Napsat dotaz

FITMIN HRADECKÝ SPRINT MČR

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (19.11.2022 - 20.11.2022)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
264
00420-01523 Martin Vrtěl 58
10:40,91
10:35,73
21:16,64
00:00,00
34,39
2
287
 
Jakub Reguli
 
10:39,46
10:50,07
21:29,53
00:12,89
34,05
3
271
00420-01687 Jirka Mencak 20
10:42,23
10:49,35
21:31,58
00:14,94
33,99
4
273
00420-00207 Michal Tobiášek 30
11:07,45
11:34,54
22:41,99
01:25,35
32,25
5
299
 
Tomáš Bohunický
 
11:36,94
11:10,41
22:47,35
01:30,71
32,13
6
286
00420-00999 Rostislav Job 40
11:52,93
11:54,85
23:47,78
02:31,14
30,76
7
229
00420-01794 Martin Řehout 11
12:48,66
12:21,05
25:09,71
03:53,07
29,09
8
245
 
Łukasz Ptaś PL
 
12:14,46
12:59,68
25:14,14
03:57,50
29,01
9
255
 
Anna Dogadalska PL
 
12:57,48
13:02,87
26:00,35
04:43,71
28,15
10
248
00420-01428 Jana Králová 40
13:25,36
13:30,78
26:56,14
05:39,50
27,18
11
252
00420-03006 Petr Kužma 20
26:24,62
25:57,22
52:21,84
31:05,20
13,98
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
298
00420-02042 Jan Svoboda 69
14:07,82
14:08,84
28:16,66
00:00,00
25,88
2
283
00420-01007 Vaclav Zetek 35
14:36,82
15:08,71
29:45,53
01:28,87
24,59
3
281
00420-01033 Pavel Šoupal 30
15:39,95
15:46,10
31:26,05
03:09,39
23,29
4
295
 
Emmanuel Thill A
 
17:04,65
16:56,47
34:01,12
05:44,46
21,52
5
292
00420-00035 Jiří Stejskal 35
17:37,77
17:21,47
34:59,24
06:42,58
20,92
6
244
00420-02710 Patrik Dvořáček 35
19:09,58
19:21,04
38:30,62
10:13,96
19,00
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
250
00420-02525 Alfréd Krček 49
25:07,97
26:09,17
51:17,14
00:00,00
14,27
2
256
00420-01275 Vladimír Vraštil 59
28:44,95
35:07,11
01:03:52,06
12:34,92
11,46
3
296
00420-01625 David Vondráček 59
30:31,89
33:54,91
01:04:26,80
13:09,66
11,36
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
270
00420-01687 Jirka Mencak 20
10:46,45
10:41,99
21:28,44
00:00,00
34,10
2
254
00420-01151 Michal Ženíšek 58
11:03,55
10:47,86
21:51,41
00:22,97
33,50
3
263
00420-02092 Lucie Schönová 16
11:13,09
10:51,24
22:04,33
00:35,89
33,17
4
272
00420-02502 Ladislav Vopat 64
11:07,43
11:05,93
22:13,36
00:44,92
32,95
5
239
00420-00707 Romana Bielikova 40
13:09,74
13:00,93
26:10,67
04:42,23
27,96
6
242
 
Tomasz Dogadalski PL
 
16:01,08
15:15,36
31:16,44
09:48,00
23,41
7
290
00420-01857 Lukáš Marešovský
 
17:04,23
18:21,31
35:25,54
13:57,10
20,66
8
237
00420-02887 Martin Vysocký 30
19:21,04
20:25,58
39:46,62
18:18,18
18,40
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
230
00420-01534 Roman Zasadil 20
13:32,13
13:42,28
27:14,41
00:00,00
26,88
2
293
00420-02107 Ondřej Mach 30
14:57,01
15:37,43
30:34,44
03:20,03
23,95
3
226
00420-02554 Věra Gráfová 65
16:10,20
15:18,41
31:28,61
04:14,20
23,25
4
300
00420-01832 Jan Kotiš 40
15:44,27
16:21,98
32:06,25
04:51,84
22,80
5
247
00420-01051 MILOŠ TOMÁŠEK 40
16:09,14
16:44,42
32:53,56
05:39,15
22,25
6
297
00420-01705 Zdeněk Paclt 20
17:09,19
17:29,96
34:39,15
07:24,74
21,13
7
259
 
