Napsat dotaz

Břežanská stopa

Výsledková listina - Břežany u Horažďovic (06.11.2021 - 07.11.2021)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
85
00420-00207 Tobiášek Michal 30
14:05,29
14:13,12
28:18,41
00:00,00
 
2
61
00420-01599 Kolátor Vít 25
14:49,91
14:29,63
29:19,54
01:01,13
 
3
46
00420-01459 Alscher Ivan 35
23:49,60
23:45,05
47:34,65
19:16,24
 
4
74
00420-00575 Hellerová Jana 9
23:24,11
24:30,98
47:55,09
19:36,68
 
5
93
00420-02293 Břínek Michal 57
23:41,25
24:41,47
48:22,72
20:04,31
 
6
94
00420-00276 Kučera Stanislav 57
22:35,51
26:42,45
49:17,96
20:59,55
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
27
00420-00616 Bebr Anita 35
18:55,19
19:01,88
37:57,07
00:00,00
 
2
86
00420-01103 Svačinová Radka 57
21:18,81
20:36,10
41:54,91
03:57,84
 
3
28
00420-00767 Hladovcová Klára 35
23:45,30
25:12,77
48:58,07
11:01,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
69
00420-02502 Vopat Ladislav 64
12:51,39
12:37,61
25:29,00
00:00,00
 
2
123
00420-00707 Bieliková Romana 40
17:16,77
17:26,84
34:43,61
09:14,61
 
3
3
00420-01428 Králová Jana 40
18:26,99
17:16,79
35:43,78
10:14,78
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
13
00420-01534 Zasadil Roman 20
17:20,52
16:05,08
33:25,60
00:00,00
 
2
17
00420-01164 Mullerová Lucie 35
19:38,06
20:32,47
40:10,53
06:44,93
 
3
62
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
21:46,74
21:00,36
42:47,10
09:21,50
 
4
30
00420-00835 Houdek Jiří 55
23:32,72
23:43,81
47:16,53
13:50,93
 
5
34
00420-00321 Brzek Martin 35
27:19,79
29:23,53
56:43,32
23:17,72
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
117
00420-02149 Viktora Václav 30
11:53,10
11:34,67
23:27,77
00:00,00
 
2
136
00420-01659 Dostál Martin 58
12:33,44
12:45,61
25:19,05
01:51,28
 
3
119
00420-01779 Kdýr Marián 58
13:16,58
13:01,48
26:18,06
02:50,29
 
4
120
00420-01779 Kdýr Marián 58
13:45,02
13:03,91
26:48,93
03:21,16
 
5
1
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
13:34,59
13:29,93
27:04,52
03:36,75
 
6
77
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
13:32,74
13:32,96
27:05,70
03:37,93
 
7
137
00420-01659 Dostál Martin 58
13:26,47
14:03,58
27:30,05
04:02,28
 
8
133
00420-02907 Nezbeda Vlastimil 35
18:19,38
19:22,43
37:41,81
14:14,04
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
80
00420-00674 Suchá Linda 58
11:52,55
12:28,05
24:20,60
00:00,00
 
2
78
00420-01720 Jílková Zuzana 49
12:42,53
12:25,79
25:08,32
00:47,72
 
3
121
00420-02018 Kučerová Hana 58
13:07,73
12:59,92
26:07,65
01:47,05
 
4
118
00420-02677 Hálová Veronika 58
13:30,75
13:06,10
26:36,85
02:16,25
 
5
107
00420-02043 Štípalová Hana 58
14:31,75
14:20,64
28:52,39
04:31,79
 
6
115
00420-02413 Janovská Markéta 35
17:54,21
16:38,25
34:32,46
10:11,86
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
81
00420-00215 Suchý Jiří 58
11:32,50
11:43,60
23:16,10
00:00,00
 
2
109
00420-01151 Ženíšek Michal 58
11:37,38
12:05,20
23:42,58
00:26,48
 
3
19
00420-01382 Tomášková Jana 62
12:18,92
11:53,69
24:12,61
00:56,51
 
4
92
00420-01606 Kuříková Václava 58
12:38,37
12:39,59
25:17,96
02:01,86
 
5
48
00420-02092 Schonová Lucie 16
12:34,10
12:51,10
25:25,20
02:09,10
 
6
2
00420-00264 Ženíšek Pavel
 
13:33,90
14:16,23
27:50,13
04:34,03
 
7
76
00420-01185 Burian Jan st. 58
14:56,25
14:50,41
29:46,66
06:30,56
 
8
59
00420-02029 Kolátorová Anna 40
14:53,32
15:22,19
30:15,51
06:59,41
 
9
125
00420-02717 Hes Petr 58
16:04,53
16:35,99
32:40,52
09:24,42
 
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
45
00420-02343 Wimmer Jan 16
14:47,49
15:32,91
30:20,40
00:00,00
 
2
100
00420-01267 Dočekal Milan 56
16:36,79
15:54,43
32:31,22
02:10,82
 
3
44
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
15:24,06
17:25,03
32:49,09
02:28,69
 
