Napsat dotaz

Pohoda na Masarykově okruhu - MR na suchu

Výsledková listina - Brno (16.11.2002 - 17.11.2002)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-01255 Pfeifer Pavel - 3 25 030077
10:07,26
10:54,71
21:01,97
00:00,00
28.53
 
2
40
 
Kmochová Vanda
 
16:36,43
15:17,26
31:53,69
10:51,72
18.81
 
3
38
00420-00001 Krejčí Jiří - 3
 
030001
22:58,82
11:18,81
34:17,63
13:15,66
17.5
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
 
Fiala Jaroslav
 
10:57,09
10:41,58
21:38,67
00:00,00
27.72
 
2
123
00420-00861 Henychová Jana - 4 20 030374
16:09,00
15:03,92
31:12,92
09:34,25
19.22
 
3
128
 
Kastner Richard
 
17:56,00
16:01,20
33:57,20
12:18,53
17.67
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
101
00420-00001 Krejčí Jiří - 1
 
030002
09:56,17
09:45,82
19:41,99
00:00,00
30.46
 
2
47
00420-00004 Mazánek Pavel - 2 20 030201
10:44,31
11:50,24
22:34,55
02:52,56
26.58
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-00696 Rzidky Tomáš - 2
 
030860
11:48,73
11:26,09
23:14,82
00:00,00
25.81
 
2
51
 
Karas František
 
12:31,66
12:10,71
24:42,37
01:27,55
24.29
 
3
125
 
Sedláček Jindřich
 
14:13,00
13:52,95
28:05,95
04:51,13
21.35
 
4
49
00420-00050 Porubský Pavel - 9
 
030322
14:41,75
15:14,40
29:56,15
06:41,33
20.04
 
5
50
00420-00034 Pfeifer Josef - 2
 
030695
15:19,51
15:33,12
30:52,63
07:37,81
19.43
 
6
127
00420-00430 Špitálský Štefan - 1 16 030782
22:18,00
24:15,32
46:33,32
23:18,50
12.89
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-00052 Böhm Zdeněk - 2
 
030520
17:06,35
18:11,34
35:17,69
00:00,00
17
 
2
52
00420-00045 Souček Martin - 1 45 030108
18:00,60
18:56,97
36:57,57
01:39,88
16.23
 
3
53
00420-00543 Páral Vladimír - 5 57 030475
18:59,58
18:42,78
37:42,36
02:24,67
15.91
 
4
55
00420-01106 Lněnička Pavel - 2
 
030555
18:54,14
19:54,19
38:48,33
03:30,64
15.46
 
5
56
00420-01114 Tyroler Ctirad - 6 57 030599
22:41,30
30:29,51
53:10,81
17:53,12
11.28
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-01259 Blažo Lukáš - 1 49 030756
09:48,15
09:01,15
18:49,30
00:00,00
31.88
 
2
27
00420-01269 Rejna Radek - 1
 
030306
10:34,62
10:33,66
21:08,28
02:18,98
28.38
 
3
18
 
Merhaut Michal
 
12:05,50
10:10,58
22:16,08
03:26,78
26.94
 
4
19
00420-00134 Diblík Zbyněk - 1
 
030082
11:29,10
11:05,24
22:34,34
03:45,04
26.58
 
5
20
 
Krkoška Štepán st.
 
11:48,94
10:50,76
22:39,70
03:50,40
26.48
 
6
119
 
Krkoška Jiljí
 
11:40,00
11:45,43
23:25,43
04:36,13
25.61
 
7
104
 
Brázda Petr
 
12:29,33
12:20,33
24:49,66
06:00,36
24.17
 
8
25
00420-01375 Pícl Aleš - 2 25 030023
12:24,87
12:43,92
25:08,79
06:19,49
23.86
 
9
22
 
Fiedler Michal
 
12:58,13
12:26,51
25:24,64
06:35,34
23.61
 
10
24
 
Fiala Pavel
 
12:32,79
13:03,90
25:36,69
06:47,39
23.43
 
11
28
 
Stejskal Daniel
 
13:11,98
12:27,59
25:39,57
06:50,27
23.38
 
12
23
 
Wodzinski Maciej
PL
14:03,54
11:54,75
25:58,29
07:08,99
23.1
 
13
29
 
Bednář Miroslav
 
13:13,56
13:33,65
26:47,21
07:57,91
22.4
 
14
117
 
Tobiášek Michael
 
12:54,00
14:32,00
27:26,00
08:36,70
21.87
 
15
26
 
Muller Jiří
 
13:49,53
13:55,61
27:45,14
08:55,84
21.62
 
16
120
 
Šebesta M.
 