Monika Veveričíková
 
17:32,13
17:47,76
35:19,89
08:05,48
20,72
8
294
00420-00321 Martin Brzek 35
17:06,09
19:06,13
36:12,22
08:57,81
20,22
9
236
00420-02160 Sandra Hutařová 56
18:13,76
19:43,89
37:57,65
10:43,24
19,28
10
258
00420-00162 Iva Valtrová 9
20:05,95
18:36,49
38:42,44
11:28,03
18,91
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
291
00420-02279 Dušan Bílek 64
24:48,55
24:52,87
49:41,42
00:00,00
14,73
2
274
00420-02440 Antonín Hutnik 20
25:51,91
27:14,07
53:05,98
03:24,56
13,79
3
240
00420-01598 Zdeněk Piskač 55
25:10,40
38:20,77
01:03:31,17
13:49,75
11,52
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
83
00420-02181 Jakub Rinn 30
10:32,57
10:23,04
20:55,61
00:00,00
34,97
2
168
00420-02518 Roman Zwettler 64
10:37,58
10:19,92
20:57,50
00:01,89
34,94
3
191
00420-02189 Pavel Pischek 64
10:47,27
10:38,05
21:25,32
00:29,71
34,18
4
21
00420-02026 Jan Hladký 64
11:01,91
10:40,16
21:42,07
00:46,46
33,73
5
183
00420-02298 Ondřej Exler 58
11:08,27
10:51,88
22:00,15
01:04,54
33,27
6
17
00420-01789 Michal Čuřík 63
12:10,72
11:34,48
23:45,20
02:49,59
30,82
7
167
00420-03013 Adam Blažek 49
12:30,08
12:11,48
24:41,56
03:45,95
29,64
8
130
00420-02114 MIchal Mayer 58
13:51,76
13:42,46
27:34,22
06:38,61
26,55
9
204
00420-01698 Zdeněk Doležal 25
14:51,83
13:46,09
28:37,92
07:42,31
25,56
10
104
00420-01598 Zdeněk Piskač 55
17:11,45
15:44,73
32:56,18
12:00,57
22,23
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
224
00420-01920 Pavla Hrníčková 30
10:29,03
10:23,10
20:52,13
00:00,00
35,08
2
93
00420-00466 Ilona Erlebachová 30
11:19,37
10:09,79
21:29,16
00:37,03
34,07
3
92
00420-01720 Zuzana Jílková 49
11:00,91
10:45,09
21:46,00
00:53,87
33,63
4
56
00420-02677 Veronika Hálová 58
10:48,53
11:08,78
21:57,31
01:05,18
33,35
5
78
00420-01382 Jana Tomášková 62
11:09,93
10:58,51
22:08,44
01:16,31
33,07
6
28
00420-01865 Veronika Levová 58
11:35,79
11:13,97
22:49,76
01:57,63
32,06
7
80
 
Edyta Kotlińska PL
 
11:31,27
11:24,13
22:55,40
02:03,27
31,94
8
110
00420-00674 Linda Suchá 58
11:33,76
11:23,44
22:57,20
02:05,07
31,90
9
55
00420-02489 Adéla Škvrnová 30
11:35,11
11:28,45
23:03,56
02:11,43
31,73
10
169
00420-02414 Petra Marková 64
11:37,68
11:41,87
23:19,55
02:27,42
31,37
11
52
00420-00218 Hana Kučerová
 
11:33,48
11:52,55
23:26,03
02:33,90
31,24
12
165
00420-01461 Nicole Blažek Marešová 49
11:56,95
11:37,16
23:34,11
02:41,98
31,06
13
81
 
