Napsat dotaz

MČR FITMIN HRADECKÝ SPRINT

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (20.11.2021 - 21.11.2021)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
303
00420-00207 Tobiášek Michal 30
09:41,68
09:49,32
19:31,00
00:00,00
 
2
305
 
BLIUJ HUBERT
 
10:07,68
10:37,17
20:44,85
01:13,85
 
3
313
 
Reguli Jakub
 
10:42,91
10:05,25
20:48,16
01:17,16
 
4
312
 
Pająk Tomasz
 
11:20,48
11:27,37
22:47,85
03:16,85
 
5
306
 
Bohunický Tomáš
 
12:24,36
10:42,29
23:06,66
03:35,66
 
6
314
00420-01052 Sochor Jiří 25
12:50,92
12:38,35
25:29,28
05:58,28
 
7
309
00420-01428 Králová Jana 40
13:14,98
13:13,02
26:28,00
06:57,00
 
8
310
00420-00010 Levíček Martin 49
15:14,62
13:36,74
28:51,37
09:20,37
 
9
304
 
Mazánek Pavel
 
16:48,86
14:47,32
31:36,18
12:05,18
 
10
315
00420-01323 Vlčková Bára 16
17:32,00
20:38,37
38:10,37
18:39,37
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
316
00420-01014 Habásko Roman 9
11:44,91
11:34,32
23:19,23
00:00,00
 
2
317
00420-01935 Dvořák Jiří 35
13:44,92
12:44,40
26:29,32
03:10,09
 
3
319
00420-00616 Bebr Anita 40
13:24,94
13:36,28
27:01,23
03:42,00
 
4
318
00420-01007 Zetek Václav 35
14:24,01
13:53,54
28:17,56
04:58,33
 
5
322
00420-01033 Šoupal Pavel 30
16:51,77
16:28,96
33:20,72
10:01,49
 
6
320
00420-00035 Stejskal Jiří 35
18:32,74
16:45,06
35:17,80
11:58,57
 
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
337
00420-01014 Vraštil Vladimír 9
26:56,80
28:45,11
55:41,91
00:00,00
 
2
335
00420-01935 Hurych Jaromír 35
29:54,44
32:07,61
01:02:02,06
06:20,15
 
3
336
00420-00616 Schejbal Jakub 40
27:24,46
46:00,62
01:13:25,09
17:43,18
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
297
 
Daujotiene Indre
 
09:13,85
09:25,52
18:39,37
00:00,00
 
2
296
00420-00423 Mencak Jirka 20
09:19,85
09:22,47
18:42,32
00:02,95
 
3
300
00420-02460 Drabik Andrej 35
09:50,53
09:06,01
18:56,54
00:17,16
 
4
298
00420-01598 Vančura Václav 55
09:33,42
09:30,53
19:03,95
00:24,58
 
5
299
00420-02227 Vopat Ladislav 20
09:56,56
09:57,30
19:53,86
01:14,49
 
6
295
00420-02524 Nešněrová Dagmar 49
10:06,88
09:48,82
19:55,70
01:16,33
 
7
301
 
Katzer Michal
 
10:32,66
10:22,01
20:54,66
02:15,29
 
8
302
00420-02092 Schönová Lucie 16
11:04,80
10:50,90
21:55,69
03:16,32
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
241
00420-01534 Zasadil Roman 20
11:54,46
11:53,44
23:47,90
00:00,00
 
2
323
00420-01798 Fialová Eva 9
14:56,21
13:33,58
28:29,79
04:41,89
 
3
326
00420-02107 Mach Ondřej 30
14:31,32
14:11,17
28:42,49
04:54,59
 
4
328
00420-01882 Pechánková Dita 30
14:44,81
14:39,76
29:24,57
05:36,67
 
5
327
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
14:42,67
14:42,97
29:25,64
05:37,74
 
6
325
 
LAURENČÍK Jozef
 
15:38,78
17:04,14
32:42,93
08:55,03
 
7
331
 
Veveričíkova Monika
 
16:33,85
16:10,40
32:44,25
08:56,35
 
8
333
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
17:37,42
15:20,00
32:57,42
09:09,53
 
