Napsat dotaz

Hrobská jízda

Výsledková listina - Hrob u Teplic (02.10.2021 - 03.10.2021)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
93
00420-00999 Job Rostislav 40
11:32,11
11:27,75
22:59,86
00:00,00
 
2
105
00420-01599 Kolátor Vít 25
13:51,66
14:07,01
27:58,67
04:58,81
 
3
106
00420-01599 Kolátor Vít 25
14:29,02
15:12,19
29:41,21
06:41,35
 
4
4
00420-00575 Hellerová Jana 9
19:21,94
21:18,93
40:40,87
17:41,01
 
5
3
00420-00575 Hellerová Jana 9
23:45,88
25:20,73
49:06,61
26:06,75
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
5
00420-01014 Habásko Roman 9
13:15,71
12:38,53
25:54,24
00:00,00
 
2
88
00420-02042 Svoboda Jan 65
14:12,11
15:13,51
29:25,62
03:31,38
 
3
8
00420-01007 Zetek Václav 35
15:10,73
15:01,79
30:12,52
04:18,28
 
4
48
00420-01804 Hospr Lukáš 40
16:01,31
15:58,72
32:00,03
06:05,79
 
5
49
00420-01832 Kotiš Jan 40
15:04,00
17:12,71
32:16,71
06:22,47
 
6
61
00420-01763 Plšek Milan 16
17:20,88
16:06,67
33:27,55
07:33,31
 
7
70
00420-01033 Šoupal Pavel 35
16:16,62
18:10,14
34:26,76
08:32,52
 
8
7
00420-00035 Stejskal Jiří 35
17:44,82
18:20,94
36:05,76
10:11,52
 
9
16
 
Berchtold Corinna SUI
 
19:16,92
21:35,98
40:52,90
14:58,66
 
10
68
00420-00321 Brzek Martin 35
22:06,89
25:09,15
47:16,04
21:21,80
 
11
50
00420-01873 Šoltys Martin 30
29:41,92
30:07,55
59:49,47
33:55,23
 
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
114
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
31:21,35
32:32,94
01:03:54,29
00:00,00
 
2
82
00420-01109 Pešková Alena 20
30:36,86
33:52,28
01:04:29,14
00:34,85
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
66
00420-01428 Králová Jana 40
16:02,13
16:04,73
32:06,86
00:00,00
 
2
62
00420-01459 Alscher Ivan 35
22:05,03
22:51,17
44:56,20
12:49,34
 
3
107
00420-01833 Ledvinka Bořivoj 40
24:24,12
26:28,69
50:52,81
18:45,95
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
74
00420-01534 Zasadil Roman 20
13:52,73
13:37,25
27:29,98
00:00,00
 
2
6
00420-01798 Fialová Eva 17
15:10,46
14:01,35
29:11,81
01:41,83
 
3
72
00420-01935 Dvořák Jiří 35
15:59,38
14:46,21
30:45,59
03:15,61
 
4
58
00420-01164 Mullerová Lucie 35
15:28,16
15:45,71
31:13,87
03:43,89
 
5
69
00420-02107 Mach Ondřej 30
16:50,96
16:03,31
32:54,27
05:24,29
 
6
20
00420-02554 Gráfová Věra 65
17:32,74
17:42,00
35:14,74
07:44,76
 
7
64
00420-02534 Slavík Karel 66
17:51,65
20:01,13
37:52,78
10:22,80
 
8
63
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
18:55,25
19:14,02
38:09,27
10:39,29
 
9
29
00420-00378 Vodák Milan 56
19:50,21
19:00,55
38:50,76
11:20,78
 
10
73
00420-00767 Hladovcová Klára 35
19:18,31
19:49,70
39:08,01
11:38,03
 
11
102
00420-00162 Valtrová Iva 35
20:45,80
22:24,76
43:10,56
15:40,58
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
100
00420-01191 Němec Vojtěch 35
20:26,16
24:05,00
44:31,16
00:00,00
 
2
65
00420-01944 Svoboda Petr 35
27:10,48
27:11,51
54:21,99
09:50,83
 
3
83
00420-02525 Krček Alfréd 49
27:40,65
29:29,11
57:09,76
12:38,60
 
4
84
00420-01625 Vondráček David 59
32:58,69
33:21,84
01:06:20,53
21:49,37
 
5
86
00420-01625 Vondráček David 59
35:17,04
36:37,61
01:11:54,65
27:23,49
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
41
 