Daria Findzińska PL
 
12:06,25
12:06,17
24:12,42
03:20,29
30,25
14
184
00420-02765 Katka Janouchová 58
12:12,45
12:00,75
24:13,20
03:21,07
30,23
15
22
00420-01931 Dominika Tomanová 58
12:23,74
11:49,83
24:13,57
03:21,44
30,21
16
96
00420-02519 Eva Kubelková 58
12:35,59
12:25,45
25:01,04
04:08,91
29,26
17
74
00420-02737 Nikola Hanousková 30
17:23,82
17:04,48
34:28,30
13:36,17
21,24
18
48
00420-02832 Nikola Machková 66
18:57,22
22:04,07
41:01,29
20:09,16
17,85
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
95
00420-00267 Marie Ševelová 58
10:41,66
10:28,48
21:10,14
00:00,00
34,58
2
182
00420-02183 Aneta Konvalinova 58
10:37,11
10:34,68
21:11,79
00:01,65
34,53
3
77
00420-01382 Jana Tomášková 62
11:04,29
11:02,55
22:06,84
00:56,70
33,10
4
33
 
Eszter Takács HU
 
11:09,11
11:05,50
22:14,61
01:04,47
32,90
5
166
00420-01461 Nicole Blažek Marešová 49
11:17,39
11:06,17
22:23,56
01:13,42
32,68
6
211
00420-01840 Eva Staňková 16
11:25,32
11:09,93
22:35,25
01:25,11
32,41
7
51
00420-01779 Maríán Kdýr 58
11:43,00
11:29,10
23:12,10
02:01,96
31,55
8
120
00420-02443 Jan Sršeň 20
12:00,16
12:03,62
24:03,78
02:53,64
30,42
9
90
 
Edyta Kotlińska PL
 
12:12,42
12:00,46
24:12,88
03:02,74
30,23
10
88
00420-00234 Pavel Ženišek 58
12:20,60
12:02,27
24:22,87
03:12,73
30,02
11
210
00420-01905 Michal Pavlovec 63
13:23,29
12:32,56
25:55,85
04:45,71
28,23
12
85
 
Daria Findzińska PL
 
13:21,11
13:26,42
26:47,53
05:37,39
27,31
13
101
00420-02928 Aneta Kárníková 64
14:50,46
14:16,02
29:06,48
07:56,34
25,15
14
19
 
