Napsat dotaz

Zásadský sprint

Výsledková listina - Zásada (12.02.2022 - 13.02.2022)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.8 km
 2. kolo
 13.8 km
 Celkem
 27.6 km
OdstupRychlost
1
72
00420-01599 Vít Kolátor 25
36:40,71
35:39,85
01:12:20,49
00:00,00
 
2
78
 
Łukasz Paczyński POL
 
23:23,94
35:29,49
00:00,DQ
00:00,00
 
                   
Třída: B - Spřežení 5-6 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 11.3 km
 2. kolo
 11.3 km
 Celkem
 22.6 km
OdstupRychlost
1
45
00420-00207 Michal Tobiášek 30
25:54,10
24:17,46
50:11,52
00:00,00
 
2
44
00420-01428 Jana Králová 40
32:27,43
31:54,57
01:04:21,96
14:10,45
 
                   
Třída: B1 - Spřežení 5-6 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 11.3 km
 2. kolo
 11.3 km
 Celkem
 22.6 km
OdstupRychlost
1
46
00420-01164 Lucie Müllerová 40
34:15,98
33:07,68
01:07:23,61
00:00,00
 
2
43
00420-01103 Radka Svačinová 57
39:16,57
40:02,32
01:19:18,85
11:55,25
 
3
41
00420-00616 Anita Bebr 40
41:33,43
40:11,92
01:21:45,31
02:26,46
 
4
42
00420-00035 Jiří Stejskal 35
54:06,20
46:07,20
01:40:13,36
18:28,05
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 8.3 km
 2. kolo
 8.3 km
 Celkem
 16.6 km
OdstupRychlost
1
3
00420-00593 Dagmar Nešněrová 17
18:03,06
16:36,84
34:39,90
00:00,00
 
2
5
00420-01939 Martin Klár 49
17:26,71
17:29,80
34:56,51
00:16,61
 
3
4
00420-02099 Michal Katzer 30
18:30,64
18:45,63
37:16,27
02:19,76
 
4
6
00420-02502 Ladislav Vopat 64
19:46,19
18:37,49
38:23,67
01:07,39
 
5
9
 
Martyna Paczyńska POL
 
25:56,87
24:59,67
49:56,53
11:32,86
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 8.3 km
 2. kolo
 8.3 km
 Celkem
 16.6 km
OdstupRychlost
1
1
00420-01534 Roman Zasadil 20
24:00,06
22:54,31
46:54,37
00:00,00
 
2
8
00420-01699 Adéla Havlíčková 16
28:11,97
24:16,07
52:28,03
05:33,65
 
3
2
00420-01705 Zdeněk Paclt 20
30:10,28
32:52,88
01:03:03,16
10:35,14
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 8.3 km
 2. kolo
 8.3 km
 Celkem
 16.6 km
OdstupRychlost
4
7
00420-02784 Jan Ďásek 20
45:51,54
45:35,17
01:31:26,70
28:23,53
 
                   
Třída: D - Spřežení se dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
88
00420-01922 Alena Zbožínková 64
11:41,62
11:15,62
22:57,15
00:00,00
 
2
91
00420-01461 Nicole Blažek Marešová 49
11:56,02
11:30,68
23:26,61
00:29,46
 
3
94
00420-01943 Martin Klár 49
13:11,95
12:37,68
25:49,54
02:22,93
 
4
96
00420-02822 Jakub Bambas 20
28:55,71
29:52,98
58:48,59
32:59,04
 
                   
Třída: SKJ2M - Skijöring s jedním až dvěma psy - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.8 km
 2. kolo
 13.8 km
 Celkem
 27.6 km
OdstupRychlost
1
79
00420-01659 Martin Dostál 58
33:11,19
26:39,64
59:50,75
00:00,00
 
2
74
00420-01267 Milan Dočekal 56
42:46,25
31:01,10
01:13:47,28
13:56,54
 
3
76
00420-02483 Tomáš Malík 30
54:30,72
40:20,03
01:34:50,67
21:03,38
 
4
75
00420-02195 Petr Vít 35
01:02:37,32
48:18,45
01:50:55,71
16:05,04
 
                   
Třída: SKJ2W - Skijöring s jedním až dvěma psy - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.8 km
 2. kolo
 13.8 km
 Celkem
 27.6 km
OdstupRychlost
1
71
00420-01461 Nicole Blažek Marešová 49
31:21,63
23:17,73
54:39,29
00:00,00
 
2
73
00420-02029 Anna Kolátorová 40
41:57,38
30:31,23
01:12:28,54
17:49,25
 
3
77
00420-00502 Zdeňka Dušková 35
47:15,61
36:43,36
01:23:58,89
11:30,34
 
                   
Třída: SKJ1M - Skijöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 11.3 km
 2. kolo
 11.3 km
 Celkem
 22.6 km
OdstupRychlost
1
50
00420-01444 Dušan Erbs 62
27:01,61
26:09,43
53:10,99
00:00,00
 
2
49
00420-01866 Lukáš Tassler 30
28:32,80
26:11,93
54:44,68
01:33,69
 
3
47
00420-01425 Tomáš Lorenz 35
31:08,51
30:23,21
01:01:31,67
06:46,99
 
4
51
00420-02343 Jan Wimmer 16
51:12,36
40:20,75
01:31:33,06
30:01,39
 
                   
Třída: SKJ1W - Skijöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 11.3 km
 2. kolo
 11.3 km
 Celkem
 22.6 km
OdstupRychlost
5
48
00420-01829 Michaela Srchová 58
26:02,08
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
 
6
52
00420-02838 Adéla Spudilová 35
00:00,05
53:42,33
00:00,DQ
00:00,00
 
                   
Třída: SMJ - Skijöring s jedním psem - junioři
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
4
97
00420-02917 Antonin Škoda 20
20:01,85
17:07,98
37:09,73
03:05,29
 
                   
Třída: SWJ - Skijöring s jedním psem - juniorky
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
89
00420-02072 Tereza Zasadilová 20
12:32,23
12:32,47
25:04,61
00:00,00
 
2
98
00420-02312 Anna Kučírková 20
13:11,06
12:21,19
25:32,15
00:27,53
 
3
95
00420-02072 Tereza Zasadilová 20
17:53,77
16:10,75
34:04,43
08:32,29