Napsat dotaz

Mushing pod věží-Radíkovský cross

Výsledková listina - Chata pod Věží Radíkov u Olomouce (22.10.2021 - 24.10.2021)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
112
 
Copko Erik SVK
 
14:27,70
15:39,40
30:07,00
00:00,00
 
2
108
00420-00011 Levíčková Helena 49
18:50,60
16:49,40
35:39,90
00:00,00
 
3
113
00420-01323 Vlčková Bára 16
20:28,80
22:32,00
43:00,80
00:00,00
 
4
111
 
Bachratá Zuzana SVK
 
27:07,30
25:24,80
52:32,00
00:00,00
 
5
110
00420-00423 Hurych Jaromír 20
26:33,60
27:19,00
53:52,60
00:00,00
 
6
109
00420-02227 Kubíček Lubomír 20
27:04,80
27:57,30
55:02,20
00:00,00
 
7
107
00420-00010 Levíček Martin 49
19:28,10
00:0D,NF
00:0D,NF
00:00,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
118
00420-01935 Dvořák Jiří 35
14:08,10
13:38,40
27:46,50
00:00,00
 
2
116
00420-02107 Mach Ondřej 30
15:16,30
13:44,70
29:00,90
00:00,00
 
3
119
 
Veveričíková Monika SVK
 
16:38,10
16:44,20
33:22,30
00:00,00
 
4
117
00420-01343 Zetek Zdeněk 16
17:28,30
17:23,50
34:51,70
00:00,00
 
5
115
00420-01703 Netri Tomáš 63
19:14,00
18:22,00
37:36,00
00:00,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
143
00420-02294 Rec Vlastimil 64
09:52,00
09:49,60
19:41,60
00:00,00
 
2
142
00420-02294 Rec Vlastimil 64
09:59,20
09:56,80
19:56,00
00:00,00
 
3
140
 
Reištetter Roman SVK
 
10:53,80
10:28,80
21:22,70
00:00,00
 
4
139
00420-01903 Pavlovec Michal 63
11:36,60
11:15,80
22:52,50
00:00,00
 
5
138
00420-01903 Pavlovec Michal 63
11:46,80
11:41,60
23:28,40
00:00,00
 
6
141
00420-02880 Cudrák Jan 42
18:54,20
20:34,10
39:28,30
00:00,00
 
7
144
00420-02299 Bradáč Jan 42
21:48,80
00:0D,NF
00:0D,NF
00:00,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
134
00420-01720 Jílková Zuzana 49
10:00,70
10:54,70
20:55,50
00:00,00
 
2
135
00420-01854 Fryzová Kristina 63
10:30,50
10:36,40
21:06,90
00:00,00
 
3
137
00420-01993 Ulmanová Adéla 63
13:50,40
12:57,80
26:48,20
00:00,00
 
4
136
00420-02092 Schönová Lucie 16
16:12,80
00:0D,NF
00:0D,NF
00:00,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
13
00420-01382 Tomášková Jana 62
10:07,80
09:34,10
19:41,90
00:00,00
 
2
12
00420-01840 Staňková Eva 16
10:18,90
09:30,40
19:49,30
00:00,00
 
3
20
00420-02092 Schönová Lucie 16
10:12,40
09:47,90
20:00,30
00:00,00
 
4
18
00420-02261 Sedlák Radek 58
10:47,70
10:14,30
21:02,10
00:00,00
 
5
19
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
12:38,10
11:58,80
24:36,90
00:00,00
 
6
15
00420-01596 Blachová Lenka 16
21:11,20
13:44,60
34:55,80
00:00,00
 
7
17
 
Copko Erik SVK
 
21:55,30
22:42,60
44:37,90
00:00,00
 
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
28
00420-02589 Kurka Daniel 16
12:47,50
12:33,60
25:21,20
00:00,00
 
