Napsat dotaz

Memoriál Jaroslava Svobody

Výsledková listina - Abertamy, areál technických služeb (10.10.2020 - 11.10.2020)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
83
00420-00999 Job Rostislav 40
10:17,88
10:00,87
20:18,75
00:00,00
 
2
44
00420-01428 Králová Jana 40
13:11,66
12:47,33
25:58,99
05:40,24
 
3
86
00420-01052 Sochor Jiří 25
15:02,52
13:43,64
28:46,16
08:27,41
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
1
00420-01014 Habásko Roman 9
10:57,04
10:35,25
21:32,29
00:00,00
 
2
41
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
12:49,13
11:56,29
24:45,42
03:13,13
 
3
36
00420-02042 Svoboda Jan 65
12:41,96
12:05,36
24:47,32
03:15,03
 
4
59
00420-01832 Kotiš Jan 40
13:06,01
12:20,67
25:26,68
03:54,39
 
5
9
00420-00236 Šindelář Milan 9
14:11,88
12:50,65
27:02,53
05:30,24
 
6
33
00420-00246 Gurega Petr 9
13:46,09
13:30,34
27:16,43
05:44,14
 
7
63
00420-01804 Hospr Lukáš 40
14:36,97
13:50,04
28:27,01
06:54,72
 
8
64
00420-01164 Mullerová Lucie 35
15:06,45
13:54,38
29:00,83
07:28,54
 
9
13
00420-02463 Střihavka Vladimír 20
15:43,25
14:50,48
30:33,73
09:01,44
 
10
26
00420-00321 Brzek Martin 35
17:08,79
17:01,82
34:10,61
12:38,32
 
11
82
00420-01873 Šoltys Martin 30
22:58,08
18:44,69
41:42,77
20:10,48
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
75
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
09:44,55
09:07,40
18:51,95
00:00,00
 
2
67
00420-00707 Bieliková Romana 40
12:51,48
12:01,52
24:53,00
06:01,05
 
3
99
 
Gregora Miroslav SVK
 
24:44,46
20:02,95
44:47,41
25:55,46
 
4
100
 
Gregorová Monika SVK
 
27:22,98
22:32,09
49:55,07
31:03,12
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
24
00420-01798 Fialová Eva 17
12:24,69
11:46,43
24:11,12
00:00,00
 
2
65
00420-00616 Bebr Anita 35
12:20,79
12:08,13
24:28,92
00:17,80
 
3
60
00420-01755 Koňáková Dana 59
13:49,55
13:24,62
27:14,17
03:03,05
 
4
19
00420-02554 Gráfová Věra 65
14:37,64
14:58,69
29:36,33
05:25,21
 
5
40
00420-00035 Stejskal Jiří 35
15:17,45
15:07,92
30:25,37
06:14,25
 
6
34
00420-00767 Hladovcová Klára 35
14:29,51
16:00,31
30:29,82
06:18,70
 
7
17
 
Veveričíková Monika SVK
 
15:44,02
17:14,89
32:58,91
08:47,79
 
8
12
00420-00835 Houdek Jiří 55
16:43,32
16:16,35
32:59,67
08:48,55
 
9
14
00420-01835 Zelenková Věrka 65
18:52,69
22:04,35
40:57,04
16:45,92
 
10
93
00420-00162 Valtrová Iva 35
19:55,02
21:59,16
41:54,18
17:43,06
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
27
00420-01191 Němec Vojtěch 35
18:39,70
20:33,62
39:13,32
00:00,00
 
2
28
00420-02284 Soukupová Kateřina 35
18:35,27
20:48,13
39:23,40
00:10,08
 
3
92
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
23:58,35
25:43,02
49:41,37
10:28,05
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
52
00420-01659 Dostál Martin 58
09:55,39
09:32,54
19:27,93
00:00,00
 
2
31
00420-01880 Hes Martin 58
09:55,39
09:38,33
19:33,72
00:05,79
 
3
48
00420-02473 Matoušek Jan 58
10:30,69
10:10,38
20:41,07
01:13,14
 
4
10
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
10:35,48
10:18,04
20:53,52
01:25,59
 
