Napsat dotaz

Hustopečská pětka

Výsledková listina - Hustopeče u Brna (15.03.2003 - 16.03.2003)
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
53
00420-00430 Špitálský Štefan - 1 16
33:22,00
30:57,45
01:04:19,45
00:00,00
 
                   
Třída: B - Spřežení 5-6 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
35
00420-00010 Levíček Martin - 2 49
16:33,00
15:53,29
32:26,29
00:00,00
 
2
37
00420-00045 Souček Martin - 1 45
24:37,52
24:39,42
49:16,94
16:50,65
 
3
38
 
Macková Renáta
 
28:17,97
28:12,26
56:30,23
24:03,94
 
4
36
 
Macek Petr
 
33:05,83
34:40,31
01:07:46,14
35:19,85
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
17
00420-00011 Levíčková Helena - 1 49
18:11,99
17:26,84
35:38,83
00:00,00
 
2
18
00420-01132 Bajgarová Eva - 1 16
19:08,23
20:55,16
40:03,39
04:24,56
 
3
52
 
Levíčková Helena -2
 
19:43,39
20:54,60
40:37,99
04:59,16
 
4
19
 
Zvolský Pavel
 
21:38,25
22:08,04
43:46,29
08:07,46
 
5
16
00420-01341 Pelant Michal - 2 20
23:06,53
21:51,90
44:58,43
09:19,60
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
20
 
Sontág Mirek
 
16:32,59
15:59,70
32:32,29
00:00,00
 
2
21
00420-00683 Procházka Antonín -
 
17:01,14
16:00,68
33:01,82
00:29,53
 
3
22
00420-00186 Dolejš Zdeněk - 1 45
18:49,40
18:15,74
37:05,14
04:32,85
 
4
24
 
Dědák Karel
 
21:19,21
20:56,87
42:16,08
09:43,79
 
5
23
 
Hazucha Martin
 
32:46,49
25:11,53
57:58,02
25:25,73
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
25
00420-00458 Zapletal Martin - 1
 
18:51,41
18:13,25
37:04,66
00:00,00
 
2
27
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49
19:43,75
19:21,31
39:05,06
02:00,40
 
3
26
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17
21:52,19
21:34,62
43:26,81
06:22,15
 
4
33
00420-00939 Košulič Jiří - 1
 
25:58,97
25:20,18
51:19,15
14:14,49
 
5
29
00420-01314 Páral Michal - 1
 
20:44,57
32:02,17
52:46,74
15:42,08
 
6
32
00420-00434 Olšák Dušan - 3
 
30:09,52
25:46,13
55:55,65
18:50,99
 
7
31
 
Petr Patrik
 
28:29,20
32:05,83
01:00:35,03
23:30,37
 
8
30
00420-00782 Mrázek Radek - 1 45
30:33,89
33:44,74
01:04:18,63
27:13,97
 
9
34
00420-00446 Bahulíková Lenka - 1
 
37:08,72
32:08,39
01:09:17,11
32:12,45
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
9
00420-01116 Chovanec Michal - 1
 
13:55,04
14:01,06
27:56,10
00:00,00
 
2
11
 
Bednář Mirek
 
15:16,71
14:26,68
29:43,39
01:47,29
 
3
7
 
Brázda Petr
 
15:13,71
15:26,06
30:39,77
02:43,67
 
4
6
00420-00004 Mazánek Pavel - 3 20
15:55,09
15:38,36
31:33,45
03:37,35
 
5
10
 
Pícl Aleš
 
16:15,91
15:41,07
31:56,98
04:00,88
 
6
8
00420-01244 Brada Jiří - 1
 
17:19,31
17:40,08
34:59,39
07:03,29
 
7
39
00420-00004 Mazánek Pavel - 4 20
17:38,29
17:52,44
35:30,73
07:34,63
 
8
21
 
Hercog Petr
 
20:53,00
18:38,00
39:31,00
11:34,90
 
9
12
 
Horký Petr
 
22:02,13
18:33,96
40:36,09
12:39,99
 
10
13
 
Vlk Rostislav
 
22:19,75
20:52,71
43:12,46
15:16,36
 
11
14
 
Levíček Martin ml.
 
22:51,00
24:07,59
46:58,59
19:02,49
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
1
00420-01134 Klimešová Martina -
 
15:17,53
14:00,54
29:18,07
00:00,00
 
2
2
00420-01370 Filová Ivana - 1
 
20:19,24
18:47,18
39:06,42
09:48,35
 
3
4
00420-01152 Brázdová Kateřina -
 
20:37,78
19:29,64
40:07,42
10:49,35
 
4
5
00420-01019 Hübnerová Eva - 3 17
22:46,99
26:03,75
48:50,74
19:32,67
 
5
41
 
Levíčková Barbora
 
27:30,26
25:41,84
53:12,10
23:54,03
 
6
3
00420-00057 Bučková Olga - 1
 
28:07,39
27:40,54
55:47,93
26:29,86
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
42
 
Chovanec Michal
 
20:58,18
20:58,27
41:56,45
00:00,00
 
2
48
 
Burian Jan
 
24:21,97
23:49,54
48:11,51
06:15,06
 
3
44
 
Suchánek Ladislav
 
26:21,00
25:18,48
51:39,48
09:43,03
 
4
46
 
Pátek Michal
 
26:01,00
26:21,80
52:22,80
10:26,35
 
5
47
 
Navrátil Michal
 
32:52,84
29:51,97
01:02:44,81
20:48,36
 
6
45
 
Macek Petr ml.
 
31:24,96
32:23,30
01:03:48,26
21:51,81
 
7
43
 
Kvasnica M. Jaroslav
 
32:49,83
32:24,41
01:05:14,24
23:17,79
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
50
 
Štěpánková Martina
 
20:45,58
21:02,17
41:47,75
00:00,00
 
2
49
 
Zindulková Lenka
 
28:34,00
30:09,82
58:43,82
16:56,07
 
3
51
 
Andělová Lucie
 
33:49,62
34:26,80
01:08:16,42
26:28,67