Napsat dotaz

Fitmin Lesná 2021

Výsledková listina - Lesná v Krušných horách (04.09.2021 - 05.09.2021)
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
53
00420-02149 Václav Viktora 30
07:34,09
07:33,66
14:67,75
00:00,00
32,63
2
54
00420-02298 Ondřej Exler 49
07:35,54
07:36,60
14:72,14
00:04,39
32,48
3
55
 
Ľubomír Kočik SVK
 
07:47,47
07:44,84
14:92,31
00:24,56
32,03
4
56
00420-01880 Martin Hes 58
08:01,14
07:44,00
15:05,14
00:37,39
31,84
5
57
 
Marcel Dučák SVK
 
07:59,57
07:45,73
15:05,30
00:37,55
31,84
6
58
00420-01939 Martin Klár 49
07:58,62
07:51,10
15:09,72
00:41,97
31,74
7
59
00420-01151 Michal Ženíšek 58
08:01,79
07:53,61
15:55,40
00:87,65
31,64
8
60
00420-02189 Pavel Pischek 64
08:31,19
07:54,78
15:85,97
01:18,22
30,26
9
61
00420-01687 Jiří Mencák 20
08:27,81
08:13,23
16:41,04
01:73,29
29,98
10
62
00420-02518 Roman Zwettler 64
08:39,55
08:21,88
16:61,43
01:93,68
28,92
11
63
00420-02473 Jan Matoušek 58
08:54,35
08:43,45
16:97,80
02:30,05
28,31
12
64
 
Krisztian Laczko HUN
 
08:29,94
09:33,98
17:63,92
02:96,17
27,27
13
65
00420-01659 Dostál Martin 58
09:20,98
08:43,49
17:64,47
02:96,72
27,27
14
66
00420-01779 Marian Kdýr 58
09:14,39
09:17,53
18:31,92
03:64,17
26,86
15
67
00420-02444 Jan Galajda 35
11:05,70
11:33,93
22:39,63
07:71,88
21,96
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
72
00420-01920 Pavla Hrníčková 30
07:56,65
08:04,67
15:61,32
00:00,00
30,73
2
73
 
Eszter Takács HUN
 
07:56,72
08:07,14
15:63,86
00:02,54
30,67
3
74
00420-00674 Linda Suchá 58
08:05,50
08:08,80
16:14,30
00:52,98
30,48
4
75
00420-02305 Lucie Dostálová 58
08:16,30
08:07,75
16:24,05
00:62,73
30,30
5
76
00420-02018 Hana Kučerová 58
08:21,83
08:04,05
16:25,88
00:64,56
30,26
6
77
 
Mariana Kotuliakova SVK
 
08:34,88
08:26,75
16:61,63
01:00,31
28,91
7
78
00420-01943 Lenka Klárová 49
08:56,80
08:08,85
16:65,65
01:04,33
28,84
8
79
00420-02306 Veronika Chlumská 30
08:41,84
08:34,36
16:76,20
01:14,88
28,67
9
80
00420-01461 Nicole Marešová 49
08:44,01
08:34,09
16:78,10
01:16,78
28,64
10
81
 
Daniela Zellmer DE
 
09:21,13
09:23,96
18:45,09
02:83,77
26,74
11
82
00420-02549 Viktorie Janouchová 58
09:23,96
09:21,23
18:45,19
02:83,87
26,67
12
83
00420-02262 Camille Paris 58
09:34,60
09:10,97
18:45,57
02:84,25
26,65
13
84
00420-01865 Veronika Levová 58
10:25,93
08:54,45
18:80,38
03:19,06
25,63
14
85
 
Linda Weißer DE
 
10:07,20
09:15,78
19:22,98
03:61,66
25,59
15
86
00420-02375 Tereza Zwettler 64
10:53,16
10:53,16
21:06,32
05:45,00
22,82
16
87
 
Juliane Müller DE
 
11:07,91
11:08,91
22:16,82
06:55,50
22,35
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
27
00420-01151 Michal Ženíšek 58
07:47,15
07:46,64
14:93,79
00:00,00
32,07
2
28
00420-01461 Nicole Marešová 49
07:49,09
07:49,90
14:98,99
00:05,20
31,97
3
29
00420-00215 Jiří Suchý 58
07:53,99
08:03,74
15:57,73
00:63,94
31,58
4
30
00420-01382 Jana Tomášková 62
08:02,65
08:10,08
16:12,73
01:18,94
30,50
5
31
00420-01840 Eva Staňková 16
08:24,02
08:07,19
16:31,21
01:37,42
30,17
6
32
00420-01920 Pavla Hrníčková 30
08:17,93
08:19,47
16:37,40
01:43,61
30,05
7
33
00420-02502 Ladislav Vopat 64
08:19,06
08:34,73
16:53,79
01:60,00
29,75
8
34
00420-01931 Dominika Tomanová 58
08:26,53
08:28,52
16:55,05
01:61,26
29,73
9
35
00420-02502 Ladislav Vopat 64
08:37,99
08:20,50
16:58,49
01:64,70
29,67
10
36
00420-01779 Marian Kdýr 58
08:47,99
08:35,01
16:83,00
01:89,21
28,55
11
37
00420-01687 Jiří Mencák 20
08:53,15
08:38,03
16:91,18
01:97,39
28,42
12
38
00420-01687 Jiří Menák 20
08:59,19
08:35,27
16:94,46
02:00,67
28,42
13
39
00420-01687 Jiří Mencák 20
09:04,10
08:49,05
17:53,15
02:59,36
28,07
14
40
 
