Napsat dotaz

FITMIN Lesná 2020

Výsledková listina - Lesná v Krušných horách (05.09.2020 - 06.09.2020)
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.2 km
 2. kolo
 4.2 km
 Celkem
 8.4 km
OdstupRychlost
1
32
00420-02298 Exler Ondřej 58
08:04,37
07:47,50
15:51,88
00:00,00
31,78
2
4
00420-01880 Hes Martin 58
08:05,87
07:46,17
15:52,04
00:00,16
31,76
3
1
00420-01151 Ženíšek Michal 58
07:54,90
07:57,41
15:52,31
00:00,42
31,76
4
3
00420-01733 Spilka Kryštof 58
08:01,73
07:53,04
15:54,19
00:02,31
31,68
5
82
00420-02189 Pischek Pavel 64
08:03,73
07:52,45
15:56,19
00:04,31
31,62
6
83
 
Kočik Ľubomír SVK
 
07:58,14
08:09,20
16:07,35
00:15,46
31,46
7
60
00420-01659 Dostál Martin 58
08:35,30
08:27,56
17:02,87
01:10,99
29,64
8
52
00420-01779 Kdýr Marian 58
08:49,44
09:02,81
17:52,25
02:00,37
29,48
9
65
00420-02473 Matoušek Jan 58
09:31,94
09:39,37
19:11,31
03:19,43
26,50
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.2 km
 2. kolo
 4.2 km
 Celkem
 8.4 km
OdstupRychlost
1
98
00420-00674 Suchá Linda 58
07:50,56
07:58,21
15:48,77
00:00,00
33,42
2
61
00420-02305 Dostálová Lucie 58
07:59,64
07:59,58
15:59,23
00:10,46
33,38
3
6
00420-02043 Štípalova Hana 58
08:09,25
08:14,01
16:23,27
00:34,50
31,42
4
68
00420-01461 Marešová Nicole 49
08:18,16
08:21,52
16:39,68
00:50,91
31,36
5
13
00420-02306 Chlumská Veronika 30
08:28,41
08:27,70
16:56,12
01:07,35
31,30
6
55
00420-02018 Kučerová Hana 58
08:52,79
28:35,42
17:28,21
01:39,44
29,56
7
54
00420-02018 Kučerová Hana 58
08:57,48
08:48,85
17:46,33
01:57,56
29,50
8
96
00420-00675 Heroudková Jiřka 58
08:55,96
09:05,66
18:01,62
02:12,85
27,98
9
88
 
Kotuliaková Mariana SVK
 
09:14,36
09:20,70
18:35,07
02:46,30
27,90
10
30
00420-02549 Janouchová Viky 58
09:55,20
09:41,84
19:37,04
03:48,27
26,44
11
25
00420-02537 Zábranská Kristýna 16
10:01,16
09:51,02
19:52,18
04:03,41
26,40
12
80
00420-01920 Hrníčková Pavla 30
10:25,54
11:05,35
21:30,89
05:42,12
23,94
13
81
00420-02584 Suchánková Pavlína 30
12:25,43
12:58,75
25:24,19
09:35,42
20,12
14
63
00420-02522 Potměšilová Dominika 66
15:14,83
15:22,75
30:37,59
14:48,82
16,76
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.2 km
 2. kolo
 4.2 km
 Celkem
 8.4 km
OdstupRychlost
1
35
00420-01382 Tomášková Jana 62
07:46,65
07:43,20
15:29,85
00:00,00
33,48
2
100
00420-00215 Suchý Jiří 58
07:44,60
07:47,44
15:32,05
00:02,19
33,48
3
67
00420-01461 Marešová Nicole 49
08:19,58
08:16,46
16:36,04
01:06,19
31,38
4
42
00420-02502 Vopat Ladislav 64
08:46,70
08:39,07
17:25,78
01:55,93
29,56
5
44
00420-02099 Katzer Michal 30
09:06,33
09:03,59
18:09,92
02:40,06
27,96
6
51
00420-01779 Kdýr Marian 58
09:38,11
09:26,97
19:05,08
33:52,35
26,52
7
20
 