Mária Dornerová SK
 
15:09,50
14:25,87
29:35,37
08:25,23
24,74
15
44
00420-01742 Broňa Frydrych 20
17:36,47
16:35,79
34:12,26
13:02,12
21,40
16
27
00420-03077 Eva Králová 16
18:06,24
20:43,20
38:49,44
17:39,30
18,86
17
49
00420-02713 Helen Koutová 65
19:22,21
21:02,58
40:24,79
19:14,65
18,11
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
63
00420-02678 Jan Kozdera 20
13:18,31
13:17,24
26:35,55
00:00,00
27,52
2
68
00420-02343 Jan Wimmer 16
13:43,92
12:53,88
26:37,80
00:02,25
27,48
3
69
00420-01699 Adéla Havlíčková 16
13:29,62
13:38,20
27:07,82
00:32,27
26,98
4
179
00420-01832 Jan Kotiš 40
13:50,60
13:53,82
27:44,42
01:08,87
26,39
5
30
00420-02837 Petra Lovasová 30
14:27,38
14:02,16
28:29,54
01:53,99
25,68
6
64
00420-01510 Petra Zasadilová 20
14:58,76
15:00,02
29:58,78
03:23,23
24,41
7
107
00420-01267 Milan Dočekal 56
15:00,65
15:05,63
30:06,28
03:30,73
24,32
8
196
00420-02791 Eliška Strakošová 16
15:44,15
15:05,94
30:50,09
04:14,54
23,74
9
208
00420-00502 Zdeňka Zetková 35
15:20,52
16:05,12
31:25,64
04:50,09
23,29
10
137
00420-02882 Anna Marie Slavíková 17
17:06,84
15:29,95
32:36,79
06:01,24
22,44
11
41
00420-02880 Jan Cudrák 42
16:21,06
16:15,96
32:37,02
06:01,47
22,44
12
103
00420-00843 Jiří Kubelka 59
17:03,25
17:04,98
34:08,23
07:32,68
21,45
13
175
00420-03071 Jakub Šimák 20
16:55,69
17:29,16
34:24,85
07:49,30
21,27
14
57
00420-02085 Ivana Hlobilová 63
16:24,32
18:01,20
34:25,52
07:49,97
21,26
15
129
00420-02034 Oleksiy Polishchuk 20
17:28,17
17:06,21
34:34,38
07:58,83
21,18
16
132
00420-01584 Marek Plšek 20
18:08,63
16:28,37
34:37,00
08:01,45
21,15
17
218
00420-02905 Kačka Nedvědová 56
17:13,90
17:24,08
34:37,98
08:02,43
21,14
18
199
00420-02424 Vanesa Vondráčková 59
17:45,35
17:32,90
35:18,25
08:42,70
20,74
19
197
00420-02862 Barbora Zimková 42
17:53,77
17:29,65
35:23,42
08:47,87
20,69
20
23
00420-02542 Zdeněk Fleming 65
16:53,46
18:30,38
35:23,84
08:48,29
20,68
21
133
00420-02503 Artem Bredo 65
17:19,52
18:09,83
35:29,35
08:53,80
20,63
22
99
00420-02839 Markéta Bělíková 9
17:13,85
18:22,69
35:36,54
09:00,99
20,55
23
25
00420-03054 Veronika Riessová 16
17:42,38
17:56,27
35:38,65
09:03,10
20,53
24
86
00420-02590 Martin Bělica 16
18:14,97
17:34,81
35:49,78
09:14,23
20,43
25
100
00420-02700 Sára Schmidtová 40
18:41,63
17:36,49
36:18,12
09:42,57
20,17
26
75
00420-02826 Tereza Zabloudilová 65
18:15,63
18:38,56
36:54,19
10:18,64
19,84
27
15
00420-02814 Jirina Pracnerova 65
19:27,73
18:51,91
38:19,64
11:44,09
19,10
28
70
00420-02190 Patrik Koláček 16
20:19,07
19:21,10
39:40,17
13:04,62
18,45
29
206
00420-02458 Kateřina Sold?nov? 35
20:50,34
22:07,33
42:57,67
16:22,12
17,04
30
193
00420-02843 Karolina Ventluková 69
21:49,19
22:45,28
44:34,47
17:58,92
16,42
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
223
00420-02854 Martin Grim 30
19:42,71
19:31,88
39:14,59
00:00,00
18,65
2
102
00420-02635 Jan Horník 20
22:35,53
22:42,90
45:18,43
06:03,84
16,16
3
124
00420-02593 Vojtěch Hrůza 64
25:18,94
26:18,33
51:37,27
12:22,68
14,18
4
221
00420-03002 David Haifler 69
26:51,72
26:21,01
53:12,73
13:58,14
13,76
5
40
00420-02530 Štěpán Polívka 58
27:38,32
28:02,88
55:41,20
16:26,61
13,15
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
174
00420-02438 Leontýna Jurigová 58
17:35,99
17:49,50
35:25,49
00:00,00
20,67
2
209
00420-02159 Jaroslava Marešovská 58
18:37,38
18:58,79
37:36,17
02:10,68
19,47
3
119
00420-03081 Barbora Nováková 20
20:24,20
20:42,77
41:06,97
05:41,48
17,80
4
18
 
