Napsat dotaz

FITMIN HRADECKÝ MID

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (19.11.2022 - 20.11.2022)
Třída: MU - Spřežení 7-12 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 18.7 km
 2. kolo
 18.7 km
 Celkem
 37.4 km
OdstupRychlost
1
275
00420-02404 Aleš Schejbal 25
46:19,84
46:41,17
01:33:01,01
00:00,00
24,12
2
282
00420-01793 Tomáš Kubín 16
01:25:12,00
01:17:00,08
02:42:12,08
01:09:11,07
13,83
3
246
 
Monika Rikitatt
 
01:17:48,24
01:26:24,10
02:44:12,34
01:11:11,33
13,67
                   
Třída: MU1 - Spřežení 7-12 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 18.7 km
 2. kolo
 18.7 km
 Celkem
 37.4 km
OdstupRychlost
1
280
00420-01762 Zdeněk Brůna 16
55:00,02
50:30,97
01:45:30,99
00:00,00
21,27
2
289
00420-02176 Jan Lukeš 25
01:11:24,41
01:06:33,11
02:17:57,52
32:26,53
16,26
3
231
 
Lukas Mikulics
 
01:12:13,48
01:11:24,96
02:23:38,44
38:07,45
15,62
4
241
00420-00687 Martin Svoboda 16
01:37:20,94
01:29:08,13
03:06:29,07
01:20:58,08
12,03
                   
Třída: MB - Spřežení 4-6 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 18.7 km
 2. kolo
 18.7 km
 Celkem
 37.4 km
OdstupRychlost
1
288
00420-02150 Miroslav Pažur 64
44:14,42
42:24,97
01:26:39,39
00:00,00
25,90
2
262
00420-00004 Pavel Mazánek 20
01:00:51,15
47:48,48
01:48:39,63
22:00,24
20,65
3
260
00420-00398 Michal Hanuš 20
01:13:31,74
01:13:21,04
02:26:52,78
01:00:13,39
15,28
4
257
 
Paweł Smusz PL
 
01:19:15,98
01:13:53,88
02:33:09,86
01:06:30,47
14,65
5
225
00420-01807 Ondřej Beran 20
01:20:38,29
01:18:23,82
02:39:02,11
01:12:22,72
14,11
6
228
00420-02824 Ondřej kout 65
01:36:31,51
01:20:57,93
02:57:29,44
01:30:50,05
12,64
7
261
00420-01564 Jiří Fendrych 20
01:47:43,64
01:52:00,80
03:39:44,44
02:13:05,05
10,21
8
251
00420-02227 Lubomír Kubíček 20
01:57:49,06
02:11:53,69
04:09:42,75
02:43:03,36
8,99
                   
Třída: MB1 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 18.7 km
 2. kolo
 18.7 km
 Celkem
 37.4 km
OdstupRychlost
1
238
00420-01164 Lucie Müllerová 40
57:22,36
51:39,38
01:49:01,74
00:00,00
20,58
2
284
00420-01935 Jiří Dvořák 35
58:24,80
55:42,97
01:54:07,77
05:06,03
19,66
3
235
00420-00659 Ondřej Stejskal 35
57:53,53
57:30,97
01:55:24,50
06:22,76
19,45
4
249
00420-01775 Dana Koňáková 40
01:02:42,39
59:37,90
02:02:20,29
13:18,55
18,34
5
232
 
Daniel Marcel Zuber
 
01:16:55,17
01:14:14,03
02:31:09,20
42:07,46
14,85
6
285
00420-01936 Karolína Dvořáková 35
01:20:51,53
01:18:24,87
02:39:16,40
50:14,66
14,09
7
233
00420-01876 Monika Mundilová 30
01:32:56,83
01:25:50,16
02:58:46,99
01:09:45,25
12,55
8
243
00420-02724 Šimon Malý 20
01:32:00,06
01:31:32,49
03:03:32,55
01:14:30,81
12,23
                   