5
77
00420-01779 Kdýr Marián 58
10:50,90
10:04,88
20:55,78
01:27,85
 
6
11
00420-02444 Galajda Jan 35
12:12,21
12:03,63
24:15,84
04:47,91
 
7
66
00420-01945 Bebr Patrik 35
16:36,99
14:51,79
31:28,78
12:00,85
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
50
00420-00267 Ševelová Marie 58
09:13,13
08:55,22
18:08,35
00:00,00
 
2
70
00420-00647 Suchá Linda
 
09:07,42
09:03,32
18:10,74
00:02,39
 
3
79
00420-02018 Kučerová Hana 58
09:28,74
09:11,51
18:40,25
00:31,90
 
4
57
00420-01461 Marešová Nicole 58
09:46,07
09:34,93
19:21,00
01:12,65
 
5
81
00420-02306 Chlumská Veronika 30
09:56,28
09:35,26
19:31,54
01:23,19
 
6
51
00420-02305 Dostálová Lucie 58
10:29,59
09:36,23
20:05,82
01:57,47
 
7
69
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
10:10,13
10:02,76
20:12,89
02:04,54
 
8
23
00420-00247 Šťastná Libuše 9
17:06,14
14:50,68
31:56,82
13:48,47
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
58
00420-01461 Marešová Nicole 58
08:57,58
08:43,75
17:41,33
00:00,00
 
2
73
00420-00215 Suchý Jiří 58
08:57,81
08:53,06
17:50,87
00:09,54
 
3
90
00420-01151 Ženíšek Michal 58
09:00,31
08:53,16
17:53,47
00:12,14
 
4
55
00420-02183 Konvalinová Aneta 58
09:18,47
08:59,45
18:17,92
00:36,59
 
5
30
00420-01382 Tomášková Jana 62
09:14,94
09:03,59
18:18,53
00:37,20
 
6
61
00420-02502 Vopat Ladislav 64
09:40,34
09:35,76
19:16,10
01:34,77
 
7
78
00420-01779 Kdýr Marián 58
10:46,58
10:06,90
20:53,48
03:12,15
 
8
89
00420-00420 Ženíšek Pavel
 
11:12,06
11:00,71
22:12,77
04:31,44
 
                   
Třída: SC21 - Scooter s jedním až dvěma psy uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
5
00420-01882 Pechánková Dita 30
12:31,74
12:29,10
25:00,84
00:00,00
 
2
45
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
13:39,01
13:45,92
27:24,93
02:24,09
 
3
21
00420-02707 Komzák Jan 9
15:18,35
14:08,68
29:27,03
04:26,19
 
4
91
00420-00843 Kubelka Jiří 59
15:09,67
14:51,12
30:00,79
04:59,95
 
5
3
00420-02566 Kubecová Dana 30
14:58,80
15:50,25
30:49,05
05:48,21
 
6
49
00420-02472 Matoušková Nikola 58
17:23,74
17:02,12
34:25,86
09:25,02
 
7
15
00420-02496 Němec Lukáš 65
17:37,98
17:36,89
35:14,87
10:14,03
 
8
20
00420-02542 Fleming Zdeněk 65
16:22,27
18:59,70
35:21,97
10:21,13
 
9
84
00420-02096 Prokopová Marie 56
16:48,20
19:09,52
35:57,72
10:56,88
 
10
16
00420-02521 Čabalová Leona 65
18:41,41
19:17,69
37:59,10
12:58,26
 
11
94
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
17:53,88
20:10,84
38:04,72
13:03,88
 