Philippe Jeremy FRA
 
09:37,99
09:42,37
19:20,36
03:50,51
26,46
8
17
00420-02345 Ficíková Lucie 30
10:07,37
09:34,25
19:41,63
04:11,77
26,42
9
148
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
09:54,82
09:50,53
19:45,36
04:15,50
26,42
10
10
 
Zellmer Daniela D
 
10:47,25
10:16,42
21:03,68
05:33,82
23,98
11
49
00420-02535 Vočadlová Tereza 66
11:05,72
01:05:47,57
22:00,48
06:30,63
22,90
12
14
00420-02114 Mayer Michal 58
11:10,76
11:43,65
22:54,41
07:24,56
22,80
13
23
00420-02554 Gráfová Věra 65
12:18,64
12:24,10
24:42,75
09:12,89
20,92
14
56
00420-02009 Adámková Bára 20
14:16,03
15:50,31
30:06,34
14:36,49
16,78
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.2 km
 2. kolo
 4.2 km
 Celkem
 8.4 km
OdstupRychlost
1
99
00420-00215 Suchý Jiří 58
08:15,87
08:18,31
16:34,18
00:00,00
31,38
2
12
00420-02377 Straka Zdenek 64
08:28,27
08:17,95
16:46,22
00:12,04
31,30
3
5
00420-02043 Štípalová Hana 58
08:27,34
08:30,24
16:57,58
00:23,40
31,34
4
34
00420-01382 Tomášková Jana 62
08:38,21
08:29,37
17:07,58
00:33,40
29,64
5
2
00420-01151 Ženíšek Michal 58
08:38,25
08:40,25
17:18,51
00:44,32
29,58
6
22
00420-02508 Dvořáková Lucie 58
08:55,21
08:40,57
17:35,78
01:01,60
29,54
7
79
00420-02019 Sovák Libor 58
08:58,97
08:52,51
17:51,48
01:17,29
29,48
8
33
00420-02183 Konvalinová Aneta 58
09:11,22
09:00,06
18:11,28
01:37,10
29,96
9
36
00420-02040 Mánková Lea 30
09:05,05
09:11,33
18:16,38
01:42,20
27,94
10
16
00420-02576 Šolcová Tereza 58
09:34,56
09:07,08
18:41,64
02:07,46
27,88
11
45
00420-01038 Merta Tomáš 20
10:12,11
10:08,34
20:20,45
03:46,27
25,14
12
43
00420-02502 Vopat Ladislav 64
10:31,87
10:04,23
20:36,10
04:01,92
25,12
13
84
00420-01339 Keltner Vlasta 58
10:21,74
10:15,37
20:37,12
04:02,93
25,12
14
149
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
10:22,10
10:32,47
20:54,58
04:20,39
25,08
15
58
00420-02630 Novotný Branislav 66
10:47,16
11:21,70
22:08,87
05:34,68
22,90
16
59
00420-02629 Macháčková Katka 9
11:29,35
11:28,01
22:57,36
06:23,18
22,80
17
47
00420-02491 Malki Jawad 58
11:21,71
11:36,44
22:58,15
26:23,97
22,80
18
66
00420-02472 Matoušková Nikola 58
14:26,69
13:37,75
28:04,45
11:30,27
17,98
19
27
00420-02536 Vyletělová Ivana 66
19:26,35
17:19,89
36:46,25
20:12,06
13,96
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.2 km
 2. kolo
 4.2 km
 Celkem
 8.4 km
OdstupRychlost
1
70
00420-01480 Fochler Petr 62
11:48,80
11:54,11
23:42,91
00:00,00
21,84
2
91
00420-01444 Erbs Dušan 62
12:08,55
12:01,13
24:09,69
00:26,77
20,98
3
77
00420-02141 Šebek David 64
12:15,32
12:03,00
24:18,32
00:35,40
20,96
4
105
00420-01866 Tassler Lukáš 30
12:28,93
12:09,96
24:38,89
00:55,98
20,94
5
18
00420-02100 Beran Ladislav 30
12:38,44
12:10,21
24:48,66
01:05,74
20,92
6
40
00420-02149 Viktora Václav 30
12:48,54
12:04,75
24:53,30
01:10,38
20,92
7
85
00420-01150 Smrčka Petr 58
13:00,37
13:04,91
26:05,28
02:22,36
19,38
8
94
00420-00807 Burian Jan 58
13:34,36
13:06,88
26:41,25
02:58,33
19,32
9
101
00420-01850 Marešovský Lukáš 58
15:32,59
14:56,43
30:29,02
06:46,10
16,76
10
95
00420-01185 Burian ST. Jan 58
16:41,83
16:47,74
33:29,58
09:46,66
15,24
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.2 km
 2. kolo
 4.2 km
 Celkem
 8.4 km
OdstupRychlost
1
9
00420-01756 Kynclová Zuzana 58
12:59,24
13:02,35
26:01,59
00:00,00
19,38
2
31
00420-01693 Draslarová Jana 58
13:54,79
13:43,85
27:38,65
01:37,05
18,62
3
74
00420-01784 Zapletalova Katerina 58
14:04,86
13:48,10
27:52,97
01:51,37
18,60
4
69
00420-02677 Hálová Veronika 58
15:04,57
14:34,08
29:38,66
03:37,06
17,34
5
46
00420-02438 Jurigová Leontýna 58
15:15,09
14:27,73
29:42,83
03:41,24
17,32
6
93
00420-02159 Marešovská Jaroslava 58
15:30,42
14:27,56
29:57,98
03:56,39
17,32
7
21
 
