Napsat dotaz

Maxičky - MR CC

Výsledková listina - Maxičky (26.10.2002 - 27.10.2002)
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
56
00420-00215 Suchý Jiří 58
17:11,00
06:13,00
23:24,00
00:00,00
17.77
 
2
10
00420-01259 Blažo Lukáš 49
17:14,00
06:20,00
23:34,00
00:10,00
17.64
 
3
7
00420-01038 Merta Tomáš 58
17:35,00
06:24,00
23:59,00
00:35,00
17.34
 
4
2
00420-01161 Bárta Richard
 
17:36,00
06:47,00
24:23,00
00:59,00
17.05
 
5
6
 
Chovanec Michael
 
17:32,00
06:56,00
24:28,00
01:04,00
16.99
 
6
14
00420-00414 Zima Jan 58
17:48,00
07:22,00
25:10,00
01:46,00
16.52
 
7
4
00420-00222 Čermák Roman
 
20:00,00
07:19,00
27:19,00
03:55,00
15.22
 
8
10
 
Smrčka Petr
 
19:57,00
07:34,00
27:31,00
04:07,00
15.11
 
9
8
00420-01269 Rejna Radek
 
20:18,00
07:16,00
27:34,00
04:10,00
15.08
 
10
9
00420-00041 Seidl Luboš
 
20:10,00
07:38,00
27:48,00
04:24,00
14.96
 
11
1
 
Avenarius Jakub
 
24:38,00
08:29,00
33:07,00
09:43,00
12.56
 
12
13
 
Toncar Tomáš
 
19:58,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
13
39
 
Tschakert Daniel
 
23:15,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCMV - CaniCross Muži Veteráni - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
 
Plaisance Marc
F
19:38,00
06:51,00
26:29,00
00:00,00
15.7
 
2
37
 
Homolka Rudolf
 
19:47,00
07:04,00
26:51,00
00:22,00
15.49
 
3
36
00420-00028 Burda František
 
20:42,00
07:38,00
28:20,00
01:51,00
14.68
 
4
41
 
Tůma Jan
 
21:48,00
08:42,00
30:30,00
04:01,00
13.63
 
5
38
 
Hončík Jan
 
25:28,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-01069 Klikarová Soňa 30
17:03,00
06:35,00
23:38,00
00:00,00
17.59
 
2
27
00420-00200 Porubská Jana
 
18:41,00
06:49,00
25:30,00
01:52,00
16.31
 
3
31
00420-01139 Štěpánková Martina 62
18:42,00
07:06,00
25:48,00
02:10,00
16.12
 
4
32
00420-00211 Toncarová Anna 58
19:27,00
07:22,00
26:49,00
03:11,00
15.51
 
5
23
 
Mrázová Ivana
 
21:06,00
07:11,00
28:17,00
04:39,00
14.7
 
6
34
00420-00415 Zimová Šárka 58
20:47,00
08:00,00
28:47,00
05:09,00
14.45
 
7
8
 
Keltnerová Jiřina
 
21:23,00
08:09,00
29:32,00
05:54,00
14.08
 
8
28
00420-01317 Stibalová Alena (1J)
 
21:23,00
08:20,00
29:43,00
06:05,00
13.99
 
9
22
 
Mauleová Kristina
 
21:48,00
08:04,00
29:52,00
06:14,00
13.92
 
10
25
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
21:21,00
08:32,00
29:53,00
06:15,00
13.91
 
11
19
 
Keltnerová Linda
 
22:01,00
08:19,00
30:20,00
06:42,00
13.71
 
12
29
00420-01321 Stibalová Pavla
 
22:35,00
08:12,00
30:47,00
07:09,00
13.51
 
13
24
00420-00948 Nalezinková Nikola (2J)
 
23:36,00
08:32,00
32:08,00
08:30,00
12.94
 
14
17
00420-01323 Boudová Barbora (3J) 3
23:51,00
09:52,00
33:43,00
10:05,00
12.33
 
15
35
00420-01326 Zindulková Lenka (4J)
 
26:19,00
09:23,00
35:42,00
12:04,00
11.65
 
16
26
00420-00355 Nešněrová Kateřina (5J) 17
27:37,00
09:46,00
37:23,00
13:45,00
11.12
 
17
33
 
Zimová Miroslava
 
29:06,00
09:06,00
38:12,00
14:34,00
10.88
 
18
30
00420-00267 Ševelová Marie (6J) 58
28:27,00
10:29,00
38:56,00
15:18,00
10.68
 
19
16
 
Blanc Anna-G¨aelle
F
29:54,00
10:37,00
40:31,00
16:53,00
10.26
 
20
15
00420-01203 Anděrová Lucie 58
35:46,00
14:16,00
50:02,00
26:24,00
8.31
 
21
21
00420-01134 Klimešová Martina
 
18:55,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-00050 Porubský Pavel
 
11:19,00
11:06,00
22:25,00
00:00,00
23.02
 
2
42
 
Bárta Richard
 
11:32,00
11:03,00
22:35,00
00:10,00
22.85
 
3
47
 
Chovanec Michael
 
12:11,00
11:35,00
23:46,00
01:21,00
21.71
 
4
50
 
Toncar Petr
 
12:13,00
12:08,00
24:21,00
01:56,00
21.19
 
5
43
00420-00982 Czastka Sven 58
14:26,00
12:58,00
27:24,00
04:59,00
18.83
 
6
45
 
Fiedler Michael
 
13:46,00
14:04,00
27:50,00
05:25,00
18.54
 
7
46
 
Fiedlerová Lenka
 
14:16,00
13:43,00
27:59,00
05:34,00
18.44
 
8
49
00420-01252 Šebesta Miroslav
 
14:52,00
13:41,00
28:33,00
06:08,00
18.07
 
9
54
00420-01185 Burian Jan 58
19:59,00
15:01,00
35:00,00
12:35,00
14.74
 
10
51
 
Valtrová Iva
 
16:26,00
22:32,00
38:58,00
16:33,00
13.24
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
00420-00050 Porubský Pavel
 
11:15,00
12:13,00
23:28,00
00:00,00
21.99