Napsat dotaz

MČR FITMIN HRADECKÝ MID

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (20.11.2021 - 21.11.2021)
Třída: MU - Spřežení 7-12 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.5 km
 2. kolo
 19.5 km
 Celkem
 39 km
OdstupRychlost
1
274
00420-00011 Levíčková Helena 49
01:04:09,29
01:00:25,07
02:04:34,36
00:00,00
 
2
277
 
Slowik Jakub
 
01:07:10,37
01:02:22,68
02:09:33,05
04:58,68
 
3
272
00420-02404 Schejbal Aleš 25
01:11:35,23
58:33,84
02:10:09,06
05:34,70
 
4
275
 
Tomaszewski Maciej
 
01:10:44,39
01:00:22,01
02:11:06,40
06:32,03
 
5
271
00420-00005 Mikolášek Miloslav 25
01:17:25,44
01:07:50,23
02:25:15,67
20:41,31
 
6
273
00420-01793 Kubín Tomáš 16
01:19:37,72
01:22:21,17
02:41:58,89
37:24,53
 
                   
Třída: MU1 - Spřežení 7-12 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.5 km
 2. kolo
 19.5 km
 Celkem
 39 km
OdstupRychlost
1
279
00420-01763 Plšek Milan 16
01:07:33,68
01:20:16,38
02:27:50,07
00:00,00
 
2
281
00420-00687 Svoboda Martin 16
01:30:41,93
01:31:11,21
03:01:53,13
34:03,07
 
3
282
00420-00726 Šindelář Milan
 
01:33:27,54
01:21:35,69
03:05:03,00
37:12,93
 
                   
Třída: MB - Spřežení 4-6 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.5 km
 2. kolo
 19.5 km
 Celkem
 39 km
OdstupRychlost
1
264
00420-01523 Vrtěl Martin 58
51:11,73
44:44,42
01:35:56,15
00:00,00
 
2
263
00420-00999 Job Rostislav 40
49:43,14
46:58,98
01:36:42,12
00:45,97
 
3
267
 
Pažur Miroslav
 
57:39,64
49:37,31
01:47:16,94
11:20,80
 
4
270
00420-00398 Hanuš Michal 20
01:42:56,49
01:37:35,97
03:20:32,45
01:44:36,31
 
5
265
 
Gregora Miroslav
 
01:47:35,03
01:42:35,28
03:30:10,30
01:54:14,16
 
6
269
00420-01807 Beran Ondřej 20
01:58:21,37
01:39:55,50
03:38:16,87
02:02:20,73
 
7
266
 
Křížek Jirka
 
01:56:01,42
01:55:04,59
03:51:06,02
02:15:09,87
 
8
268
00420-01564 Fendrych Jiří 20
02:03:36,42
01:57:15,81
04:00:52,22
02:24:56,08
 
                   
Třída: MB1 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.5 km
 2. kolo
 19.5 km
 Celkem
 39 km
OdstupRychlost
1
284
00420-01164 Müllerová Lucie 40
57:11,32
56:31,82
01:53:43,14
00:00,00
 
2
285
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
01:00:15,82
01:00:18,09
02:00:33,90
06:50,76
 
3
286
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
01:05:11,99
01:02:57,07
02:08:09,06
14:25,93
 
4
287
00420-01832 Kotiš Jan 40
01:09:05,87
01:08:43,01
02:17:48,88
24:05,74
 
5
289
00420-02554 Gráfová Věra 65
01:14:48,91
01:11:37,70
02:26:26,61
32:43,47
 
6
288
00420-00406 Šplouchal Pavel 20
01:19:41,18
01:11:53,71
02:31:34,89
37:51,75
 
7
292
00420-01703 Netri Tomáš 63
01:26:36,23
01:27:42,00
02:54:18,23
01:00:35,09
 
8
290
00420-01876 Mundilová Monika 30
01:30:39,09
01:33:46,18
03:04:25,27
01:10:42,13
 
