Napsat dotaz

TOČNÍK

Výsledková listina - TOČNÍK (23.11.2002 - 24.11.2002)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
 
Strakoš Josef
 
27:22,00
26:21,00
53:43,00
00:00,00
16.98
 
2
20
 
Krásný Václav
 
29:26,00
28:58,00
58:25,00
04:41,00
15.61
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
 
Karas František
 
19:15,00
19:09,00
38:24,00
00:00,00
23.75
 
2
21
 
Zetek Václav
 
34:10,00
30:56,00
01:05:06,00
26:42,00
14.01
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
 
Ženíšek Michal
 
20:45,00
22:43,00
43:28,00
00:00,00
20.98
 
2
6
 
ženíšek Pavel
 
21:37,00
21:54,00
43:31,00
00:03,00
20.96
 
3
13
 
Basl Pavel
 
22:10,00
21:55,00
44:05,00
00:37,00
20.69
 
4
3
00420-00226 Keken Zdeněk
 
030363
22:56,00
22:52,00
45:48,00
02:20,00
19.91
 
5
55
00420-01185 Burian Jan 58 030332
23:38,00
23:56,00
47:34,00
04:06,00
19.17
 
6
10
 
Fiedler Michael
 
24:29,00
24:15,00
48:44,00
05:16,00
18.71
 
7
8
 
Svoboda Jaroslav
 
25:00,00
26:01,00
51:01,00
07:33,00
17.88
 
8
5
 
Kohout Emil
 
27:07,00
27:45,00
54:52,00
11:25,00
16.62
 
9
9
00420-01229 Šrámek Rudolf
 
030310
32:21,00
25:06,00
57:28,00
14:00,00
15.87
 
10
4
00420-00225 Keken Zoltán
 
030367
28:20,00
30:21,00
58:41,00
15:13,00
15.54
 
11
11
 
Brunner Václav
 
31:33,00
31:47,00
01:03:20,00
19:52,00
14.4
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00200 Porubská Jana
 
030334
18:59,00
19:27,00
38:27,00
00:00,00
23.72
 
2
16
00420-00048 Vetešníková Lenka
 
030677
24:33,00
23:09,00
47:42,00
09:15,00
19.12
 
3
17
00420-00675 Keltnerová Jiřina 58 030894
29:10,00
26:58,00
56:08,00
17:41,00
16.25
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
 
Váňa Stanislav
 
17:29,00
17:27,00
34:57,00
00:00,00
26.1
 
2
26
00420-01352 Kolář Zdeněk 6 030565
18:12,00
18:31,00
36:43,00
01:46,00
24.84
 
3
26
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 030280
18:27,00
18:53,00
37:21,00
02:24,00
24.42
 
4
29
00420-00379 Kovaříková Blanka
 
030208
18:24,00
23:47,00
42:10,00
07:14,00
21.62
 
5
32
 
Balonová Andrea
 
29:45,00
28:41,00
58:27,00
23:30,00
15.6
 
6
30
 
Zvolský Petr
 
29:24,00
30:44,00
01:00:08,00
25:11,00
15.17
 
7
31
 
Polívka Jiří
 
33:17,00
35:56,00
01:09:13,00
34:16,00
13.18
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-01014 Habásko Roman 9 030043
20:52,00
20:49,00
41:41,00
00:00,00
21.88
 
2
40
 
Škoda Martin
 
24:27,00
22:25,00
46:52,00
05:11,00
19.46
 
3
33
00420-01011 Homolka Miroslav 40 030265
23:36,00
23:56,00
47:32,00
05:51,00
19.19
 
4
42
 
Cinádr Miroslav
 
24:52,00
26:26,00
51:17,00
09:37,00
17.78
 
5
43
 
Štěpanovský Petr
 
26:41,00
26:45,00
53:26,00
11:45,00
17.07
 
6
46
00420-00574 Holý Vít
 
030717
26:51,00
27:41,00
54:32,00
12:51,00
16.73
 
7
39
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 030244
27:36,00
27:08,00
54:44,00
13:04,00
16.66
 
8
47
00420-00355 Nešněrová Kateřina 17 030213
28:12,00
28:28,00
56:39,00
14:58,00
16.1
 
9
41
00420-00219 Zápotocký Pavel
 
030731
27:34,00
29:28,00
57:02,00
15:21,00
15.99
 
10
45
 
Kalous Petr
 
28:56,00
30:46,00
59:42,00
18:01,00
15.28
 
11
38
 
Průcha Miroslav
 
28:53,00
32:50,00
01:01:43,00
20:02,00
14.78
 
12
36
 
Mikutová Anita
 
32:40,00
37:00,00
01:09:40,00
27:59,00
13.09
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-00711 Hubka Petr
 
030267
28:17,00
29:04,00
57:21,00
00:00,00
15.9
 
2
49
00420-01010 Růžička Zdeněk
 
030249
29:04,00
31:16,00
01:00:21,00
03:00,00
15.11
 
3
51
 
Trinkl Ladislav
 
31:06,00
30:23,00
01:01:29,00
04:08,00
14.84
 
4
50
00420-00577 Hájek Pavel
 
030222
32:36,00
35:07,00
01:07:43,00
10:23,00
13.47
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
 
Suchý Jiří
 
13:57,00
13:56,00
27:53,00
00:00,00
15.06
 
2
56
 
Čermák Roman
 
16:06,00
15:48,00
31:54,00
04:00,00
13.17
 
3
58
00420-01170 Tůma Jan
 
030627
17:01,00
16:54,00
33:56,00
06:02,00
12.38
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
 
Štěpánková Martina
 
14:51,00
14:43,00
29:34,00
00:00,00
14.2
 
2
61
00420-00211 Toncarová Anna 58 030917
15:30,00
15:42,00
31:12,00
01:38,00
13.46
 
3
53
00420-00200 Porubská Jana
 
030334
16:19,00
16:20,00
32:40,00
03:05,00
12.86
 
4
64
 
Kožíšková Hana
 
19:28,00
19:43,00
39:12,00
09:37,00
10.72
 
5
63
00420-00707 Bieliková Romana 40 030851
21:11,00
22:49,00
44:00,00
14:25,00
9.55
 
6
60
 
Anděrová Lucie
 
28:17,00
27:49,00
56:05,00
26:31,00
7.49
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
83
 
Otto Pavel
 
04:14,00
09:45,00
13:59,00
00:00,00
17.16
 
2
82
 
Bielik Jan
 
05:06,00
10:38,00
15:44,00
01:45,00
15.25
 
3
85
 
Homolka Petr
 
07:15,00
10:57,00
18:11,00
04:12,00
13.2
 
4
84
 
Trinklová Kristýna
 
09:36,00
13:08,00
22:43,00
08:44,00
10.56
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-00233 Toncar Petr 58 030915
26:51,00
26:56,00
53:47,00
00:00,00
16.96
 
2
65
00420-00674 Keltnerová Linda 58 030899
30:20,00
31:58,00
01:02:18,00
08:32,00
14.64
 
3
15
 
Fiedlerová Lenka
 
32:37,00
31:16,00
01:03:53,00
10:06,00
14.28