Napsat dotaz

STOCHOV 2021 - mid

Výsledková listina - Stochov U Vodojemu (13.11.2021 - 14.11.2021)
Třída: MU1 - Spřežení 7-12 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
106
00420-01014 Habásko Roman 9
35:29,38
35:19,55
01:10:48,93
00:00,00
 
2
140
00420-00236 Šindelář Milan 9
53:08,43
56:00,18
01:49:08,61
38:19,68
 
3
166
00420-01873 Šoltys Martin 30
01:17:55,60
01:13:16,85
02:31:12,45
01:20:23,52
 
                   
Třída: MB1 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
104
00420-01164 Mullerová Lucie 35
40:02,48
41:22,35
01:21:24,83
00:00,00
 
2
119
00420-02079 Tomášková Markéta 40
43:01,85
41:22,06
01:24:23,91
02:59,08
 
3
151
00420-01775 Koňáková Dana 40
45:25,71
49:41,30
01:35:07,01
13:42,18
 
                   
Třída: MB2 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
155
00420-02525 Krček Alfréd 49
01:10:02,16
01:11:19,98
02:21:22,14
00:00,00
 
2
156
00420-01109 Pešková Alena 20
01:16:24,33
01:16:26,53
02:32:50,86
11:28,72
 
3
127
00420-01625 Vondráček David 59
01:27:01,22
01:25:14,55
02:52:15,77
30:53,63
 
                   
Třída: MBKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
164
00420-02428 Macounová Veronika 30
47:18,71
51:35,03
01:38:53,74
00:00,00
 
2
137
00420-02557 Mikulecká Irena 30
48:55,68
53:26,75
01:42:22,43
03:28,69
 
                   
Třída: MSC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
168
00420-02301 Kozel Michal 63
27:55,80
28:47,63
56:43,43
00:00,00
 
2
141
00420-01144 Janovský Pavel 35
32:28,56
33:35,14
01:06:03,70
09:20,27
 
3
169
00420-02345 Ficíková Lucie 30
33:04,48
35:12,19
01:08:16,67
11:33,24
 
4
111
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
36:45,57
39:43,25
01:16:28,82
19:45,39
 
5
162
00420-01907 Zelenková Pavlína 20
40:20,62
42:04,89
01:22:25,51
25:42,08
 
6
147
00420-02554 Gráfová Věra 65
44:05,43
44:39,62
01:28:45,05
32:01,62
 
7
153
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
52:27,12
56:53,43
01:49:20,55
52:37,12
 
8
109
00420-02279 Bílek Dušan 64
54:36,27
56:07,63
01:50:43,90
54:00,47
 
9
177
00420-02822 Bambas Jakub 20
59:10,28
01:00:07,81
01:59:18,09
01:02:34,66
 
10
138
00420-01458 Koudelka Oto 35
01:20:32,67
01:18:03,11
02:38:35,78
01:41:52,35
 
                   
Třída: MCC - Canicross s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 13.5 km
 2. kolo
 13.5 km
 Celkem
 27 km
OdstupRychlost
1
4
00420-02459 Soukup Petr 9
55:30,46
57:07,36
01:52:37,82
00:00,00
 
2
3
00420-02629 Macháčková Kateřina 66
01:00:47,29
01:03:35,74
02:04:23,03
11:45,21
 
3
25
00420-02457 Soukup Alena 9
01:02:38,18
01:01:55,37
02:04:33,55
11:55,73
 
4
10
00420-02618 Šindelářová Jiřina 9
01:13:32,24
01:16:02,35
02:29:34,59
36:56,77