Philippe Edwige FRA
 
15:51,38
14:54,48
30:45,87
04:44,27
16,74
8
37
00420-02147 Václavová Linda 58
15:53,29
15:13,42
31:06,71
05:05,12
16,24
9
48
00420-02690 Ulčová Karolína 66
15:34,00
15:36,89
31:10,89
05:09,29
16,24
10
76
00420-02125 Šebková Petra 64
15:50,88
15:20,09
31:10,98
05:09,38
16,24
11
78
00420-01606 Kuříková Václava 58
15:51,30
15:33,20
31:24,50
05:22,91
16,22
12
62
00420-01818 Hložková Veronika 64
15:57,57
16:57,70
32:55,27
06:53,67
15,70
13
28
00420-02611 Hůlová Petra 66
17:40,42
17:41,63
35:22,06
09:20,47
14,38
14
73
00420-02230 Černá Ester 64
17:13,24
18:37,32
35:50,56
09:47,97
14,36
15
11
 
Zellmer Daniela D
 
18:28,92
18:18,84
36:47,76
10:46,17
13,96
16
15
00420-02519 Kubelková Eva 58
19:30,51
20:39,12
40:09,63
14:08,03
12,58
17
26
00420-02537 Zábranská Kristýna 16
21:26,81
19:56,18
41:23,00
15:21,41
12,28
18
50
00420-02535 Vočadlová Tereza 66
21:40,11
22:14,95
43:55,06
17:53,47
11,68
                   
Třída: CCJD - Canicross s jedním psem - dorost
Poř.
St.č.
DID
Jméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.2 km
 2. kolo
 4.2 km
 Celkem
 8.4 km
OdstupRychlost
1
19
00420-02255 Erlebachová Aneta 30
15:06,31
15:01,78
30:08,10
00:00,00
16,78
2
97
00420-01686 Heroudek Matouš 58
17:30,04
16:41,23
34:11,27
04:03,17
14,80
3
87
00420-02511 Smrčková Eliška 58
24:30,05
25:19,32
49:49,37
19:41,27
10,26
4
57
00420-02687 Vaišnyté Dija 66
25:41,44
25:20,57
51:02,01
20:53,91
9,88