                   
Třída: MB2 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.5 km
 2. kolo
 19.5 km
 Celkem
 39 km
OdstupRychlost
1
293
00420-02525 Krček Alfréd 49
01:43:32,45
01:44:56,80
03:28:29,25
00:00,00
 
2
294
00420-01109 Pešková Alena 20
01:55:41,17
01:49:01,40
03:44:42,57
16:13,32
 
                   
Třída: MBKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.5 km
 2. kolo
 19.5 km
 Celkem
 39 km
OdstupRychlost
1
242
00420-02218 Pubrdle Lukáš 64
40:56,84
41:33,95
01:22:30,78
00:00,00
 
2
248
00420-02420 Adámek Zbyněk 42
43:49,52
41:28,36
01:25:17,87
02:47,09
 
3
243
00420-02190 Koláček Patrik 16
48:00,13
52:01,88
01:40:02,01
17:31,23
 
4
247
00420-01538 Hrubý David 20
52:37,85
51:23,81
01:44:01,65
21:30,87
 
5
244
 
Hájek Viktor
 
57:12,73
57:56,60
01:55:09,34
32:38,55
 
6
245
 
Hanuš Tomáš
 
01:07:39,63
01:07:55,24
02:15:34,87
53:04,09
 
7
246
 
Gregorová Monika
 
01:04:25,40
01:19:55,18
02:24:20,58
01:01:49,79
 
                   
Třída: MSC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.5 km
 2. kolo
 19.5 km
 Celkem
 39 km
OdstupRychlost
1
259
00420-02345 Ficíková Lucie 30
46:15,76
48:47,39
01:35:03,14
00:00,00
 
2
252
00420-00211 Roháčková Anna 58
51:44,13
49:51,12
01:41:35,25
06:32,11
 
3
257
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
54:32,82
53:49,62
01:48:22,44
13:19,29
 
4
253
00420-01726 Kolář Petr 3
55:03,01
53:33,34
01:48:36,35
13:33,20
 
5
255
00420-01907 Zelenková Pavlína 20
58:57,48
56:46,68
01:55:44,16
20:41,01
 
6
251
 
Ducháč Martin
 
01:00:00,36
57:57,21
01:57:57,56
22:54,42
 
7
260
00420-02393 Hanuš Lukáš 20
01:06:32,54
01:07:11,41
02:13:43,95
38:40,81
 
8
258
00420-02279 Bílek Dušan 64
01:24:12,64
01:23:09,99
02:47:22,63
01:12:19,49
 
9
256
00420-02061 Petráš Zdeněk 42
01:29:14,52
01:22:38,45
02:51:52,97
01:16:49,83
 
10
261
00420-02822 Bambas Jakub 20
01:39:58,36
01:22:10,35
03:02:08,72
01:27:05,57
 
11
254
00420-01771 Stareček Jiří 3
01:43:15,52
01:44:22,27
03:27:37,79
01:52:34,64
 
                   
Třída: MCC - Canicross s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 19.5 km
 2. kolo
 19.5 km
 Celkem
 39 km
OdstupRychlost
1
2
00420-02801 Vytinová Monika 58
01:19:11,36
01:17:27,14
02:36:38,50
00:00,00
 
2
8
00420-02431 Komrska Petr 58
01:19:42,42
01:16:57,43
02:36:39,85
00:01,35
 
3
1
00420-01850 Marešovský Lukáš 58
01:22:30,37
01:23:47,93
02:46:18,30
09:39,80
 
4
3
00420-02509 Starková Šárka 64
01:23:49,97
01:25:45,45
02:49:35,42
12:56,91
 
5
7
00420-02721 Bezoušková Gabriela 20
01:38:18,03
01:40:29,46
03:18:47,49
42:08,99
 
6
4
 
Murgašová Jana
 
02:08:16,73
01:41:35,44
03:49:52,17
01:13:13,67