Napsat dotaz

Memoriál J.Svobody

Výsledková listina - Abertamy areál Technických služeb (09.10.2021 - 10.10.2021)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
63
00420-00999 Job Rostislav 40
10:09,41
10:07,00
20:16,41
00:00,00
 
2
49
 
Zellmer Daniela DE
 
10:20,61
09:58,47
20:19,08
00:02,67
 
3
97
00420-00207 Tobiášek Michal 30
10:15,68
10:37,05
20:52,73
00:36,32
 
4
59
00420-00616 Bebr Anita 35
12:52,59
12:32,59
25:25,18
05:08,77
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
26
00420-01014 Habásko Roman 9
11:04,28
10:52,48
21:56,76
00:00,00
 
2
43
00420-01763 Plšek Milan 16
12:23,76
12:04,75
24:28,51
02:31,75
 
3
72
00420-02042 Svoboda Jan 65
12:40,61
12:05,62
24:46,23
02:49,47
 
4
51
00420-01804 Hospr Lukáš 40
13:28,32
13:38,36
27:06,68
05:09,92
 
5
29
00420-00236 Šindelář Milan 9
15:03,51
15:43,47
30:46,98
08:50,22
 
6
45
00420-00035 Stejskal Jiří 35
15:31,06
15:20,18
30:51,24
08:54,48
 
7
80
00420-00767 Hladovcová Klára 35
16:45,69
16:44,62
33:30,31
11:33,55
 
8
100
00420-01873 Šoltys Martin 30
22:31,50
21:07,11
43:38,61
21:41,85
 
9
68
00420-00321 Brzek Martin 35
22:36,73
23:21,45
45:58,18
24:01,42
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
79
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
09:29,82
09:15,41
18:45,23
00:00,00
 
2
50
00420-01428 Králová Jana 40
13:19,86
12:26,49
25:46,35
07:01,12
 
3
69
00420-01459 Alscher Ivan 35
18:44,69
18:22,03
37:06,72
18:21,49
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
48
00420-01534 Zasadil Roman 20
12:28,90
12:27,93
24:56,83
00:00,00
 
2
30
00420-01798 Fialová Eva 17
12:43,31
12:13,77
24:57,08
00:00,25
 
3
94
00420-01164 Mullerová Lucie 35
13:31,06
13:21,39
26:52,45
01:55,62
 
4
47
00420-01832 Kotiš Jan 40
13:28,32
13:34,04
27:02,36
02:05,53
 
5
52
 
Veveričíková Monika SVK
 
14:33,34
14:32,52
29:05,86
04:09,03
 
6
93
00420-00162 Valtrová Iva 35
19:02,01
17:41,76
36:43,77
11:46,94
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
98
00420-01191 Němec Vojtěch 35
20:51,74
20:14,78
41:06,52
00:00,00
 
2
27
00420-01944 Svoboda Petr 35
22:43,90
23:31,52
46:15,42
05:08,90
 
3
28
00420-01839 Soukupová Andrea 9
29:22,24
29:01,84
58:24,08
17:17,56
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
104
00420-01659 Dostál Martin 58
10:23,76
10:34,98
20:58,74
00:00,00
 
2
54
00420-02218 Pubrdle Lukáš 64
11:40,99
11:27,17
23:08,16
02:09,42
 
3
58
00420-02907 Nezbeda Vlastimil 35
15:46,50
15:27,37
31:13,87
10:15,13
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
33
00420-00466 Erlebachová Ilona 30
09:19,24
09:03,96
18:23,20
00:00,00
 
2
83
00420-01920 Hrníčková Pavla 30
09:22,88
09:17,86
18:40,74
00:17,54
 
3
77
00420-00267 Ševelová Marie 58
09:26,88
09:14,91
18:41,79
00:18,59
 
4
70
00420-00674 Suchá Linda 58
09:47,82
09:39,68
19:27,50
01:04,30
 
5
37
00420-02123 Dvořáková Michaela 58
10:10,45
09:52,36
20:02,81
01:39,61
 
6
105
00420-02305 Dostálová Lucie 58
10:19,68
09:52,23
20:11,91
01:48,71
 
7
88
00420-01720 Jílková Zuzana 49
10:24,29
10:02,42
20:26,71
02:03,51
 
8
73
00420-02183 Konvalinová Aneta 58
10:35,27
10:16,71
20:51,98
02:28,78
 
9
87
00420-01865 Levová Veronika 58
11:16,55
11:15,67
22:32,22
04:09,02
 
10
96
00420-02537 Zábranská Kristýna 66
15:42,27
14:56,77
30:39,04
12:15,84
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
78
00420-00267 Ševelová Marie 58
09:02,50
09:17,21
18:19,71
00:00,00
 
2
71
00420-00215 Suchý Jiří 58
09:20,11
09:01,45
18:21,56
00:01,85
 
3
82
00420-01382 Tomášková Jana 62
09:30,73
09:08,46
18:39,19
00:19,48
 
4
65
00420-02502 Vopat Ladislav 64
10:13,88
10:00,64
20:14,52
01:54,81
 
5
66
00420-02502 Vopat Ladislav 64
10:13,58
10:07,41
20:20,99
02:01,28
 
6
89
00420-01931 Tomanová Dominika 58
10:18,44
10:03,47
20:21,91
02:02,20
 
7
40
00420-02629 Macháčková Kateřina 66
12:59,16
12:40,23
25:39,39
07:19,68
 
8
53
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
13:12,47
12:42,42
25:54,89
07:35,18
 
9
85
00420-00707 Bieliková Romana 40
13:21,08
13:33,04
26:54,12
08:34,41
 
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
38
00420-02343 Wimmer Jan 16
11:51,49
11:23,17
23:14,66
00:00,00
 