9
329
00420-02834 Slavík Karel 17
17:33,66
16:23,04
33:56,70
10:08,81
 
10
324
00420-00321 Brzek Martin 35
19:37,82
21:56,58
41:34,41
17:46,51
 
11
334
00420-01343 Zetek Zdeněk 16
22:42,65
21:36,41
44:19,06
20:31,17
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
340
00420-01007 Piskač Zdeněk 35
23:56,78
26:41,59
50:38,37
00:00,00
 
2
338
00420-01033 Kubíček Lubomír 30
29:24,02
26:55,88
56:19,91
05:41,54
 
3
341
00420-00035 Dočekalová Radka 35
27:40,58
33:06,39
01:00:46,97
10:08,60
 
4
342
00420-00035 Vondráček David 35
32:38,17
34:21,18
01:06:59,36
16:20,99
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
9
00420-02542 Klár Martin 65
09:03,93
09:05,98
18:09,91
00:00,00
 
2
11
00420-02862 Viktora Václav 42
09:12,27
09:07,57
18:19,84
00:09,93
 
3
31
00420-02657 Świderski Michał 65
09:22,47
09:10,25
18:32,72
00:22,81
 
4
16
00420-02784 Rinn Jakub 20
09:18,16
09:17,02
18:35,17
00:25,26
 
5
12
00420-02559 Kočik Ľubomír 20
09:18,63
09:19,84
18:38,47
00:28,56
 
6
13
00420-02052 Mencak Jirka 30
09:19,41
09:23,97
18:43,39
00:33,48
 
7
18
00420-02009 Hes Martin 20
09:28,54
09:40,73
19:09,27
00:59,36
 
8
21
00420-01939 Zwettler Roman 49
09:36,05
09:36,79
19:12,84
01:02,93
 
9
10
00420-02149 Exler Ondřej 30
09:36,86
09:38,53
19:15,39
01:05,48
 
10
15
 
Spilka Kryštof
 
09:35,99
09:45,35
19:21,35
01:11,44
 
11
14
00420-02181 Krupička Petr 30
09:38,52
09:44,44
19:22,97
01:13,06
 
12
19
 
Dostál Martin
 
09:51,78
09:56,97
19:48,75
01:38,84
 
13
28
00420-01687 Jurčaga Jakub 20
09:50,44
10:04,71
19:55,15
01:45,24
 
14
26
00420-01860 Kdýr Marian
 
10:09,90
10:17,95
20:27,85
02:17,94
 
15
23
00420-02518 Matoušek Jan 64
10:37,62
10:15,60
20:53,22
02:43,31
 
16
24
00420-02298 Ženíšek Pavel 58
10:27,62
10:28,10
20:55,72
02:45,81
 
17
25
00420-01733 Zbořil Jan 58
10:28,61
10:32,66
21:01,27
02:51,36
 
18
27
00420-00009 Pavlovec Michal 49
10:39,82
10:45,05
21:24,87
03:14,96
 
19
32
00420-01659 Vahovský Matej 58
10:47,27
10:40,09
21:27,36
03:17,45
 
20
35
00420-01653 Schumet Edvard 58
10:47,99
11:03,12
21:51,11
03:41,20
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
64
00420-01947 Frelich Paulina 63
09:10,11
09:06,06
18:16,17
00:00,00
 