Daniela Zellmer DE
 
09:24,57
09:04,39
18:28,96
03:35,17
26,90
15
41
 
Jeremy Philippe FR
 
09:28,16
09:08,95
18:37,11
03:43,32
26,78
16
42
00420-00234 Pavel Ženíšek 58
09:34,21
09:25,40
18:59,61
03:65,82
25,89
17
43
00420-00999 Rostislav Job 40
09:48,31
09:39,25
18:87,56
03:93,77
25,52
18
44
00420-00999 Rostislav Job 40
09:54,75
09:46,26
19:01,01
04:07,22
25,35
19
45
00420-02554 Věra Gráfová 65
11:58,29
11:05,04
22:63,33
07:69,54
21,36
20
46
00420-02345 Lucie Ficíková 30
11:01,44
12:08,92
23:10,36
08:16,57
21,30
21
47
00420-02535 Tereza Vočadlová 66
11:33,01
12:06,17
23:39,18
08:45,39
21,03
22
48
00420-02869 Pavel Turzo 49
12:49,44
11:25,90
23:75,34
08:81,55
20,37
23
49
00420-02279 Dušan Bílek 64
20:43,48
22:16,41
42:59,89
27:66,10
11,44
24
50
00420-02603 Martin Zálešák 56
38:08,98
17:43,62
55:52,60
40:58,81
8,86
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
90
00420-02651 Ondřej Svěchota 30
11:28,94
11:28,86
22:57,80
00:00,00
21,79
2
91
 
Hámor Endre HUN
 
10:23,53
12:12,88
22:36,41
0-:21,39
20,36
3
92
00420-02141 David Šebek 64
13:08,94
12:52,50
25:61,44
03:03,64
18,92
4
93
00420-01151 Michal Ženíšek 58
13:23,29
13:27,25
26:50,54
03:92,74
18,56
5
94
00420-02861 Tomáš Vápeník 58
14:26,93
13:20,69
27:47,62
04:89,82
17,90
6
95
00420-02895 Pavel Lev 58
13:58,46
14:25,72
27:84,18
05:26,38
17,42
7
96
00420-02717 Petr Hes 58
14:37,54
14:00,64
28:38,18
05:80,38
17,34
9
98
00420-02857 Petr Schoř 40
16:00,96
16:17,86
32:18,82
09:61,02
15,28
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
108
00420-01829 Michaela Srchová 58
12:35,51
12:39,56
24:75,07
00:00,00
19,56
2
109
00420-01756 Zuzana Kynclová 58
13:26,49
12:40,43
25:66,92
00:91,85
18,87
3
110
 
Linda Weißer DE
 
13:37,70
13:44,74
26:82,44
02:07,37
18,07
4
111
00420-02438 Leontýna Jurigová 58
13:46,68
13:45,37
26:92,05
02:16,98
18,01
5
112
00420-02677 Veronika Hálová 58
13:50,60
13:50,60
27:01,20
02:26,13
17,95
6
113
00420-02690 Karolína Ulčová 66
13:56,87
14:34,43
27:91,30
03:16,23
17,38
7
114
00420-02692 Veronika Beňasová 64
14:12,53
14:25,92
28:38,45
03:63,38
17,34
8
115
00420-02290 Kateřina Hrnčířová 30
14:38,54
14:25,34
28:63,88
03:88,81
16,94
9
116
 
Edwige Philippe FR
 
14:51,26
14:28,22
28:79,48
04:04,41
16,86
11
117
00420-02794 Stephanie Mach 30
15:43,59
16:11,79
31:55,38
06:80,31
15,59
12
118
00420-02810 Nicole Malkusová 58
16:09,83
16:31,07
32:40,90
07:65,83
15,18
13
119
00420-02125 Petra Šebková 64
17:15,00
17:10,37
34:25,37
09:50,30
14,36
14
120
 
Juliane Müller DE
 
17:28,45
17:45,91
34:74,36
09:99,29
14,00
15
121
00420-02129 Tereza Hladká 64
18:31,05
18:40,05
36:71,10
11:96,03
13,26
16
122
00420-02797 Martina Vlasová 58
23:38,15
22:20,62
45:58,77
20:83,70
10,79
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
125
 