Adamko Mario SVK
 
11:04,62
10:58,39
22:03,01
00:00,00
 
2
95
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
11:07,97
11:28,36
22:36,33
00:33,32
 
3
101
00420-02218 Pubrdle Lukáš 64
11:29,83
11:21,77
22:51,60
00:48,59
 
4
47
00420-02503 Bredo Artem 65
13:26,22
14:26,22
27:52,44
05:49,43
 
5
12
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:14,13
13:52,20
28:06,33
06:03,32
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
67
00420-01865 Levová Veronika 58
11:44,85
11:23,19
23:08,04
00:00,00
 
2
99
00420-02780 Sedláčková Karolína 30
17:48,59
20:35,21
38:23,80
15:15,76
 
3
55
00420-02737 Hanousková Nikola 30
19:40,47
19:36,14
39:16,61
16:08,57
 
4
53
00420-02428 Macounová Veronika 30
20:41,29
29:58,33
50:39,62
27:31,58
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
96
00420-02502 Vopat Ladislav 64
10:56,27
10:52,34
21:48,61
00:00,00
 
2
97
00420-02502 Vopat Ladislav 64
11:20,52
11:53,27
23:13,79
01:25,18
 
3
42
00420-02345 Ficíková Lucie 30
13:16,28
12:56,71
26:12,99
04:24,38
 
4
46
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
13:46,65
13:06,12
26:52,77
05:04,16
 
5
103
00420-02029 Kolátorová Anna 40
13:31,14
13:40,13
27:11,27
05:22,66
 
6
51
00420-02717 Hes Petr 58
14:07,70
14:51,25
28:58,95
07:10,34
 
7
104
00420-02029 Kolátorová Anna 40
16:02,73
15:57,82
32:00,55
10:11,94
 
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
14
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
12:30,09
12:24,34
24:54,43
00:00,00
 
2
15
00420-02343 Wimmer Jan 16
12:12,00
12:52,62
25:04,62
00:10,19
 
3
77
00420-02837 Lovasová Petra 30
15:21,06
14:27,13
29:48,19
04:53,76
 
4
45
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
14:53,74
14:56,79
29:50,53
04:56,10
 
5
56
00420-01721 Muller Lukáš 35
15:02,15
15:16,03
30:18,18
05:23,75
 
6
13
00420-01808 Klímová Veronika 35
15:15,90
16:10,19
31:26,09
06:31,66
 
7
113
00420-00843 Kubelka Jiří 59
16:52,50
16:14,28
33:06,78
08:12,35
 
8
71
00420-01936 Dvořáková Karolína 35
16:52,17
17:40,98
34:33,15
09:38,72
 
9
19
00420-02547 Žebrová Tereza 65
17:41,88
17:11,99
34:53,87
09:59,44
 
10
43
00420-02820 Hromas Vladimír 17
17:15,91
18:07,57
35:23,48
10:29,05
 
11
79
00420-02724 Malý Šimon 20
18:20,91
17:40,63
36:01,54
11:07,11
 
12
57
00420-01164 Mullerová Lucie 35
17:30,66
19:12,18
36:42,84
11:48,41
 
13
21
00420-02678 Kozdera Jan 20
18:29,79
19:50,69
38:20,48
13:26,05
 
14
23
00420-02521 Čabalová Leona 65
18:34,85
19:51,34
38:26,19
13:31,76
 
15
26
00420-02496 Němec Lukáš 65
18:36,85
21:20,91
39:57,76
15:03,33
 
16
52
00420-02625 Macoun Jakub 30
20:27,71
20:34,63
41:02,34
16:07,91
 
17
54
00420-02744 Hanousek Jan 30
19:28,19
21:53,52
41:21,71
16:27,28
 
18
25
00420-02645 Radová Simona 65
19:15,13
22:33,13
41:48,26
16:53,83
 
19
28
00420-02657 Jančata Pavel 65
20:41,32
21:14,19
41:55,51
17:01,08
 
20
24
00420-01835 Zelenková Věrka 65
17:37,12
24:54,59
42:31,71
17:37,28
 
21
110
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
18:25,25
24:51,00
43:16,25
18:21,82
 