Třída: MB2 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 18.7 km
 2. kolo
 18.7 km
 Celkem
 37.4 km
OdstupRychlost
1
253
00420-01109 Alena Pešková 20
01:31:48,34
01:36:30,75
03:08:19,09
00:00,00
11,92
2
234
00420-02822 Jakub Bambas 20
01:46:45,08
01:40:37,86
03:27:22,94
19:03,85
10,82
                   
Třída: MBKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 18.7 km
 2. kolo
 18.7 km
 Celkem
 37.4 km
OdstupRychlost
1
207
00420-01734 Anna Rožňová 16
44:36,11
42:10,22
01:26:46,33
00:00,00
25,86
2
71
00420-01323 Bára Koláčková 16
50:12,22
50:00,39
01:40:12,61
13:26,28
22,39
3
73
00420-02097 Marie Prokopová 66
01:03:13,43
55:40,82
01:58:54,25
32:07,92
18,87
                   
Třída: MSC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 18.7 km
 2. kolo
 18.7 km
 Celkem
 37.4 km
OdstupRychlost
1
109
00420-02801 Monika Vytinová 58
44:05,03
41:04,41
01:25:09,44
00:00,00
26,35
2
89
00420-01144 Pavel Janovský 35
45:43,50
45:08,89
01:30:52,39
05:42,95
24,70
3
181
00420-01726 Petr Kolář 3
45:39,17
45:44,95
01:31:24,12
06:14,68
24,55
4
116
00420-01754 Martin Ducháč 20
47:40,82
46:19,33
01:34:00,15
08:50,71
23,87
5
72
00420-01907 Pavlína Zelenková 20
48:01,28
48:36,52
01:36:37,80
11:28,36
23,22
6
97
00420-00212 Pavel Šarkovský 59
51:28,18
48:25,77
01:39:53,95
14:44,51
22,46
7
187
00420-02345 Lucie Ficíková 30
58:00,41
43:19,46
01:41:19,87
16:10,43
22,14
8
186
00420-02717 Petr Hes 58
53:28,26
50:35,61
01:44:03,87
18:54,43
21,56
9
189
00420-02629 Kateřina Macháčková 9
54:10,78
50:45,49
01:44:56,27
19:46,83
21,39
10
111
00420-01576 Tereza Hanušová 20
54:04,85
53:24,68
01:47:29,53
22:20,09
20,87
11
60
00420-01721 Lukáš Müller 40
58:38,96
54:25,66
01:53:04,62
27:55,18
19,84
12
123
00420-02393 Lukáš Hanuš 20
01:11:41,06
55:12,19
02:06:53,25
41:43,81
17,69
13
16
00420-00821 Milan Petruželka 20
01:06:08,38
01:02:40,78
02:08:49,16
43:39,72
17,42
14
127
00420-02474 Matěj Fendrych 20
01:17:56,01
01:12:41,35
02:30:37,36
01:05:27,92
14,90
15
47
00420-02784 Jan Ďásek 20
01:55:14,51
01:33:36,94
03:28:51,45
02:03:42,01
10,74
                   
Třída: MCC - Canicross s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 18.7 km
 2. kolo
 18.7 km
 Celkem
 37.4 km
OdstupRychlost
1
134
00420-02912 Jan Štěpánek 9
01:07:03,59
01:06:40,76
02:13:44,35
00:00,00
16,78
2
195
00420-02938 Tomáš Krejsa 20
01:15:12,40
01:15:12,75
02:30:25,15
16:40,80
14,92
3
43
00420-03072 Dana Pujmanová 20
01:19:49,79
01:16:38,63
02:36:28,42
22:44,07
14,34
4
185
00420-02459 Petr Soukup 9
01:26:28,27
01:21:47,16
02:48:15,43
34:31,08
13,34
5
205
00420-02936 TOMÁŠ RÖSSL 68
01:45:49,85
01:39:16,74
03:25:06,59
01:11:22,24
10,94