Napsat dotaz

FITMIN GRAND PRIX Horní Mísečky

Výsledková listina - Horní Mísečky - Krkonoše (22.01.2022 - 23.01.2022)
Třída: B - Spřežení 5-6 psů
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 10 km
 2. kolo
 10 km
 Celkem
 20 km
OdstupRychlost
1
58
 
Reguli Jakub SVK
 
19:39,73
20:23,60
40:03,33
00:00,00
28,47
2
57
00420-01523 Vrtěl Martin 58
20:30,86
21:52,31
42:23,17
02:19,84
26,92
3
59
 
Latta Benjamin DE
 
21:03,65
21:57,02
43:00,66
02:57,34
26,52
4
56
00420-00999 Job Rostislav 40
23:28,33
26:00,89
49:29,21
09:25,89
23,10
5
55
00420-01428 Králová Jana 40
28:10,39
30:53,70
59:04,09
19:00,76
19,34
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 8 km
 2. kolo
 8 km
 Celkem
 16 km
OdstupRychlost
1
36
00420-00215 Suchý Jiří 58
15:19,10
15:52,16
31:11,25
00:00,00
30,79
2
38
00420-01687 Mencák Jirka 20
15:40,16
15:53,51
31:33,66
00:22,41
30,42
3
34
00420-01151 Ženíšek Michal 58
16:02,69
16:06,08
32:08,76
00:57,51
29,86
4
33
00420-02092 Schönová Lucie 16
17:34,55
17:49,19
35:23,73
04:12,48
27,12
5
40
00420-01687 Mencak1 Jiří 20
17:21,23
19:07,01
36:28,23
05:16,98
26,38
6
35
00420-01939 Klár Martin 49
18:26,06
19:11,00
37:37,05
06:25,80
25,53
7
42
00420-02502 Vopat Ladislav 64
18:57,89
19:08,30
38:06,18
06:54,93
25,20
8
39
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
18:45,22
19:52,32
38:37,54
07:26,29
24,87
9
37
00420-01534 Zasadil Roman 20
25:34,40
29:55,82
55:30,21
24:18,96
17,40
                   
Třída: D - Spřežení se dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
OdstupRychlost
1
44
00420-02043 Štípalová Hana 30
13:37,69
13:35,74
27:13,43
00:00,00
52,89
2
50
00420-00267 Ševelová Marie 58
13:39,74
14:01,16
27:40,90
00:27,47
52,03
3
64
00420-01382 Tomášková1 Jana 62
14:19,44
13:23,75
27:43,18
00:29,76
52,01
4
47
00420-01382 Tomášková Jana 62
13:51,40
14:12,44
28:03,84
00:50,41
51,32
5
25
00420-01461 Blažek Marešová Nicole 49
15:08,36
15:06,35
30:14,70
03:01,27
47,61
6
48
00420-02576 Šolcová Tereza 58
15:00,77
15:22,70
30:23,46
03:10,04
47,39
7
49
00420-01671 Suchý Matěj 58
15:03,50
15:20,45
30:23,94
03:10,52
47,37
8
43
00420-01922 Zbožínková Alena 64
15:35,15
17:16,43
32:51,57
05:38,15
43,94
                   
Třída: SKJ2 - Skijöring s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 10 km
 2. kolo
 10 km
 Celkem
 20 km
OdstupRychlost
1
3
00420-02189 Pischek Pavel 64
18:06,11
19:40,10
37:46,21
00:00,00
30,23
2
6
00420-02298 Exler Ondřej 58
18:44,33
20:49,36
39:33,69
01:47,48
28,90
3
4
00420-01449 Růžička Petr 58
20:10,16
22:24,99
42:35,15
04:48,94
26,84
4
7
00420-01927 Urban Jakub 20
31:30,65
33:30,91
01:05:01,55
27:15,34
17,55
                   
Třída: SKJ1M - Skijöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 10 km
 2. kolo
 10 km
 Celkem
 20 km
OdstupRychlost
1
29
00420-01733 Spilka Kryštof 58
20:44,90
21:04,37
41:49,26
00:00,00
27,26
2
32
00420-01444 Erbs Dušan 62
22:31,85
25:27,86
47:59,70
06:10,44
23,84
3
30
00420-01150 Smrčka Petr 58
25:26,48
28:11,78
53:38,25
11:48,99
21,31
4
31
00420-02717 Hes Petr 58
30:05,30
31:09,89
01:01:15,18
19:25,92
18,62
                   
Třída: SKJ1W - Skijöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 10 km
 2. kolo
 10 km
 Celkem
 20 km
OdstupRychlost
1
28
00420-01829 Srchová Michaela 58
21:42,86
22:55,30
44:38,15
00:00,00
25,56
                   
Třída: SWJ - Skijöring s jedním psem - juniorky
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 5 km
 2. kolo
 5 km
 Celkem
 10 km
OdstupRychlost
1
52
00420-02693 Půlpanová Viktorie 30
14:00,00
14:00,38
28:00,38
00:00,00
21,42
2
54
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
14:16,94
14:23,66
28:40,59
00:40,22
20,92
3
53
00420-02511 Smrčková Eliška 58
20:27,19
17:04,37
37:31,55
09:31,18
16,12