2
41
00420-02473 Hrníčková Pavla 58
09:10,85
09:11,06
18:21,92
00:05,74
 
3
36
00420-00234 Erlebachová Ilona 58
09:22,47
09:14,73
18:37,20
00:21,02
 
4
37
00420-02044 Ševelová Marie 3
09:08,67
09:32,00
18:40,67
00:24,49
 
5
39
00420-01903 Klárová Lenka 63
09:36,94
09:39,14
19:16,07
00:59,90
 
6
38
 
Suchá Linda
 
09:40,37
09:40,99
19:21,36
01:05,18
 
7
45
 
Kotuliaková Mariana
 
09:48,84
09:44,31
19:33,15
01:16,98
 
8
43
 
Blažek Marešová Nicole
 
09:54,17
09:55,78
19:49,95
01:33,77
 
9
66
00420-01920 Dögl Heidi 30
10:08,78
09:43,98
19:52,76
01:36,59
 
10
50
00420-00466 Levová Veronika 30
10:02,39
09:58,82
20:01,21
01:45,04
 
11
46
00420-00267 Hálová Veronika 58
10:03,85
10:04,97
20:08,82
01:52,65
 
12
52
00420-01943 Mencakova Petra 49
09:58,83
10:18,99
20:17,82
02:01,64
 
13
63
00420-00674 Budziute Agne 58
10:18,51
10:27,88
20:46,39
02:30,22
 
14
42
 
Šimáňová Lucie
 
10:07,22
10:44,09
20:51,30
02:35,13
 
15
55
 
Thiel Bettina
 
10:33,79
10:26,65
21:00,44
02:44,26
 
16
61
 
Orság Zuzana
 
10:33,81
10:29,56
21:03,37
02:47,20
 
17
40
00420-01865 Štípalová Hana 58
10:29,61
10:37,77
21:07,39
02:51,22
 
18
51
00420-02677 Fryzová Kristina 58
10:31,72
10:35,92
21:07,64
02:51,47
 
19
65
00420-01831 Viedlerová Alica 58
10:42,47
10:28,95
21:11,42
02:55,25
 
20
57
 
Vojnic Barbara
 
10:40,55
10:31,70
21:12,25
02:56,08
 
21
44
00420-02378 Kučerová Hana 64
10:50,09
10:45,75
21:35,83
03:19,66
 
22
60
 
Páslerová Jana
 
10:44,29
10:53,63
21:37,92
03:21,75
 
23
67
 
Schumet Nuša
 
11:04,57
11:18,95
22:23,52
04:07,34
 
24
68
00420-02043 Škvrnová Adéla 58
11:09,13
11:29,73
22:38,86
04:22,69
 
25
48
00420-01854 Ulmanová Adéla 63
11:47,64
11:27,96
23:15,60
04:59,43
 
26
54
 
Kalasova Katarina
 
12:11,74
12:14,00
24:25,74
06:09,57
 
27
49
 
Lamačová Veronika
 
12:34,20
13:23,57
25:57,76
07:41,59
 
28
59
00420-02018 Petrovičová Dana 58
13:57,75
13:37,27
27:35,02
09:18,85
 
29
69
 
Merhautová Lucie
 
14:17,66
14:12,14
28:29,80
10:13,63
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
73
 
Konvalinová Aneta
 
09:30,76
09:28,57
18:59,34
00:00,00
 
2
74
00420-02489 Ženíšek Michal 30
09:40,04
09:45,64
19:25,68
00:26,35
 
3
72
00420-01993 Navrátilová Veronika 63
09:44,23
09:43,39
19:27,63
00:28,29
 
4
87
 
Sedilek Branislav
 
10:09,82
09:54,79
20:04,61
01:05,28
 
5
90
00420-01940 Schönová Lucie 30
10:15,88
10:19,03
20:34,91
01:35,58
 
6
88
 
Hájek Matúš
 
10:17,41
10:27,25
20:44,66
01:45,32
 
7
89
00420-01590 Schumet Edvard 20
11:00,66
10:06,33
21:06,99
02:07,66
 
8
81
00420-02183 Ženíšek Pavel 58
10:45,79
10:27,80
21:13,59
02:14,25
 
9
86
00420-01151 Pająk Zuzanna 58
10:36,09
10:42,58
21:18,67
02:19,33
 
10
83
00420-01602 Staňková Eva 30
10:33,62
11:15,26
21:48,89
02:49,55
 
11
75
 
Růžička Petr
 
11:03,58
11:06,59
22:10,17
03:10,84
 
12
80
00420-02092 Zábranská Kristýna 16
10:56,36
11:28,71
22:25,07
03:25,74
 
13
82
 
Lamačová Veronika
 
11:32,41
12:16,07
23:48,48
04:49,15
 
14
84
 
Pospíšilová Markéta
 
12:33,29
12:19,06
24:52,34
05:53,01
 
15
77
00420-00234 Macháčková Kateřina 58
13:55,59
14:05,69
28:01,28
09:01,95
 
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
134
00420-01687 Havlíčková Adéla 20
11:36,36
11:50,14
23:26,50
00:00,00
 