Anna Kiss-Toth
 
21:02,68
21:15,71
42:18,39
06:52,90
17,30
5
135
00420-02913 Tereza Štěpánková 9
21:00,70
23:11,92
44:12,62
08:47,13
16,55
6
217
00420-02212 Markéta Myslivcová 40
23:04,62
23:08,10
46:12,72
10:47,23
15,84
7
131
00420-02031 Kristýna Fikejzová 20
24:08,14
27:01,22
51:09,36
15:43,87
14,31
8
122
00420-01749 Jana Páslerová 20
31:53,16
32:23,34
01:04:16,50
28:51,01
11,39
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
OdstupRychlost
1
50
00420-02479 Sára Kdýrová 58
10:01,53
10:07,96
20:09,49
00:00,00
11,32
2
94
00420-02255 Aneta Erlebachová 30
10:16,77
10:15,75
20:32,52
00:23,03
11,09
3
118
00420-02931 Eliška Lacková 30
11:21,95
11:11,26
22:33,21
02:23,72
10,11
4
24
00420-03065 Josefina Kašparová 20
12:14,98
12:41,60
24:56,58
04:47,09
9,14
5
37
00420-02312 Anna Kučírková 20
10:19,32
22:17,58
32:36,90
12:27,41
6,99
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.9 km
 2. kolo
 1.9 km
 Celkem
 3.8 km
OdstupRychlost
1
138
00420-01806 Sofie Erbsová 62
05:31,77
05:29,18
11:00,95
00:00,00
20,70
2
36
00420-02937 Tereza Blahoutová 56
06:17,43
06:31,74
12:49,17
01:48,22
17,79
3
192
00420-02543 Šimon Svoboda 69
06:39,20
07:02,20
13:41,40
02:40,45
16,66
4
66
00420-02072 Tereza Zasadilová 20
06:54,92
06:58,52
13:53,44
02:52,49
16,42
5
200
00420-03022 Anna Marie Zítková 59
07:01,79
07:24,21
14:26,00
03:25,05
15,80
6
26
00420-02908 Ester Šujanová 20
07:15,85
07:10,38
14:26,23
03:25,28
15,80
7
87
00420-03079 Natalie Orlická 16
07:55,43
08:44,91
16:40,34
05:39,39
13,68
8
39
00420-02311 Karolína Šturzová 20
08:47,89
08:13,98
17:01,87
06:00,92
13,39
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.9 km
 2. kolo
 1.9 km
 Celkem
 3.8 km
OdstupRychlost
1
65
00420-02382 Zuzana Zasadilová 20
07:46,55
08:02,89
15:49,44
00:00,00
14,42
2
220
00420-03082 Jan Koňák 40
11:24,64
10:18,37
21:43,01
05:53,57
10,50
3
53
00420-02921 Viktor Filip Vlček 16
12:13,20
13:50,80
26:04,00
10:14,56
8,75
                   
Třída: CCMV - Canicross s jedním psem - muži veteráni
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
20
00420-01866 Lukáš Tassler 30
17:55,82
19:32,53
37:28,35
00:00,00
19,54
2
79
00420-01964 Martin Řezáč 63
19:26,56
19:38,49
39:05,05
01:36,70
18,73
3
188
00420-02204 Aleš Jindra 62
19:44,99
19:44,25
39:29,24
02:00,89
18,54
4
29
00420-02895 Pavel Lev 58
21:14,96
21:26,72
42:41,68
05:13,33
17,14
5
126
00420-01791 Milan Sůdek 20
20:54,15
22:00,08
42:54,23
05:25,88
17,06
6
222
00420-02863 Jakub Šmerda 58
21:28,76
21:48,51
43:17,27
05:48,92
16,91
                   
Třída: CCWV - Canicross s jedním psem - ženy veteránky (40+)
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
59
00420-02796 Klára Šafránková 64
21:02,72
21:21,50
42:24,22
00:00,00
17,26
2
194
00420-02507 Denisa Kucerova 64
26:23,75
26:24,48
52:48,23
10:24,01
13,86
                   
Třída: CCMRNB - Canicross muži uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
213
00420-02723 Jan Danko 65
21:11,46
21:34,37
42:45,83
00:00,00
17,12
2
214
00420-02619 Zdeněk Mráz 9
25:30,28
27:16,63
52:46,91
10:01,08
13,87
3
76
00420-03055 Pavel Foltan 56
27:44,93
28:58,51
56:43,44
13:57,61
12,91
                   
Třída: CCWRNB - Canicross ženy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
35
00420-02879 Libuše Blahoutová 56
23:51,56
23:35,10
47:26,66
00:00,00
15,43
2
84
00420-03041 Radka Pecková 16
25:46,46
26:26,46
52:12,92
04:46,26
14,02
3
98
00420-02956 Veronika Raichová 56
26:50,80
26:53,15
53:43,95
06:17,29
13,62
4
216
00420-02618 Jiřina Šindelářová 9
26:42,55
27:24,63
54:07,18
06:40,52
13,53
5
212
00420-02009 Bára Adámková 20
30:37,03
33:50,85
01:04:27,88
17:01,22
11,35
6
136
00420-02882 Anna Marie Slavíková 17
33:01,19
33:38,02
01:06:39,21
19:12,55
10,98
7
180
00420-03014 Andrea Bojanovská 69
34:35,50
33:11,57
01:07:47,07
20:20,41
10,80
                   
