Napsat dotaz

Náměšť na Hané-N.Dvory

Výsledková listina - Náměšť na Hané-N.Dvory (19.10.2002 - 20.10.2002)
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01330 Navrátil Dan 3
17:54,00
20:57,00
38:51,00
00:00,00
14.83
 
2
28
00420-00430 Špitálský Štefan 16
20:43,00
18:50,00
39:33,00
00:42,00
14.56
 
3
27
00420-01106 Lněnička Pavel
 
19:56,00
21:00,00
40:56,00
02:05,00
14.07
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
 
Brázda Petr
 
12:52,00
12:09,00
25:01,00
00:00,00
23.02
 
2
1
00420-01244 Brada Jiří
 
14:50,00
13:20,00
28:10,00
03:09,00
20.45
 
3
2
00420-01370 Filová Iva
 
15:44,00
13:17,00
29:01,00
04:00,00
19.85
 
4
4
00420-00455 Rösner Petr
 
14:53,00
14:19,00
29:12,00
04:11,00
19.73
 
5
5
00420-01152 Brázdová Kateřina
 
15:27,00
13:54,00
29:21,00
04:20,00
19.63
 
6
3
00420-00460 Fojt Jaroslav
 
17:59,00
16:22,00
34:21,00
09:20,00
16.77
 
7
6
00420-01019 Hübnerová Eva 17
17:28,00
17:15,00
34:43,00
09:42,00
16.59
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-00010 Levíček Martin 49
13:33,00
12:55,00
26:28,00
00:00,00
21.76
 
2
12
00420-00011 Levíčková Hela II. 49
13:57,00
14:51,00
28:48,00
02:20,00
20
 
3
8
00420-00011 Levíčková Hela 49
17:24,00
16:49,00
34:13,00
07:45,00
16.83
 
4
9
00420-01132 Bajgarová Eva 16
17:19,00
17:47,00
35:06,00
08:38,00
16.41
 
5
10
00420-00693 Pluskal Čestmír
 
20:58,00
19:02,00
40:00,00
13:32,00
14.4
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-01105 Kůrka Zdeněk 49
14:15,00
13:43,00
27:58,00
00:00,00
20.6
 
2
14
00420-01018 Hübner Tomáš 17
15:12,00
14:46,00
29:58,00
02:00,00
19.22
 
3
15
00420-00729 Vojvodíková Barbara
 
17:30,00
17:49,00
35:19,00
07:21,00
16.31
 
4
17
 
Bauer Jaroslav
 
18:31,00
18:34,00
37:05,00
09:07,00
15.53
 
5
16
00420-00432 Drtil Jiří
 
18:53,00
18:28,00
37:21,00
09:23,00
15.42
 
6
18
00420-00446 Bahulíková Lenka
 
23:54,00
24:13,00
48:07,00
20:09,00
11.97
 
7
19
00420-00346 Černoch Ladislav 16
24:21,00
28:43,00
53:04,00
25:06,00
10.85
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
 
Brázda Petr
 
17:16,00
18:42,00
35:58,00
00:00,00
16.01
 
2
20
00420-00447 Hlavinka Pavel
 
19:54,00
19:48,00
39:42,00
03:44,00
14.51
 
3
21
00420-00339 Macek Petr ml. 16
27:04,00
26:55,00
53:59,00
18:01,00
10.67
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
 
Vaculová Tereza
 
25:17,00
25:55,00
51:12,00
00:00,00
11.25
 
2
24
 
Žváčková Iva
 
30:25,00
33:18,00
01:03:43,00
12:31,00
9.04
 
3
25
 
Milarová Jana
 
33:01,00
32:35,00
01:05:36,00
14:24,00
8.78