:30,39
11:59,42
24:29,81
02:07,25
25.47
 
5
21
 
Bortlík Vilém
 
14:53,93
14:26,46
29:20,39
06:57,83
21.27
 
6
19
 
Dědák Karel
 
14:40,89
18:29,66
33:10,55
10:47,99
18.81
 
7
22
 
Zajac Tadeusz
PL
14:44,81
19:56,72
34:41,53
12:18,97
17.99
 
8
20
 
Ratimirski Andrzej
PL
17:13,90
20:00,92
37:14,82
14:52,26
16.75
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-00458 Zapletal Martin - 1
 
030054
13:01,88
13:51,95
26:53,83
00:00,00
23.2
 
2
37
 
Dudek Jan
 
16:13,52
15:56,65
32:10,17
05:16,34
19.4
 
3
34
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17 030013
16:15,57
16:53,70
33:09,27
06:15,44
18.82
 
4
42
 
Julínek Jan
 
16:09,27
17:48,32
33:57,59
07:03,76
18.37
 
5
43
00420-00729 Vojvodíková Barbara
 
030136
18:15,98
18:04,64
36:20,62
09:26,79
17.17
 
6
35
00420-01092 Fabiánek Jaroslav -
 
030142
19:24,33
20:19,90
39:44,23
12:50,40
15.7
 
7
32
00420-01019 Hübnerová Eva - 1 17 030020
20:15,48
20:12,38
40:27,86
13:34,03
15.42
 
8
41
 
Velký Martin
 
18:30,22
24:52,47
43:22,69
16:28,86
14.39
 
9
39
00420-00446 Bahulíková Lenka - 1
 
030016
22:28,17
23:16,53
45:44,70
18:50,87
13.64
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
 
Baláž Roman
 
17:42,25
16:41,42
34:23,67
00:00,00
18.14
 
2
52
 
Brázda Petr
 
17:22,60
17:08,85
34:31,45
00:07,78
18.07
 
3
50
 
Misiol David
PL
22:35,66
24:19,71
46:55,37
12:31,70
13.3
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
 
Pírková Eva
 
19:53,38
19:43,39
39:36,77
00:00,00
15.75
 
2
48
 
Mrázková Petra
 
20:27,11
19:44,47
40:11,58
00:34,81
15.53
 
3
47
 
Bomská Barbora
 
21:11,00
19:43,60
40:54,60
01:17,83
15.25