2
133
 
Wimmer Jan
 
12:07,29
11:22,55
23:29,85
00:03,35
 
3
136
00420-01825 Lovasová Petra 30
12:23,41
12:30,10
24:53,51
01:27,01
 
4
162
00420-02502 Pechánková Dita 64
12:35,16
13:08,14
25:43,30
02:16,81
 
5
139
00420-00593 Dočekal Milan 17
13:02,22
12:43,56
25:45,78
02:19,28
 
6
137
00420-02099 Hájek Jakub 30
13:36,62
13:17,04
26:53,66
03:27,16
 
7
156
00420-02092 Slatinský Adam 16
13:46,94
13:54,30
27:41,24
04:14,74
 
8
147
00420-01699 Polishchuk Oleksiy 16
14:03,00
13:43,69
27:46,68
04:20,18
 
9
159
00420-02343 Strakošová Eliška 16
14:08,72
14:50,33
28:59,05
05:32,55
 
10
143
00420-02837 Hrabalová Pavlína 30
15:03,60
13:56,21
28:59,81
05:33,31
 
11
140
00420-01882 Plšek Marek 30
14:54,20
14:27,62
29:21,82
05:55,32
 
12
153
00420-01267 Kozdera Jan 56
14:13,79
15:25,95
29:39,74
06:13,25
 
13
144
 
Dvořáková Karolína
 
14:53,38
15:15,00
30:08,38
06:41,88
 
14
163
00420-02715 Kubelka Jiří 30
15:51,18
14:48,90
30:40,07
07:13,58
 
15
155
00420-02034 Ďoubalová Darina 20
15:16,17
15:38,74
30:54,91
07:28,41
 
16
157
00420-02791 Malý Šimon 16
15:07,31
16:08,03
31:15,34
07:48,84
 
17
154
00420-01929 Schmitová Sára 3
16:19,86
15:52,54
32:12,39
08:45,89
 
18
161
00420-01584 Hačevský Andrej 20
15:41,80
16:53,55
32:35,35
09:08,85
 
19
138
00420-02678 Zabloudilová Tereza 20
18:35,95
16:09,90
34:45,85
11:19,36
 
20
150
00420-01936 Čabalová Leona 35
17:49,66
18:44,76
36:34,43
13:07,93
 
21
151
00420-00843 Fleming Zdeněk 59
17:21,10
19:14,58
36:35,68
13:09,18
 
22
160
00420-02709 Zimková Barbora 30
17:14,63
20:08,45
37:23,08
13:56,58
 
23
145
00420-02724 Jančata Pavel 20
20:15,03
18:24,01
38:39,03
15:12,54
 
24
158
00420-02700 Ďásek Jan 40
20:28,37
22:00,01
42:28,39
19:01,89
 
25
141
00420-02899 Chmelíková Linda 35
21:12,26
24:16,67
45:28,93
22:02,43
 
26
148
00420-02826 Svobodová Petra 65
22:13,03
24:07,20
46:20,22
22:53,73
 
27
146
00420-02521 Adámková Bára 65
25:58,44
28:49,52
54:47,96
31:21,47
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
114
 
