Napsat dotaz

JEŽDĚNÍ NA VALŠE 2021

Výsledková listina - Louka u Olešnice (18.09.2021 - 19.09.2021)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
35
00420-01523 Vrtěl Martin 58
10:16,22
10:19,82
20:36,04
00:00,00
 
2
36
00420-00207 Tobiášek Michal 30
10:17,62
10:30,12
20:47,74
00:11,70
 
3
37
00420-01793 Kubín Tomáš 16
21:07,18
19:43,34
40:50,52
20:14,48
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
38
00420-01033 Šoupal Pavel 35
17:49,56
17:35,85
35:25,41
00:00,00
 
2
40
00420-01703 Netri Tomáš 63
24:16,18
22:10,45
46:26,63
11:01,22
 
3
42
00420-01695 Twardek Tomáš 63
31:53,60
28:24,15
01:00:17,75
24:52,34
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
41
00420-01343 Zetek Zdeněk 16
19:14,22
20:29,56
39:43,78
00:00,00
 
2
39
00420-01876 Mundilová Monika 30
21:59,69
20:03,45
42:03,14
02:19,36
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
1
00420-01939 Klár Martin 30
09:04,74
08:35,87
17:40,61
00:00,00
 
2
5
00420-01733 Spilka Kryštof 58
09:01,00
08:49,45
17:50,45
00:09,84
 
3
2
 
Zupanič Patrik SLO
 
09:15,05
09:06,34
18:21,39
00:40,78
 
4
7
00420-01939 Klár Martin 30
09:26,79
08:58,74
18:25,53
00:44,92
 
5
8
 
Zupanič Patrik SLO
 
09:29,82
09:05,73
18:35,55
00:54,94
 
6
3
00420-01779 Kdýr Marian 58
10:42,01
10:30,02
21:12,03
03:31,42
 
7
6
00420-02829 Jelínek Martin 42
13:43,10
14:26,99
28:10,09
10:29,48
 
8
61
00420-01742 Frydrych Bronislav 20
15:10,32
13:29,85
28:40,17
10:59,56
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
11
00420-02018 Kučerová Hana 58
09:21,28
08:40,20
18:01,48
00:00,00
 
2
12
00420-01943 Klárová Lenka 30
09:23,34
08:54,77
18:18,11
00:16,63
 
3
10
 
Orság Zuzana SVK
 
10:47,62
10:18,13
21:05,75
03:04,27
 
4
13
00420-01854 Fryzová Kristina 63
11:05,18
10:22,40
21:27,58
03:26,10
 
5
9
00420-02514 Rašková Taťána 30
15:13,69
14:28,07
29:41,76
11:40,28
 
6
63
00420-02559 Chmelíková Linda 20
16:31,84
15:44,11
32:15,95
14:14,47
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
14
00420-01382 Tomášková Jana 62
08:51,15
08:16,63
17:07,78
00:00,00
 
2
22
00420-01840 Staňková Eva 16
08:49,88
08:23,94
17:13,82
00:06,04
 
3
17
00420-02092 Schönová Lucie 16
09:04,00
08:39,41
17:43,41
00:35,63
 
4
16
00420-02502 Vopat Ladislav 64
09:40,47
09:23,47
19:03,94
01:56,16
 
5
25
00420-02092 Schönová Lucie 16
09:53,44
09:15,18
19:08,62
02:00,84
 
6
68
00420-02502 Vopat Ladislav 64
09:44,24
09:35,05
19:19,29
02:11,51
 
7
24
00420-01779 Kdýr Marian 58
10:05,22
09:56,11
20:01,33
02:53,55
 
8
18
00420-02261 Sedlák Radek 58
10:04,94
10:11,45
20:16,39
03:08,61
 
9
19
00420-01726 Kolář Petr 3
10:28,94
10:07,71
20:36,65
03:28,87
 
10
23
00420-00423 Hurych Jaromír 20
19:10,06
19:32,05
38:42,11
21:34,33
 
11
20
00420-02279 Bílek Dušan 64
22:08,00
21:54,48
44:02,48
26:54,70
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
29
 
Adamko Mário SVK
 
11:30,38
10:39,49
22:09,87
00:00,00
 
2
31
00420-02040 Mánková Lea 30
11:48,18
10:56,48
22:44,66
00:34,79
 
3
32
00420-02727 Seifertová Pavlína 35
18:25,69
17:09,32
35:35,01
13:25,14
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
47
00420-01960 Poledník Michal 63
12:04,18
12:05,60
24:09,78
00:00,00
 
2
49
 
Strmšek Tilen SLO
 
12:38,09
12:18,30
24:56,39
00:46,61
 
3
43
00420-01480 Fochler Petr 62
13:15,60
12:55,24
26:10,84
02:01,06
 
4
48
00420-02100 Beran Ladislav 30
14:53,10
15:30,94
30:24,04
06:14,26
 
5
45
 
Perko Mirko SLO
 
17:38,34
17:41,60
35:19,94
11:10,16
 
7
62
00420-01742 Frydrych Bronislav 20
18:59,06
18:50,48
37:49,54
13:39,76
 
8
69
00420-01649 Fučík David 16
22:54,88
23:08,22
46:03,10
21:53,32
 
9
44
00420-02829 Jelínek Martin 42
28:33,91
30:48,52
59:22,43
35:12,65
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
30
00420-01854 Fryzová Kristina 63
16:47,82
16:09,55
32:57,37
00:00,00
 
2
59
00420-02655 Hradecká Hana 68
17:14,10
17:08,13
34:22,23
01:24,86
 
3
53
00420-02222 Štelclová Lenka 68
19:10,00
18:46,55
37:56,55
04:59,18
 
4
51
00420-02500 Volfová Klára 64
27:13,32
21:44,37
48:57,69
16:00,32
 
5
54
00420-01749 Páslerová Jana 20
26:09,53
27:10,76
53:20,29
20:22,92
 
6
55
 
Gluvić Anja SLO
 
26:49,26
26:56,37
53:45,63
20:48,26
 
                   
Třída: CCJ - Canicross s jedním psem - junioři
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.1 km
 2. kolo
 4.1 km
 Celkem
 8.2 km
OdstupRychlost
1
60
00420-02479 Kdýrová Sára 58
17:06,10
16:13,70
33:19,80
00:00,00