Napsat dotaz

Náměšť na Hané-N.Dvory

Výsledková listina - Náměšť na Hané-N.Dvory (08.03.2003 - 09.03.2003)
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
 
Sontág Miroslav
 
13:47,00
13:20,00
27:07,00
00:00,00
21.24
 
2
9
00420-00683 Procházka Antonín -
 
030679
14:57,00
13:03,00
28:00,00
00:53,00
20.57
 
3
12
00420-01106 Lněnička Pavel - 10
 
030553
22:01,00
20:11,00
42:12,00
15:05,00
13.65
 
4
11
00420-00430 Špitálský Štefan - 1 16 030782
45:21,00
23:12,00
01:08:33,00
41:26,00
8.4
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
 
Brázda Petr
 
15:08,00
12:23,00
27:31,00
00:00,00
20.93
 
2
3
00420-01244 Brada Jiří - 1
 
030683
19:34,00
16:34,00
36:08,00
08:37,00
15.94
 
3
2
00420-01152 Brázdová Kateřina -
 
030008
22:27,00
17:08,00
39:35,00
12:04,00
14.55
 
4
5
00420-01019 Hübnerová Eva - 3 17 030019
24:20,00
20:04,00
44:24,00
16:53,00
12.97
 
5
4
 
Horký Petr
 
26:08,00
22:07,00
48:15,00
20:44,00
11.94
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-01132 Bajgarová Eva - 1 16 030007
17:06,00
16:39,00
33:45,00
00:00,00
17.07
 
2
8
 
Bauer Jaroslav
 
24:39,00
20:49,00
45:28,00
11:43,00
12.67
 
3
7
00420-00693 Pluskal Čestmír - 1
 
030684
32:18,00
20:08,00
52:26,00
18:41,00
10.99
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49 030168
15:38,00
15:09,00
30:47,00
00:00,00
18.71
 
2
14
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17 030013
17:18,00
16:35,00
33:53,00
03:06,00
17
 
3
15
00420-01266 Vojvodík Martin - 1
 
030132
20:38,00
18:44,00
39:22,00
08:35,00
14.63
 
4
26
00420-01096 Fabiánek Michal - 1
 
030145
24:05,00
20:31,00
44:36,00
13:49,00
12.91
 
5
17
 
Prášil Břetislav
 
26:54,00
21:27,00
48:21,00
17:34,00
11.91
 
6
16
00420-01330 Navrátil Dan - 3 3 030093
26:38,00
24:28,00
51:06,00
20:19,00
11.27
 
7
18
00420-00446 Bahulíková Lenka - 1
 
030016
30:14,00
28:00,00
58:14,00
27:27,00
9.89
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
 
Brázda Petr
 
19:00,00
18:46,00
37:46,00
00:00,00
15.25
 
2
21
00420-00463 Růčka Bronislav - 1 42 030957
19:40,00
20:08,00
39:48,00
02:02,00
14.47
 
3
20
 
Macek Petr
 
25:03,00
24:39,00
49:42,00
11:56,00
11.59
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
 
Štěpánková Martina
 
16:48,00
16:45,00
33:33,00
00:00,00
17.17
 
2
22
 
Vaculová Tereza
 
26:59,00
32:22,00
59:21,00
25:48,00
9.71
 
3
24
 
Procházková Jindra
 
35:30,00
34:54,00
01:10:24,00
36:51,00
8.18