Łubianka Julita
 
09:58,48
09:58,75
19:57,23
00:00,00
 
2
113
00420-01840 Laczkó Krisztián 16
09:57,14
10:00,36
19:57,50
00:00,27
 
3
93
00420-01449 Ševelová Marie 58
09:58,34
09:59,62
19:57,96
00:00,74
 
4
91
00420-02537 Štípalová Hana 16
10:01,57
10:03,94
20:05,51
00:08,28
 
5
95
00420-01940 Zvilna Alens 30
10:02,98
10:06,31
20:09,30
00:12,07
 
6
94
00420-01600 Štěpánková Martina 17
10:07,27
10:04,73
20:12,00
00:14,77
 
7
120
00420-02629 Ságnerová Lucie 9
10:09,51
10:10,26
20:19,77
00:22,54
 
8
96
 
Suchý Jiří
 
10:18,82
10:16,07
20:34,89
00:37,66
 
9
97
 
Dvořáková Lucie
 
10:21,46
10:18,98
20:40,44
00:43,22
 
10
98
00420-00267 Tomášková Jana 58
10:32,31
10:16,60
20:48,91
00:51,68
 
11
102
00420-02043 Ženíšek Michal 58
10:34,47
10:31,05
21:05,52
01:08,29
 
12
101
00420-01092 Kuříková Václava
 
10:32,22
10:34,40
21:06,62
01:09,39
 
13
112
 
Kozel Michal
 
10:58,54
10:46,14
21:44,68
01:47,45
 
14
100
 
Šolcová Tereza
 
11:03,05
10:50,03
21:53,08
01:55,86
 
15
104
00420-00215 Beran Ladislav 58
10:56,52
11:01,23
21:57,75
02:00,53
 
16
123
00420-02508 Stýblo Daniel 58
10:55,34
11:30,47
22:25,81
02:28,58
 
17
130
00420-01382 Žižková Lenka 62
11:14,79
11:13,89
22:28,68
02:31,45
 
18
117
00420-01151 Merta Tomáš 58
11:15,13
11:23,88
22:39,01
02:41,78
 
19
111
00420-01606 Klikarová Žaneta 58
11:42,66
11:22,70
23:05,36
03:08,13
 
20
121
00420-02301 Smrčková Eliška 63
11:50,56
11:23,77
23:14,33
03:17,11
 
21
107
00420-02576 Zbožínková Alena 58
11:49,04
11:39,45
23:28,48
03:31,26
 
22
110
00420-02100 Keltner Vlasta 30
11:38,62
11:53,16
23:31,78
03:34,55
 
23
191
 
Volfová Klára
 
12:12,41
11:25,41
23:37,81
03:40,58
 
24
122
00420-02929 Sršeň Jan 64
11:54,35
11:48,17
23:42,52
03:45,30
 
25
119
00420-01038 Půlpánová Viktorie 58
12:07,25
11:56,44
24:03,69
04:06,46
 
26
109
00420-01446 Hozáková Martina 30
12:14,18
11:58,56
24:12,74
04:15,51
 
27
99
00420-02511 Šáfr Vladimír 58
12:02,90
12:27,40
24:30,30
04:33,07
 
28
116
00420-01922 Mayer Michal 64
12:14,18
12:23,40
24:37,59
04:40,36
 
29
124
00420-01339 Svačinová Radka 58
12:26,85
12:17,36
24:44,21
04:46,98
 
30
105
00420-02500 Dostál Martin 64
12:44,47
12:41,59
25:26,06
05:28,83
 
31
125
00420-02443 Konvalinova Aneta 20
14:29,38
11:43,55
26:12,92
06:15,70
 
32
108
00420-02693 Dvorská Jitka 30
14:05,10
14:00,04
28:05,14
08:07,91
 
33
128
00420-02853 Vitková Andrea 20
14:16,81
13:54,70
28:11,51
08:14,28
 
34
127
00420-00604 Tůmová Kateřina 58
14:16,20
14:12,03
28:28,23
08:31,00
 
35
103
00420-02114 Bartošová Marie 58
14:53,93
14:56,12
29:50,05
09:52,82
 
36
118
00420-01103 Pospíšilová Markéta 57
15:28,78
15:04,74
30:33,52
10:36,29
 
37
132
00420-01659 Frydrych Broňa 58
15:47,64
14:50,82
30:38,46
10:41,23
 
38
129
00420-02183 Vondráčková Vanesa 58
18:48,31
18:31,07
37:19,37
17:22,14
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
164
00420-01960 Poledník Michal 63
14:37,28
14:45,24
29:22,52
00:00,00
 
