Napsat dotaz

Fitmin 2021

Výsledková listina - Kemp Brodský - Červený Kostelec (16.10.2021 - 17.10.2021)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
48
 
Job Rostislav
 
11:00,94
10:53,50
21:54,44
00:00,00
 
2
67
00420-01599 Kolátor Vít 25
11:45,38
11:03,38
22:48,76
00:54,00
 
3
65
00420-01599 Kolátor Vít 25
11:19,62
11:47,46
23:07,08
01:13,00
 
4
103
00420-02404 Schejbal Aleš 25
12:58,59
13:32,11
26:30,71
04:36,00
 
5
15
00420-01255 Pfeifer 1 Pavel 25
13:47,54
13:13,79
27:01,32
05:07,00
 
6
17
00420-02051 Pfeifer Erik 25
14:11,07
14:44,02
28:55,08
07:01,00
 
7
16
00420-01255 Pfeifer 2 Pavel 25
17:35,33
13:20,44
30:55,76
09:01,00
 
8
58
 
Hanuš Michal
 
17:57,20
19:08,45
37:05,65
15:11,00
 
9
60
 
Fendrych Jiří
 
21:36,35
22:30,22
44:06,57
22:12,00
 
10
56
 
Beran Ondřej
 
23:23,10
21:01,71
44:24,82
22:30,00
 
11
49
 
Kubíček Lubomír
 
25:16,36
33:12,54
58:28,90
36:34,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
37
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
12:38,44
12:54,21
25:32,64
00:00,00
 
2
73
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
13:29,79
12:53,87
26:23,66
00:51,00
 
3
13
00420-01007 Zetek Václav 35
13:27,59
13:13,65
26:41,24
01:09,00
 
4
22
00420-01896 Hrabal David 3
15:00,24
14:53,12
29:53,36
04:21,00
 
5
10
00420-00035 Stejskal Jiří 35
16:50,26
18:12,80
35:03,06
09:30,00
 
6
108
00420-02463 Střihavka Vladimír 20
18:16,60
17:32,67
35:49,27
10:17,00
 
7
82
00420-00406 Šplouchal pavel 20
38:40,22
14:28,63
53:08,85
27:36,00
 
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
97
 
Vraštil Vladimír
 
29:29,64
27:06,43
56:36,07
00:00,00
 
2
107
 
Bachratá Zuzana
 
29:56,30
27:48,13
57:44,43
01:08,00
 
3
74
00420-01625 Vondráček David 59
29:35,77
29:53,76
59:29,53
02:53,00
 
4
21
00420-00423 Hurych Jaromír 20
30:03,37
31:43,31
01:01:46,67
05:11,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
62
00420-01428 Králová Jana 40
13:34,51
13:55,05
27:29,56
00:00,00
 
2
19
 
Krizek Jiri
 
24:29,76
25:49,66
50:19,42
22:50,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
2
00420-01534 Zasadil Roman 20
13:03,96
12:25,59
25:29,55
00:00,00
 
2
34
00420-01935 Dvořák Jiří 35
13:26,64
13:36,72
27:03,36
01:34,00
 
3
89
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
15:14,84
15:17,58
30:32,42
05:03,00
 
4
11
 
Veveričíková Monika SVK
 
16:07,64
18:10,90
34:18,54
08:49,00
 
5
87
00420-00486 Kotiš Martin 40
19:12,42
15:58,76
35:11,18
09:42,00
 
6
53
00420-00321 Brzek Martin 35
19:00,92
22:08,78
41:09,71
15:40,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
31
 
Urbánek Jiří
 
23:01,80
23:43,35
46:45,15
00:00,00
 
2
106
00420-01944 Svoboda Petr 35
24:35,08
22:27,53
47:02,60
00:17,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
84
00420-02181 Rinn Jakub 30
09:28,65
09:18,19
18:46,84
00:00,00
 
2
77
00420-02443 Sršeň Jan 20
10:48,06
10:50,88
21:38,94
02:52,00
 
3
52
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
13:28,63
13:10,88
26:39,52
07:53,00
 
4
72
00420-02907 Nezbeda Vlastimil 35
13:20,84
13:54,34
27:15,18
08:28,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
40
00420-02378 Šimáňová Lucie 64
09:49,50
09:50,34
19:39,83
00:00,00
 
2
98
00420-02378 Šimáňová Lucie 64
10:26,26
10:53,13
21:19,38
01:40,00
 
3
117
 
Kaněrová Michaela
 
10:29,15
11:12,46
21:41,61
02:02,00
 
4
46
00420-02489 Škvrnová Adéla 30
12:23,52
11:50,29
24:13,81
04:34,00
 
5
102
 
Páslerová Jana
 
12:00,60
12:25,11
24:25,70
04:46,00
 
6
94
00420-01514 Smolíková Alena 20
17:36,06
12:54,55
30:30,60
10:51,00
 
7
115
00420-02009 Adámková Bára 66
24:34,73
27:16,68
51:51,40
32:12,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
27
00420-01840 Staňková Eva 16
10:17,93
09:55,47
20:13,40
00:00,00
 
2
93
00420-00149 Růžička Petr
 
11:28,74
11:10,92
22:39,66
02:26,00
 
3
64
00420-02029 Kolátorová Anna 40
12:50,49
12:21,55
25:12,04
04:59,00
 
4
23
00420-01940 Lamačová Veronika 30
12:57,94
12:52,47
25:50,41
05:37,00
 
5
44
 
Ducháč Martin
 
12:50,21
13:12,80
26:03,00
05:50,00
 
6
20
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
13:10,37
13:00,12
26:10,49
05:57,00
 