4
50
00420-02837 Lovasová Petra 30
17:21,38
17:35,41
34:56,79
04:36,39
 
5
55
00420-02542 Fleming Zdeněk 65
23:21,64
24:08,58
47:30,22
17:09,82
 
6
51
00420-02784 Ďásek Jan 20
24:53,28
24:31,90
49:25,18
19:04,78
 
7
52
00420-02521 Čabalová Leona 65
23:52,26
25:34,84
49:27,10
19:06,70
 
8
56
00420-02525 Krček Alfréd 49
27:16,19
26:35,23
53:51,42
23:31,02
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
108
00420-02043 Štípalová Hana 58
12:21,53
12:23,04
24:44,57
00:00,00
 
2
33
00420-02651 Svěchota Ondřej 30
12:49,45
12:52,18
25:41,63
00:57,06
 
3
20
00420-01382 Tomášková Jana 62
12:56,07
12:53,92
25:49,99
01:05,42
 
4
110
00420-01151 Ženíšek Michal 58
13:15,60
13:09,78
26:25,38
01:40,81
 
5
37
00420-02508 Dvořáková Lucie 58
13:29,36
13:16,93
26:46,29
02:01,72
 
6
82
00420-00215 Suchý Jiří 58
12:54,61
14:29,19
27:23,80
02:39,23
 
7
21
00420-02040 Mánková Lea 30
14:04,10
13:59,31
28:03,41
03:18,84
 
8
47
00420-02092 Schonová Lucie 16
14:31,90
14:24,88
28:56,78
04:12,21
 
9
38
00420-01038 Merta Tomáš 58
15:01,34
14:25,78
29:27,12
04:42,55
 
10
90
00420-02218 Žižková Lenka 64
15:38,02
14:42,37
30:20,39
05:35,82
 
11
96
00420-00604 Šáfr Vladimír 58
15:00,23
15:25,98
30:26,21
05:41,64
 
12
127
00420-02511 Smrčková Eliška 58
14:59,17
15:45,68
30:44,85
06:00,28
 
13
79
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
15:41,80
15:13,53
30:55,33
06:10,76
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
101
00420-01267 Dočekal Milan 56
21:11,38
21:42,09
42:53,47
00:00,00
 
2
75
00420-00807 Burian Jan 58
21:48,81
22:00,30
43:49,11
00:55,64
 
3
128
00420-01150 Smrčka Petr 58
23:20,24
23:04,24
46:24,48
03:31,01
 
4
102
00420-02856 Morgenstein Jakub 40
25:55,22
25:39,75
51:34,97
08:41,50
 
5
31
00420-02723 Danko Jan RNB 65
25:56,71
26:59,64
52:56,35
10:02,88
 
6
5
00420-02606 Andrle Radek 40
27:17,37
27:03,86
54:21,23
11:27,76
 
7
32
00420-02884 Kňourek Vít RNB 40
29:50,24
35:19,07
01:05:09,31
22:15,84
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 6.2 km
 2. kolo
 6.2 km
 Celkem
 12.4 km
OdstupRychlost
1
104
00420-02690 Ulčová Karolína 66
23:34,91
22:42,68
46:17,59
00:00,00
 
2
40
00420-02159 Marešovská Jaroslava 58
23:41,99
23:40,21
47:22,20
01:04,61
 
3
91
00420-01606 Kuříková Václava 58
24:20,52
24:53,35
49:13,87
02:56,28
 
4
95
00420-01842 Šrolerová Kamila 58
24:28,65
27:16,15
51:44,80
05:27,21
 
5
132
00420-01808 Klímová Veronika 35
33:32,51
32:58,60
01:06:31,11
20:13,52
 
6
67
00420-01837 Ledvinková Jůlie 49
37:24,35
36:36,31
01:14:00,66
27:43,07
 
7
6
00420-02886 Andrlová Markéta 40
38:42,04
38:53,54
01:17:35,58
31:17,99
 
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 2.5 km
 2. kolo
 2.5 km
 Celkem
 5 km
OdstupRychlost
1
122
00420-02479 Kdýrová Sára 58
08:11,59
08:11,94
16:23,53
00:00,00
 
2
14
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
08:56,11
09:03,60
17:59,71
01:36,18
 
3
4
00420-02592 Andrlová Markéta ml. 40
09:08,46
09:42,89
18:51,35
02:27,82
 
4
129
00420-02511 Smrčková Eliška 58
17:03,81
17:01,62
34:05,43
17:41,90
 
5
87
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
16:56,47
17:30,58
34:27,05
18:03,52
 
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 1 km
 2. kolo
 1 km
 Celkem
 2 km
OdstupRychlost
1
15
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
04:01,34
03:57,87
07:59,21
00:00,00
 
2
72
00420-02567 Heller Matěj 40
04:13,60
04:13,50
08:27,10
00:27,89
 
3
71
00420-02380 Heller Ladislav 9
04:33,81
04:14,83
08:48,64
00:49,43
 
4
88
00420-02743 Pospíšilová Ema 58
05:12,78
05:04,50
10:17,28
02:18,07
 
5
66
00420-02902 Ledvinková Antonie 40
05:12,34
05:05,10
10:17,44
02:18,23