2
166
00420-00072 Bielik Jan 40
15:24,67
15:13,21
30:37,88
01:15,36
 
3
167
00420-01866 Tassler Lukáš 30
16:16,15
16:22,09
32:38,24
03:15,72
 
4
170
00420-02019 Sovák Libor 58
17:31,10
17:51,08
35:22,18
05:59,66
 
5
169
00420-01150 Smrčka Petr 58
18:27,91
18:08,23
36:36,14
07:13,63
 
6
175
00420-01267 Dočekal Milan 56
18:25,95
18:29,07
36:55,01
07:32,50
 
7
171
00420-02895 Lev Pavel 58
18:25,05
18:33,69
36:58,74
07:36,22
 
8
165
00420-02301 Kozel Michal 63
18:35,09
18:26,79
37:01,88
07:39,37
 
9
217
00420-02494 Kalina Lukaš 58
19:03,23
19:59,16
39:02,39
09:39,87
 
10
172
 
Meduna Pavel
 
21:14,90
20:53,78
42:08,69
12:46,17
 
11
174
00420-02775 Antoš Jan 42
21:30,91
21:13,87
42:44,78
13:22,27
 
12
173
00420-02635 Horník Jan 20
21:06,62
21:55,57
43:02,20
13:39,68
 
13
168
00420-02483 Malík Tomáš 30
21:13,17
22:00,62
43:13,79
13:51,27
 
14
176
 
Urbánek Jiří RNB
 
22:10,66
24:22,01
46:32,67
00:00,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.5 km
 2. kolo
 5.5 km
 Celkem
 11 km
OdstupRychlost
1
178
00420-01829 Srchová Michaela 58
15:59,25
15:56,84
31:56,09
00:00,00
 
