Napsat dotaz

Hrobská jízda

Výsledková listina - Hrob u Teplic (01.10.2022 - 02.10.2022)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
89
00420-00999 Job Rostislav 40
12:09,14
12:41,64
24:50,78
00:00,00
27,77
2
97
00420-01599 Kolátor Vít 25
12:37,64
01:13:05,05
25:42,69
00:51,91
26,84
3
31
 
Copko Erik SVK
 
15:42,35
16:34,65
32:17,00
07:26,22
21,37
4
68
00420-00756 Heller Radek 40
18:26,29
18:57,26
37:23,55
12:32,77
18,45
5
13
00420-03012 Kohár Roman 69
19:07,80
20:05,84
39:13,64
17:22,86
17,59
6
139
00420-01834 Ledvinková Julie 40
22:45,07
23:53,69
46:38,76
21:47,98
14,79
7
80
00420-00575 Hellerová Jana 9
22:52,84
25:13,60
48:06,44
23:15,66
14,34
8
50
00420-02524 Kout Ondřej 49
28:10,02
28:46,46
56:56,48
32:05,70
12,12
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
1
00420-01014 Habásko Roman 9
13:16,45
14:46,45
28:02,90
00:00,00
24,60
2
121
00420-01832 Kotiš Jan 40
14:22,18
15:41,47
30:03,65
02:00,75
22,95
3
74
00420-01164 Müllerová Lucie 40
14:18,70
16:43,16
31:01,86
02:58,96
22,24
4
86
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
16:08,89
16:05,84
32:14,73
04:11,83
21,40
5
98
00420-01763 Plšek Milan 16
16:29,98
17:02,41
33:32,39
05:29,49
20,57
6
116
00420-01804 Tomášek Lukáš 40
16:58,53
18:48,35
35:46,88
07:43,98
19,28
7
67
00420-00035 Stejskal Jiří 35
19:22,04
20:17,31
39:39,35
11:36,45
17,40
8
85
00420-01033 Šoupal Pavel 30
18:21,21
21:19,53
39:40,74
11:37,84
17,39
9
136
00420-02176 Lukeš Jan 25
20:19,15
23:04,97
43:24,12
15:21,22
15,90
10
137
00420-02176 Lukeš Jan 25
21:15,31
25:01,65
46:16,96
18:14,06
14,91
11
87
00420-00236 Šindelář Milan 9
23:47,68
26:54,63
50:42,31
22:39,41
13,61
12
43
00420-01873 Šoltys Martin 30
31:01,72
29:16,30
01:00:18,02
32:15,12
11,44
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
52
00420-01109 Pešková Alena 20
28:14,93
43:32,38
01:11:47,31
00:00,00
9,61
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
115
00420-00707 Bieliková Romana 40
15:22,92
17:02,12
32:25,04
00:00,00
21,28
2
100
00420-01850 Marešovský Lukáš 58
17:50,01
22:19,96
40:09,97
07:44,93
17,18
3
75
00420-02820 Hromas Vladimír 17
19:46,00
21:23,45
41:09,45
08:44,41
16,76
4
59
00420-01459 Alscher Ivan 35
20:38,18
24:17,20
44:55,38
12:30,34
15,36
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
38
00420-01534 Zasadil Roman 20
15:04,44
14:58,73
30:03,17
00:00,00
22,96
2
2
00420-01798 Fialová Eva 9
15:00,29
15:59,53
30:59,82
00:56,65
22,26
3
26
00420-02554 Gráfová Věra 65
15:42,81
17:16,90
32:59,71
02:56,54
20,91
4
81
00420-01051 Tomášek Miloš 40
17:17,29
17:48,16
35:05,45
05:02,28
19,66
5
99
00420-02107 Mach Ondřej 30
17:10,57
18:25,37
35:35,94
05:32,77
19,38
6
83
00420-02834 Slavík Karel 17
18:47,35
21:18,16
40:05,51
10:02,34
17,21
7
47
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
20:05,44
21:50,53
41:55,97
11:52,80
16,45
8
94
00420-00321 Brzek Martin 35
21:19,04
20:49,65
42:08,69
12:05,52
16,37
9
23
00420-02624 Baxa Daniel 65
21:59,16
24:41,06
46:40,22
16:37,05
14,78
10
84
00420-01876 Mundilová Monika 30
25:48,33
24:42,02
50:30,35
20:27,18
13,66
11
66
 