Anna Bauer DE
 
16:28,51
17:04,95
33:33,46
00:00,00
14,76
2
126
00420-02753 Daniela Perglerová 30
19:10,97
19:00,43
38:11,40
04:77,94
12,91
3
127
00420-02472 Nikola Matoušková 58
23:29,32
23:29,99
46:59,31
13:25,85
10,23
4
128
00420-02183 Aneta Konvalinova 49
25:17,69
25:28,30
50:45,99
17:12,53
9,75
                   
Třída: DCMJ - Canicross s jedním psem - junioři
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
103
00420-02239 Sebastian Bohun 58
13:03,18
12:42,91
25:46,09
00:00,00
19,32
2
104
00420-01671 Matěj Suchý 58
13:18,18
13:20,26
26:38,44
00:92,35
18,65
3
105
00420-01686 Heroudek Matouš 58
17:26,38
19:20,32
36:46,70
11:00,61
13,49
                   
Třída: DCWJ - Canicross s jedním psem - juniorky
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
131
00420-02255 Aneta Erlebachová 30
15:17,28
15:28,00
30:45,28
00:00,00
16,16
2
132
00420-02409 Karolína Šplíchalová 66
18:29,09
17:50,21
35:79,30
05:34,02
13,59
3
133
00420-02511 Eliška Smrčková 58
22:44,96
21:26,85
43:71,81
13:26,53
11,15
                   
Třída: DCMV - Canicross s jedním psem - muži veteráni
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
8
97
00420-01267 Milan Dočekal 56
15:16,52
14:55,17
29:71,69
07:13,89
16,33
11
100
00420-02114 Michal Mayer 58
19:28,56
19:59,08
38:87,64
16:29,84
12,53
                   
Třída: DCWV - Canicross s jedním psem - ženy veteránky
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
136
00420-02519 Eva Kubelková 58
14:28,89
14:42,44
28:71,33
00:00,00
16,90
2
137
00420-02587 Lenka Bartošová 30
15:19,72
15:36,44
30:56,16
01:84,83
16,10
3
138
00420-01606 Václava Kuříková 58
15:33,42
15:34,41
30:67,83
01:96,50
15,83
4
139
00420-01842 Kamila Šrolerová 58
16:59,51
16:28,26
32:87,77
04:16,44
14,78
5
140
00420-01998 Blanka Jedličková 58
19:49,40
19:09,56
38:58,96
09:87,63
12,75
                   
Třída: SC1M - Scooter s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
15
00420-00215 Jiří Suchý 58
08:23,62
08:32,00
16:55,62
00:00,00
29,71
2
16
00420-02019 Libor Sovák 58
08:45,56
08:45,17
16:90,73
00:35,11
28,42
3
17
00420-01038 Tomáš Merta 20
09:03,05
09:00,48
18:03,53
01:47,91
27,27
4
18
00420-01733 Kryštof Spilka 58
09:00,47
09:06,90
18:07,37
01:51,75
27,23
5
19
00420-01939 Martin Klár 49
09:23,95
09:12,22
18:36,17
01:80,55
26,80
6
20
00420-01150 Petr Smrčka 58
09:27,27
09:38,04
18:65,31
02:09,69
25,83
7
21
00420-00234 Pavel Ženíšek 58
10:04,73
10:12,91
20:17,64
03:62,02
24,38
8
22
00420-01339 Vlastimil Keltner 58
10:21,09
09:59,62
19:80,71
03:25,09
24,38
9
23
00420-00604 Vladimír Šáfr 58
10:16,15
10:08,04
20:24,19
03:68,57
24,31
10
24
00420-01267 Milan Dočekal 56
11:08,15
10:50,24
21:58,39
05:02,77
22,80
                   
Třída: SC1W - Scooter s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
1
00420-02124 Simona Pischeková 64
08:05,94
08:10,89
16:16,83
00:00,00
30,43
2
2
00420-02043 Hana Štípalová 30
08:19,86
08:16,06
16:35,92
00:19,09
30,09
3
3
00420-01382 Jana Tomášková 62
08:22,17
08:23,75
16:45,92
00:29,09
29,91
4
4
00420-02508 Lucie Dvořáková 58
08:32,59
08:36,91
16:69,50
00:52,67
28,77
5
5
00420-02183 Aneta Konvalinová 49
08:59,45
09:00,49
17:59,94
01:43,11
27,33
6
6
00420-01720 Zuzana Jílková 49
09:04,28
09:01,93
18:06,21
01:89,38
27,24
7
7
00420-02374 Jana Ciprysová 64
09:01,84
09:13,89
18:15,73
01:98,90
27,09
8
8
00420-02629 Katka Macháčková 9
10:48,15
11:13,17
21:61,32
05:44,49
22,35
9
9
 
Christin Eckardt DE
 
11:59,92
11:36,81
22:96,73
06:79,90
21,05
10
10
00420-01734 Anna Rožňová 16
12:24,72
12:24,72
24:49,44
08:32,61
20,21
11
11
 
Saskia Morick HCC
 
18:01,59
10:50,88
28:52,47
12:35,64
17,25
12
12
00420-02727 Pavlína Seifertová 35
15:46,40
15:46,40
30:92,80
14:75,97
14,89