2
39
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
11:43,81
11:41,05
23:24,86
00:10,20
 
3
32
00420-02554 Gráfová Věra 65
13:14,96
12:57,85
26:12,81
02:58,15
 
4
81
00420-02837 Lovasová Petra 30
13:55,13
13:44,17
27:39,30
04:24,64
 
5
95
00420-01721 Muller Lukáš 35
13:57,81
14:03,67
28:01,48
04:46,82
 
6
44
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
15:17,69
14:08,14
29:25,83
06:11,17
 
7
46
00420-02569 Veselá Šárka 40
15:09,70
15:06,28
30:15,98
07:01,32
 
8
56
00420-01929 Hrabalová Pavlína 3
16:15,16
15:31,97
31:47,13
08:32,47
 
9
60
00420-02678 Kozdera Jan 20
15:57,13
16:33,89
32:31,02
09:16,36
 
10
57
00420-01808 Klímová Veronika 35
15:05,74
19:23,97
34:29,71
11:15,05
 
11
62
00420-02566 Kubecová Dana 30
16:30,83
18:02,79
34:33,62
11:18,96
 
12
31
00420-02521 Čabalová Leona 65
17:26,42
17:08,15
34:34,57
11:19,91
 
13
101
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
17:11,63
17:36,69
34:48,32
11:33,66
 
14
103
00420-02701 Sádecká Denisa 9
18:13,34
16:51,21
35:04,55
11:49,89
 
15
35
00420-02542 Fleming Zdeněk 65
18:57,43
19:44,07
38:41,50
15:26,84
 
16
42
00420-02828 Látalová Veronika 16
18:34,34
21:12,88
39:47,22
16:32,56
 
17
34
00420-02657 Jančata Pavel 65
18:31,78
21:44,31
40:16,09
17:01,43
 
18
36
00420-02645 Radová Simona 65
20:35,50
21:36,60
42:12,10
18:57,44
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
90
00420-02651 Svěchota Ondřej 30
10:09,51
09:54,26
20:03,77
00:00,00
 
2
84
00420-01829 Srchová Michaela 58
10:35,24
10:17,75
20:52,99
00:49,22
 
3
74
00420-02183 Konvalinová Aneta 58
11:01,34
10:24,67
21:26,01
01:22,24
 
4
91
00420-02019 Sovák Libor 58
10:55,46
10:49,67
21:45,13
01:41,36
 
5
75
00420-02576 Šolcová Tereza 58
11:16,02
11:16,26
22:32,28
02:28,51
 
6
64
00420-02528 Dvořáková Lucie 66
11:58,38
11:56,78
23:55,16
03:51,39
 
7
67
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
12:49,16
12:40,18
25:29,34
05:25,57
 
8
102
00420-02693 Půlpánová Viktorie 30
13:13,27
12:21,49
25:34,76
05:30,99
 
9
41
00420-00721 Špaček Jaroslav 40
14:04,81
13:06,14
27:10,95
07:07,18
 
10
76
00420-01693 Draslarová Jana 58
13:58,06
13:34,69
27:32,75
07:28,98
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.7 km
 2. kolo
 4.7 km
 Celkem
 9.4 km
OdstupRychlost
1
13
00420-02651 Svěchota Ondřej 30
14:26,85
13:58,01
28:24,86
00:00,00
 
2
15
00420-02544 Vorlík Tomáš 9
18:27,29
17:42,32
36:09,61
07:44,75
 
3
11
 
Soukup Petr RNB
 
18:52,52
18:02,66
36:55,18
08:30,32
 
4
4
00420-02723 Danko Jan RNB 65
19:03,96
18:30,46
37:34,42
09:09,56
 
5
1
00420-02619 Mráz Zdeněk RNB 9
23:26,61
21:37,53
45:04,14
16:39,28
 
6
16
 
Sůra Rudolf RNB
 
23:32,26
21:40,58
45:12,84
16:47,98
 
7
5
00420-02884 Kňourek Vít RNB 40
24:27,26
23:12,65
47:39,91
19:15,05
 
8
19
00420-02302 Sušánka Robert RNB 56
26:17,86
26:28,07
52:45,93
24:21,07
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.7 km
 2. kolo
 4.7 km
 Celkem
 9.4 km
OdstupRychlost
1
9
00420-01693 Draslarová Jana 58
14:28,00
15:51,10
30:19,10
00:00,00
 
2
14
00420-01606 Kuříková Václava 58
19:34,48
19:43,37
39:17,85
08:58,75
 
3
2
00420-02618 Šindelářová Jiřina R 9
24:53,54
24:59,01
49:52,55
19:33,45
 
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3 km
 2. kolo
 3 km
 Celkem
 6 km
OdstupRychlost
1
10
00420-02609 Bieliková Andrea 40
10:31,61
09:19,83
19:51,44
00:00,00
 
2
3
00420-02255 Erlebachová Aneta 30
11:12,39
10:50,73
22:03,12
02:11,68
 
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.6 km
 2. kolo
 1.6 km
 Celkem
 3.2 km
OdstupRychlost
1
8
00420-02312 Kučírková Anna 20
05:41,72
05:13,01
10:54,73
00:00,00
 
2
6
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
05:44,39
05:13,28
10:57,67
00:02,94
 
3
17
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
11:20,27
10:41,35
22:01,62
11:06,89
 
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.2 km
 2. kolo
 1.2 km
 Celkem
 2.4 km
OdstupRychlost
1
7
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
05:00,20
04:45,08
09:45,28
00:00,00
 
2
12
00420-02380 Heller Ladislav 9
05:19,18
04:45,06
10:04,24
00:18,96
 
3
18
00420-02743 Pospíšilová Ema 58
07:19,77
07:36,43
14:56,20
05:10,92