Veveričíková Monika SVK
 
25:37,61
25:44,81
51:22,45
21:19,25
13,43
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
46
00420-02279 Bílek Dušan 64
27:13,21
28:52,98
56:06,19
00:00,00
12,30
2
92
00420-01625 Vondráček David 59
27:00,55
29:53,79
56:54,34
00:48,15
12,13
3
127
00420-01944 Svoboda Petr 9
29:14,79
32:03,86
01:01:18,65
05:12,46
11,25
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
141
00420-02218 Pubrdle Lukáš 64
12:08,75
12:41,41
24:50,16
00:00,00
27,78
2
113
00420-02459 Soukup Petr 9
14:32,45
15:18,89
29:51,34
05:01,18
23,11
3
22
00420-02503 Bredo Artem 65
15:20,35
16:47,81
32:08,16
07:18,00
21,47
4
134
00420-02724 Malý Šimon 20
16:36,89
20:43,63
37:20,52
12:30,36
18,48
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
131
00420-01461 Blažek Nicole 49
11:41,09
12:20,66
24:01,75
00:00,00
28,72
2
54
00420-02519 Kubelková Eva 58
13:26,63
16:35,80
30:02,43
06:00,68
22,97
3
55
00420-02413 Janovská Markéta 35
16:26,93
17:46,65
34:13,58
10:11,83
20,16
4
109
00420-01428 Králová Jana 40
16:20,10
19:09,76
35:29,86
11:28,11
19,44
5
45
00420-02888 Křivanová Kristýna 35
18:17,36
18:53,37
37:10,73
13:08,98
18,56
6
138
00420-00247 Šťastná Libuše 9
21:17,90
20:15,14
41:33,04
17:31,29
16,61
7
14
00420-02545 Bártová Kristýna 69
27:27,38
28:37,07
56:04,45
32:02,70
12,31
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
132
00420-01461 Blažek Nicole 49
11:15,98
11:24,37
22:40,35
00:00,00
30,43
2
117
00420-02502 Vopat Ladislav 64
11:22,53
11:24,13
22:46,66
00:06,31
30,29
3
118
00420-02502 Vopat Ladislav 64
11:55,08
11:57,25
23:52,33
01:11,98
28,90
4
95
00420-02029 Kolátorová Anna 40
13:09,38
13:32,72
26:42,10
04:01,75
25,84
5
49
00420-02345 Ficíková Lucie 30
13:17,88
13:58,96
27:16,84
04:36,49
25,29
6
96
00420-02029 Kolátorová Anna 40
13:41,79
14:21,67
28:03,46
05:23,11
24,59
7
110
00420-01428 Králová Jana 40
14:07,64
15:41,92
29:49,56
07:09,21
23,13
8
112
00420-02629 Macháčková Kateřina 9
14:49,61
15:03,91
29:53,52
07:13,17
23,08
9
91
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
15:37,12
16:23,49
32:00,61
09:20,26
21,56
10
60
00420-00721 Špaček Jaroslav 40
28:53,77
13:54,56
42:48,33
20:07,98
16,12
11
42
00420-02969 Mikulášová Šárka 64
19:29,48
23:30,02
42:59,50
20:19,15
16,05
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
107
00420-02343 Wimmer Jan 16
13:59,35
13:48,52
27:47,87
00:00,00
24,82
2
108
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
13:39,10
14:26,64
28:05,74
00:17,87
24,56
3
35
00420-01510 Zasadilová Petra 20