7
71
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
13:50,40
13:09,53
26:59,93
06:47,00
 
8
66
00420-02029 Kolátorová Anna 40
14:26,15
14:18,09
28:44,23
08:31,00
 
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
86
00420-01832 Kotiš Jan 40
13:01,13
13:00,71
26:01,84
00:00,00
 
2
29
00420-02837 Lovasová Petra 30
13:42,45
13:43,83
27:26,29
01:24,00
 
3
88
00420-02034 Polishchuk Oleksiy 20
14:18,40
13:36,02
27:54,43
01:53,00
 
4
79
 
Malý Šimon
 
14:13,46
14:35,48
28:48,94
02:47,00
 
5
68
00420-01584 Plšek Marek 20
14:21,15
14:44,99
29:06,14
03:04,00
 
6
104
 
Gráfová Věra
 
15:01,13
14:31,36
29:32,49
03:31,00
 
7
39
00420-01808 Klímová Veronika 35
14:26,04
15:30,13
29:56,16
03:54,00
 
8
42
00420-02678 Kozdera Jan 20
15:02,51
14:55,95
29:58,46
03:57,00
 
9
35
00420-01936 DvořákovÁ Karolína 35
15:02,02
15:57,27
30:59,30
04:57,00
 
10
41
00420-01887 Čurda Max 59
17:31,00
16:26,83
33:57,83
07:56,00
 
11
112
00420-01886 Čurdová Anna 59
18:20,77
16:08,86
34:29,63
08:28,00
 
12
119
00420-02737 Hanousková Nikola 30
17:30,25
18:14,73
35:44,98
09:43,00
 
13
95
00420-02428 Macounová Veronika 30
19:15,66
20:03,81
39:19,46
13:18,00
 
14
110
00420-02525 Krček Alfréd 49
19:12,53
20:20,72
39:33,24
13:31,00
 
15
63
 
Bambas Jakub
 
19:03,99
20:38,17
39:42,17
13:40,00
 
16
55
00420-02700 Schmidtová Sára 40
20:00,01
20:06,56
40:06,57
14:05,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
54
00420-01038 Merta Tomáš 58
11:34,86
11:25,63
23:00,49
00:00,00
 
2
91
 
Ságnerová Lucie
 
11:34,34
11:26,24
23:00,58
00:00,00
 
3
105
00420-02852 Šarochová Simona 20
13:10,74
12:26,46
25:37,20
02:37,00
 
4
7
00420-02409 Šplíchalová Karolína 66
13:14,60
13:16,78
26:31,38
03:31,00
 
5
76
00420-02853 Hozáková Martina 20
13:59,55
13:13,08
27:12,63
04:12,00
 
6
69
00420-01907 Zelenková Pavlína 20
14:31,53
14:23,58
28:55,10
05:55,00
 
7
57
 
Hanuš Lukáš
 
14:55,42
15:50,55
30:45,97
07:45,00
 
8
113
00420-01752 Bartošová Marie 20
15:14,10
16:29,34
31:43,44
08:43,00
 
9
14
00420-02719 Tůmová Kateřina 20
15:46,39
16:32,15
32:18,54
09:18,00
 
10
50
 
Hačevský Andrej
 
15:44,11
18:43,90
34:28,01
11:28,00
 
11
92
00420-01600 Pospíšilová Marketá 17
18:48,49
16:44,64
35:33,13
12:33,00
 
12
59
 
Fendrych Matěj
 
21:08,36
19:47,33
40:55,69
17:55,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
118
00420-02182 Lesiuková Veronika 30
16:17,24
16:29,50
32:46,74
00:00,00
 
2
33
 
Švecová Adriana
 
20:49,45
20:29,90
41:19,35
08:33,00
 
3
47
 
Hanušová Tereza
 
20:58,31
21:02,64
42:00,94
09:14,00
 
4
12
00420-00502 Dušková (RNB) Zdeňka 35
21:08,50
21:48,80
42:57,29
10:11,00
 
5
43
00420-02896 Dvorská Jitka 17
24:59,72
27:56,11
52:55,83
20:09,00
 
6
26
 
Páslerová Jana
 
25:51,43
28:06,98
53:58,41
21:12,00
 
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
OdstupRychlost
1
51
 
Erlebachova Aneta
 
11:08,67
11:16,73
22:25,40
00:00,00
 
2
81
00420-02009 Adámková Bára 66
14:48,73
16:39,15
31:27,88
09:02,00
 
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
OdstupRychlost
1
6
00420-02312 Kučírková Anna 20
11:19,15
11:24,02
22:43,16
00:00,00
 
2
4
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
11:46,00
11:30,58
23:16,58
00:33,00
 
3
3
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
13:30,27
12:56,89
26:27,16
03:44,00
 
4
61
00420-02908 Šujanová Ester 20
13:39,25
13:18,23
26:57,49
04:14,00
 
5
38
00420-02288 Brůnová Veronika 16
13:38,83
14:14,75
27:53,58
05:10,00
 
6
5
00420-02311 Šturzová karolína 20
13:46,18
15:21,81
29:07,99
06:25,00
 
7
90
 
Škoda Antonin
 
16:09,26
18:25,93
34:35,19
11:52,00
 
8
75
00420-02424 Vondráčková Vanesa 59
18:31,95
18:26,88
36:58,84
14:16,00