Napsat dotaz

Hrobská jízda

Výsledková listina - Hrob u Teplic (03.10.2020 - 04.10.2020)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
88
00420-00207 Tobiášek Mchal 30
12:02,15
10:54,71
22:56,86
00:00,00
 
2
21
00420-00999 Job Rostislav 40
11:48,88
11:15,23
23:04,11
00:07,25
 
3
76
00420-02099 Katzer Michal 30
14:13,39
11:38,99
25:52,38
02:55,52
 
4
69
00420-00575 Hellerová Jana 9
21:31,08
19:08,71
40:39,79
17:42,93
 
5
68
00420-00756 Heller Radek 40
21:29,14
20:05,76
41:34,90
18:38,04
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
49
00420-01014 Habásko Roman 9
13:23,15
11:44,96
25:08,11
00:00,00
 
2
58
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
15:47,27
13:49,71
29:36,98
04:28,87
 
3
75
00420-00246 Gurega Petr 9
17:52,28
15:19,14
33:11,42
08:03,31
 
4
44
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
18:18,40
15:28,60
33:47,00
08:38,89
 
5
35
00420-01804 Hospr Lukáš 40
18:19,86
17:18,65
35:38,51
10:30,40
 
6
67
00420-01033 Šoupal Pavel 35
20:18,33
18:07,94
38:26,27
13:18,16
 
7
11
00420-02463 Střihavka Vladimír 20
18:31,41
21:21,15
39:52,56
14:44,45
 
8
17
00420-00767 Hladovcová Klára 35
22:18,11
19:32,89
41:51,00
16:42,89
 
9
2
00420-00321 Brzek Martin 35
24:18,88
20:58,97
45:17,85
20:09,74
 
10
50
00420-00236 Šindelář Milan 9
25:03,71
20:46,98
45:50,69
20:42,58
 
11
37
00420-01873 Šoltys Martin 30
27:28,66
23:39,27
51:07,93
25:59,82
 
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
90
00420-01109 Pešková Alena 20
27:54,98
24:47,64
52:42,62
00:00,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
59
00420-01007 Zetek Václav 35
13:47,83
13:36,28
27:24,11
00:00,00
 
2
24
00420-01428 Králová Jana 40
15:21,06
14:54,52
30:15,58
02:51,47
 
3
41
00420-01459 Alscher Ivan 35
21:40,12
20:14,70
41:54,82
14:30,71
 
4
92
00420-01179 Gvizd Daniel 35
23:34,16
23:00,33
46:34,49
19:10,38
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
66
00420-01534 Zasadil Roman 20
13:17,57
12:36,46
25:54,03
00:00,00
 
2
61
00420-01164 Mullerová Lucie 35
14:50,31
14:45,95
29:36,26
03:42,23
 
3
18
00420-01832 Kotiš Jan 40
16:00,53
15:03,35
31:03,88
05:09,85
 
4
20
00420-01798 Fialová Eva 17
17:55,10
14:01,73
31:56,83
06:02,80
 
5
65
00420-01534 Zasadil Roman 20
15:54,14
16:36,96
32:31,10
06:37,07
 
6
57
00420-00035 Stejskal Jiří 35
17:41,74
16:43,34
34:25,08
08:31,05
 
7
22
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
18:37,24
15:56,55
34:33,79
08:39,76
 
8
5
 
Veveričíková Monika SVK
 
18:53,70
19:40,92
38:34,62
12:40,59
 
9
99
00420-00162 Valtrová Iva 35
26:03,43
25:52,31
51:55,74
26:01,71
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
81
00420-02284 Soukupová Kateřina 35
23:29,52
22:51,40
46:20,92
00:00,00
 
2
80
00420-01191 Němec Vojtěch 35
23:36,48
23:53,63
47:30,11
01:09,19
 
3
45
00420-01625 Vondráček David 59
29:12,56
28:15,41
57:27,97
11:07,05
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
89
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
11:24,98
11:48,51
23:13,49
00:00,00
 
2
94
00420-02444 Galajda Jan 35
13:20,21
13:30,77
26:50,98
03:37,49
 
3
8
00420-02503 Bredo Artem 65
13:20,56
13:56,93
27:17,49
04:04,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
52
00420-00247 Šťastná Libuše 9
18:45,96
17:50,37
36:36,33
00:00,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
86
00420-02502 Vopat Ladislav 64
10:59,61
10:27,01
21:26,62
00:00,00
 
2
82
00420-01382 Tomášková Jana 62
10:40,91
11:20,53
22:01,44
00:34,82
 
3
93
00420-02345 Ficíková Lucie 30
12:52,27
12:51,19
25:43,46
04:16,84
 
4
51
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
15:14,61
14:18,18
29:32,79
08:06,17
 
5
32
00420-02009 Adámková Bára 20
21:44,72
24:02,20
45:46,92
24:20,30
 
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
71
00420-02343 Wimmer Jan 16
13:19,86
11:49,13
25:08,99
00:00,00
 