14:37,47
16:39,94
31:17,41
03:29,54
22,05
4
41
00420-02837 Lovasová Petra 30
15:13,76
16:59,23
32:12,99
04:25,12
21,42
5
69
00420-02628 Valihrach Zdeněk 30
16:53,56
17:51,19
34:44,75
06:56,88
19,86
6
8
00420-03001 Návrat Patrik 69
18:26,81
18:54,76
37:21,57
09:33,70
18,47
7
135
00420-02724 Malý Šimon 20
17:12,88
20:14,26
37:27,14
09:39,27
18,42
8
34
00420-02542 Fleming Zdeněk 65
17:13,48
20:54,25
38:07,73
10:19,86
18,10
9
24
00420-02826 Zabloudilová Tereza 65
17:39,73
20:35,51
38:15,24
10:27,37
18,04
10
10
00420-02993 Glogar Lucie 69
21:06,08
20:51,05
41:57,13
14:09,26
16,45
11
9
00420-02995 Glogar David 69
20:41,70
21:47,95
42:29,65
14:41,78
16,24
12
122
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
20:22,21
22:21,08
42:43,29
14:55,42
16,15
13
12
00420-02645 Radová Simona 69
19:03,01
24:50,00
43:53,01
16:05,14
15,72
14
93
00420-02424 Vondráčková Vanesa 59
20:25,11
24:36,70
45:01,81
17:13,94
15,32
15
57
00420-02428 Macounová Veronika 30
21:42,40
23:30,27
45:12,63
17:24,76
15,26
16
82
00420-01929 Schmidtová Sára 3
21:49,44
23:47,09
45:36,53
17:48,66
15,13
17
11
00420-02843 Ventluková Karolína 69
22:32,45
23:40,33
46:12,78
18:24,91
14,93
18
7
00420-03033 Poláková Jarmila 17
22:44,48
25:35,31
48:19,79
20:31,92
14,28
19
143
00420-02489 Solánová Kateřina 30
25:03,57
26:10,66
51:14,23
23:26,36
13,47
20
53
00420-01458 Koudelka Oto 35
29:43,47
32:44,65
01:02:28,11
34:40,24
11,05
21
44
00420-02990 Sudík Otakar 69
35:00,72
37:55,32
01:12:56,04
45:08,17
9,46
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
36
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
13:40,34
14:07,43
27:47,77
00:00,00
24,82
2
142
00420-02929 Žižková Lenka 64
13:25,75
14:26,39
27:52,14
00:04,37
24,76
3
90
00420-02706 Kubíková Kristýna 40
13:43,19
14:13,57
27:56,76
00:08,99
24,69
4
32
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
14:01,52
14:19,96
28:21,48
00:33,71
24,33
5
33
00420-01734 Rožňová Anna 16
14:54,89
16:04,84
30:59,73
03:11,96
22,26
6
18
00420-02859 Stropnický David 40
16:40,72
16:41,03
33:21,75
05:33,98
20,68
7
125
00420-02983 Thiel Pavel 64
15:34,71
18:00,55
33:35,26
05:47,49
20,54
8
16
00420-02998 Kadlčíková Kateřina 69
21:14,81
24:29,37
45:44,18
17:56,41
15,09
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
58
00420-02717 Hes Petr 58
20:18,19
21:58,99
42:17,18
00:00,00
16,32
2
63
00420-02544 Vorlík Tomáš 9
21:49,16
22:50,86
44:40,02
02:22,84
15,45
3
15
00420-03002 Haifler David 69
25:46,00
26:25,43
52:11,43
09:54,25
13,22
4
30
 