12
101
00420-02657 Jančata Pavel 65
20:48,64
20:01,90
40:50,54
15:49,70
 
13
4
00420-02428 Macounová Veronika 30
18:59,52
22:47,24
41:46,76
16:45,92
 
14
22
00420-02701 Sádecká Denisa 9
20:15,15
21:45,84
42:00,99
17:00,15
 
15
2
00420-02279 Bílek Dušan 64
22:20,63
22:09,47
44:30,10
19:29,26
 
16
32
00420-01458 Koudelka Oto 35
23:21,49
23:51,46
47:12,95
22:12,11
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
72
00420-00215 Suchý Jiří 58
09:40,50
09:41,41
19:21,91
00:00,00
 
2
29
00420-01382 Tomášková Jana 62
09:52,34
09:56,02
19:48,36
00:26,45
 
3
54
00420-02149 Viktora Václav 30
10:09,28
09:48,00
19:57,28
00:35,37
 
4
97
00420-02019 Sovák Libor 58
10:21,54
10:12,43
20:33,97
01:12,06
 
5
46
00420-02508 Dvořáková Lucie 58
10:34,22
10:04,47
20:38,69
01:16,78
 
6
71
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
12:21,07
12:06,14
24:27,21
05:05,30
 
7
88
00420-00420 Ženíšek Pavel
 
12:08,68
12:23,42
24:32,10
05:10,19
 
8
6
00420-02556 Procyk Radek 30
12:33,07
12:39,83
25:12,90
05:50,99
 
9
7
00420-02666 Junková Kristýna 64
13:18,22
12:07,40
25:25,62
06:03,71
 
10
62
00420-02500 Volfová Klára 64
13:20,36
12:05,98
25:26,34
06:04,43
 
11
85
00420-02097 Prokopová Marie ml. 56
18:21,91
17:34,75
35:56,66
16:34,75
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
35
00420-02651 Svěchota Ondřej 30
13:36,75
13:38,17
27:14,92
00:00,00
 
2
38
00420-02544 Vorlík Tomáš 9
17:31,78
17:06,33
34:38,11
07:23,19
 
3
18
00420-02723 Danko Jan 65
19:47,37
19:36,76
39:24,13
12:09,21
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 4.9 km
 2. kolo
 4.9 km
 Celkem
 9.8 km
OdstupRychlost
1
87
00420-01139 Štěpánková Martina 62
14:33,75
14:17,14
28:50,89
00:00,00
 
2
53
00420-01829 Srchová Michaela 58
14:35,84
14:22,13
28:57,97
00:07,08
 
3
76
00420-01784 Zapletalová Kateřina 58
15:26,22
15:18,07
30:44,29
01:53,40
 
4
68
00420-02609 Bieliková Andrea 40
16:05,82
16:36,15
32:41,97
03:51,08
 
5
98
00420-01606 Kuříková Václava 58
17:53,37
18:03,84
35:57,21
07:06,32
 
6
39
00420-01838 Polachová Renata 9
19:03,08
19:07,99
38:11,07
09:20,18
 
7
8
00420-02666 Junková Kristýna 64
19:16,56
19:09,00
38:25,56
09:34,67
 
8
42
00420-02413 Janovská Markéta 35
20:42,96
20:45,77
41:28,73
12:37,84
 
9
25
00420-02409 Šplíchalová Karolína 35
23:42,48
21:45,71
45:28,19
16:37,30
 
10
37
00420-02618 Šindelářová Jiřina 9
25:05,30
25:03,85
50:09,15
21:18,26
 
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 2.5 km
 2. kolo
 2.5 km
 Celkem
 5 km
OdstupRychlost
1
74
00420-01686 Heroudek Matouš 58
13:23,07
11:56,63
25:19,70
00:00,00
 
2
80
00420-02647 Kdýrová Sára
 
13:23,79
12:01,35
25:25,14
00:05,44
 
                   
Třída: CCJM - Canicross s jedním psem - mladší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0.7 km
 2. kolo
 0.7 km
 Celkem
 1.4 km
OdstupRychlost
1
43
00420-02380 Heller Ladislav 9
04:04,57
03:53,77
07:58,34
00:00,00
 
2
96
00420-02743 Pospíšilová Ema 58
04:47,26
04:34,45
09:21,71
01:23,37