2
31
00420-01882 Pechánková Dita 30
15:35,90
13:48,00
29:23,90
00:00,00
 
3
27
00420-02001 Kubeš Radek 16
15:25,30
15:02,30
30:27,60
00:00,00
 
4
30
00420-01936 Dvořáková Karolína 35
16:36,10
16:13,60
32:49,70
00:00,00
 
5
24
00420-02791 Strakošová Eliška 16
16:35,40
16:38,50
33:13,90
00:00,00
 
6
22
00420-02628 Valihrach Zdeněk 30
16:41,10
17:49,60
34:30,70
00:00,00
 
7
23
00420-02862 Zimková Barbora 42
19:05,50
17:15,20
36:20,80
00:00,00
 
8
26
00420-02603 Zálešák Martin 56
19:40,30
18:37,20
38:17,50
00:00,00
 
9
130
00420-02525 Krček Alfréd 49
19:43,30
21:04,30
40:47,60
00:00,00
 
10
21
00420-02460 Schejbal Jakub 35
21:17,10
20:01,70
41:18,70
00:00,00
 
11
29
00420-02821 Skoblová Karolína 20
20:46,90
21:43,00
42:29,90
00:00,00
 
12
16
00420-02168 Janovský Lukáš 63
00:0D,NF
19:15,60
00:0D,NF
00:00,00
 
13
25
00420-02524 Dočekalová Radka 49
36:33,10
00:0D,NF
00:0D,NF
00:00,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
6
00420-01382 Tomášková Jana 62
10:43,90
10:08,10
20:52,00
00:00,00
 
2
11
00420-02092 Schönová Lucie 16
10:54,60
10:35,20
21:29,80
00:00,00
 
3
4
00420-02301 Kozel Michal 63
11:13,40
10:56,00
22:09,30
00:00,00
 
4
5
00420-02040 Mánková Lea 30
11:30,10
11:08,20
22:38,40
00:00,00
 
5
9
00420-01854 Fryzová Kristina 63
11:53,40
11:50,60
23:44,00
00:00,00
 
6
7
00420-02409 Šplíchalová Karolína 66
13:01,40
13:14,10
26:15,40
00:00,00
 
7
10
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
14:57,50
16:19,50
31:17,00
00:00,00
 
8
8
00420-02896 Dvorská Jitka 17
15:26,00
17:31,50
32:57,50
00:00,00
 
9
122
00420-02190 Koláček Patrik 16
15:58,30
00:0D,NF
00:0D,NF
00:00,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
39
00420-01960 Poledník Michal 63
14:03,70
13:17,80
27:21,50
00:00,00
 
2
38
00420-01480 Fochler Petr 62
14:01,70
13:46,50
27:48,20
00:00,00
 
3
37
 
Lacuška Tomáš SVK
 
19:35,80
19:17,30
38:53,10
00:00,00
 
4
45
00420-01964 Řezáč Martin 63
19:32,00
20:39,90
40:11,90
00:00,00
 
5
44
 
Reištetter Roman SVK
 
21:07,00
21:06,30
42:13,30
00:00,00
 
6
48
00420-00340 Macek Petr 16
26:39,00
27:43,10
54:22,10
00:00,00
 
7
47
00420-02603 Zálešák Martin 56
29:15,80
26:30,40
55:46,20
00:00,00
 
8
46
00420-01964 Řezáč Martin 63
30:21,70
33:03,10
03:24,80
00:00,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
OdstupRychlost
1
32
00420-02655 Hradecká Hana 68
17:54,40
17:16,80
35:11,20
00:00,00
 
2
35
00420-01956 Kabátová Barbora 63
17:57,40
17:29,70
35:27,10
00:00,00
 
3
36
00420-02855 Kolodějová Anet 63
18:45,30
19:26,90
38:12,30
00:00,00
 
4
34
00420-01854 Fryzová Kristina 63
19:32,70
20:55,90
40:28,60
00:00,00
 
5
41
 
Reištetterová Carla SVK
 
20:13,30
20:58,00
41:11,30
00:00,00
 
6
42
00420-02751 Kovačíková Hana 56
23:33,80
23:20,40
46:54,30
00:00,00
 
7
33
00420-02289 Bilíkova Lenka 16
25:09,70
24:13,20
49:22,90
00:00,00
 
8
43
00420-02009 Adámková Bára 66
29:47,70
27:48,30
57:36,00
00:00,00
 
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0.9 km
 2. kolo
 0.9 km
 Celkem
 1.8 km
OdstupRychlost
1
302
00420-02752 Kovaříková Barbora 56
03:56,40
02:16,10
06:12,50
00:00,00
 
2
304
00420-02288 Brůnová Veronika 16
03:23,10
03:18,80
06:41,90
00:00,00
 
3
300
00420-02871 Rebmann Cornelia 49
03:25,70
03:19,10
06:44,90
00:00,00
 
4
327
00420-02883 Adámek Vojtěch 16
04:36,80
03:45,30
08:22,00
00:00,00
 
5
306
00420-02910 Janovský Matyáš 63
03:48,10
04:52,80
08:40,90
00:00,00
 
6
303
00420-02893 Kahancová Kristýna 66
04:39,20
04:02,50
08:41,70
00:00,00
 
7
305
00420-02909 Netri Nikolas 63
04:07,40
05:23,40
09:30,80
00:00,00
 
8
307
00420-02921 Vlček ViktorFilip 16
05:18,80
05:08,20
10:27,00
00:00,00