Copko Erik SVK
 
31:11,12
31:03,02
01:02:14,14
19:56,96
11,09
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
20
00420-02697 Rusová Valérie 17
22:52,68
23:50,83
46:43,51
00:00,00
14,77
2
29
00420-02537 Zábranská Kristýna 16
23:40,33
25:02,67
48:43,00
01:59,49
14,16
3
17
00420-02568 Stropnická Veronika 40
23:35,23
25:53,10
49:28,33
02:44,82
13,92
4
62
00420-01838 Polachová Renata 9
24:44,49
25:54,70
50:39,19
03:55,68
13,62
5
64
00420-02793 Straková Karin 64
25:01,06
27:42,03
52:43,09
05:59,58
13,09
6
27
00420-02662 Konětopská Kristína 16
28:01,44
27:21,66
55:23,10
08:39,59
12,46
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.3 km
 2. kolo
 1.7 km
 Celkem
 3 km
OdstupRychlost
1
37
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
04:39,33
06:22,67
11:02,00
00:00,00
16,31
2
79
00420-02567 Heller Matěj 40
05:25,41
07:43,63
13:09,04
02:07,04
13,69
3
140
00420-02902 Ledvinková Antonie 40
06:39,76
08:49,90
15:29,66
04:27,66
11,62
4
61
00420-03025 Uchytilová Eliška 40
06:38,71
09:24,92
16:03,63
05:01,63
11,21
5
123
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
09:51,18
12:01,29
21:52,47
10:50,47
8,23
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 0.7 km
 2. kolo
 1.3 km
 Celkem
 2 km
OdstupRychlost
1
78
00420-02380 Heller Ladislav 9
01:35,79
05:13,60
06:49,39
00:00,00
17,59
1
39
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
01:47,80
05:01,59
06:49,39
00:00,00
17,59
3
130
00420-02384 Sobecká Tereza 17
01:48,34
05:37,18
07:22,52
00:36,13
16,16
4
73
00420-02350 Müller Sebastian 40
02:14,76
06:39,29
08:54,05
02:04,66
13,48
5
124
00420-02743 Pospíšilová Ema 58
02:23,05
08:24,60
10:47,65
03:58,26
11,12
6
51
00420-03058 Kout Filip 65
03:01,26
09:08,19
12:09,45
05:20,06
10,80
7
88
00420-03057 Stejskalová Linda 35
03:04,35
09:54,76
12:59,11
06:09,72
9,24
8
72
00420-02348 Müllerová Rozárka 40
03:18,18
10:22,82
13:41,00
06:51,61
8,77
                   
Třída: CCWV - Canicross s jedním psem - ženy veteránky (40+)
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
129
00420-00209 Halířová Jarmila 17
20:56,77
21:42,36
42:39,13
00:00,00
16,18
2
77
00420-02796 Šafránková Klára 64
21:19,46
21:48,25
43:07,71
00:28,58
16,00
3
65
00420-02968 Dufková Ivana 64
25:33,20
26:28,56
52:01,76
09:22,63
13,26
                   
Třída: CCMRNB - Canicross muži uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
19
00420-02723 Danko Jan 65
20:32,04
21:01,57
41:33,61
00:00,00
16,60
2
71
00420-01721 Müller Luckáš 40
20:52,26
22:26,99
43:19,25
01:45,64
15,93
3
3
00420-02619 Mráz Zdeněk 9
24:19,86
25:11,14
49:31,00
07:57,39
13,93
                   
Třída: CCWRNB - Canicross ženy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.75 km
 2. kolo
 5.75 km
 Celkem
 11.5 km
OdstupRychlost
1
4
00420-02618 Šindelářová Jiřina 9
27:20,95
27:47,32
55:08,27
00:00,00
12,51
2
133
00420-01808 Klímová Veronika 35
28:30,92
29:56,17
58:27,09
03:18,82
11,80
3
70
00420-02703 Sládková Eva 30
31:48,32
35:47,44
01:07:35,76
12:27,49
10,21
4
48
00420-02009 Adámková Barbora 20
35:00,79
35:38,71
01:10:39,50
15:31,23
9,77