Třída: SC1M - Scooter s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
34
 
Krisztián Laczkó HU
 
11:30,03
11:28,11
22:58,14
00:00,00
31,87
2
113
00420-00215 Jiří Suchý 58
11:37,53
11:30,81
23:08,34
00:10,20
31,64
3
58
00420-02149 Václav Viktora 30
11:50,32
11:31,94
23:22,26
00:24,12
31,33
4
125
00420-02593 Vojtěch Hrůza 64
12:14,83
12:04,93
24:19,76
01:21,62
30,08
5
178
00420-02301 Michal Kozel 63
12:16,04
12:04,31
24:20,35
01:22,21
30,08
6
215
00420-00072 Jan Bielik 40
12:19,09
12:04,77
24:23,86
01:25,72
30,00
7
112
00420-01671 Matěj Suchý 58
12:09,11
12:27,76
24:36,87
01:38,73
29,74
8
108
00420-01267 Milan Dočekal 56
12:40,74
12:43,78
25:24,52
02:26,38
28,80
9
219
00420-01449 Petr Růžíčka 58
14:07,68
13:21,31
27:28,99
04:30,85
26,63
10
114
00420-01339 Vlastimil Keltner 58
13:59,80
13:49,30
27:49,10
04:50,96
26,32
11
128
00420-01577 Filip Kostelecký 20
19:26,06
18:24,39
37:50,45
14:52,31
19,35
12
31
00420-02512 Karel Disman 20
23:44,21
22:55,64
46:39,85
23:41,71
15,69
                   
Třída: SC1W - Scooter s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.1 km
 2. kolo
 6.1 km
 Celkem
 12.2 km
OdstupRychlost
1
190
00420-02124 Simona Pischeková 64
11:19,16
11:13,10
22:32,26
00:00,00
32,49
2
82
00420-02601 Adéla Novotná 58
12:00,12
11:52,60
23:52,72
01:20,46
30,65
3
106
00420-02196 Lucie Ságnerová 58
12:06,32
11:54,92
24:01,24
01:28,98
30,48
4
172
00420-01606 Václava Kuříková 58
12:13,68
11:56,23
24:09,91
01:37,65
30,29
5
105
00420-02576 Tereza Šolcová 58
12:20,01
12:02,52
24:22,53
01:50,27
30,02
6
54
00420-02690 Karolína Ulčová 66
12:18,98
12:04,92
24:23,90
01:51,64
30,00
7
91
00420-02182 Veronika Lesiuková 30
12:27,99
12:10,25
24:38,24
02:05,98
29,72
8
170
00420-02374 Jana Ciprysová 64
12:51,41
12:13,19
25:04,60
02:32,34
29,18
9
62
00420-02852 Simona Šarochová 20
12:36,51
12:28,49
25:05,00
02:32,74
29,18
10
115
00420-03020 Lea Mánková 66
12:52,04
12:42,82
25:34,86
03:02,60
28,61
11
177
00420-02706 Kristýna Kubíková 40
13:04,57
12:41,39
25:45,96
03:13,70
28,41
12
173
00420-02692 Veronika Beňasová 64
13:03,88
12:56,20
26:00,08
03:27,82
28,15
13
45
00420-02693 Viktorie Půlpánová 30
13:20,33
12:58,35
26:18,68
03:46,42
27,82
14
67
00420-02072 Tereza Zasadilová 20
13:21,62
12:59,07
26:20,69
03:48,43
27,78
15
176
00420-01446 Žaneta Klikarová 30
13:43,04
13:17,67
27:00,71
04:28,45
27,09
16
32
00420-01103 Radka Svačinová 57
13:46,50
13:33,80
27:20,30
04:48,04
26,78
17
38
00420-02312 Anna Kučírková 20
14:07,78
13:46,34
27:54,12
05:21,86
26,24
18
203
00420-02896 Jitka Dvorská 17
15:53,46
15:13,57
31:07,03
08:34,77
23,52
19
202
00420-01600 Markéta Pospíšilová 17
16:41,32
14:41,43
31:22,75
08:50,49
23,32
20
117
00420-02769 Barbora Brynychová 58
18:55,10
18:03,23
36:58,33
14:26,07
19,80
21
46
00420-02096 Marie Prokopová 56
20:00,49
19:32,04
39:32,53
17:00,27
18,51