2
70
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
12:37,25
12:49,92
25:27,17
00:18,18
 
3
31
00420-02715 Slatinský Adam 30
13:27,55
13:40,88
27:08,43
01:59,44
 
4
30
00420-01882 Pechánková Dita 30
14:26,57
14:37,86
29:04,43
03:55,44
 
5
62
00420-01721 Muller Lukáš 35
14:30,10
15:08,10
29:38,20
04:29,21
 
6
19
00420-01832 Kotiš Jan 40
15:03,96
15:14,05
30:18,01
05:09,02
 
7
27
00420-01808 Klímová Veronika 35
15:30,42
18:25,15
33:55,57
08:46,58
 
8
9
00420-02547 Žebrová Tereza 65
18:14,27
16:10,86
34:25,13
09:16,14
 
9
10
00420-02554 Gráfová Věra 65
17:01,57
17:26,06
34:27,63
09:18,64
 
10
4
00420-02496 Němec Lukáš 65
17:51,08
17:20,40
35:11,48
10:02,49
 
11
36
00420-02724 Malý Šimon 20
17:32,36
18:07,79
35:40,15
10:31,16
 
12
7
00420-02542 Fleming Zdeněk 65
18:26,78
18:22,38
36:49,16
11:40,17
 
13
77
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
17:28,59
19:21,88
36:50,47
11:41,48
 
14
3
00420-01835 Zelenková Věrka 65
18:37,01
18:18,48
36:55,49
11:46,50
 
15
1
00420-01887 Čurda Maxmilián 59
18:27,72
19:25,19
37:52,91
12:43,92
 
16
6
00420-02521 Čabalová Leona 65
19:32,32
19:09,01
38:41,33
13:32,34
 
17
56
00420-02701 Sádecká Denisa 9
19:45,16
20:19,90
40:05,06
14:56,07
 
18
25
00420-02428 Macounová Veronika 30
19:58,28
25:39,03
45:37,31
20:28,32
 
19
12
00420-01458 Koudelka Oto 35
24:01,04
27:43,20
51:44,24
26:35,25
 
20
55
00420-02707 Komzák Jan 9
59:46,45
16:37,52
01:16:23,97
51:14,98
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
83
00420-01382 Tomášková Jana 62
11:21,86
11:17,34
22:39,20
00:00,00
 
2
23
00420-02508 Dvořáková Lucie 58
12:55,85
11:44,57
24:40,42
02:01,22
 
3
48
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
12:30,86
12:26,20
24:57,06
02:17,86
 
4
15
00420-02114 Mayer Michal 58
12:39,78
12:42,57
25:22,35
02:43,15
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
72
00420-01139 Štěpánková Martina 62
16:30,89
16:13,00
32:43,89
00:00,00
 
2
73
00420-00209 Halířová Jarmila 17
20:04,97
19:59,23
40:04,20
07:20,31
 
3
53
00420-01838 Polachová Renata 9
21:49,81
21:09,65
42:59,46
10:15,57
 
4
91
00420-01842 Šrolerová Kamila 58
22:30,46
22:28,57
44:59,03
12:15,14
 
5
60
00420-00502 Dušková Zdena 35
23:37,78
24:17,48
47:55,26
15:11,37
 
6
29
00420-02572 Petráková Fany 40
26:22,70
26:39,15
53:01,85
20:17,96
 
7
54
00420-02618 Šindelářová Jiřina 9
27:56,78
27:15,90
55:12,68
22:28,79
 
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
OdstupRychlost
1
34
00420-02709 Ďoubalová Darina 30
30:26,48
28:06,24
58:32,72
00:00,00
 
2
33
00420-02009 Adámková Bára 20
30:26,48
29:49,46
01:00:15,94
01:43,22
 
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 1.5 km
 2. kolo
 1.5 km
 Celkem
 3 km
OdstupRychlost
1
47
00420-01686 Heroudek Matouš 58
06:06,32
05:58,61
12:04,93
00:00,00
 
2
63
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
06:15,64
05:58,84
12:14,48
00:09,55
 
3
46
00420-02424 Vondráčková Vanesa 59
11:37,19
10:05,16
21:42,35
09:37,42
 
4
78
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
11:37,43
10:59,63
22:37,06
10:32,13
 
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 1 km
 2. kolo
 1 km
 Celkem
 2 km
OdstupRychlost
1
64
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
05:16,11
05:03,04
10:19,15
00:00,00
 
2
38
00420-02380 Heller Ladislav 9
05:57,96
06:55,78
12:53,74
02:34,59
 
3
79
 
Pospíšilová Ema
 
07:12,30
07:53,26
15:05,56
04:46,41
 
4
39
00420-02567 Heller Matěj 40
06:04,21
13:22,87
19:27,08
09:07,93