2
179
00420-01693 Draslarova Jana 58
16:25,59
16:20,33
32:45,92
00:49,83
 
3
177
00420-01756 Kynclová Zuzana 58
16:34,71
16:35,44
33:10,15
01:14,06
 
4
189
00420-02596 Hnízdová Lenka 58
17:11,67
16:42,47
33:54,15
01:58,06
 
5
181
00420-02182 Lesiukova Veronika 30
17:23,22
17:36,00
34:59,22
03:03,13
 
6
180
00420-01069 Klikarová Soňa 30
17:59,70
18:20,09
36:19,79
04:23,69
 
7
184
00420-02690 Ulčová Karolína 66
18:39,12
18:37,38
37:16,50
05:20,41
 
8
183
00420-02692 Beňasová Veronika 64
18:17,71
19:09,18
37:26,90
05:30,80
 
9
188
00420-02796 Šafránková Klára 64
18:48,61
18:50,44
37:39,05
05:42,96
 
10
182
00420-02159 Marešovská Jaroslava 58
18:47,60
18:55,08
37:42,68
05:46,59
 
11
200
 
Schumet Nuša
 
19:43,42
19:44,42
39:27,84
07:31,75
 
12
192
00420-02373 Cabajová Markéta 64
19:44,74
19:47,72
39:32,46
07:36,37
 
13
185
00420-01606 Kuříková Václava 58
19:47,91
19:57,41
39:45,31
07:49,22
 
14
195
00420-02212 Myslivcová Markéta 40
20:25,67
20:16,31
40:41,98
08:45,88
 
15
199
00420-01854 Fryzová Kristina 63
19:51,91
21:00,79
40:52,70
08:56,61
 
16
197
00420-02142 Tušerová Jindra 64
20:51,60
20:51,64
41:43,24
09:47,15
 
17
198
00420-02031 Fikejzová Kristýna 20
21:41,54
20:44,85
42:26,38
10:30,29
 
18
190
00420-02594 Žohová Hana 58
21:49,57
22:07,93
43:57,50
12:01,41
 
19
201
00420-01842 Šrolerová Kamila 58
22:25,99
22:10,35
44:36,34
12:40,25
 
20
204
00420-00502 Dušková Zdeňka RNB 35
23:54,33
23:33,69
47:28,02
00:00,00
 
21
205
00420-02879 Blahoutová Libuše RNB 56
24:18,91
23:55,82
48:14,73
00:46,71
 
22
202
00420-02663 Pechová Vendula 40
24:46,27
24:19,64
49:05,91
17:09,82
 
23
187
00420-02922 Brodská Kateřina 40
24:47,73
24:25,14
49:12,87
17:16,78
 
24
206
00420-02711 Slatinská Veronika RNB 30
26:54,37
25:44,93
52:39,30
05:11,28
 
25
208
00420-02751 Kovačíková Hana RNB 56
27:22,08
27:09,16
54:31,24
07:03,22
 
26
210
00420-02826 Zabloudilová Tereza RNB 65
28:51,43
26:20,82
55:12,25
07:44,23
 
27
203
00420-00310 Koubová Eva 58
29:41,65
31:00,36
01:00:42,01
28:45,92
 
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 2.6 km
 2. kolo
 2.6 km
 Celkem
 5.2 km
OdstupRychlost
1
211
00420-02239 Bohun Sebastian 58
07:52,78
07:56,36
15:49,14
00:00,00
 
2
212
 
Bielíková Andrea
 
09:08,85
09:14,94
18:23,78
02:34,64
 
3
214
00420-02255 Erlebachová Aneta 30
09:15,31
09:28,45
18:43,76
02:54,62
 
4
213
00420-02006 Lehká Zora 30
09:44,58
09:39,36
19:23,94
03:34,80
 
5
215
00420-02229 Toldy Matyáš 30
10:13,69
09:35,96
19:49,65
04:00,51
 
6
216
00420-02769 Brynychová Barbora 58
13:18,21
12:03,65
25:21,86
09:32,72
 
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.6 km
 2. kolo
 1.6 km
 Celkem
 3.2 km
OdstupRychlost
1
218
00420-02047 Kdýrová Sára 17
05:06,39
05:00,50
10:06,90
00:00,00
 
2
228
 
Lininš Arvis
 
05:07,78
05:02,75
10:10,54
00:03,64
 
3
219
00420-02312 Kučírková Anna 20
05:01,73
05:09,57
10:11,30
00:04,40
 
4
220
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
05:18,06
05:19,62
10:37,68
00:30,78
 
5
224
00420-02592 Andrlová Markéta 40
06:11,11
05:46,39
11:57,50
01:50,61
 
6
227
 
Brandýský Martin
 
05:53,96
06:14,37
12:08,33
02:01,43
 
7
221
00420-02311 Šturzová Karolína 20
06:43,43
06:32,82
13:16,25
03:09,36
 
8
226
00420-02937 Blahoutová Tereza 56
06:45,71
06:55,30
13:41,01
03:34,11
 
9
222
00420-00291 Skoda Antonin 40
08:00,95
06:24,72
14:25,67
04:18,78
 
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.6 km
 2. kolo
 1.6 km
 Celkem
 3.2 km
OdstupRychlost
1
231
 
Suchá Anežka
 
06:06,93
05:34,84
11:41,77
00:00,00
 
2
236
00420-02871 Rebmann Cornelia 49
05:55,69
05:58,87
11:54,56
00:12,79
 
3
232
00420-02486 Kučerová Nicole 30
06:03,01
05:52,00
11:55,01
00:13,25
 
4
233
00420-02480 Matoušková Ela 58
06:12,79
05:54,90
12:07,68
00:25,92
 
5
234
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
05:58,32
06:11,81
12:10,13
00:28,36
 
6
239
 
Lininš Migelis
 
07:04,52
06:45,61
13:50,13
02:08,36
 
7
237
00420-02909 Netri Nikolas 63
08:05,09
08:21,24
16:26,33
04:44,57
 
8
235
00420-02477 Svobodvoá Kristýna 30
09:38,22
08:44,57
18:22,79
06:41,02
 
9
238
00420-02921 Vlček Viktor Filip 16
11:08,90
11:20,93
22:29,83
10:48,06