14:22,00
13:38,91
28:00,91
09:11,61
21.42
 
17
31
 
Pátek Michal
 
14:47,05
15:04,40
29:51,45
11:02,15
20.1
 
18
105
00420-01116 Chovanec Michal - 1 49 030112
19:09,59
15:07,22
34:16,81
15:27,51
17.5
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
100
00420-01069 Klikarová Soňa - 2 30 030046
09:19,05
09:17,97
18:37,02
00:00,00
32.23
 
2
99
00420-00200 Porubská Jana - 2
 
030334
09:59,92
09:29,66
19:29,58
00:52,56
30.78
 
3
32
00420-01205 Plocová Tereza - 2ju
 
030050
10:46,73
11:09,25
21:55,98
03:18,96
27.36
 
4
98
00420-01134 Klimešová Martina -
 
030115
11:33,62
11:56,69
23:30,31
04:53,29
25.53
 
5
37
00420-01087 Trnková Gabriela - 2 49 030743
13:53,14
13:21,95
27:15,09
08:38,07
22.02
 
6
33
00420-01152 Brázdová Kateřina -
 
030008
14:29,81
16:57,00
31:26,81
12:49,79
19.08
 
7
35
 
Trněná Katka
 
16:16,32
16:29,46
32:45,78
14:08,76
18.31
 
8
34
00420-00057 Bučková Olga - 1
 
030165
24:42,45
21:14,54
45:56,99
27:19,97
13.06
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
00420-00078 Zdráhal Petr - 1
 
030170
10:57,54
11:00,21
21:57,75
00:00,00
27.32
 
2
66
00420-01116 Chovanec Michal - 3 49 030113
11:45,31
11:36,23
23:21,54
01:23,79
25.69
 
3
102
 
Levíčková Hela 2
 
12:17,80
11:56,52
24:14,32
02:16,57
24.75
 
4
68
00420-01363 Odstrčilík Marek - 1 62 030758
14:01,77
13:34,18
27:35,95
05:38,20
21.74
 
5
57
00420-00011 Levíčková Helena - 1 49 030575
14:15,75
14:20,56
28:36,31
06:38,56
20.98
 
6
70
 
Zvolský Pavel
 
17:44,72
17:17,94
35:02,66
13:04,91
17.12
 
7
69
00420-00276 Kučera Stanislav - 5 57 030530
23:40,61
18:32,86
42:13,47
20:15,72
14.21
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-01135 Rzidky Petr - 1
 
030862
12:35,45
12:04,82
24:40,27
00:00,00
24.32
 
2
78
00420-01014 Habásko Roman - 1 9 030045
12:12,74
12:34,40
24:47,14
00:06,87
24.21
 
3
72
 
Krkoška Štěpán ml.
 
13:13,09
12:17,52
25:30,61
00:50,34
23.52
 
4
75
00420-00683 Procházka Antonín -
 
030679
13:03,70
13:00,25
26:03,95
01:23,68
23.02
 
5
77
 
Szontag Miroslav
 
13:12,32
13:46,09
26:58,41
02:18,14
22.24
 
6
71
00420-00186 Dolejš Zdeněk - 1 45 030118
14:36,54
14:39,38
29:15,92
04:35,65
20.5
 
7
129
 
Hazucha
 
15:37,00
15:46,85
31:23,85
06:43,58
19.11
 
8
74
 
Dědák Karel
 
15:14,23
17:45,09
32:59,32
08:19,05
18.19
 
9
76
00420-01309 Dobiáš Pavel - 1
 
030286
15:59,08
18:08,57
34:07,65
09:27,38
17.58
 
10
126
00420-01155 Kremlička Bohumír -
 
030451
22:18,00
19:44,15
42:02,15
17:21,88
14.27
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
79
00420-00078 Zdráhal Petr - 2
 
030171
13:43,51
14:36,33
28:19,84
00:00,00
21.18
 
2
80
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49 030168
14:43,06
15:15,64
29:58,70
01:38,86
20.01
 
3
81
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17 030013
15:40,70
14:55,72
30:36,42
02:16,58
19.6
 
4
83
00420-00711 Hubka Petr - 1
 
030267
15:43,44
15:40,77
31:24,21
03:04,37
19.11
 
5
82
00420-01308 Sádecký Pavel - 1
 
030288
15:39,06
16:02,91
31:41,97
03:22,13
18.93
 
6
85
00420-01010 Růžička Zdeněk - 1
 
030249
15:59,65
18:29,75
34:29,40
06:09,56
17.4
 
7
84
00420-00729 Vojvodíková Barbara
 
030136
18:00,32
17:07,55
35:07,87
06:48,03
17.08
 
8
93
00420-01307 Knápek Jinřich - 1
 
030066
20:07,89
18:27,67
38:35,56
10:15,72
15.55
 
9
86
 
Dudek Jan
 
18:20,72
20:25,69
38:46,41
10:26,57
15.47
 
10
87
 
Julínek Jan
 
19:06,57
20:03,07
39:09,64
10:49,80
15.32
 
11
96
 
Ocet Luboš
 
20:22,97
23:32,93
43:55,90
15:36,06
13.66
 
12
92
00420-00939 Košulič Jiří - 1
 
030518
23:48,03
22:03,00
45:51,03
17:31,19
13.09
 
13
95
 
Petr Patrik
 
23:46,38
22:50,32
46:36,70
18:16,86
12.87
 
14
88
00420-00434 Olšák Dušan - 3
 
030473
22:59,66
24:49,00
47:48,66
19:28,82
12.55
 
15
91
00420-00782 Mrázek Radek - 1 45 030106
24:10,78
27:36,34
51:47,12
23:27,28
11.59
 