22
27
00420-02542 Fleming Zdeněk 65
21:44,77
22:18,55
44:03,32
19:08,89
 
23
80
00420-02701 Sádecká Denisa 9
24:28,00
22:02,89
46:30,89
21:36,46
 
24
81
00420-02707 Komzák Jan 9
01:23:00,00
18:50,47
01:41:50,47
01:16:56,04
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
39
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
12:28,79
12:34,69
25:03,48
00:00,00
 
2
35
00420-01838 Polachová Renata 9
13:06,33
13:15,84
26:22,17
01:18,69
 
3
90
 
Pešek Tomáš
 
13:41,83
14:12,78
27:54,61
02:51,13
 
4
32
00420-01907 Zelenková Pavlína 20
17:54,77
19:31,81
37:26,58
12:23,10
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
37
00420-01850 Marešovský Lukáš 58
20:15,06
20:32,45
40:47,51
00:00,00
 
2
34
00420-02544 Vorlík Tomáš 9
20:37,99
20:55,07
41:33,06
00:45,55
 
3
60
00420-02619 Mráz Zdeněk 9
27:01,15
26:43,14
53:44,29
12:56,78
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
17
00420-00209 Halířová Jarmila 17
19:07,01
19:46,40
38:53,41
00:00,00
 
2
91
00420-02609 Bieliková Andrea 40
19:29,81
19:26,99
38:56,80
00:03,39
 
3
36
00420-01838 Polachová Renata 9
22:14,35
23:20,74
45:35,09
06:41,68
 
4
9
00420-00502 Dušková Zdeňka RNB 35
23:56,11
23:39,50
47:35,61
08:42,20
 
5
115
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
24:07,64
25:02,41
49:10,05
10:16,64
 
6
98
00420-02500 Volfová Klára 64
25:42,77
25:44,83
51:27,60
12:34,19
 
7
89
00420-02009 Adámková Barbora 66
27:27,58
27:26,43
54:54,01
16:00,60
 
8
59
00420-02618 Šindelářová Jiřina R 9
28:05,57
29:16,15
57:21,72
18:28,31
 
9
108
00420-01834 Ledvinková Julie 40
30:40,36
31:18,98
01:01:59,34
23:05,93
 
10
30
00420-02886 Andrlová Markéta st. 40
31:47,29
32:22,58
01:04:09,87
25:16,46
 
11
94
00420-02572 Petráková Fany 40
31:21,64
36:13,04
01:07:34,68
28:41,27
 
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.4 km
 2. kolo
 5.4 km
 Celkem
 10.8 km
OdstupRychlost
1
38
00420-01686 Heroudek Matouš 58
23:44,52
24:43,84
48:28,36
00:00,00
 
2
31
00420-02592 Andrlová Markéta 40
25:10,07
27:15,18
52:25,25
03:56,89
 
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.7 km
 2. kolo
 1.7 km
 Celkem
 3.4 km
OdstupRychlost
1
78
00420-02312 Kučírková Anna 20
05:49,98
05:53,90
11:43,88
00:00,00
 
2
75
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
05:49,98
05:54,43
11:44,41
00:00,53
 
3
18
00420-02047 Sobecká Kateřina 17
06:46,97
06:51,76
13:38,73
01:54,85
 
4
33
00420-02700 Schmidtová Sára 40
07:15,49
07:41,31
14:56,80
03:12,92
 
5
87
00420-02424 Vondráčková Vanesa 59
09:25,14
09:03,43
18:28,57
06:44,69
 
6
112
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
10:51,50
10:09,44
21:00,94
09:17,06
 
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.3 km
 2. kolo
 1.3 km
 Celkem
 2.6 km
OdstupRychlost
1
76
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
05:14,86
04:59,91
10:14,77
00:00,00
 
2
1
00420-02380 Heller Ladislav 9
06:44,64
06:17,63
13:02,27
02:47,50
 
3
109
00420-02902 Ledvinková Tonička 40
06:50,53
06:27,50
13:18,03
03:03,26
 
4
2
00420-02567 Heller Matěj 40
07:48,08
07:29,13
15:17,21
05:02,44
 
5
111
00420-02743 Pospíšilová Ema 58
07:51,19
08:15,47
16:06,66
05:51,89