16
97
 
Pešková Alena
 
25:58,35
27:48,79
53:47,14
25:27,30
11.16
 
17
90
00420-00446 Bahulíková Lenka - 1
 
030016
27:00,47
27:34,35
54:34,82
26:14,98
10.99
 
18
94
 
Černoch Ladislav
 
28:42,37
30:51,05
59:33,42
31:13,58
10.07
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-01116 Chovanec Michal - 5 49 030619
15:07,11
15:24,62
30:31,73
00:00,00
19.65
 
2
8
 
Kašpařík Pavel
 
16:53,83
16:46,21
33:40,04
03:08,31
17.82
 
3
1
 
Brázda Petr
 
16:50,59
17:05,43
33:56,02
03:24,29
17.68
 
4
6
 
Ríha Pavel
 
17:39,60
16:53,66
34:33,26
04:01,53
17.36
 
5
9
 
Ručka Bronislav
 
19:38,00
19:13,57
38:51,57
08:19,84
15.44
 
6
5
 
Pátek Michal
 
20:24,92
19:34,30
39:59,22
09:27,49
15
 
7
2
 
Škorpil Miloš
 
20:32,25
20:05,40
40:37,65
10:05,92
14.77
 
8
4
 
Slaměník Miloslav
 
22:33,51
22:27,58
45:01,09
14:29,36
13.33
 
9
118
 
Kvasnica Jaroslav
 
23:38,00
24:07,56
47:45,56
17:13,83
12.56
 
10
3
 
Kuzma Patryk
PL
22:20,71
47:32,74
01:09:53,45
39:21,72
8.58
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-01069 Klikarová Soňa - 1 30 030047
15:22,32
14:58,15
30:20,47
00:00,00
19.78
 
2
10
 
Štěpánková Martina
 
16:34,07
16:17,71
32:51,78
02:31,31
18.26
 
3
14
 
Nalezinková Nikola
 
18:46,23
17:59,52
36:45,75
06:25,28
16.32
 
4
12
 
Slaměníková Markéta
 
18:38,22
20:14,97
38:53,19
08:32,72
15.43
 
5
11
 
Bomská Barbora
 
21:58,62
20:01,11
41:59,73
11:39,26
14.29
 
6
15
 
Veverková Tereza
 
25:21,15
24:36,58
49:57,73
19:37,26
12.01
 
                           
Kategorie: SC1M - Scooter - koloběžka a 1 pes Muži (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
108
00420-00050 Porubský Pavel - 13
 
030326
13:01,00
12:44,50
25:45,50
00:00,00
23.29
 
2
107
 
Merhaut Michal
 
13:43,59
12:05,11
25:48,70
00:03,20
23.25
 
3
106
 
Suchý Jiří
 
13:32,48
12:39,48
26:11,96
00:26,46
22.9
 
4
103
 
Toncar Petr
 
13:43,00
13:05,22
26:48,22
01:02,72
22.39
 
5
109
00420-01116 Chovanec Michal - 6 49 030620
14:18,00
19:03,00
33:21,00
07:35,50
17.99
 
6
111
 
Páral Michal
 
22:47,00
18:53,06
41:40,06
15:54,56
14.4
 
7
112
 
Kučera Josef
 
20:54,97
22:37,98
43:32,95
17:47,45
13.78
 
                           
Kategorie: SC1W - Scooter - koloběžka a 1 pes Ženy (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
113
00420-01134 Klimešová Martina -
 
030624
12:44,00
12:07,10
24:51,10
00:00,00
24.14
 
2
114
 
Toncarová Anna
 
14:51,00
14:23,64
29:14,64
04:23,54
20.52
 
3
115
 
Fidlerová Lenka
 
18:22,00
17:25,64
35:47,64
10:56,54
16.76
 
4
121
 
Tyrollerová Eliška
 
26:22,00
24:39,35
51:01,35
26:10,25
11.76
 
5
116
 
Olšáková Zbynka
 
36:46,75
23:38,95
01:00:25,70
35:34,60
9.93
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
 
Karban Aleš
 
13:20,97
10:51,17
24:12,14
00:00,00
24.79
 
2
43
00420-01023 Petraš Michal - 8
 
030481
16:53,78
15:44,87
32:38,65
08:26,51
18.38
 
3
44
00420-00274 Kučera Pavel - 5 57 030459
20:26,85
22:18,07
42:44,92
18:32,78
14.04
 
4
122
 
Neumann Rostislav
 
24:19,00
25:22,68
49:41,68
25:29,54
12.07